Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 505 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

detík do 6tis.pro začátek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 1:01    Předmět: Citovat

Tesoro Silver uMax není vůbec špatná volba Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 6:15    Předmět: Citovat

S krizkem po funusu kluci. Liker uz volil a zvolil. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 10:02    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
S krizkem po funusu kluci. Liker uz volil a zvolil. Wink


škoda že nám to sem nenapsal on Crying or Very sad
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 11:25    Předmět: Citovat

To je fajn, že už Liker zvolil. Mě by spíš zajímalo, a nejen u Likera, kde je ta hranice maximální finance ?
Na různých fórech dostaneme na otázku "kolik" jinou odpověď.
Když jsem kdysi začínal s muškařením, tak jsem taky šel do výbavy řekněme průměrné - cca 30 tis. U detektroru když jsem začínal, tak první bylo Lobo za 40 tis (už je to dlouho) Smile Tedy když pominu vlastní bastl dle modrého AR. Laughing
Ale začínat s něčím úplně levným mě přijde tak trochu - "zkusím to a uvidím, ale zase tak moc mě to nebaví"
Co vy na to? Idea
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 11:38    Předmět: Citovat

Marfy napsal:
To je fajn, že už Liker zvolil. Mě by spíš zajímalo, a nejen u Likera, kde je ta hranice maximální finance ?
Na různých fórech dostaneme na otázku "kolik" jinou odpověď.
Když jsem kdysi začínal s muškařením, tak jsem taky šel do výbavy řekněme průměrné - cca 30 tis. U detektroru když jsem začínal, tak první bylo Lobo za 40 tis (už je to dlouho) Smile Tedy když pominu vlastní bastl dle modrého AR. Laughing
Ale začínat s něčím úplně levným mě přijde tak trochu - "zkusím to a uvidím, ale zase tak moc mě to nebaví"
Co vy na to? Idea


Buď tak, anebo je to třeba studentík a má omezený příjem, anebo důchodce. Každý nemá možnost vrazit do detektoru takové jmění.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 11:53    Předmět: Citovat

pro mcmlxxx:
Já bych to sem samozřejmě hodil, že jsem v sobotu koupil, ale tady se už pak všichni bavili o něčem uplně jiném (viz Mark11 atd). Všichni co semnou tak nějak komunikovali to dostali do sz. a do mejlu mi nepřišlo, že by sem někdo hodil další vzkaz. Příště to sem ale raši hodím hned, ok?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 12:04    Předmět: Citovat

pro Marfy:
Víš ono se jedná uplně o něco jiného a třeba u rybaření to určitě není o výbavě, tam je to o umu a myslím,že s detíkem to taky nebude o moc jiné. Já rybařím od 7mi let, a nejlepší úlovky jsem měl na pruty z dob totalitních... (i když jsem měl pruty mnohem dražší)Nevím jak jsi na tom byl třeba ty, ale naše rodina byla chudá a já jsem prostě naučenej neutrácet. Kor v této době.. Radši ať mám na účtě rezervu, nebo radši vrazím prachy do dětí, než do sebe... Mě prostě stačí něco obyč. Jak jsem již psal, budeme chodit ve dvou, a to s F5 a to si myslím že už je dostačující, kor pro začátek a já prostě abych nebyl jen do počtu, nebo jako kopáč, tak chci mít taky něco v ruce... VK40 s výbavou pod 4tis.je myslím dobré...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 13:47    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
pro mcmlxxx:
Já bych to sem samozřejmě hodil, že jsem v sobotu koupil, ale tady se už pak všichni bavili o něčem uplně jiném (viz Mark11 atd). Všichni co semnou tak nějak komunikovali to dostali do sz. a do mejlu mi nepřišlo, že by sem někdo hodil další vzkaz. Příště to sem ale raši hodím hned, ok?


OK. Na ty OT neber ohled, já to prostě bral tak že to tu uzavřeš tak, že napíšeš co jsi vlastně koupil.

Takže přeju jen úspěchy.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 14:26    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
pro Marfy:
Víš ono se jedná uplně o něco jiného a třeba u rybaření to určitě není o výbavě, tam je to o umu a myslím,že s detíkem to taky nebude o moc jiné. Já rybařím od 7mi let, a nejlepší úlovky jsem měl na pruty z dob totalitních... (i když jsem měl pruty mnohem dražší)Nevím jak jsi na tom byl třeba ty, ale naše rodina byla chudá a já jsem prostě naučenej neutrácet. Kor v této době.. Radši ať mám na účtě rezervu, nebo radši vrazím prachy do dětí, než do sebe... Mě prostě stačí něco obyč. Jak jsem již psal, budeme chodit ve dvou, a to s F5 a to si myslím že už je dostačující, kor pro začátek a já prostě abych nebyl jen do počtu, nebo jako kopáč, tak chci mít taky něco v ruce... VK40 s výbavou pod 4tis.je myslím dobré...


Za ty peníze dobrá koupě. Já vím, že ti ho tady moc lidí nevychválí, ale není to špatný detektor. Myslím, že poměr cena-výkon je hodně dobrý. Lovu zdar.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 15:05    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
pro Marfy:
Víš ono se jedná uplně o něco jiného a třeba u rybaření to určitě není o výbavě, tam je to o umu a myslím,že s detíkem to taky nebude o moc jiné. Já rybařím od 7mi let, a nejlepší úlovky jsem měl na pruty z dob totalitních... (i když jsem měl pruty mnohem dražší)Nevím jak jsi na tom byl třeba ty, ale naše rodina byla chudá a já jsem prostě naučenej neutrácet. Kor v této době.. Radši ať mám na účtě rezervu, nebo radši vrazím prachy do dětí, než do sebe... Mě prostě stačí něco obyč. Jak jsem již psal, budeme chodit ve dvou, a to s F5 a to si myslím že už je dostačující, kor pro začátek a já prostě abych nebyl jen do počtu, nebo jako kopáč, tak chci mít taky něco v ruce... VK40 s výbavou pod 4tis.je myslím dobré...


Jo jo, já nechtěl rýpnout. Taky jsem začínal chytat ryby s bambusákem po dědovi. Ale muška je už o něčem jiném a proto jsem ty prachy do toho dal. Až jsem vyzkoušel, že mě rybařina baví. A u takovéto rybařiny
je to už o výbavě + hodně umu. Wink
A to je i s hledáním. Psal jsi, že už jeden stroj (F5) máte a chceš něco do počtu. Když už jeden stroj doma mám, tak si nekoupím levnější. Byť bych měl někde ušetřit. Chtěl bych lepší a Fíšu si nechat jako zálohu. Ale je to asi o názoru Wink
Taky mě rodiče učily šetřit a vše co mám jsem si hold musel vydřít. Confused Ale to je OT
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 18:23    Předmět: Citovat

Marfy, precti si vlakno od zacatku Laughing f5 ma jeho tchan s nimz bude chodit hledat Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 18:43    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Marfy, precti si vlakno od zacatku Laughing f5 ma jeho tchan s nimz bude chodit hledat Wink

A tchýně má F16 Very Happy
To že se tu začlo tlachat o něčem jiném je z důvodu toho, že jsme byli nedočkaví na tvojí volbu a tlacháním jsme si krátili čas a oživovali vlákno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 19:17    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Marfy, precti si vlakno od zacatku Laughing f5 ma jeho tchan s nimz bude chodit hledat Wink


Dyť říkám, že to bude v rodině. Wink
O to víc by mě to kalilo vodu jak tchán přijde domu a ukáže tchýni co našel před zeťákem. A mohl to být zlaťák a zeťák mohl mít třeba zetexe. Tak to šli zapít se švagrovou a synovcem. A teď jsem v řiti, bo neznám jeho příbuzenstvo. Laughing Laughing Laughing
Pardon za OT. Grimmi byla to jen sranda. Wink
_________________
Veritas liberabit vos


Naposledy upravil Marfy dne čtvrtek 13. leden, 2011 20:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 19:33    Předmět: Citovat

Mno, tady se tlachá všude o všem. Zvlášť když někdo natrefí na dobré téma Laughing
Jinak VK40 není zas tak špatná, já bych se toho vůbec nebál a za ty prachy. Hlavně ať jsi sám spokojenej. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 21:29    Předmět: Citovat

V pohodě, já proti tomu "tlachání" nic neměl, jen jsem nevěděl o čem je řeč, tak jsem to nekomentoval Smile Na neděli mi kluci naplánovali společné hledání pokladůSmile tekže musím naplánovat nějakou trasu a na její konec možná radši předem zakopu nějaký "poklad". Kdybychom náhodou nic nenašli, tak ať nejsou zklamaní. No a pokud něco tím VKčkem najdeme, tak se tu pak podělím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 21:39    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
V pohodě, já proti tomu "tlachání" nic neměl, jen jsem nevěděl o čem je řeč, tak jsem to nekomentoval Smile Na neděli mi kluci naplánovali společné hledání pokladůSmile tekže musím naplánovat nějakou trasu a na její konec možná radši předem zakopu nějaký "poklad". Kdybychom náhodou nic nenašli, tak ať nejsou zklamaní. No a pokud něco tím VKčkem najdeme, tak se tu pak podělím Smile

Nálezy se sem ale nedávají Wink
Tak, ať něco pípneš. A nebuď první hodiny nasranej, páč z počátku ti bude připadat, že ten signál je nějak jinej,divnej, nebo není vůbec. Very Happy
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 22:24    Předmět: Citovat

Himbajz napsal:
LIKE3R napsal:
V pohodě, já proti tomu "tlachání" nic neměl, jen jsem nevěděl o čem je řeč, tak jsem to nekomentoval Smile Na neděli mi kluci naplánovali společné hledání pokladůSmile tekže musím naplánovat nějakou trasu a na její konec možná radši předem zakopu nějaký "poklad". Kdybychom náhodou nic nenašli, tak ať nejsou zklamaní. No a pokud něco tím VKčkem najdeme, tak se tu pak podělím Smile

Nálezy se sem ale nedávají Wink
Tak, ať něco pípneš. A nebuď první hodiny nasranej, páč z počátku ti bude připadat, že ten signál je nějak jinej,divnej, nebo není vůbec. Very Happy

Já myslím že když vydržíš být první rok nenasranej tak tě to možná chytne. Jak už tu hodné klasiků psalo, dnes to už není o nálezech ale o zdravotní procházce a příjemném posezení s přáteli stejného koníčku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pátek 14. leden, 2011 10:01    Předmět: Citovat

jj, jasně že se sem nic nedává, myslel jsem psanou formou:-) Jako třeba tři hřebíky a dvě utržený ucha z hrnce Smile mmch, taky si myslím, že těch "pokladů"nálezů už tolik nebude, vždyť detektor teď má spousta lidí a je to prochozený. Docela mě štve, jak děcka furt doma sedí u PC a ven je člověk skoro nedostane, tak třeba pokud to bude bavit i kluky, tak spojíme příjemné s užitečným Smile Já když si vzpomenu, jak jsme po škole práskli s aktovkou do kouta a doma nás viděli až k večeru a to na nás ještě vyřvávali z okna, ať už jdeme domů a my rodiče prosili "ještě půl hodinky" Teď je to obráceně, rodič prosí děti, ať jdou na půl hodinky ven...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: pátek 14. leden, 2011 14:42    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
jj, jasně že se sem nic nedává, myslel jsem psanou formou:-) Jako třeba tři hřebíky a dvě utržený ucha z hrnce Smile mmch, taky si myslím, že těch "pokladů"nálezů už tolik nebude, vždyť detektor teď má spousta lidí a je to prochozený. Docela mě štve, jak děcka furt doma sedí u PC a ven je člověk skoro nedostane, tak třeba pokud to bude bavit i kluky, tak spojíme příjemné s užitečným Smile Já když si vzpomenu, jak jsme po škole práskli s aktovkou do kouta a doma nás viděli až k večeru a to na nás ještě vyřvávali z okna, ať už jdeme domů a my rodiče prosili "ještě půl hodinky" Teď je to obráceně, rodič prosí děti, ať jdou na půl hodinky ven...


To poslední je svatá pravda Very Happy Very Happy Very Happy Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: sobota 15. leden, 2011 17:09    Předmět: Citovat

Tak první pokus a hned měďák z roku 1900. pár nábojnic atd.a nedovedete si představit, jakej jsem mět tep, když mi hlásil sijnej ton a cca ID 90. v půl metru + - hrnec. Bohužel prázdnej:-D Byl jsem s mladým 7let a po hodince a půl ho to přestalo bavit, tak se šlo domů. PS:mincičku jsem si při čištění asi trošku poškodil, ale to je asi chyba každého začátečníka, dychtivého zjistit letpočet (byl stále nečitelný)... Na poli se hledat nedalo, tam to řvalo furt, musel jsem do lesa a tam se už dalo něco kopat... Zítra jdu zase:-) tak preju hodně zdaru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO