Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 465 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. červenec, 2011 10:19    Předmět: Citovat

A ještě jedna úplně dole od strýčka Garretta:
http://www.garrett.com/hobbysite/hbby_headphones.aspx
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
barny 007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.5. 2008
Příspěvky: 590
Bydliště: zlínsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. červenec, 2011 15:37    Předmět: Citovat

Shocked o 10 USD dražší než sluchátka? Tak nevím, jsou ty sluchadla tak levný nebo ta redukce tak drahá? No jo, ruční práce a pravá emerická kvalita - to je k nezaplacení
_________________
Fisher, Garrett, Jolana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 12. červenec, 2011 9:43    Předmět: Citovat

barny 007 napsal:
Shocked o 10 USD dražší než sluchátka? Tak nevím, jsou ty sluchadla tak levný nebo ta redukce tak drahá? No jo, ruční práce a pravá emerická kvalita - to je k nezaplacení


V porovnání s ostatními si nestojíme zase tak zle.
A máš pravdu, sluchátka jsou opravdu levná Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. červenec, 2011 9:14    Předmět: Citovat

WhiteWolf napsal:
Už sa tu toho popísalo o AT-čku dosť, tak ma samého zaujímalo aká je približne realita.
Túto sezónu som začal až nedávno kvôli nešťastnému vyvrtnutiu kolena a aj to len opatrne.
Vzal som si na mušku AT-čko a tu sú moje postrehy.
Najprv negatíva.
Prvé čo ma naštvalo bolo zapustenie zdierok na bloku prístroja, pretože som nemohol zapojiť cievku a ani sluchátka. Sú síce dobre kryté pred poškodením, no chlap s hrubšími prstami si so sebou musí brať Popolušku aby mu to tam nasunula a utiahla maticu.
Krátkosť kábla nedovoľuje ďalšie úpravy pripävniť si prístroj pod lakťovú opierku či na opasok/ako napr. u XP GMP/, alebo u vysokého chlapa dať si dlhší niektorý z dielcov.
Lakťová opierka je plytká, preto je nevyhnutné používať suchý zips, čo zdržiava pri dohľadávaní. Aj keď sú na spodnej časti krídelka, často krát keď položíte prístroj na zem tak sa pretočí.
Konštukcia – určite to chce uťahovacie matice kvôli drobnému výkyvu. /a to je ešte nový stroj/
K sluchátkam by to chcelo pridávať aj redukciu na klasický jack,/kvôli použitiu vlastných slúchadiel, resp. s dlhším káblom/ pretože vyústenie je konštruované od hľadača k cievke a krátkosť kábla alebo tuhosť kábla mi ich pri hľadaní a hlavne dohľadávaní sťahoval z hlavy.
Dosť veľa „prozvukov“ – možno som to nevedel poriadne nastaviť. I keď väčšinou hľadám na hrane únosnosti citlivosti...
PP – pri dohľadávaní sa Vám ľahko môže stať, že si prístroj preladíte, pretože sledujete pôdu a keď sa nestrafíte spamäti na tlačítko PP – prestavuje si prístroj.
A teraz pozitíva.
Páči sa mi na ňom odfiltrovanie železa. Keď pod starý klinec umiestnite niečo z drobné z dobrého kovu, tak železo sa dá odfiltrovať a ostáva pekný zvuk.
Prehnal som ho na asi siedmich vychádzkach po cca. 3-5 hod /kvôli nohe/ miestami, ktoré už prezrelo mnoho mašiniek a výsledok bol často až veľmi uspokojivý.
/nastaveniu a hĺbke sa nebudem venovať chce, to dlhšie chodenie a testovanie v rôznych pôdnych podmienkach//
Odstránením alebo zredukovaním nedostatkov, by sa zvýšila pohoda pri hľadaní. Určite by som tento prístroj priradil k nadpriemerným a konkurencieschopným.


Informace od hledačů nekončí u mě, ale jsou prezentovány dále. A jak je vidět, má to smysl. Blíská se na lepší časy. Takže ještě trochu trpělivosti. Ale zatím Psst! Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. červenec, 2011 13:16    Předmět: Citovat

Uměl by tu někdo porovnat 705 a AT PRO? Volím právě mezi těmito dvěmi stroji. Už jsem byl rozhodnutý pro AT, ale nějak se zpozdil známý s dodáním tohoto detíku a tak stále přehodnocuji své rozhodnutí Smile Dík za info
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 01. srpen, 2011 13:14    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Uměl by tu někdo porovnat 705 a AT PRO? Volím právě mezi těmito dvěmi stroji. Už jsem byl rozhodnutý pro AT, ale nějak se zpozdil známý s dodáním tohoto detíku a tak stále přehodnocuji své rozhodnutí Smile Dík za info


Už jsem zpět z dovolené.
Přijeď, ať to vidíš.
Pak sjeď k dalšímu prodejci na 705.
Kdo Tě přesvědčí, toho produkt si kup Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tom2



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pondělí 01. srpen, 2011 18:54    Předmět: Citovat

Feri napsal:
LIKE3R napsal:
Uměl by tu někdo porovnat 705 a AT PRO? Volím právě mezi těmito dvěmi stroji. Už jsem byl rozhodnutý pro AT, ale nějak se zpozdil známý s dodáním tohoto detíku a tak stále přehodnocuji své rozhodnutí Smile Dík za info


Už jsem zpět z dovolené.
Přijeď, ať to vidíš.
Pak sjeď k dalšímu prodejci na 705.
Kdo Tě přesvědčí, toho produkt si kup Very Happy


A nebo jed k prodejci který prodává oba a vemte oba na zkoušku na poligon Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 02. srpen, 2011 8:19    Předmět: Citovat

Tom2 napsal:
Feri napsal:
LIKE3R napsal:
Uměl by tu někdo porovnat 705 a AT PRO? Volím právě mezi těmito dvěmi stroji. Už jsem byl rozhodnutý pro AT, ale nějak se zpozdil známý s dodáním tohoto detíku a tak stále přehodnocuji své rozhodnutí Smile Dík za info


Už jsem zpět z dovolené.
Přijeď, ať to vidíš.
Pak sjeď k dalšímu prodejci na 705.
Kdo Tě přesvědčí, toho produkt si kup Very Happy


A nebo jed k prodejci který prodává oba a vemte oba na zkoušku na poligon Wink


Skvělý nápad.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 7:47    Předmět: Citovat

Tak mi včera přišlo nové ATčko, napřed jsem byl trochu smutný, když jsem se dozvěděl, že se začne dělat AT Gold a bude vylepšené, ale teď když jsem dostal klasické, jsem spokojený... Už mám na něm zámky na tyčích, sluchátka mají delší kabel a to byly nejčastější výtky od uživatelů tomuto detíku, takže ač jsem o těchto změnách na nyní prodávaných ATčkách nevěděl, tak jsem velmi mile překvapen. Zatím jsem ho nijak extra nezkoušel a netestoval, ale můj první dojem je, že ten detík něco vydrží, má krásný design a určitě budou spokojení i osoby vysoké postavy, protože oproti detíkům co jsem držel vruce je dost velký. Jen ještě jedna výtka odemně, prodejce by k ATčku měl automaticky přidávat kryt, protože mi ta cívka nepříjde hlavně zespodu příliš betelná...
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 9:59    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Tak mi včera přišlo nové ATčko, napřed jsem byl trochu smutný, když jsem se dozvěděl, že se začne dělat AT Gold a bude vylepšené, ale teď když jsem dostal klasické, jsem spokojený... Už mám na něm zámky na tyčích, sluchátka mají delší kabel a to byly nejčastější výtky od uživatelů tomuto detíku, takže ač jsem o těchto změnách na nyní prodávaných ATčkách nevěděl, tak jsem velmi mile překvapen. Zatím jsem ho nijak extra nezkoušel a netestoval, ale můj první dojem je, že ten detík něco vydrží, má krásný design a určitě budou spokojení i osoby vysoké postavy, protože oproti detíkům co jsem držel vruce je dost velký. Jen ještě jedna výtka odemně, prodejce by k ATčku měl automaticky přidávat kryt, protože mi ta cívka nepříjde hlavně zespodu příliš betelná...


Máš ho k dispozici jako volitelný doplněk......
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 10:02    Předmět: Citovat

Feri napsal:
LIKE3R napsal:
Tak mi včera přišlo nové ATčko, napřed jsem byl trochu smutný, když jsem se dozvěděl, že se začne dělat AT Gold a bude vylepšené, ale teď když jsem dostal klasické, jsem spokojený... Už mám na něm zámky na tyčích, sluchátka mají delší kabel a to byly nejčastější výtky od uživatelů tomuto detíku, takže ač jsem o těchto změnách na nyní prodávaných ATčkách nevěděl, tak jsem velmi mile překvapen. Zatím jsem ho nijak extra nezkoušel a netestoval, ale můj první dojem je, že ten detík něco vydrží, má krásný design a určitě budou spokojení i osoby vysoké postavy, protože oproti detíkům co jsem držel vruce je dost velký. Jen ještě jedna výtka odemně, prodejce by k ATčku měl automaticky přidávat kryt, protože mi ta cívka nepříjde hlavně zespodu příliš betelná...


Máš ho k dispozici jako volitelný doplněk......


jj, to já vím, ale asi bych nedoporučoval užití bez něj. Jen můj názor, možná se pletu.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 10:12    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Feri napsal:
LIKE3R napsal:
Tak mi včera přišlo nové ATčko, napřed jsem byl trochu smutný, když jsem se dozvěděl, že se začne dělat AT Gold a bude vylepšené, ale teď když jsem dostal klasické, jsem spokojený... Už mám na něm zámky na tyčích, sluchátka mají delší kabel a to byly nejčastější výtky od uživatelů tomuto detíku, takže ač jsem o těchto změnách na nyní prodávaných ATčkách nevěděl, tak jsem velmi mile překvapen. Zatím jsem ho nijak extra nezkoušel a netestoval, ale můj první dojem je, že ten detík něco vydrží, má krásný design a určitě budou spokojení i osoby vysoké postavy, protože oproti detíkům co jsem držel vruce je dost velký. Jen ještě jedna výtka odemně, prodejce by k ATčku měl automaticky přidávat kryt, protože mi ta cívka nepříjde hlavně zespodu příliš betelná...


Máš ho k dispozici jako volitelný doplněk......


jj, to já vím, ale asi bych nedoporučoval užití bez něj. Jen můj názor, možná se pletu.


Kryt sondy je v nabídce. Záruční podmínky jsou na našem webu též. Je na každém, jak se rozhodne....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pondělí 12. září, 2011 20:24    Předmět: Citovat

Tak po asi osmi hodinách v terénu a dvou hodinách testování doma na zahradě bych se s vámi chtěl podělit o své první zkušenosti. Takže, než jsem si ho koupil, věděl jsem, že oproti VKčku budu kopat mnohem víc, ale myslel jsem si, že budu kopat spíš do hloubky a ne do šířky. Zatím chodím jen ve standardu, ale dohledat něco v díře, nebo ve vykopané hlíně je pro mě zatím náročné. Oproti prvním čtyřem hodinám se to ale trochuzlepšilo, takže je možné, že příjdu ještě na další fígly a nakonec to celkem půjde, ale spíš to vidím na pořízení nějaké ruční dohledávačky. Co se týče testování doma na zahradě, tak jsem zkoušel samozřejmě hlavně dosahy. Jelikož se sem nikdo žádné dosahy zatím neodvážil napsat, tak asi budu první, pokud se teda nepletu. Takže jsem zkoušel pár mincí a to ve standardu a PRO režimu na vzduchu. V půdě jen ve standardu, takže doufám a předpokládám, že v PRO režimu bude dosah ještě trochu lepší. Napíšu sem druh mince, s dosahem v cm na vzduchu napřed STD, pak PRO a v závorce uvedu dosah v půdě. Poznámka, PRO režim jsem na vzduchu počítal jen když mi dával přístroj i id číslo. další cca 2-4cm PRO režim dává jen "mincovní" ton bez ID. Nastavení bylo na coins a citlivost mínus dvě čárky pod maximem. Takže
STD-PRO-(zem-STD)
komanči
1kčs -22-26-(17)
2kčs -25-27-(16)
5kčs -25-25-(20)
20hal -22-24-(16)

ostatní
2filler -21-24-(15)
20krejcar 1820ag -24-25-(20)
10krejcar 1868ag -21-21-(14)
1krejcar 1858 -20-20-(15)
trojník 1704ag -19-21-(12)
domitian denár ag -20-23-(15)

Používám plastové květináče(průměr 20-25cm), které mají rozdílnou hloubku po centimetru a jsou naplněné přesitou hlínou. Minci položím pod květináč a měním hloubku dle přítomnosti signálu.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS


Naposledy upravil LIKE3R dne pondělí 12. září, 2011 20:47, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 12. září, 2011 20:47    Předmět: Citovat

Ahoj, nemáš ještě i to VKčko? Že bys ho k tomu připsal pro porovnání. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pondělí 12. září, 2011 21:00    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Ahoj, nemáš ještě i to VKčko? Že bys ho k tomu připsal pro porovnání. Wink


Jo to mám, hodím to sem, ale to bude pár dnů trvat. zítra odjíždím pryč. Jinak u VK jsem šel max.na 13-14cm - 15ti krejcar. Hloub jsem s žádnou mincí co mám nešel. ten 20 krejcar mi tuším dával taky 13-14cm. 15krejcar s AT PRO šel tuším na 19-20cm. Každopádně to přeměřím a připíšu. Tak oprava 15kr.jsem pod hlínou nezkoušel
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 9:49    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Tak po asi osmi hodinách v terénu a dvou hodinách testování doma na zahradě bych se s vámi chtěl podělit o své první zkušenosti. Takže, než jsem si ho koupil, věděl jsem, že oproti VKčku budu kopat mnohem víc, ale myslel jsem si, že budu kopat spíš do hloubky a ne do šířky. Zatím chodím jen ve standardu, ale dohledat něco v díře, nebo ve vykopané hlíně je pro mě zatím náročné. Oproti prvním čtyřem hodinám se to ale trochuzlepšilo, takže je možné, že příjdu ještě na další fígly a nakonec to celkem půjde, ale spíš to vidím na pořízení nějaké ruční dohledávačky. Co se týče testování doma na zahradě, tak jsem zkoušel samozřejmě hlavně dosahy. Jelikož se sem nikdo žádné dosahy zatím neodvážil napsat, tak asi budu první, pokud se teda nepletu. Takže jsem zkoušel pár mincí a to ve standardu a PRO režimu na vzduchu. V půdě jen ve standardu, takže doufám a předpokládám, že v PRO režimu bude dosah ještě trochu lepší. Napíšu sem druh mince, s dosahem v cm na vzduchu napřed STD, pak PRO a v závorce uvedu dosah v půdě. Poznámka, PRO režim jsem na vzduchu počítal jen když mi dával přístroj i id číslo. další cca 2-4cm PRO režim dává jen "mincovní" ton bez ID. Nastavení bylo na coins a citlivost mínus dvě čárky pod maximem. Takže
STD-PRO-(zem-STD)
komanči
1kčs -22-26-(17)
2kčs -25-27-(16)
5kčs -25-25-(20)
20hal -22-24-(16)

ostatní
2filler -21-24-(15)
20krejcar 1820ag -24-25-(20)
10krejcar 1868ag -21-21-(14)
1krejcar 1858 -20-20-(15)
trojník 1704ag -19-21-(12)
domitian denár ag -20-23-(15)

Používám plastové květináče(průměr 20-25cm), které mají rozdílnou hloubku po centimetru a jsou naplněné přesitou hlínou. Minci položím pod květináč a měním hloubku dle přítomnosti signálu.


Spíš ten test udělej v ALL metalu Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 10:19    Předmět: Citovat

Spíš ten test udělej v ALL metalu Very Happy[/quote]

Já to chtěl udělat co nejvěrohodnější, protože většina lidí chodí s diskriminací, ale zkusím si kolik mi to dá v ALL a pokud bude nějakej výraznější rozdíl, tak to sem hodím a přehodnotím své hledání Smile, jinak ještě takovej poznatek, ten malej stříbrnej trojník mi detík dal ID číslo 45-51, čili ton většinou ten střední, nemincovní
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 10:53    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Spíš ten test udělej v ALL metalu Very Happy



Pokud je stříbro ve slitině, může mít menší ID než malé Cu.
Mimochodem, já chodím jen v ZERO režimu a disc. železa mám na minimu.
Co se týká dohledávky, chce to čas, abys našel způsob. Něco jako špička, výška, bok Very Happy Mimochodem, jsou i dva způsoby rozeznání Fe kroužků a víček od piva.
Chce to přeci jen nějaký čas na seznámení.... Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 11:22    Předmět: Citovat

Feri napsal:

Pokud je stříbro ve slitině, může mít menší ID než malé Cu.
Mimochodem, já chodím jen v ZERO režimu a disc. železa mám na minimu.
Co se týká dohledávky, chce to čas, abys našel způsob. Něco jako špička, výška, bok Very Happy Mimochodem, jsou i dva způsoby rozeznání Fe kroužků a víček od piva.
Chce to přeci jen nějaký čas na seznámení.... Very Happy


Tak pokud se semnou podělíš o nějaké vychytávky, tak budu jen rád.Smile Hoď mi to třeba do sz. Já si četl návod a tam bylo něco o dohledávání, tak to budu zkoušet. Jinak dle návodu jsem zkoušel ve STD odladit půdu, ale nebylo slyšet vůbec nic už při prvním pumpnutí, tak nevím, jestli to funguje, nebo to tak má být. A co se týče toho agčka, tak vím, že to tak může být i VK mi dávalo nižší ID než třeba na toho římana, píšu to jen pro ostatní, aby kopali i ID kolem 40, že se to někdy může vyplatit. Jinak včera jsem byl na malém políčku, které jsem prochodil s VKčkem (měl jsem tehdy asi 5-7 mincí a z toho jeden ten trojník)a za hodinku a půl jsem tam včera našel další dvě mince, odznáčky, svátosktu, křížek atd. A to jsem prochodil jen část políčka, takže určitě oproti VK krok dopředu
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 11:48    Předmět: Citovat

Zkoušej, testuj, uč se cítit přístroj. A tu zem zkoušej vícekrát. Používáš sluchátka? Je mě totiž moc divné, žes tu manuální zem neslyšel.... U auto GEB by to bylo jasné.
Mimochodem, nemusím psát SZ, když o některých věcech píšu veřejně Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
Strana 16 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO