Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 585 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

detík do 6tis.pro začátek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 22:49    Předmět: Citovat

skautik napsal:
..ja radim koupit to nejlevnejsi, stejne budes za rok koukat po necem lepsim Smile..
To se mi zdá jako blbost. Když něco teď koupí za pár šuntů, za rok to neprodá za tolik, za kolik to teď koupí a pak jak dá víc dohromady? Sám píšeš, že za rok bude koukat po něčem lepším. Tak proč to lepší nepořídit teď a bez případné ztráty? Ale stejně je to jen na ňom, co si vybere, tak v poho, je to jen můj názor a samo, že nemusí bejt správnej Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 22:52    Předmět: Citovat

Mark11: No jo, ale to já už budu doma taky. Laughing Já myslel někdy dopoledne. Předpokládám, že se v KV, potažmo v práci nezdržím přes oběd Laughing
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne čtvrtek 06. leden, 2011 23:03, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skautik



Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 23:00    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
To se mi zdá jako blbost. Když něco teď koupí za pár šuntů, za rok to neprodá za tolik, za kolik to teď koupí a pak jak dá víc dohromady? Sám píšeš, že za rok bude koukat po něčem lepším. Tak proč to lepší nepořídit teď a bez případné ztráty? Ale stejně je to jen na ňom, co si vybere, tak v poho, je to jen můj názor a samo, že nemusí bejt správnej Wink


zalezi co koupi a za kolik, samozrejme nemyslim nejake cinske detektory, ktere se tu snad uz ani neprodavaji. Ono kdyz dnes koupis treba to ACE (tipnu kolem 4tisic) tak se za rok proda za stejnou cenu.

v kazdem pripade vzdy prijdes o nejake penize. Detektor neni investice a jestli se pred tydnem rozhodl k porizeni tak bych volil to nejmene financne narocne, protoze kdyz ho to zacne bavit, muze setrit a u toho setreni hledat cely rok.

Vis dobre ze to neni jen o nalezech Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 10:19    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Tohle jsou úlohy pro první stupeň mrcasnické školy v Bradavicích.
Grimmi bude mít x² nálezů, přičemž x=počet nálezů chrta a tvých dohromady. Very Happy
A druhá odpověď: Chrta nedostihneme. Chrt nás nadběhne z opačného směru než v jakém nám utekl a to v čase dle závislosti t= (r*m)²/ p

t= čas
r= poloměr kruhu, který kolem nás opíše
m= chrtova rychlost
p= počet cílů, který na trase musel vykopat


Grimmíku, chybí Ti tam ještě jedna neznámá M. A tou je myslivec, který toho volně pobíhajícího chrta zastřelí. A teď mudruj, chytrá hlavo Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 10:22    Předmět: Citovat

Feri, kamaráde. Chrt je pracovní název pro Marka11 Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 10:30    Předmět: Citovat

To ještě neznamená, že ho ten myslivec netrefí Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 10:35    Předmět: Citovat

To Míro nevíš, jak on rychle hledá Laughing Myslivec ani nepřiloží flintu k líci a Chrt už ho bere z druhé strany a mizí mezi stromy. Obvikle než já si prohledám plácek před autem, Chrt už kouří někde na horizontu a haleká, že od Prahy ke Kolínu nic není . Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 11:14    Předmět: Citovat

Určitě něco za sebou nechává, když tak rychle běhá Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 11:34    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Určitě něco za sebou nechává, když tak rychle běhá Laughing


Nás Laughing Laughing Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 12:14    Předmět: Citovat

Taky myslivce, a když jsme loni hledali v Maďarsku u Hungaroringu, vzal Stanislava Matějovského s jeho tahačem o jedno celé kolo a to běžel po vnější straně okruhu a vykopal při tom tři dvouhaléře RU Wink Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 12:22    Předmět: Citovat

To jsou věci Shocked
Já znám Marka jako pohodáře a kliďase.
Ono ai záleží, kdo s ním jde. Pokud onen dotyčný kope a hledá na místě, kde nic není, tak se Markovi vůbec nedivím Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 12:33    Předmět: Citovat

Za hodinku za Markem jedu na návštěvu, dovézt mu nějaké dárečky, tak se ho zeptám proč přede mnou utíká, když s tebou chodí pomalu Very Happy
Vždyť my se jen tak škádlíme. Jo a Feri, dělal jsem pořádek a mám pro tebe rolničku Wink Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 12:56    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Za hodinku za Markem jedu na návštěvu, dovézt mu nějaké dárečky, tak se ho zeptám proč přede mnou utíká, když s tebou chodí pomalu Very Happy
Vždyť my se jen tak škádlíme. Jo a Feri, dělal jsem pořádek a mám pro tebe rolničku Wink Laughing


Já bych před Tebou taky utíkal, tak se ho ani neptej Very Happy

Tak Ty mě škádlíš, jo? Počkej, až Tě uvidím. Raděj se v onen moment změň v Marka a uteč, než mě přejde vztek vztek
Díkes za rolničku. Máš u mě jeden ostrovní pazourek, abys měl po mě čím házet, až Ti dojdou argumenty Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 19:49    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked Kua,koukám že tady už jdou o mě hotový legendy Rolling Eyes
No trochu to poopravím.Z těma pláckama mají docela pravdu.V létě jsme dělali jednu loučku.Tři se motali na malém plácku opravdu asi hodinu a půl.Já si zatím v pohodě prošel celou louku a když se přesunuli tak jsem si na tom jejich plácku kopnul dvě Ag.Byli to Floriny,tak že dost velké mince.To se musí najít i z ,,dubovím"detektorem. Tolik asi o tom jejich dokonalém prohledávání místa Laughing Laughing Laughing
Jo a dneska u mne byl Grimmi.Protože mě ale prudili z kamionama tak mi dělal závozníka Wink Mám dojem že mu ten adrenalin vydrží až do léta Cool Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 12. leden, 2011 8:32    Předmět: Citovat

Většina z nás začínala na nějakém primitivním analogu. Postupně se člověk prokousává složitějšíma a složitějšíma mašinkama. Tady se pak cesty rozdělují, někteří pokračují po pomyslné hyperbole k stále novějším a vymakanějším strojům, a někteři se začnou zase vracet po obrácené parabole dolů, jen více dbají na řemeslné zpracování přístroje, a jeho technické vlastnosti, začnou zase kopat hřebíky a podkovy...
Co vlastně na detektoru potřebujeme? SENS + GB + rozumný DISC , to jsou 3 potenciometry Smile
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: středa 12. leden, 2011 8:53    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
Většina z nás začínala na nějakém primitivním analogu. Postupně se člověk prokousává složitějšíma a složitějšíma mašinkama. Tady se pak cesty rozdělují, někteří pokračují po pomyslné hyperbole k stále novějším a vymakanějším strojům, a někteři se začnou zase vracet po obrácené parabole dolů, jen více dbají na řemeslné zpracování přístroje, a jeho technické vlastnosti, začnou zase kopat hřebíky a podkovy...
Co vlastně na detektoru potřebujeme? SENS + GB + rozumný DISC , to jsou 3 potenciometry Smile


Ještě si zapomněl na ty,co po zakoupení detíku a 14cti denním lopocení s vidinou přinejmenším jantarové komnaty dávají všanc své přístroje do různých rubrik typu "prodám detektor kovů...." Very Happy Very Happy
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 12. leden, 2011 9:35    Předmět: Citovat

Ani do začátku bych nekupoval detektor za 6 tisíc. Když tě to chytne, stejně možná už za pár měsíců koupíš jiný, jak psal Krokouš. Já bych se spíš podíval do inzerce, kde při prodeji tratíš mnohem míň než na novým, navíc za stejné peníze koupíš i lepší detík. Pak jaký koupit závisí na mnoha okolnostech. Kolik chci investovat, co chci hledat, jak jsem na tom se sluchem (schopnost pamatování si barvy tónů), kde budu především hledat atd atd atd....
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tonak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 1139
Bydliště: Qualischingen

PříspěvekZaslal: středa 12. leden, 2011 23:33    Předmět: Citovat

Nic nekupuj Wink Vše už bylo nalezeno Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 0:00    Předmět: Citovat

To je pravda. Tady také už nic není...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dutman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2009
Příspěvky: 1870
Bydliště: Českolipsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 0:50    Předmět: Citovat

Viking ten nebrat vůbec ten má takovou separační prodlevu že je to hanba.A u CS bych byl krapet zdrženlivější udělejte si sním všelijaké hokusi pokusy a zjistíte že to až taková špička není.Špatný by nebyl Fischer leč u toho je problém že při větší hloubce hlásí barvu jako železo ale to dělá asi každý klacek který ma detekovaný předmět na jeho hranici.Něco od tesora tam bych se nebál po něčem šáhnout a nebo nižší třídu od XP.Já ho mám a jsem spokojen.No a ACE a přemineralizovaná půda je pro něj smrt ten nebrat.
_________________
Uss-1.Whites 3900. Whites clasic I.XP G max2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO