Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 577 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitele DFX, přihlaste se
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: sobota 15. prosinec, 2007 8:34    Předmět: Majitele DFX, přihlaste se Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 22:31    Předmět: dfx s 12"cívkou Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 09. leden, 2008 9:19    Předmět: 12" Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. leden, 2008 16:50    Předmět: Re: 12" Citovat

gabriel.7 napsal:
admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.

Co se děje Gabrieli????? Proč jsi si nechal smazat své příspěvky???? Ač jsem sem nepřispíval, tak vždy, když jsi sem něco dal, tak jsem to rád četl. Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. prosinec, 2008 17:35    Předmět: KONEKTOR. Citovat

Ahoj!
Nedávno jsem se docela naštval, protože detektor byl docela nestabilní a při zvyšování citlivosti prakticky nepoužitelný. Dnes jsem zkoumal konektor od cívky a paráda je uvolněnej, tak ho dotáhnu. Jaké bylo překvapení, když jsem zjistil, že konektor dotáhnout nelze a dochází tak k vrklání ve zdířce na detíku. Podrobnějším zkoumáním jsem zjistil, že závit není zašpiněný a ani nijak poškozený, ale zdá se, že stoupání závitu na konektoru cívky a konektoru na detíku je jiné Mad Evil or Very Mad !!!! Prosím majitele DFXa zda mohou tomuto mému problému věnovat malou pozornost a sdělit mi jak je to u nich.Předem sděluji, že detík není secondhand a vše je origo! Čus IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. prosinec, 2008 18:34    Předmět: Citovat

irwingu to vypadá že ta převlečná matka bude asi zmetek.Mě to sedí na závity pěkně a když to dotáhnu nic se tam ani nehne.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec, 2008 21:01    Předmět: Citovat

Ahoj,

před časem jsem řešil také problém. Detektor DFX se jakoby zbláznil a házel téměř všechny předměty do čísla 95 / neidentifikovatelné / a to i když jsem s detektorem ani nehýbal.
Myslel jsem, že je to cívkou a zkusil ji odpojit - nic podstatného se však nestalo a detektor se stále choval podivně. Po nějaké chvíli to ustalo, ale s většími či menšími přestávkami se to opakovalo. Zdálo se mi, že se to zhoršovalo.
Detektor jsem rozdělal a zjistil, že procesor, který je umístěný v patici, je přelakován i s paticí a mezi kontakty se dostal lak, který působí občas jako izolace i pro vývody procesoru.

Obvod jsem tedy opatrně vyjmul z patice a jemně obrousil jeho vývody jehlovým pilníčkem. Patici prostříknul kontoxem a procesor opět zastrčil opatrně zpět. Zatím vše funguje normálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec, 2008 21:03    Předmět: Citovat

kofa napsal:
irwingu to vypadá že ta převlečná matka bude asi zmetek.Mě to sedí na závity pěkně a když to dotáhnu nic se tam ani nehne.


Jak říká kofa - mně také matice dotáhne kabel cívky perfektně - řekl bych vodotěsně. Ani se nehne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec, 2008 21:27    Předmět: Citovat

Ahoj Fanu,
Tak to bude mít kolega Irwing radost že je tu ještě někdo s DFXem já myslel že jsi měl Minelaba. Chodíme spolu hledat je fakt že detík je to teda složitej ale myslím si že bude chodit dobře tak uvidíme zatím se měj
Ahoj šnedro.
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec, 2008 21:34    Předmět: Citovat

snedro napsal:
Ahoj Fanu,
Tak to bude mít kolega Irwing radost že je tu ještě někdo s DFXem já myslel že jsi měl Minelaba. Chodíme spolu hledat je fakt že detík je to teda složitej ale myslím si že bude chodit dobře tak uvidíme zatím se měj
Ahoj šnedro.


Ahoj - nemýlíš se, mám Minelaba Explorer SE Plus, pak ještě Minelaby Explorer SE Proffessional se dvěma cívkami, pak pulsní Minelab GP Extreme a Ace 250 se dvěma cívkami. No a ještě už zmíněný DFX, se kterým hledám asi rok.

Měj se a zdravím. Fanu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 21:44    Předmět: Citovat

Ahoj Fanu.

Ak mas moznost subjektivne posudit Minelab Explorer SE A DFX, tak by ma zaujimalo z cim sa ti lepsie hlada, samozrejme to zalezi u oboch dost na nastaveni (cievke), ale aj tak by ma to zaujimalo. Minelab by mal podla field testov lepsie rozlisovat kovy ako Whites DFX.

Diki Dano.
Návrat nahoru
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2009 22:15    Předmět: Citovat

Zdravím,

s DFX hledám rok, kdežto s Explorery / XS,2, SE a SEproffessional / už let několik, takže je mám naposlouchané mnohem více.

Řeknu Ti takový příklad: vezmu DFX a jdu na lokalitu. Najdu tam určité nálezy. Druhý den jdu stejnou trasu s Explorerem SE a zase mám slušné nálezy / to jdu úplně stejnou trasu dle den před tím kopaných - a zahrabaných děr /.
Přesně stejně to platí, i když jdu opačně - nejdříve s Explorerem a další den s DFX.
Dle mě je Explorer zatím lepší, než DFX - už jen proto, že používá FSB 28 frekvencí současně, kdežto DFX jen dvě / 3kHz a 15kHz /, což se projeví jak píšeš hlavně v rozlišení. Naopak DFX je lehčí. V hloubkovém dosahu nějaký podstatný rozdíl nevidím, ale Explorer trpí více prozvuky. Prakticky ale s Explorerem lze s velkou přesností / cca 90 % / říci, že pod cívkou je kolečko / mince /.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pátek 02. leden, 2009 1:54    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Zdravím,

s DFX hledám rok, kdežto s Explorery / XS,2, SE a SEproffessional / už let několik, takže je mám naposlouchané mnohem více.

Řeknu Ti takový příklad: vezmu DFX a jdu na lokalitu. Najdu tam určité nálezy. Druhý den jdu stejnou trasu s Explorerem SE a zase mám slušné nálezy / to jdu úplně stejnou trasu dle den před tím kopaných - a zahrabaných děr /.
Přesně stejně to platí, i když jdu opačně - nejdříve s Explorerem a další den s DFX.
Dle mě je Explorer zatím lepší, než DFX - už jen proto, že používá FSB 28 frekvencí současně, kdežto DFX jen dvě / 3kHz a 15kHz /, což se projeví jak píšeš hlavně v rozlišení. Naopak DFX je lehčí. V hloubkovém dosahu nějaký podstatný rozdíl nevidím, ale Explorer trpí více prozvuky. Prakticky ale s Explorerem lze s velkou přesností / cca 90 % / říci, že pod cívkou je kolečko / mince /.


Jo 3KHz nebo 15KHz a nebo obe soucasne !!! takze to mas vlastne tri cistokrevne detiky v jednom a kazdej bude mit jine vlastnosti nehlede k dalsim moznostem nastaveni prijmace ( ale kdo to umi nastavit ? )

FBS u minelaba sice vysila 28 frekvencich ( vyrobce udava vic ale vime svoje ze ) ovsem zajimalo by me jak se snima popere prijmac to asi vi jen vyrobce

myslim ze bude technicky realnejsi vyhodnotit zmeny ze dvou magnetickych spicek na dvouch ruznych frekvencich soucasne nez u FBS tedy z 28

nic proti minelabu jen ta vaha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 02. leden, 2009 11:07    Předmět: Citovat

Diki za rychlu odpoved.

Mas pravdu, zistil som aj ja, ze detektor treba mat napocuvany dlhsie, inak sa tazko hodnoti a zalezi aj ako sadne do ruky. To co pises som si vsimol, na tom istom mieste sme isli kazdy z inym detektorom a nasli sme dalsie nalezy. Ja mam teraz pozicany od kamarata Whites M6 a ten ma vyhodu, ze sa dokopy nic nenastavuje, rozmyslam dlhsie nad kupou noveho detektora, tak kazda rada mi pomoze. Mam predbezne vyhliadnuty DFX, snad to bude dobra volba. Trocha sa bojim zloziteho nastavovania, resp. vela moznosti a parametrov v menu.

Dano.
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pátek 02. leden, 2009 20:33    Předmět: Citovat

Ahoj Fanu.Měl jsem možnost hledat s oběma i když jenom krátkodobě. Tedy konkrétně měl jsem starší Ex.2 a hledat jenom mince tak jí asi nedám.Abych se DFX trochu zastal tak na mě udělalo větší dojem. I když má "jen" dvě frekvence,tak má v některých věcech překvapivě navrch nad Minelabem. Jinak je to jak píšeš,jeden radši hrušky a druhý jablka... Rolling Eyes
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
1350
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 245

PříspěvekZaslal: úterý 05. leden, 2010 11:10    Předmět: dotázek Citovat

ahojte, mám doma na zkoušku DFX 300 a nevim jestli koupit nebo ne. Nemá někdo nějaký prográmek který by mě přesvědčil o koupi. Mám doma SEčko, tak nevim jestli pořídit ještě tenhle.
dík

už to neni aktuální vrátil jsem ho, sic byl nový za 16tis. a nepřesvědčil mě..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Socomar



Registrace: 10.8. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. srpen, 2011 9:18    Předmět: DFX Citovat

Ahoj!
Je tu někdo z okolí Teplic,aby mi poradil s nastavením dfx?
Přešla jsem na něj z ACE 250,naladění mi vcelku nedělalo problém,ale ráda bych mluvila s někým,kdo ho má více v ruce.








Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. srpen, 2011 21:32    Předmět: Re: DFX Citovat

Socomar napsal:
Ahoj!
Je tu někdo z okolí Teplic,aby mi poradil s nastavením dfx?
Přešla jsem na něj z ACE 250,naladění mi vcelku nedělalo problém,ale ráda bych mluvila s někým,kdo ho má více v ruce.
Smile


Ahojky,
tak Tě vítám mezi námi Wink . Povídání k nastavení DFXa máš ve vedlejším vlákně. Pokud použiješ strýčka Googla: http://www.google.cz/search?q=dfx+programs+metal+detecting určitě nějaké programy najdeš a určitě budou fungovat Cool . Stáhni si z Dave Z's DFX Program xls soubor s nastavením a možností si zapsat vlastní výzkumy nastavení (občas se to hodí), potom jukni na dfxonly.com - forum - programs. Jinak přechod z A250 na DFXo to je skok do vody rovnou po hlavě Laughing . Z vlastní zkušenosti můžu říct, že učící perioda je u DFXa docela dlohá (odhadem tak jedna sezóna na základ a druhá na stable a finesy Confused). Takže hodně trpělivosti a štěstí ...

Luboš od Kolína

PS. DFXo není Ace a možná budeš muset změnit některé návyky aby jsi dokázala plně využít možnosti DFXa
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Socomar



Registrace: 10.8. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. srpen, 2011 22:15    Předmět: DFX Citovat

Děkuji za hezké přivítání i radu Razz
Věřim.že to bude v pohodě.dnes jsem byla s DFX poprvé hledat a celkem dobrý.uz jsem si stáhla nějaké návody jak ho nastavit .trochu mám problém se zafixováním nastaveni.ale snad na to taky časem přijdu Smile
_________________
Whites DFX,Garrett ACE250
Píp a je mi líp!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: pátek 12. srpen, 2011 9:33    Předmět: Re: DFX Citovat

Socomar napsal:
Děkuji za hezké přivítání i radu Razz
Věřim.že to bude v pohodě... ...trochu mám problém se zafixováním nastaveni.ale snad na to taky časem přijdu Smile


Ahojky,
nevím přesně jaké zafixování myslíš, ale ten xls by Ti mohl být nápomocen, jukneš na jednotlivá nasavení a upravíš si ji je dle své potřeby, nemusíš se to hnedle učit celé z paměti (já tam měl ve zkratce připsáno, která položka co ovlivňuje a jak). Určitě jsi zjistila, že základní přednastavené programy (Coins, Jewelry) nejsou to pravé ořechové, ale doporučil bych se proběhnout s programem "Relic" Wink a přidat mu A.C. Sens. (můžeš dát i PreAmp Gain na 3). Pokud změníš jednotlivá nastavení, tak je DFXo bude držet do doby než vyndáš baterie (vypnutí nemá vliv na funkci Very Happy ) nebo si nastavení můžeš uložit a v případě potřeby "loudnout" a používat.

Luboš od Kolína
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO