Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 459 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vhodný detektor na např. kovem zamořené pole
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 15. červen, 2007 11:41    Předmět: re Citovat

Feri-- Wink A votom to je---------------Hodně nálezů všem--------- Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pátek 15. červen, 2007 11:44    Předmět: Re: re Citovat

cortes napsal:
Feri-- Wink A votom to je---------------Hodně nálezů všem--------- Twisted Evil


No a když jsem si vás přečet tak je to přesně o tom že prostě hledáme pro radost a protože je člověk pohodlný tak špekuluje Smile
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pátek 15. červen, 2007 12:00    Předmět: Citovat

Ako to tu citam,tak sa mi potvrdzuje ze minelaby su velmi narocne na obsluhu a ovladnutie.Preferujem radsej "user friendly" pristroje,kde stacia priemerne znalosti a pristroj vacsinu operacii zvlada sam.
Kazdy chvali ten svoj pristroj.Habrosov tip nie je zly,ale pokial to bude mat "look" vysavaca,tak si ho urcite nekupim.Navyse analog mi nedava dost informacii o naleze pod cievkou.(moj subjektivny nazor)
Momentalne "studujem " Whites Eagle Spectrum.Hlavne programy v rezime "mixed mode".Ide to pekne hlboko.V dynamike cim rychlejsie tym lepsie.Hlbsi zaber = jasny ciel = menej prace pre vyhodnocovaci proces.Este nemam nachystane testovacie policko kombinovane farbu so srotom.Vyskusam a podam info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 15. červen, 2007 14:54    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Feri: to ses tedy rozjel a to po ránu nemáš určitě pivko Very Happy . Už jsem vymyslel další vychytávku. Při hledání na blind hledám s diskriminací normálním pohybem a při podezřelém nejistém signálu zapnu pinpoint. Tím vlastně přejdu rychle na displeji do all metalu, kouknu na čísla, přejedu ještě z různých stran a pak se rozhodnu. Na místě, kde už se něco zajímavého našlo nebo tam něco čekám, přejdu na all a hledám pěkně pomaloučku. Ty zajímavé plochy zase tak rozlehlé nebývají a all se dá vydržet. Jinak velká orezlá železa vždy přeskakují a ukazují tu barvu tu železo ale někdy to kopu (s přihlédnutím k lokalitě). Poznají se tak, že je detík bere ještě půl metru nad terénem Shocked


Baba: Jasnačka! Zkoušel jsi hledat železo v železem zamořené lokalitě? Já nedávno hledal želízka. Na stařinách. To byla diskotéka! Celkem mile mě překvapil Pint-point. V té hromadě smetí ukazoval dost přesně a také jsem celkem mohl odhadovat velikost Fe předmětů.
Nejhorší ale bylo, že i malý kousek železa se hlásí i na půl metru. Jinak to hodnotím jako velice úspěšnou akci. Brrr železo!!! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 15. červen, 2007 14:57    Předmět: Re: re Citovat

cortes napsal:
Feri-- Wink A votom to je---------------Hodně nálezů všem--------- Twisted Evil


Dikes, taky se přidávám.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 15. červen, 2007 15:20    Předmět: Citovat

Feri napsal:
[Baba: Jasnačka! Zkoušel jsi hledat železo v železem zamořené lokalitě? Já nedávno hledal želízka. Na stařinách. To byla diskotéka! Celkem mile mě překvapil Pint-point. V té hromadě smetí ukazoval dost přesně a také jsem celkem mohl odhadovat velikost Fe předmětů.
Nejhorší ale bylo, že i malý kousek železa se hlásí i na půl metru. Jinak to hodnotím jako velice úspěšnou akci. Brrr železo!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Není železo jako železo. Některé ukazuje 31/31, některé 27/28 a podobně. Takže se dá hledat i specifické železo mezi železem Shocked
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. červen, 2007 18:53    Předmět: Citovat

Bába- jak píšeš že není železo jako železo,nemůže za to rez??? Někdy se silně zrezivělé kousky chovají jako barva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. červen, 2007 21:28    Předmět: Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. červen, 2007 21:40    Předmět: Citovat

gabriel.7 napsal:
A to je výhoda kvalitních detiku že hledaš v allu při nalezu přepneš na diskriminaci a pak zpět, silně zkorodované železo (kvalitněji tavené)přelitne z minusových čisel do plusových a zpět , pokud svuj detektor znaš ,tak viš co je pod cívkou.


A vo vo tom to je. To se ještě musím s novým F-75 naučit rozeznávat i železo. Protože, jak píše baba?: není železo, jako železo. /Nemám tam totiž mínusová a plusová čísílka, jen asi plusová, jestli teda nekecám. Zatím jsem s ním hledal hlavně v diskriminaci.....
Hledání Hledání Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. červen, 2007 22:05    Předmět: Citovat

to gabriel 7
Minelaby su urcite vyborne masiny.Akurat usudzujem z prispevkov (nielen tohoto fora) ze na ich zvladnutie treba vela casu.(niekomu sa to nemusi podarit vobec).Myslim ze aj preto niektory ludia nemaju Minelaby v laske aj ked patria ku spicke.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: pátek 22. červen, 2007 11:38    Předmět: Citovat

Škoda,že ani jeden ZETEX nemá možnost odfiltrovávání třeba jen železa a plechovek,protože ostatní parametry ( i dosah) jsou výborné.Do zamořeného prostředí se Zetex nehodí,ale dá se taky použít (sice není to tak konfortní a musí se mu "rozumět"). Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 24. červen, 2007 1:25    Předmět: Citovat

derick napsal:
to gabriel 7
Minelaby su urcite vyborne masiny.Akurat usudzujem z prispevkov (nielen tohoto fora) ze na ich zvladnutie treba vela casu.(niekomu sa to nemusi podarit vobec).Myslim ze aj preto niektory ludia nemaju Minelaby v laske aj ked patria ku spicke.


Minelaby jsou fajn ale jsou (aspoň řada Quattro a Explorer) dost těžké. Škoda, že nemají v Austrálii dost fištrónu na to, aby nahradili téměř plnou tyč ve spodní části nějakou kompozitovou skořepinou. Vždyť by se jim určitě zvýšil prodej minimálně o 25%, protože spoustě lidí vadí právě vysoká hmotnost a sáhnou raději po horším detektoru o váze lehce nad kilo, než aby se dřeli s dvoukilovou mašinou.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: neděle 24. červen, 2007 20:58    Předmět: Citovat

Jak píše Bába, já mám EX II a opravdu je to těžká mašina.Když jdu jednou za týden tak v pohodě,ale pokud jdu už dva dny po sobě je to na mojí ruce už citelně znát a to jsem trochu hrubší konstrukce.Co teprve potom,když jste někde týden na dovolené,chodíte denně a ještě prd najdete.To už je potom fakt o nervy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: neděle 24. červen, 2007 20:59    Předmět: Citovat

Já vím, že Quattro je trochu těžké, ale aspoň mě narostou svaly Very Happy . Má to však výhodu v tom, že cívka při pohybu nemá tendenci létat tak moc vzhůru na konci dráhy, třeba jako u Diskovery. A s nějakou tou úpravou vyvážení, o níž jsem psal to zase není taková hrůza.
Je pravda, že přijít Quattru na chuť je obtížnější, než u jiných mašin, ale ono se za to umí hezky odvděčit. Je to více mačkání tlačítek a jiných úkonů, ale po zvládnutí vrtochů je to MAŠINA Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: neděle 24. červen, 2007 21:01    Předmět: Citovat

Jo,ale zapoměl jsem dopsat že jsem jinak se svou mašinou spokojenej.Je na ni sploleh Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO