Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 607 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na zkušenosti uživatelů Garrett Pro-pointer
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 14:23    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Tak to jo - já myslel, že je to schema toho Garretta THD...

Je to THD ten vas je s PIC toto neni ono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 14:32    Předmět: Citovat

No tak to vidíš Míro - odborník to potvrdil. Ty máš PICu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 14:37    Předmět: Citovat

Tak jsem to našel. On strýček Garrett prodává dva typy: THD a CSI
http://www.garrett.cz/detektor-kovu-csi-pro-pointer/d-69394/


a druhý typ:

http://www.garrett.cz/detektor-kovu-takticky-rucni-detektor-thd/d-69290/

Jen nevím, jestli ten THD není jako pro policajty, či co to je. A to rozkreslwný schéma je právě z toho THD, který je i na tom mém prvním obrázku, kdy to vytáhneš na tišťáku celé, i s feritem. Feri, připoj se k nám a řekni nám, co to je ten THD... (ale asi jsi na chatičce, tak až v pondělí Wink )

edit: jé, ono už to napsal Milan Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 14:54    Předmět: Citovat

Jo jo to vase pip pip je lepsejsi. To THD je jenom svetylko a vibramotorek a asi ma jinak delanou feritku.
To vase ma v PICKU namackanej programek a asi podle velikosti napeti kterej dava ten prvni OPZ za feritkou vam to tak krasne pipa. Jak zavidim, take bych ho chtel Crying or Very sad
Videl jsem Jokruv fakt pekny, ale asi je to jeste tajny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 15:15    Předmět: Citovat

Tak to stejně nechápu. I dle schématu je ten THD levnější. Má pár součástek, nemá procesor, takové skoro na koleně, ale cena je přes 5 litrů Shocked Shocked Shocked Ono i ta cena toho pro pointera je u nás nějaká vysoká. Terazky jsem koukal na viennadetectors.at a tam vyjde na nějakejch 3.7 a u nás je za skoro 4,4 litry... (o emerice radši ani nemluvím $139.00...) Shocked
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 15:24    Předmět: Citovat

Bomba co - kolikrat kdyz vidim co je uvnitr a co to stoji ...
Dle soucastek to THD melo byt levnejsi, ovsem Securitacky organizace jsou schopny za THD zaplatit vic.
No a pak se divjej ze jim to pajcujou.


Naposledy upravil vrcinak dne úterý 15. květen, 2012 21:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 15:43    Předmět: Citovat

Jj,
25 SMD odporů 30Kč
6 SMD kondíků 18Kč
1 SMD tantal 7Kč
2 SMD OZ 100Kč
1 SMD stabilizátor 5Kč
5 SMD tranzistorů 20Kč
SMD dioda 5Kč
2 Led diody 5Kč
2 SMD trimry 30Kč
tišťák cca 100Kč
ferit cca 200Kč
drát cca 20Kč
2x SMD tlačítko s aretací 20Kč
SMD vibra motor cca 60Kč
plastové pouzdro cca 1000Kč

Dohromady cca 1600,- Pak osazení, pájení horkou vlnou - vše na automatu - pár korun. Pár ručního, sezazení. Takže kdyby všechno spolu 2.100,- a prodává se za více než pět litrů.
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)


Naposledy upravil krokodill dne sobota 12. květen, 2012 16:03, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 15:57    Předmět: Citovat

Zkus spočítat svého E-Trouše Shocked Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 15:59    Předmět: Citovat

Hmm,pořadně drahé robertky prodává Garrett, to si už roba nekoupí, zas budu připuštěný. Very Happy Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 16:04    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Zkus spočítat svého E-Trouše Shocked Shocked Very Happy
Radši neé muhehe muhehe muhehe
Ale jinak, mě ani nevadí, že stojí, kolik stojí. Mě vadí to, že v emerice vyjde na cca 2,7 litru, v európě na 3,7 (už o litr víc) a u nás ještě o dalších sedm stovek víc... Shocked Shocked Shocked
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 22:57    Předmět: Citovat

Už jsem se na to THD ptal nedávno..............
Feri napsal:
Drtikol.CZ napsal:
Na eBay ho prodavaji a prezentuji, jako pinpointer. To, ze nema zvuk se muze hodit.

Já bych ho, jako dohledávač nechtěl. Nejenže nedokáže určit vzdálenost od cíle, ale jeho citlivost na špici je nižší, než na bocích.

Je vhodný k rychlému průzkumu osoby, zdy neukrývá zbraně a taky na detekci kovových předmětů v bednách, ale jako dohledávač do terénu bych ho doopravdy nechtěl.
PP je citlivější a reaguje proporcionálně.
Pokud chceš jen indikátor ano-ne, můžeš THD s klidem použít.
Rolling Eyes

_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 23:03    Předmět: Citovat

To, že je u nás draho je všeobecně známo. Proč? To netuším, ale přece nejde jen spočítat cenu za díly a pak nadávat na cenu prodejní. Kde je vývoj, výroba,doprava, prodej a další věci, které cenu navyšují.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 23:46    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Jj,
25 SMD odporů 30Kč
6 SMD kondíků 18Kč
1 SMD tantal 7Kč
2 SMD OZ 100Kč
1 SMD stabilizátor 5Kč
5 SMD tranzistorů 20Kč
SMD dioda 5Kč
2 Led diody 5Kč
2 SMD trimry 30Kč
tišťák cca 100Kč
ferit cca 200Kč
drát cca 20Kč
2x SMD tlačítko s aretací 20Kč
SMD vibra motor cca 60Kč
plastové pouzdro cca 1000Kč

Dohromady cca 1600,- Pak osazení, pájení horkou vlnou - vše na automatu - pár korun. Pár ručního, sezazení. Takže kdyby všechno spolu 2.100,- a prodává se za více než pět litrů.



Uvedl jsi to na správnou míru Very Happy Oni ještě součástky kupují ve velkém a mají lepší cenu než kdokoliv jiný. Já jsem tento pinpointr koupil nový se zárukou za 2100Kč. je zatím to nejlepší co jsem kdy vyzkoušel a asi jediné co kdy garet vyrobil a vyrobí. jediný pípak co mi vydržel víc jak jednu sezónu. když se tak kouknu na stránky výhradního zástupce v čr tak se mi chce blít. Jsem už tak podrážděný levičák že hned po té revoluci co bude vypráskám všechny takové darmožrouty a určím procentuélní maximální zisk všech výrobků v čr, samozřejmé hned po znárodnění všech strategických firem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jeffbond
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 428
Bydliště: Sedlč. kotlina Věk 35let

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 23:50    Předmět: Citovat

vrcinak napsal:
Jo jo to vase pip pip je lepsejsi. To THD je jenom svetylko a vibramotorek a asi ma jinak delanou feritku.
To vase ma v PICKU namackanej programek a asi podle velikosti napeti kterej dava ten prvni OPZ za feritkou vam to tak krasne pipa. Jak zavidim, take bych ho chtel Crying or Very sad
Videl jsem Jokruv fakt pekny, ale asi je to jeste tajny.

Viděl bych konstrukci gareta pinpojntíka jednodušeji. Měl jsem předělanej dohledávač na kabely z Lídlu a uměl to co garet, až na ty vybrace. Sám si ladil, a při přiblížení ke kovu popiskoval dlouhými intervaly, pak pískal kratšími intervaly a po úplném přiblížení začal pískat nepřetržitě, krásně se odhadovala vzdálenost. Ladil si sám - přiblížil jsem prstýnek, začal řvát, vyp a zase sem ho zapnul a byl zticha, začal pískat až po dalším přibližování prstenu...stál 200kč. Už není, kámoš si ho pučil a nechal na autě, škoda budu muset zbastlit novej - byl to tenhle:
http://jeffbond.galerie.cz/3838862-dohledavacka
Vrčíňáku, dík za ty rusáky, je tam samostatně to zapojení vybrač. motůrku a to by byla škoda to nezkusit implementovat když je to tak jednoduchý Wink
_________________
F-1270 HOME TUNING + RUSKÝ MĚŘIČ RADIACE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 13. květen, 2012 0:10    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
... přece nejde jen spočítat cenu za díly a pak nadávat na cenu prodejní....
Nenadávám na prodejní cenu v souvislosti s s cenou za díly. Všimni si, co jsem psal:
Kód:
mě ani nevadí, že stojí, kolik stojí. Mě vadí to, že v emerice vyjde na cca 2,7 litru, v európě na 3,7 (už o litr víc) a u nás ještě o dalších sedm stovek víc...
A jak tedy navyšuje tu cenu ten vývoj, doprava, prodej...??? Nebo ten vývoj byl u nás (proto je tady nejdražší) a čím dál od nás, tak doprava to zlevňuje? Laughing Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 13. květen, 2012 15:08    Předmět: Citovat

jeffbond napsal:
vrcinak napsal:
Jo jo to vase pip pip je lepsejsi. To THD je jenom svetylko a vibramotorek a asi ma jinak delanou feritku.
To vase ma v PICKU namackanej programek a asi podle velikosti napeti kterej dava ten prvni OPZ za feritkou vam to tak krasne pipa. Jak zavidim, take bych ho chtel Crying or Very sad
Videl jsem Jokruv fakt pekny, ale asi je to jeste tajny.

Viděl bych konstrukci gareta pinpojntíka jednodušeji. Měl jsem předělanej dohledávač na kabely z Lídlu a uměl to co garet, až na ty vybrace. Sám si ladil, a při přiblížení ke kovu popiskoval dlouhými intervaly, pak pískal kratšími intervaly a po úplném přiblížení začal pískat nepřetržitě, krásně se odhadovala vzdálenost. Ladil si sám - přiblížil jsem prstýnek, začal řvát, vyp a zase sem ho zapnul a byl zticha, začal pískat až po dalším přibližování prstenu...stál 200kč. Už není, kámoš si ho pučil a nechal na autě, škoda budu muset zbastlit novej - byl to tenhle:
http://jeffbond.galerie.cz/3838862-dohledavacka
Vrčíňáku, dík za ty rusáky, je tam samostatně to zapojení vybrač. motůrku a to by byla škoda to nezkusit implementovat když je to tak jednoduchý Wink

Zdar zdar
Tak to je bomba to musim mit, jelikoz uz to umi to pipani dle vzdalenosti. Ja mel odtamtud jinej. Takovou cernou potvurku s ledkama, ale nekomu jsem ji poslal. Tvarove byla docela sikovna. Safra a to je Lidl muj nejlepsi obchodni partner. Koupil jsem si tam upinaci decku na zada a dodnes maka. A nejen to, nejradej odtamtud poziram cokoladu na vareni. Udelal jsem si dohledavacku neco jako prodavaj na NOX stalo to asi dve stovky nekdo to tu uz tady delal, tak jsem se toho chytil. Chodi to, ale blbe je, ze napred musis nastavit potenciometr na hranici rozpipani. No nejvetsi problem tehle udelatek je tvar. Garrettackej je proste vyresenej suprove. Jeffe jestli muzes posli nejakej odkaz na tuhle vecicku nebo alespon typove ozn. Diky Vrc.


Naposledy upravil vrcinak dne neděle 13. květen, 2012 22:43, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 13. květen, 2012 19:25    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
mě ani nevadí, že stojí, kolik stojí. Mě vadí to, že v emerice ..., v európě, a u nás ještě víc...

Nevím kde Garrett své udělátka dělá, ale nějak je snad k prodejcům musí dostat. Ty rozdíly v cenách tam a tam už asi budou v jiných daních, clech a co já vím co ještě. Rolling Eyes Každý chce za práci dostat peníze.
To co jsem psal o vývoji, výrobě a dopravě jsem myslel všeobecně. Ale to nemá cenu tady řešit. Já osobně jsem si PP koupil v Americe.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 13. květen, 2012 22:29    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
...Každý chce za práci dostat peníze...
Jestli je u nás dražší o sedm stovek než ve vedlejším Rakousku - tomu ty říkáš dostat za práci peníze? Já tomu říkám zlodějna...

p.s. tím nemám na mysli konkrétního prodejce, je to v naší celé republice. Máme třetinové a nižší platy než v Německu, nebo Rakousku, ale ceny máme stejné, mnohdy vyšší. Shocked
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2012 12:06    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
...Stále nechápeš, že se ti snažím vysvětlit (a říkal jsem ti to tehdá i do telefénu), že nevěřím, že to je plastem. Někdy, pokud s dohledávačkou nijak nepohnu a jen ji zapnu, tak to blbne. To znamená, že bude blbnout třeba i bez plastu, nebo s novým plastem. Proto se bráním výměně dílu za tisícovku....
Tááák, huž vím, kde je chybka a závada na mém robertku (nejspíš). Teprve dnes mě to napadlo, když jsem si to celé opět prohlížel pod lupou. Je to zřejmé z mojí fotky, kde jdou drátky do těla dohledávačky. Nejspíš má Feri pravdu, že se bude muset vyměnit plast, ale tady byl celý kámen úrazu (nedorozumění) v tom, že v tom plastu je i zalita cívka na feritu, tudíž se jedná o výměnu plastu s cívkou. Tímto se musím Františkovi móóóc a móóóc omluvit, ale na svoji obranu musím říct, že mi to nikdo (ani Feri) neřekl, že se zároveň s plastem mění i ta cívka, jelikož je tam již z výroby zalitá
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2012 12:29    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
p.s. tím nemám na mysli konkrétního prodejce, je to v naší celé republice. Máme třetinové a nižší platy než v Německu, nebo Rakousku, ale ceny máme stejné, mnohdy vyšší. Shocked

Krokousi co s tim hodlas delat?
Mozna by jsme se meli poresunout do jineho vlakna a tam si zanadavat na pomery, ceny, zlodejny a jine s.acky. Tady se to preci jen nehodi.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO