Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 644 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

detík do 6tis.pro začátek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 9:09    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Co je na DW? Já se zařekl, že tam nevlezu ani na doporučení. Laughing


A co se týče DW, tak se mi to tam taky moc nelíbí. Co se týče adminů, tak vůbec nekomunikují a je to tam celé zvláštní. Ale tady se asi nedají vložit fotky pro pomoc s určením, tak mi nic jiného nezbylo. (když byl doma takový spor, co to vlastně je)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 9:46    Předmět: Citovat

Kup si do začátku nějakej digitál.Jak píše Himbajz.Jestli jsi uplný začátečník,tak ti bude vyhovovat.Postupem času si najdeš kolegu nebo kolegy co mají analog a pomůžou ti a poradí.Analog v rukou začátečníka může spíš uškodit.Může ti trvat delší dobu než se naučíš používat různý nastavení pro hledání.Jejích vyladění není žádná sranda a můžeš z bejt z hledání dost otrávenej Confused Confused .
Co se týká jednotónu tak bych to s tím kopáním všeho zas tak černě neviděl.Jsou kolegové co s vícetónem kopou všechno a ono se to někdy vyplací...
A ty levný detíky mají dneska minimální požadavky na nastavení a u některých ani nemusíš odlaďovat půdu,i když je to jen otázka jednoho čudlíku.
Hodně zdaru.
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 13:36    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Mamonem to nebude, o historii se zajímám spousty let. A kdybych chtěl řešit extra super skvělý nálezy, tak jdu rovnou do něčeho lepšího.
V tom případě ignoruj můj poslední příspěvek a pokračuj tím co jsem napsal jako první Wink
K tomu argumentu X funkcí navíc ve prospěch digitálu. Myslíš si, že ze dvou identických detektorů, z nichž jeden bude mít lampičku, výklopnou lupu, připojitelnou radlici na sondu pro hledání v závěji, okrasné multibarevné podsvícení, zabudovanou ruskou elektronickou hru jak vlk chytá vajíčka, a tolik tónů, že s pěti různými mincemi zahraješ v pohodě lambádu, tak že bude tento při hledání lepší? Akorát to všechno bude negativně ovlivňovat tvůj úsudek, budeš si víc vybírat a víc toho necháš.
A protože letos budu neskutečně trollovat, tak rovnou parafrázuji kamaráda Myšáka a napíšu: Digitál v rukou začátečníka může jen uškodit. muhehe muhehe

PS: myšáku, co chceš nastavovat na levném analogu?? Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 13:52    Předmět: Citovat

skaj napsal:

Very Happy No vidíš to, kluk jeden ušatej se mi ani nepochlubil, že šel zpátky do klasického ACE Very Happy

Už je to tak, říkal jsem si, že když ho tolik lidí chválí, že v němu musí být něco dobrého - třeba baterky muhehe
PS: Dnes jsem jel od vás do Lubů a je to tam celkem dobrodrůžo Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 14:15    Předmět: Citovat

No tak třeba stav baterky, pinpoint, zhruba hloubku, citlivější diskrim. Docela jsem uvažoval o Silverovi, ale když jsem viděl jaké umí hloubky (na lovcích) a porovnám to s digitálem(také tam), tak mi to hloubku hodí cca stejnou, ale s vyšší cenou. Nikdy jsem ho nedržel v ruce, ale už tohle mě prostě trochu odrazuje. Rozmýšlím se mezi jetým ACE 250, VK40, a silverem, ale po pravdě se mi dva čudlíky na analogu zdají jako kdybych se rozmýšlel "mezi š100 a felicií" bez urážky.. Jak říkám, nedržel jsem to v ruce. Navíc ty jetý dig.jsou levnější než analog
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 14:24    Předmět: Citovat

PS: myšáku, co chceš nastavovat na levném analogu?? Wink[/quote]

No vidíš to mě nenapadlo Very Happy Very Happy Very Happy
Analog mám zafixovanej jako přístrojovku od helikoptéry Very Happy Very Happy
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 14:30    Předmět: Citovat

Stav baterky ti signalizuje i analog. Třeba Tesoro při zapnutí vydá po sobě několik tónů, když jich je 3 a méně - měníš.
Zhruba hloubka je takovej nesmyslík, protože ta zhruba hloubka je zprůměrovaná na velikost mince cca 2,5cm. Cokoliv většího a menšího už tu "zhruba" hloubku zkresluje. 10cm plech ti bude ukazovat, že je centimetr pod zemí a bude 10. U detektoru, jehož dosah na minci je +-20cm je tenhle údaj opravdu nepotřebný, páč takovou díru uděláš stejně téměř vždy. A u analogu obecně hloubku slyšíš, protože tón s přibývající hloubkou ubírá na intenzitě.
Pinpoint - potřebuje opravdu digitál s půlmetrovým zpožděním signálu za cílem. Na analogu, i když třeba Tejon pinpoint má, jsem ho nikdy nepoužil.
Jemnější diskriminace: Právě naopak. Na levném digitálu zapneš jeden stupeň diskriminace a zmizí ti klidně mnohem víc než je zdrávo. Na analogu je diskriminace pozvolná.
Hloubka bude +- stejná u obou, tam rozdíl nehledej.
Sklouznul jsem ke skoro přesvědčování a to fakt nechci, to bych byl nerad, stejně jsi už skoro rozhodnut. Tudíž hodně štěstí s levným digitálem. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 14:39    Předmět: Citovat

Stačí hledat a najdeš, ...tady vidíš do dokážou oba tvoji favoriti v tabulce a jak si vedou oproti ostatním strojkum,je to i o obsluze ale tohle už něco vypovídá,ročníku Kdyně bylo dost Wink
http://detektory.hantec.cz/clanky/kterak-probehlo-setkani-hledacu-kdyne-2006-61.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 14:41    Předmět: Citovat

V pohodě, nepřesvědčuješ, rád si poslechnu víc názorů a hlavně s podrobnostma. Pokud budu chodit s tchánem, tak ten má dig.takže možná s analogem to bude dobré spojení Smile no uvidíme. do zítra to asi rozseknu a udělám si radost k tomu mému vylíhnutí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 14:45    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Stačí hledat a najdeš, ...tady vidíš do dokážou oba tvoji favoriti v tabulce a jak si vedou oproti ostatním strojkum,je to i o obsluze ale tohle už něco vypovídá,ročníku Kdyně bylo dost Wink
http://detektory.hantec.cz/clanky/kterak-probehlo-setkani-hledacu-kdyne-2006-61.html

Pozor na ty výsledky. Třeba Silver konkrétně v této tabulce je ještě stará verze s 8" sondou a ne novou 9x8". Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 14:57    Předmět: Citovat

No vidiš kua.Ale stejně tam asi žádnej dramatickej rozdíl nebude..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 15:01    Předmět: Citovat

Kua musím říct já. Teď jsem se díval, a prodávají se oba. Ten s novou sondou je Special Edition a má i regulaci hlasitosti. Jinak ta 9x8" nová koncentrika je dost povedená, ostatně používá se i na nejdražších Tesorech jako základní a myslím si, že to znatelné oproti té staré bude. Wink Ale zas ten Special edition je už jinde cenově a i LIKE3R myslel silvra asi toho levnějšího základního. Rolling Eyes

Jestli budou chodit s tchánem a tchán má, jestli jsem pochopil dobře ACEčko, pak bych ještě raději volil babyGMP alias CS1MX na 17kHz, chodil v tchánovo stopách a sbíral co přejde Laughing Jedinej problém u C.Scopu vidím v absenci slušný doplňkový DD sondy kolem 26cm v průměru.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 15:08    Předmět: Citovat

Habani mají fajne stránky:
http://www.detektory.habanov.cz/
ťukni na Detektory kovu do 10000 korun a máš vybráno. Very Happy Jen u těch nových sluchátek nemají napsanou délku kabelu, dost důležitá informace. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 15:15    Předmět: Citovat

nene, tchán má F5. A nevím jaká je u toho cívka, to se dozvím večer, ale je rok starej... Smile (tan silváč)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 15:25    Předmět: Citovat

Jó F5, sry. Teď jsem narazil na http://aukro.cz/item1387949963_detektor_kovu_laser_tesoro_trident_i_nove.html
Což mi přijde jako dobrá koupě - nové přímo od dovozce. Je to už lepší Tesorko s vyšší frekvencí a má i Pinpoint Very Happy Wink A po záruce se na něm dá dodělat manuální ovládání země a máš z něj defakto Vaquero. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 15:30    Předmět: Citovat

nj, zas trochu mimo rozpočet Sad ale tento už vypadá líp, má víc čudlíků Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 15:33    Předmět: Citovat

Musíš se na to dívat jinak. 9 je jen o 3 víc než 6. Very Happy Co čudlík na víc, to tisícovka. Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 16:12    Předmět: Citovat

Jo,jo,má pravdu předsedo!Grimmi tam má tolik čudlíků že najde i zapadlej traktor Shocked Vím co říkám,chodím po něm úspěšně hledat Shocked Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 16:12    Předmět: Citovat

Už v tom má chudák guláš.
prostě si něco kup do 6 tisíc, osaháš si to a uvidíš. každý se pak vydáme jinou cestou. Někdo hájí svou značku, druhý zase tu svou. takhle si nevybereš stejně nic. A tu F5ku moc nefavorizuj. jestli si koupíš obyč analog, tak aby taťka nekoukal, že mu to natíráš Wink .

Máš to jako s autama. Moje první auto byla Dacie 1300. měl jsem ji moc rád. Dovezla mě z místa A do místa B, měla 4 kola a volant. našel jsem s ní spoustu radostných chvil po výletech a sexu v autě.
Teď, musím mít auto co má minimálně 10 čudlů ve dveřích, dělá všechno samo,....a už bych tu Dačku nechtěl ani govno.
Very Happy Very Happy
Můj první detík byl analog jednotón. Bílek mincmistr II Very Happy . Našel jsem s ním krásné věci. Jde krásně všechno naposlouchat a ty tři čudle do začátku plně stačí. Fakt spokojenost. Teď mám na detíku 10 čudlů a ještě to při zapnutí hraje Prince of Persia...........Bílka bych už nechtěl,ani govno
Very Happy Very Happy
-------------
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 16:18    Předmět: Citovat

mark11 napsal:
Jo,jo,má pravdu předsedo!Grimmi tam má tolik čudlíků že najde i zapadlej traktor Shocked Vím co říkám,chodím po něm úspěšně hledat Shocked Laughing Laughing Laughing

Hele ty chrte, ne.er bo ti vypustím rybník Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne čtvrtek 06. leden, 2011 16:18, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO