Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 610 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na zkušenosti uživatelů Garrett Pro-pointer
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pátek 03. srpen, 2012 14:44    Předmět: Citovat

Mám takúto skúsenosť z propointerom.Starý funkčný pinpointer som vymenil za niečo z kamošom.Miesto neho som si kúpil nový.No a teraz to najlepšie.Mal som taký dojem že ten nový je horší ako starý.Skúšali sme meniť baterie a testovali sme z plastovým pravítkom a skutočne ,nový nema taký dosah.Je funkčný ale neni to ono.Hm a čo teraz?
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pátek 03. srpen, 2012 20:48    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
franny napsal:
Feri, díky moc, i když cenou tubusu jsi mne nepotěšil (v Ge designe kdysi nový PP stával 2300). Už jsi tubus někdy kvůli prodření vyměňoval? Budu asi muset být na svůj PP opatrnější.
f.


Nikdy jsem to sice nezkoušel, ale vím, že někdo opravoval nějakou pryskyřicí, nebo co to bylo cívku a sloužilo mu to i jako krytka cívky, bylo to fakt pevný. Třeba by jsi na to něco podobného mohl nanést a tím ochránit tu špičku. Můžu zkusit zjistit co to bylo, někde na něj mám email...


V prodejnách s elektornikou jako je GES nebo GM jsou k mání smršťovací bužírky,stačí natáhnout na špičku a ohřát horkovzdušnou pistolí nebo fénem a je ochráněno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 06. srpen, 2012 9:31    Předmět: Citovat

jokr napsal:
LIKE3R napsal:
franny napsal:
Feri, díky moc, i když cenou tubusu jsi mne nepotěšil (v Ge designe kdysi nový PP stával 2300). Už jsi tubus někdy kvůli prodření vyměňoval? Budu asi muset být na svůj PP opatrnější.
f.


Nikdy jsem to sice nezkoušel, ale vím, že někdo opravoval nějakou pryskyřicí, nebo co to bylo cívku a sloužilo mu to i jako krytka cívky, bylo to fakt pevný. Třeba by jsi na to něco podobného mohl nanést a tím ochránit tu špičku. Můžu zkusit zjistit co to bylo, někde na něj mám email...


V prodejnách s elektornikou jako je GES nebo GM jsou k mání smršťovací bužírky,stačí natáhnout na špičku a ohřát horkovzdušnou pistolí nebo fénem a je ochráněno.

Myslím, že jsem se v předchozích odpovědích o této variantě zmiňoval....
Dokonce se dají koupit i v baumaxu a lze si i vybrat barvu Very Happy
Myslím, že kanárkově žlutá bužírka by byla nejlepší. To bys zapomenutý PP objevil hned Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: středa 08. srpen, 2012 22:23    Předmět: a Citovat

Ja som si na svoj dal plastovú čepičku. Netuším na čo pôvodne bola, našiel som to doma a sadla jak riť na šerbeľ, ani som nemusel lepiť. Tak pokojne deriem a deriem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2014 16:06    Předmět: Citovat

Přátelé, průser! Prostudujte prosím

http://www.aliexpress.com/item/Garrett-CSI-Pro-Pointer-metal-detector-Pinpointer-Detector-PRO-POINTER-Pinpointing-Hand-Held-Metal-Detector-GARRETT/1318072699.html

a učiňte si závěr sami, momentálně jsou Garrettovy pinpointery na českém trhu za 4000+.

Jedná se o čínský podvod, nebo to jsou standardní výrobky Garretta? Co lze od nich očekávat? Fungují vůbec?

Za další info bude vděčná hledačská obec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan Hrase



Registrace: 23.2. 2011
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2014 18:52    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=pG10tH2ZTS8
_________________
Minelab CTX 3030, Minelab Equinox 800, XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2014 19:31    Předmět: Citovat

franny napsal:
Přátelé, průser! Prostudujte prosím

http://www.aliexpress.com/item/Garrett-CSI-Pro-Pointer-metal-detector-Pinpointer-Detector-PRO-POINTER-Pinpointing-Hand-Held-Metal-Detector-GARRETT/1318072699.html

a učiňte si závěr sami, momentálně jsou Garrettovy pinpointery na českém trhu za 4000+.

Jedná se o čínský podvod, nebo to jsou standardní výrobky Garretta? Co lze od nich očekávat? Fungují vůbec?

Za další info bude vděčná hledačská obec.

Je to určitě originál garrett, jen s pouhou 100%marží. To jen české firmy musejí mít milión procent marže a k tomu blbé kecy jak z toho nemájí skoro nic.
Já ho koupil před lety za 2400Kč a nebyl jsem sám, bohužel funguje všem bez problémů. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2014 20:13    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
franny napsal:
Přátelé, průser! Prostudujte prosím

http://www.aliexpress.com/item/Garrett-CSI-Pro-Pointer-metal-detector-Pinpointer-Detector-PRO-POINTER-Pinpointing-Hand-Held-Metal-Detector-GARRETT/1318072699.html

a učiňte si závěr sami, momentálně jsou Garrettovy pinpointery na českém trhu za 4000+.

Jedná se o čínský podvod, nebo to jsou standardní výrobky Garretta? Co lze od nich očekávat? Fungují vůbec?

Za další info bude vděčná hledačská obec.

Je to určitě originál garrett, jen s pouhou 100%marží. To jen české firmy musejí mít milión procent marže a k tomu blbé kecy jak z toho nemájí skoro nic.
Já ho koupil před lety za 2400Kč a nebyl jsem sám, bohužel funguje všem bez problémů. Very Happy

souhlasím s Tebou, já jsem ho koupil v PL za stejný prachy a funguje bez problému.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2014 20:35    Předmět: Citovat

Ano, Garrett pro-pointer funguje bez závad, pokud se s ním zachází tak, jak má. Pokud se s ním píchá, páčí, rozebírá se, atd., tak se člověk nemůže divit, že se objeví problémy.

Brzy vyjde článek s popisy falzifikátu.

Co se ceny přístrojů týče, do toho já nevidím- Vidím jen do servisů. A ceny jsou ode mě myslím více, než slušné. a většinou místo dílů měním jen součástky, tedy, pokud to jde.

Nicméně, spolupracuji a budu spolupracovat s Garrettem dále, proto budu vyvracet jednoznačné nepravdy. Ceny dovozců se odvíjejí od smluv a pravidel výrobců. K tomu připočti režii, energie, dopravu, skladové prostory, plat, atd. Za dara Vám asi nikdo nic nedá.....

No nic. Zase jsem se rozohnil Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2014 20:41    Předmět: Citovat

Myslím, že to bude lautr to samý zboží. Už sem ho našel na jiným čínským serveru před půl rokem za asi 90 dolarů. Za tyhle prachy je to vůbec pecka. Tady už bych si ho nekoupil ani náhodou Rolling Eyes
Je pravda, že u nás to maj prodejci vomaštěný řádně vztek dyž si vezmu s jakejma maržema pracuju já...... a vůbec, darmo mluvit.
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: neděle 09. březen, 2014 19:26    Předmět: Citovat

Ty náklady jako mají prodejci v ČR v jiných státech mají určo taky Wink
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 09. březen, 2014 20:49    Předmět: Citovat

Chlopci, bacha na tu čajnu... Také jsem do toho chtěl jít, ale po zhlédnutí pár videí s nespokojenými uživateli, kteří si to z té číny pořídili, tak na to kašlu. Jedno z mnoha videí:... https://www.youtube.com/watch?v=pG10tH2ZTS8
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 09. březen, 2014 20:55    Předmět: Citovat

yetti napsal:

Je pravda, že u nás to maj prodejci vomaštěný řádně vztek dyž si vezmu s jakejma maržema pracuju já...... a vůbec, darmo mluvit.

Sorry ale to máš docela dost vymaštěno ty!!!!!! Na Garrettu máme 15% a jestli ti to přijde hodně , tak mě teda nee... Rolling Eyes
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: neděle 09. březen, 2014 21:51    Předmět: Citovat

Ale mě je úplně jedno kolik na tom máš ty, ale ta cena je prostě strašná za dohledávačku. Tak na tom asi nechutně vaří garrett, mě je to jedno, kdo mě drbe.

Až mě ta současná dodělá, tak si za stejný prachy objednám od číňanů prostě čtyři!!Tak se zbytečně neser.
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2014 9:18    Předmět: Citovat

Origo věci jsou drahé vždy. Taky jsem se při pořizování Pro-pointru zarazil nad cenou, ale po létech skoro bezporuchového provozu konstatuji, že se za tu cenu vyplatil.
Zastávám názor, že levná náhražka čehokoliv je stejná, jako když si místo ženský pořídíš nafukovací pannu, pravda, někomu to může stačit.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2014 12:21    Předmět: Citovat

No nevím jak to mají u Garrettu, ale ono je nějaké zboží, které se nevyrábí v Číně ? Krom skvělých potravin z Polska, mě vše nepotravinové připadá, že je vyrobeno čínskými makáči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KenTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 563

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2014 13:08    Předmět: Citovat

pajik napsal:
No nevím jak to mají u Garrettu...


Garrett má výrobu v USA:

http://www.garrett.com/mediasite/counterfeiting.aspx
_________________
Moudrost nás neustále dohání, já jsem ale rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2014 19:05    Předmět: Citovat

Diskuze sklouzla trochu jiným směrem, než jsem zamýšlel. Cena je jedna věc, o tu mi ani tak nešlo, střeva a funkčnost propointru druhá. Šikulka vrcinak kdysi na tomhle vláknu uvedl odkaz na ruský server, kde je k tomu spousta dobrých informací, např. že existují verze CSI s mikroprocesorem a verze THD s trochu jednodušším obvodovým řešením bez mikroprocesoru, zato ale s LEDkami informujícími o stavu baterie. K dispozici jsou i z plošňáku obkreslená schémata. CSI má hledací ferritku s více vývody, THD ferritka má vývody dva. No a mě se dostal do ruky rozčuňěný pinpointer ve futrálu CSI, ale se zapojením zjevně analogickým s THD, kromě indikátoru stavu baterií. Je naprosto neoužitý, ale nefunkční, pro zajímavost namísto na 12 kHz kmitá na 113.8 kHz. Jeden originál CSI už mám, též od p. Zatřepálka (Ge Designe) svého času za 2300.- a ten je uvnitř vylepen Garrettovými štítky s čísly aktuální verze. Ten nefunkční uvnitř nemá štítek ani jeden, takže je tu podezření na plagiát. Pozn.: dovnitř lze nahlédnout po opatrném odstranění gumového špuntu spínacího tlačítka, dalšího rozebírání netřeba. Taky nemá plastový držáček LED diody s těsnícím kroužkem, ale ten mohl ztratit i předchozí majitel, když to rozebíral. Zkusím si s tím ještě trochu pohrát, jak jsem dopadl dám ve známost. Těším se taky na Feriho článek jak poznat plagiát, ale k dalšímu bádání by mi pomohlo více referenčního materiálu. Proto má-li kdo trosku Garrettova propointru která mu je k ničemu, rád ji odkoupím, info prosím přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 10. březen, 2014 22:31    Předmět: Citovat

franny napsal:
Jeden originál CSI už mám, též od p. Zatřepálka (Ge Designe) svého času za 2300.- a ten je uvnitř vylepen Garrettovými štítky s čísly aktuální verze.

Na štítky bych moc nespoléhal, to je to nejjednodušší co se dá sfalšovat. Pokud teda na nich není nějakej hologram nebo něco podobnýho. Ten krám s Gedizajnu jsem měl taky. Dělal si co chtěl, tak šel z domu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: úterý 11. březen, 2014 10:19    Předmět: Citovat

Co takhle líbivý kabátek http://www.ebay.com/itm/GARRETT-PRO-POINTER-COVER-METAL-DETECTING-NEW-DESIGN-/221385981970?pt=UK_BOI_Electrical_Test_Measurement_Equipment_ET&var=&hash=item338ba20012
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO