Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 556 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CZ5 verzus 1270

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher CZ5
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: středa 07. únor, 2007 13:25    Předmět: CZ5 verzus 1270 Citovat

Kamarátovi sa pokazila CZ5-ka a tak kúpil 1270-ku.Neni s týmto detektorom moc spokojný.Aký je váš názor na tieto detektory?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Válek



Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlinsko

PříspěvekZaslal: pondělí 12. březen, 2007 20:17    Předmět: Citovat

Rozdil podle mých skušeností je asi takový jako když sedneš se škodovky 105 Confused do fabie.Ja jsem začnal s Fisherem1210 a potom 1266 1270 , CZ5 je s těchto se mi zdá nejlepši ale nyni bych chtěl vyskoušet F75 je to hold nová mašinka a bude umět více dosahově bude asi stejná jako CZ5, ono si myslím že nezáleží při hledáni ani tak na detektoru jako na štěsti Razz Razz nejsem odbornik na slovo vzaty je to můj názor protože každy je zvyklý na ten svůj aparátek značku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben, 2007 22:38    Předmět: Citovat

Našiel som na internete toto http://www.fisherlab.com/hobby/op_mans.htm možno sa to niekomu hodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben, 2007 9:24    Předmět: Re: CZ5 verzus 1270 Citovat

Jerry.M napsal:
Kamarátovi sa pokazila CZ5-ka a tak kúpil 1270-ku.Neni s týmto detektorom moc spokojný.Aký je váš názor na tieto detektory?


Kamarád chodí s 1270 kou a trvalo mu dost dlouho, než jí dostal do ruky a do ucha. Co od něj vím, dost si vyhrál s nastavením detektoru a jsou tam nějaké finty, jak z něj vymáčknout maximum (jako ostatně asi u každého lepšího detektoru). Co se hledání týče, myslím že je i přes letitou konstrukci stále dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 21. říjen, 2007 20:16    Předmět: Citovat

Myslím, že jsou oba detektory dost odlišné. Spíš bych srovnával CZ5 s CZ-3D. A 1270 s 1266 nebo 1236X2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 15:58    Předmět: Citovat

Chodím už pár let s CZ5 a jsem spokojenej jak želva. Jednoduché nastavení, jednoduchá obsluha.. Dosah je velice dobrý.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 17. květen, 2008 19:15    Předmět: CZ-5 Citovat

gyry napsal:
Chodím už pár let s CZ5 a jsem spokojenej jak želva. Jednoduché nastavení, jednoduchá obsluha.. Dosah je velice dobrý.


Ta CZ pětka je výborná mašinka měl ji dát do opravy k Jokrovi!,mě odešel reproduktor tak mi tam dal nový a vymalováno,šlape jak hodinky už pořád.Je to ovšem analog ale chytrej.Tak jsem pořídil ještě digitál a počítám že mám dost.Ovšem s tou pětkou to chce taky pořádně naladit před hledáním pak je spokojenost.Jestli není spokojen tak nejspíš je chyba mezi zemí a detektorem!Jokr dělá záruční opravy pro fishery a normální opravy taky,není drahej!
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 17. květen, 2008 21:21    Předmět: Re: CZ-5 Citovat

Katz napsal:
gyry napsal:
Chodím už pár let s CZ5 a jsem spokojenej jak želva. Jednoduché nastavení, jednoduchá obsluha.. Dosah je velice dobrý.


Ta CZ pětka je výborná mašinka měl ji dát do opravy k Jokrovi!,mě odešel reproduktor tak mi tam dal nový a vymalováno,šlape jak hodinky už pořád.Je to ovšem analog ale chytrej.Tak jsem pořídil ještě digitál a počítám že mám dost.Ovšem s tou pětkou to chce taky pořádně naladit před hledáním pak je spokojenost.Jestli není spokojen tak nejspíš je chyba mezi zemí a detektorem!Jokr dělá záruční opravy pro fishery a normální opravy taky,není drahej!


Je to opravdu dobrý analog, ale má lepšího mladšího brášku CZ3D. Osobně kdybych měl porovnávat, CZ5 s 1270 šáhnu po 1270. Pokud porovnávat s CZ3D, tak po CZ3D a i těch pár tisíc bych přidal za CZ3D. Ta CZ3D je odlišná od CZ5 opravdu jen v málo věcech, ale chodil jsem s oběma, CZ5 jsem kdysi měl, CZ3D mám a CZ5 měla tendence někdy přecházet malé věci a měla problém se železem v blízkosti barvy, což je u CZ3D podstatně lepší. Co se týče dosahu, tak bych řekl stejné, tj. o mnoho přesahující většinu detektorů.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 8:06    Předmět: CZ-5 a CZ-3D Citovat

To je pravda že na malé věci a na většinu malé barvy tyto dva detektory nejsou perfektní,jsou vynikající pro takzvané válkaře!Jsou robustní vydrží všechno i hrubší zacházení.Ovšem na drobotinu a třeba zlatinky si vezmem pochopitelně F 75,Je to o tom co jdeme hledat a podle toho vybíráme!Přeci nechci když jdu do lesa vybírat ze země broky.A na odznaky náboje a podobné věci bych řekl že jsou na tom stejně,musí se ovšem pečlivě nastavit!To stejně děláme všichni aby nebyla chyba toho mezikusu mezi zemí a detektorem!A občas znovu i v lese se hodnota může změnit,že!
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 8:44    Předmět: Re: CZ-5 a CZ-3D Citovat

Katz napsal:
To je pravda že na malé věci a na většinu malé barvy tyto dva detektory nejsou perfektní,jsou vynikající pro takzvané válkaře!Jsou robustní vydrží všechno i hrubší zacházení.Ovšem na drobotinu a třeba zlatinky si vezmem pochopitelně F 75,Je to o tom co jdeme hledat a podle toho vybíráme!Přeci nechci když jdu do lesa vybírat ze země broky.A na odznaky náboje a podobné věci bych řekl že jsou na tom stejně,musí se ovšem pečlivě nastavit!To stejně děláme všichni aby nebyla chyba toho mezikusu mezi zemí a detektorem!A občas znovu i v lese se hodnota může změnit,že!


Nu s CZ3D vezmu i malé kapslíky z nábojnic. V tom je taky podstatná změna proti CZ5, která měla problém i s prvorepublikovým pětníkem a desetníkem. Jinak F75 jsem si zamiloval. Na některá hledání, ale vezmu radši CZ3D. Jinak je pravda, že Fishery 12řady, CZ řady, ale i Coinstrike atd snesou i hrubší zacházení, což se říci o F řadě rozhodně nedá. Navíc docela bych měl hrůzu z oprav F řady, kdy oprava i "blbosti" bude znamenat mnoho tisíc, protože jak známo základní desky se neopravují nýbrž vyměňují a cenově budou jistě dosahovat ceny zhruba poloviny detektoru. Jinak i samotná konstrukce detektoru je u F řady náchylnější ke zničení. Což je opravdu škoda, protože právě ta trvenlivost byla jednou z velkých předností Fisherů před ostatníma značkama a třeba starší bych ani jinou značku nekoupil než Fisher, ale to je můj soukromí názor nikoli pravidlo.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 10:09    Předmět: Citovat

... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 11:44    Předmět: Citovat

quad napsal:
... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink

to bych po zkušenosti s M6 zrovna moc netvrdil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 12:31    Předmět: Citovat

minkovicak napsal:
quad napsal:
... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink

to bych po zkušenosti s M6 zrovna moc netvrdil


Nechceš se přesunout do fora pod White's a trochu to upřesnit?? Taky jsem měl nepodařenýho Matrixe, ale to bylo tím, že se v něm někdo vrtal. Všechny ostatní mašiny od White'se co jsem měl byli bytelný držáky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 12:35    Předmět: Citovat

quad napsal:
minkovicak napsal:
quad napsal:
... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink

to bych po zkušenosti s M6 zrovna moc netvrdil


Nechceš se přesunout do fora pod White's a trochu to upřesnit?? Taky jsem měl nepodařenýho Matrixe, ale to bylo tím, že se v něm někdo vrtal. Všechny ostatní mašiny od White'se co jsem měl byli bytelný držáky. Rolling Eyes


Zřejmě to bude problém s těmi novějšími, protože kámoš měl problém u Prizma.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 14:37    Předmět: Citovat

quad napsal:
minkovicak napsal:
quad napsal:
... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink

to bych po zkušenosti s M6 zrovna moc netvrdil


Nechceš se přesunout do fora pod White's a trochu to upřesnit?? Taky jsem měl nepodařenýho Matrixe, ale to bylo tím, že se v něm někdo vrtal. Všechny ostatní mašiny od White'se co jsem měl byli bytelný držáky. Rolling Eyes

Poslal jsem ti SZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 16:09    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
quad napsal:
minkovicak napsal:
quad napsal:
... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink

to bych po zkušenosti s M6 zrovna moc netvrdil


Nechceš se přesunout do fora pod White's a trochu to upřesnit?? Taky jsem měl nepodařenýho Matrixe, ale to bylo tím, že se v něm někdo vrtal. Všechny ostatní mašiny od White'se co jsem měl byli bytelný držáky. Rolling Eyes


Zřejmě to bude problém s těmi novějšími, protože kámoš měl problém u Prizma.


JJ... těmi držáky jsem myslel " plechový Whitesy " , s Prizmama nemám žádný zkušenosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 16:32    Předmět: Citovat

minkovicak napsal:
quad napsal:
minkovicak napsal:
quad napsal:
... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink

to bych po zkušenosti s M6 zrovna moc netvrdil


Nechceš se přesunout do fora pod White's a trochu to upřesnit?? Taky jsem měl nepodařenýho Matrixe, ale to bylo tím, že se v něm někdo vrtal. Všechny ostatní mašiny od White'se co jsem měl byli bytelný držáky. Rolling Eyes

Poslal jsem ti SZ


minkovicaku když něco nakousneš tak nemlž a napiš všechno aby věděli i ostatní o co jde Evil or Very Mad Už jsem se tě jednou ptal v jiném vlákně ale odpověď nikde Exclamation
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 17:50    Předmět: Citovat

kofa napsal:
minkovicak napsal:
quad napsal:
minkovicak napsal:
quad napsal:
... Ale i White's jsou téměř nezničitelné... Wink

to bych po zkušenosti s M6 zrovna moc netvrdil


Nechceš se přesunout do fora pod White's a trochu to upřesnit?? Taky jsem měl nepodařenýho Matrixe, ale to bylo tím, že se v něm někdo vrtal. Všechny ostatní mašiny od White'se co jsem měl byli bytelný držáky. Rolling Eyes

Poslal jsem ti SZ


minkovicaku když něco nakousneš tak nemlž a napiš všechno aby věděli i ostatní o co jde Evil or Very Mad Už jsem se tě jednou ptal v jiném vlákně ale odpověď nikde Exclamation

Nevím na co si se mně v jakém vláknu ptal oživ mi paměť odkazem na to vlákno a já nemlžím jen říkám že jsem s whites m6 neudělal dobrou zkušenost nic víc nic míň
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2008 20:25    Předmět: Diskuze o whitespulshit? Citovat

To sem nepatří,také jsem měl oný klacek či haluz óvšomž co jsem neuviděl to nenašel!Baví se takhle dva hledači.Američan a Rus.Američan:Já když jedu na svoji lokalitu tak než jí objedu trvá to tři hodiny!To já,povídá Rus když jedu na moji tak než ji objedu trvá to tři týdny!Well praví Američan,také jsme měli taková auta!To je asi tak rozdíl mezi Fisherem F-75 a Whites.Tedy podle mě.Viděl jsem ho v akci v itálii a na mého CZ 5 neměl nárok.
------------------------------------------------------------------------------------------
CZ 5 a F 75.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher CZ5 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO