Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 564 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

JOKR 009 + upgrade
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> JOKR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. srpen, 2011 23:33    Předmět: Citovat

Pro upřesnění,007 má odběr asi 22mA v klidu a když pípá 25mA,009 30mA a v režimu čedič maximálně 40mA,u 011 se mi odběr podařilo snížit 5mA bez ztráty výkonu.Z těchto údajů se dá snadno vypočíst doby jak dlouho detektor vydrží běžet,když se vydělí údaj o kapacitě baterii spotřebou.Ještě jedna zkušenost,často se stává že baterky které člověk koupí,jsou již tak staré,že mají minimální kapacitu.Zvlášť v obchodech,kde se moc nekupují,pumpy a pod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pátek 05. srpen, 2011 14:54    Předmět: Citovat

Teď už nějaký ten pátek testuji Deus, ale na některých lokalitách se vrátím k Jokrovi - poté, co jsem provedl základní test rezavý hřebík a tenký stříbrňáček, kde se Deus zakuckává už při vzdálenosti Ag 4 cm od hřebíku, zatímco Jokr s velkou mi běžně hlásí barvu i v případě, že je mince pod hřebíkem...[/quote]

Bábo,zkoušel jsi dosah Deus/Jokr na minci Au 0,3 g ? Zkoušel jsem Deus / Troy ( což je podobné Jokru) a celkem propadák v neprospěch Deuse Sad
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 05. srpen, 2011 15:00    Předmět: Citovat

Jj, také jsem zkoušel Djůse vůči É-Troušovi na malinkatým stříbrňáčku velikosti cca denárku a radši jsem Djůse pustil do světa... Shocked
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 05. srpen, 2011 15:29    Předmět: Citovat

Shocked Kurňa hoši, čihněte do flákna o Dejůsovi. Tam bratia sypú jeden superlatív za druhým. Že vraj nie je hľadač ten, kto neskúsil Deus.

Tak kdo dostal lepší cenu na detík za to, že ho bude chválit?? muhehe muhehe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pátek 05. srpen, 2011 17:17    Předmět: Citovat

Grimmi máš celkom vydarené dedukčné schopnosti.Máš pravdu čo sa týka Tvojho posledného príspevku.Ale tých superlatívov zas neni až toľko.
Ja osobne som v minulosti písal zopár negatívov napr :
Deus neni žiadna super skladačka-zložený je dlhší ako ostatné detektory,takže sa nevojde do malého batohu.
Z tých káblikov čo treba aby černoušek fungoval mám hrôzu,jeden stratím a som v ....
Všetci vieme že hľadanie z detektorom znamená blato a špinu.Leštený display a jemná koža je slušne povedané nevhodné.Skúsenosti z zámkami a gumenými časťami sú jedna veľká katastrofa.Lakťová opierka je z niečoho krehkého.Detektor je z veľko cievkou ťažký-najviac váhy je vpreda ťahá to ruku.Celodenné hľadanie je nepríjemnejšie ako z fišerom 75.Pôsobí ťažko na konci dňa.Strašne sa zadrbáva prachom priestor pod krytom cievky,netesní to.atd,atd...
Ale napriek všetkému je to dobrý strojček a ja radšej s ním chodím ako z mojím druhým whitesom Dfx 300 ale ten by som radšej vymeni za niečo ľahšie
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4354
asi tak Wink
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 06. srpen, 2011 12:31    Předmět: Citovat

No možná blbá připomínka, ale u Jokra měním baterky tak málo, že si fakt ani nevšimnu, že mohou být na pokraji životnosti, za což se mi pak detektor odmění neidentifikovatelným chováním. Když se začne chovat podivně - řeknu si: Aha - třeba vyměnit baterky a je zase nějaký měsíc pokoj.
Ale stejně, nebylo by lepší přidat jednoduchý komparátor a slabé baterie indikovat? Je to jeden nízkopříkonový operák - spotřeba v klidovém stavu nula, nula nic.... Idea Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 10. srpen, 2011 22:52    Předmět: Citovat

Ahoj,máš pravdu,011 už to má,ale dalo mi to fachu na ten tišťák ten operák dostat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bimbo



Registrace: 3.7. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. srpen, 2011 2:10    Předmět: Citovat

No když už tady porovnáváte Jokra,Deuse,Troje a E-trakaře,jak by v této konkurenci obstál Fíša75 ltd na malinkatá agéčka a na agéčka u hřebíku??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 20:50    Předmět: Citovat

Bimbo napsal:
No když už tady porovnáváte Jokra,Deuse,Troje a E-trakaře,jak by v této konkurenci obstál Fíša75 ltd na malinkatá agéčka a na agéčka u hřebíku??

F 75 ltd umí, alkalické baterie 1,5V už 20 hod. hledáni 009 a furt drží. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sasa



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 22:52    Předmět: Citovat

ZdravímSmile Dnes jsem trochu pokusoval a zkoušel separační schopnosti mýho Jokra a překvapila mě jedna věc. Na prkno mezi tři 7cm hřebíky vzdálený od sebe cca. 9cm jsem dal 2 prvorepublikový pětihalíře asi takhle: I o I o I Smile V podélným směru při zaplym FER filtru bylo celkem jedno, jak diskriminuju železo a barva byla po rychlym přejetí slyšet v rychlý i pomalý automatice, rozdíl v odpovědi 3tónu jsem registroval jen v tom smyslu, že v poloze Fermax byla slyšet jen barva. Když jsem zkoušel odezvu v kolmým směru..a to mě překvapilo..barvu jsem slyšel zdaleka nejlíp na pomalou automatiku a filtr na Fermax a bylo jedno, jak rychle mávám. Cca od čtvrtiny dráhy směrem od Fermax už jsem slyšel jen železo. Má prosím někdo podobnou zkušenost a dá se z toho něco vyvozovat? Doteď jsem chodil v nastavení, který je tady několikrát zmiňovaný, tzn. cca 2 mm směrem od středu na jihovýchod + rychlá automatika, ale nevím, co si mám myslet o tom dnešním pokusu. Jestli by se reakce zcela změnily, kdyby stejný pokus probíhal v zemi? Celkem mě teď láká v tomhle nastavení chodit, ale nerad bych si tak odfiltroval např. drobný stříbro nebo díky případným o mnoho lepším separačním vlastnostem přišel citelně o dosah.. Předem díky za případný odpovědi.
_________________
Jokr 009 + 27 cm DD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> JOKR Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO