Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 753 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Gold
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 06. září, 2011 16:22    Předmět: Citovat

pytlak123 napsal:
Feri napsal:
Ahoj Václave, jak se máš?
Dlouho jsem Tě tu neviděl.....
Napsal jsi svůj názor.
Ten můj je trochu jinačí.
Měj se.


Ahoj Feri, celkem to jde to...Nemoc mě vyřadila z veškerého provozu, ale snad bude lépe.
Jsem rád, žes to, jako názor vzal Shocked
Toho detektoru je věčná škoda a doufám, že ho výrobce doladí.


Václave, už ho doladil.

Detektor je dodáván s novým shaftem se zámky, a prodlouženou loketní opěrkou. To znamená, že vyvážení je opravdu o mnoho lepší. Dá se říci, že je vyhovující Very Happy
Též je na trhu nová verze softwaru a ochran před statickou elektřinou, větší stabilita a světe div se, i vylepšená tlačítka s mřížkou.
Vše ve spolupráci a v souladu s připomínkami evropských prodejců. Ona někdy komunikace i funguje.

Chodím s AT Pro řadu měsíců, (a budu chodit i s AT Gold). Znám jeho kaldy i zápory.
A jsem přesvědčen, že Gold bude kvalitativně o mnoho výše, než Pro. A ve velmi příznivé cenové relaci a s bohatou výbavou.

Dneska se mě nechce s Tebou polemizovat o tom, co jsi napsal. Až přeložím úvodní text a sesmolím jakýs-takýs článek, sám poznáš, jaké překvapující vlastnosti bude Gold mít.
Já ho samozřejmě zatím nemohu hodnotit. To bude ještě chvilku trvat. Nevěřím však, že mě zklame.

Mimochodem, ten dosah s frekvencí, novou cívkou a novými vstupními obvody a programem opravdu vzrůstá...., citlivost taky Shocked

Přeji Ti, aby jsi byl co nejdříve zdráv a v pořádku. Nemoc je prevít.
Tak dej vědět, až budeš v pořádku nějakým negativním článkem. Třeba pak i odpovím....
Měj se.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: úterý 06. září, 2011 20:13    Předmět: Citovat

Feri,ještě trochu přitlač,a k Andrsénovi z Mostu přibude Andrsén z Brandejsa.Místo kecání by bylo férovější dojet do Kdyně, a ty pohádky a sliby předvést a obhájit na polygonech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 8:06    Předmět: Citovat

... ta voděodolnost nebo voděvzdornost co naťuknul "pytlak123" mě opravdu zajímá a to i ve vztahu ke sluchátkům a případné redukci. Idea Může se k tomu někdo fundovaný jasně vyjádřit, ať člověk ví narovinu na čem je a co ho to bude případně ještě stát Question Díky Marek Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 9:50    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Feri,ještě trochu přitlač,a k Andrsénovi z Mostu přibude Andrsén z Brandejsa.Místo kecání by bylo férovější dojet do Kdyně, a ty pohádky a sliby předvést a obhájit na polygonech.


Jsem už zvyklý, že jokr moc pozorně nečte.
Dosud není AT Gold v prodeji, a zatím ani v Evropě.
A pokud je popis detektoru a mé články o nich pohádkou, mile rád se stanu Andrsén z Brandejska.

A kdybych nakrásně přijel do Kdyně, asi bych nemohl pohádky a sliby předvést a obhájit na polygonech. Maximálně imaginárně, ale to by asi nebylo průkazné, že?

Každopádně, raději se spolehnu na to, co umí předchůdce AT Pro a po zkouškách a terénních testech napíšu na našich oficiálních stránkách své postřehy o novém AT Gold. Avšak, do té doby se budu držet toho, co prezentuje výrobce.
Přeji hezký den.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 10:42    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
... ta voděodolnost nebo voděvzdornost co naťuknul "pytlak123" mě opravdu zajímá a to i ve vztahu ke sluchátkům a případné redukci. Idea Může se k tomu někdo fundovaný jasně vyjádřit, ať člověk ví narovinu na čem je a co ho to bude případně ještě stát Question Díky Marek Wink


Ahoj.
Detektor je dodáván s běžnými pozemními sluchátky s regulací. Pokud budeš chtít sluchátka pod vodu, jsou u nás na prodejně k dispozici jako volitelný doplněk.
Redukci jsme vytvořili my i Garrett proto, aby se k přístroji mohla použít další Garrett sluchátka. Pokud použiješ jiná, např. bezdrátová, anebo s jinou impedancí, nemusí Ti na přístroji fungovat. Pokud použiješ sluchátka s velmi nízkou impedancí, anebo vadná, máš problém na světě.
Detektor je určen na hledání na souši a ve sladké vodě do ponoru max. 2.5 metru. Při hlubším ponoru již hydrostatický tlak působí na tlačítka a může dojít i k prosaku kapaliny do nitra přístroje.
Krátkodobý ponor je míněn, že detektor není určen na 24 hodinový cyklus hledání, ale k opakovaným kratším časovým úsekům ponoru.
Klidně můžeš hledat 2 hodiny v kuse, pokud dodržíš stanovené podmínky.
Pokud budeš hledat 2 dni v kuse, to se již jedná o trvalý ponor....
Hezký den.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 11:19    Předmět: Citovat

Nač takové vysvětlování Feri. Stupeň krytí elektrospotřebičů je mezinárodně dán dle klasifikace IPx. Stačilo uvést jakou třídu má AT Pro. Cool

http://cs.wikipedia.org/wiki/Stupe%C5%88_kryt%C3%AD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 11:59    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Nač takové vysvětlování Feri. Stupeň krytí elektrospotřebičů je mezinárodně dán dle klasifikace IPx. Stačilo uvést jakou třídu má AT Pro. Cool

http://cs.wikipedia.org/wiki/Stupe%C5%88_kryt%C3%AD


Prosím, definuj mě detektor, jako elektrický spotřebič!
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 12:05    Předmět: Citovat

Feri napsal:
grimmi napsal:
Nač takové vysvětlování Feri. Stupeň krytí elektrospotřebičů je mezinárodně dán dle klasifikace IPx. Stačilo uvést jakou třídu má AT Pro. Cool

http://cs.wikipedia.org/wiki/Stupe%C5%88_kryt%C3%AD


Prosím, definuj mě detektor, jako elektrický spotřebič!
Laughing Laughing
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 12:17    Předmět: Citovat

Aha, on nemá přípojku na 220V, tak není na elektřinu viď? Rolling Eyes Aspoň, že výrobci mobilních telefonů, které už pár let také nemusí být na 220V síti, mají rozum a své výrobky IPx třídou označují.

Ale jak chceš, definuji ti detektor jako elektrický spotřebič:
Elektrický spotřebič v užším významu je elektrotechnická součástka, která mění (spotřebovává) elektrickou energii na jiný druh energie.

Elektrický spotřebič spolu se zdrojem elektrického napětí je nejdůležitější částí elektrického obvodu. Zapojením zdroje do obvodu bez spotřebiče dochází ke zkratu.

V širším významu znamená elektrický spotřebič kompletní zařízení, využívající elektrickou energii. Toto zařízení se často skládá z více součástek a je kombinací různých druhů přeměn energií.
..........................................................................................
Teď jsem v opačné pozici než jsem chtěl být, já myslel, že AT Pro má krytí IP67 (ponoření do 1m na 30minut) a chtěl jsem tě podpořit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 12:27    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Aha, on nemá přípojku na 220V, tak není na elektřinu viď? Rolling Eyes Aspoň, že výrobci mobilních telefonů, které už pár let také nemusí být na 220V síti, mají rozum a své výrobky IPx třídou označují.

Ale jak chceš, definuji ti detektor jako elektrický spotřebič:
Elektrický spotřebič v užším významu je elektrotechnická součástka, která mění (spotřebovává) elektrickou energii na jiný druh energie.

Elektrický spotřebič spolu se zdrojem elektrického napětí je nejdůležitější částí elektrického obvodu. Zapojením zdroje do obvodu bez spotřebiče dochází ke zkratu.

V širším významu znamená elektrický spotřebič kompletní zařízení, využívající elektrickou energii. Toto zařízení se často skládá z více součástek a je kombinací různých druhů přeměn energií.
..........................................................................................
Teď jsem v opačné pozici než jsem chtěl být, já myslel, že AT Pro má krytí IP67 (ponoření do 1m na 30minut) a chtěl jsem tě podpořit.


Já vím a vážím si toho. Ale nemohu odpovědět na něco, čeho by se pak někdo chytil jako divý pes krvavé kosti. Proto má reakce.

Co to takhle vzít: elektronický přístroj, potažmo detektor, který není v žádném případě spojen s el. sítí, ani přes napájecí zdroj?
To by mělo být jasné.
Tebe mám grimmíku rád. Technické vlastnosti AT Gold pro ponor jednoznačně definuje výrobce. V budoucím manuálu to dám do rámečku.
Měj se a zvedni mě někdy mobil Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 12:42    Předmět: Citovat

Když já se nemůžu zrovna v kanclu, kde sedí další 3 kolegové zrovna vykecávat. Všichni potřebují volat pracovně a pak se rušíme. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: středa 07. září, 2011 22:44    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Feri napsal:



Toho detektoru je věčná škoda a doufám, že ho výrobce doladí.


už ho doladil.

Detektor je dodáván s novým shaftem se zámky, a prodlouženou loketní opěrkou. To znamená, že vyvážení je opravdu o mnoho lepší. Dá se říci, že je vyhovující Very Happy
Též je na trhu nová verze softwaru a ochran před statickou elektřinou, větší stabilita a světe div se, i vylepšená tlačítka s mřížkou.


Shocked Sem si myslel - alespoň co jsem se tu dočetl - že AT PRO byl superšpica detík hned od začátku. Ale on je až teď, po odstranění utajovaných nedostatků... Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 8:36    Předmět: Citovat

... Feri díky za odpověď. Počkám až budou oficielní údaje o At Gold Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 9:54    Předmět: Citovat

quad napsal:
Feri napsal:
Feri napsal:



Toho detektoru je věčná škoda a doufám, že ho výrobce doladí.


už ho doladil.

Detektor je dodáván s novým shaftem se zámky, a prodlouženou loketní opěrkou. To znamená, že vyvážení je opravdu o mnoho lepší. Dá se říci, že je vyhovující Very Happy
Též je na trhu nová verze softwaru a ochran před statickou elektřinou, větší stabilita a světe div se, i vylepšená tlačítka s mřížkou.


Shocked Sem si myslel - alespoň co jsem se tu dočetl - že AT PRO byl superšpica detík hned od začátku. Ale on je až teď, po odstranění utajovaných nedostatků... Very Happy Wink


Vždycky jde něco vylepšit.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 9:55    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
... Feri díky za odpověď. Počkám až budou oficielní údaje o At Gold Wink


Do konce týdne na našich stránkách.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 10:22    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 15:48, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 10:33    Předmět: Citovat

pytlak123 napsal:
Feri napsal:
pytlak123 napsal:
Feri napsal:
Ahoj Václave, jak se máš?
Dlouho jsem Tě tu neviděl.....
Napsal jsi svůj názor.
Ten můj je trochu jinačí.
Měj se.


Ahoj Feri, celkem to jde to...Nemoc mě vyřadila z veškerého provozu, ale snad bude lépe.
Jsem rád, žes to, jako názor vzal Shocked
Toho detektoru je věčná škoda a doufám, že ho výrobce doladí.


Václave, už ho doladil.

Detektor je dodáván s novým shaftem se zámky, a prodlouženou loketní opěrkou. To znamená, že vyvážení je opravdu o mnoho lepší. Dá se říci, že je vyhovující Very Happy
Též je na trhu nová verze softwaru a ochran před statickou elektřinou, větší stabilita a světe div se, i vylepšená tlačítka s mřížkou.
Vše ve spolupráci a v souladu s připomínkami evropských prodejců. Ona někdy komunikace i funguje.

Chodím s AT Pro řadu měsíců, (a budu chodit i s AT Gold). Znám jeho kaldy i zápory.
A jsem přesvědčen, že Gold bude kvalitativně o mnoho výše, než Pro. A ve velmi příznivé cenové relaci a s bohatou výbavou.

Dneska se mě nechce s Tebou polemizovat o tom, co jsi napsal. Až přeložím úvodní text a sesmolím jakýs-takýs článek, sám poznáš, jaké překvapující vlastnosti bude Gold mít.
Já ho samozřejmě zatím nemohu hodnotit. To bude ještě chvilku trvat. Nevěřím však, že mě zklame.

Mimochodem, ten dosah s frekvencí, novou cívkou a novými vstupními obvody a programem opravdu vzrůstá...., citlivost taky Shocked

Přeji Ti, aby jsi byl co nejdříve zdráv a v pořádku. Nemoc je prevít.
Tak dej vědět, až budeš v pořádku nějakým negativním článkem. Třeba pak i odpovím....
Měj se.


Noha ještě zlobí, ale je mi lépe a tak posílám další negativa.
Nový Shift se zámky, prodloužená loketní opěrka, nový software, ochrana před statickou elektřinou, větší stabilita a vylepšená tlačítka s mřížkou…
Vcelku dost úprav a málem bych to nazval novým modelem. Jediná úprava, o které mohu již teď zapochybovat je prodloužení loketní opěrky. Je to samozřejmě cesta ke zlepšení vyvážení, ale nepřijde touto úpravou výrobce o zákazníky menšího vzrůstu ? Něco mi říká, že poloha loketní opěrky nad loketním kloubem postrádá funkčnost.
Napadá mě otázka : co se stane ( stalo ) s nepovedenou a neupravenou první řadou ATPro ?
( omluva za termín nepovedená, ale pokud výrobek vyžaduje tolik úprav, tak mě jiné přirovnání nenapadá )
Zůstane v prodeji za stejnou cenu, sníženou cenu a nebo bude stažena z trhu ?
Jak se asi teď cítí „ šťastlivci, kteří zakoupili první řadu ? Osobně by mě vcelku nas…o zjištění, že „ spěch „ se někdy nevyplácí.
Na nový ATGold se samozřejmě těším. Pouze se obávám, že mi ho již šťastný majitel nezapůjčí, jako jeho modelového předchůdce…


Ahoj Václave, AT Pro bude již brzy v nabídce zápůjčkových detektorů. Nebude absolutně žádný problém, jako zákazníkovi za úplatu Ti přístroj zapůjčit.
Prosímtě, to ostatní, co jsi napsal, nic ve zlém. Inovace šla, jde a půjde neustále ku předu. Ač vylepšený model, zůstává ve stejné cenové relaci.
Inovací prošli všechny detektory Garrett. Nevidím v tom nic závadného, ba právě naopak, vidím v tom klad, jak rychle Garrett zareagoval na připomínky a modelovou řadu abgreidoval.
Anebo si myslíš, že např. Deus neprošel žádnými změnami od doby prodeje prvního přístroje?
No nic, rád Tě uvidím, až si přijdeš půjčit AT Pro. Gold zatím v zápůjčce nabízet nebudeme - dokud Garrett nevyjde s dalším novým modelem.
Hodně zdravíčka.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 10:56    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 15:49, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 11:16    Předmět: Citovat

A jakým spůsobem byli odškodněni Ti, co si zakoupili předchozí, neupravené detektory Deus? Podívám-li se na množství inovací, nemůžu si pomoci, ale napadá mě paralela s AT Pro.
Prostě, vývoj jde dopředu. Co myslíš, byl Deus ušit horkou jehlou, jak to tvrdíš o AT Pro? Vždyť se po inovaci jedná také o nový přístroj, tak, jako v případě Pro.
Václave, pojď se na to vykašlat. Škodí nám to oběma.
Z mé strany tlustá čára a nový list.
Pokud nechceš, je to Tvá volba.
Mě už tohle fakticky nebaví.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. září, 2011 11:25    Předmět: Citovat

Hele chlapci a mě sejříte oba. Nevadí mi, že se spolu dohadujete, ale co mi vadí, a to dost, že nedokážete pomalu odpovědět bez kompletní citace. Když už máte potřebu citovat, to nedokážete v té citaci smazat předchozí příspěvky? Kdo to má číst? Na jedné straně jsou čtyři příspěvky a zaberou místa pro deset. Tak se naučte konečně psát normální odpovědi chyba chyba chyba Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO