Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 473 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Přídavné cívky k F75

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: středa 26. listopad, 2008 17:50    Předmět: Přídavné cívky k F75 Citovat

Ahoj kamarádi, máte prosím někdo zkušenosti s přídavnými civkami k F75?
Jde mi konkrétně od tyto dve:
1. Cívka S.E.F. 30x38cm pro Fisher F70/F75
2. Hledací cívka 8 x 15 cm Fisher F70 a F75

Mý smysl je pořizovat? A pokud ano, kde nejlevněji? Předem vám všem děkuji za reakce. Zdraví Brůna
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2008 18:45    Předmět: Citovat

Zdravym uš jsi sehnal tu cívku na f 75 S.E.F. jak jsi sní spokojen,nebo má jí někdo,co výsledky.
Návrat nahoru
slavek



Registrace: 24.12. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: středa 24. prosinec, 2008 16:56    Předmět: Citovat

Ahoj všem příznivcům F75.Ta cívka mě zajímá,jestli ji máte,dejte vědět jak funguje.
PS.bohatou nadílku pod stromeček a mnoho zajímavých pípanců v novém roce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
makumba



Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 20:03    Předmět: Citovat

Ahoj, mám cívku S.E.F. 30x38cm. Bohužel venku kvůli sněhu ještě nebyla. Ale něco sem už zjistil. Origo šroub už nestačí, je krátký. Ten držák je prostě kus plastu, né jak u origo cívky. Samozřejmě sem skoušel dosah na vzduchu. Nebudu psát cm, ale na korunu příjemně překvapila. I při hraničním signálu displej ukazoval stálé číslo.
A poslední věc, váží 720gr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 20:15    Předmět: Citovat

rici napsal:
Zdravym uš jsi sehnal tu cívku na f 75 S.E.F. jak jsi sní spokojen,nebo má jí někdo,co výsledky.


Docela dobrá čeština! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. leden, 2009 15:56    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
rici napsal:
Zdravym uš jsi sehnal tu cívku na f 75 S.E.F. jak jsi sní spokojen,nebo má jí někdo,co výsledky.


Docela dobrá čeština! Laughing Laughing Laughing


Som Slovák, ale aspon som sa dobre pobavil. Inač tiež plánujem kupovať väčšiu cievku 30 x 38. Tak potom dam vedieť.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. leden, 2009 19:29    Předmět: Citovat

řešíme tu cívku a né moji češtinu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 24. leden, 2009 20:30    Předmět: Citovat

Klucy co proty jecho pravopysu mate? Nezhledal jsem tam žadnou chibu. Uklyďte sy přet vlastnym prachem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 25. únor, 2009 17:18    Předmět: Cievka 30 x 38 cm Citovat

Niečo som našiel, ale je to v nemčine.
http://www.xs4all.nl/~pa4tu/metal-detecting/documents/test_detech.pdf
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 25. únor, 2009 18:09    Předmět: Re: Cievka 30 x 38 cm Citovat

Marekq napsal:
Niečo som našiel, ale je to v nemčine.
http://www.xs4all.nl/~pa4tu/metal-detecting/documents/test_detech.pdf


It is very nice Dutch language!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 25. únor, 2009 18:16    Předmět: DeTech. Citovat

Tak po prečítaní tohto článku a podľa posledného zhrnutia - NIČ MOC!!! Nebrať!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 02. březen, 2009 15:32    Předmět: Citovat

Tak jsem ji v sobotu otestoval a jsem docela spokojen - hloubka pro mě nebyla prioritou při nákupu, tou byl větší rozsah prohledávané plochy - a v tomto nezklamala... Pravdou je, že ruka mě ke konci dne trochu bolela, ale s tím jsem počítal, navíc jsem s menší přestávkou chodil 7 hodin... Těším se, až u nás roztajou lesy a podobné velké plochy s minimem nálezů, pro ty tato cívka bude super... Že by se nějak k horšímu změnila stabilita detektoru, jsem si nevšiml...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
arman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 932

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. březen, 2009 20:20    Předmět: Citovat

iruka napsal:
Tak jsem ji v sobotu otestoval a jsem docela spokojen - hloubka pro mě nebyla prioritou při nákupu, tou byl větší rozsah prohledávané plochy - a v tomto nezklamala... Pravdou je, že ruka mě ke konci dne trochu bolela, ale s tím jsem počítal, navíc jsem s menší přestávkou chodil 7 hodin... Těším se, až u nás roztajou lesy a podobné velké plochy s minimem nálezů, pro ty tato cívka bude super... Že by se nějak k horšímu změnila stabilita detektoru, jsem si nevšiml...


Nezlomil bych tě na předváděčku ? Uvažuji taky o tom Embarassed Dík..... .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 06. březen, 2009 22:27    Předmět: 30 x 38 Citovat

Čavte. Tak dnes mi dorazila nová cievka. Skúšal som ju zapnúť doma v izbe, ale hneď som to vypínal. Zajtra idem do terénu, tak potom nieco napíšem. Dufam ze to bude stastný den. Moja dcérka oslavuje 3. narodeniny. Dufam, že jej niečo pekne donesiem z našich lesov.
Návrat nahoru
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 14:12    Předmět: Citovat

Tak jsem zase o víkendu něco nachodil s velkou cívkou a musím teda potvrdit horší stabilitu vůči základní cívce (nevím teda, jaký vliv má samodomo šroub, který mám k jejímu upevnění k Fíšovi..), jde zhruba o 10-15 stupňů citlivosti dolů (by voko) oproti základu (v JE režimu)... Opravdový srovnání jsem však neprováděl, radši jsem hledal, a v domácích podmínkách, kde je elektrošumu kupa, takový test nehrozí... Nic to však nemění na mé spokojenosti, zaprvé mi nedělá problém i v tom F75kovým šumu signál odposlouchat a hlavně rychlost postupu na lánu pole je opravdu tak dvojnásobná při snaze pokrýt celý prostor oproti zákl.cívce... Drobná výhoda - ač bych tomu nevěřil - je v dohledání předmětu - se základní cívkou jsem se spíše přibližoval zepředu a z jedné strany kývavými pohyby cívkou, dokud se neozval hraniční signál (či jak to nazvat), u tohoto obra je předmět přímo pod pomyslným středem cívky, pokud se jedná o něco drobnějšího, takže používám pinpoint a při nejvyšším tónu kopu právě pod středem a mám snad v průměru menší díry než se základní cívkou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 13:43    Předmět: Citovat

Tak jsem brouzdal po netu a hledal testy malých cívek a objevil jsem na ebay tuto cívku
http://cgi.ebay.com/Fisher-F75-F70-5-DD-Coil_W0QQitemZ220384274382QQihZ012QQcategoryZ58057QQssPageNameZWD1VQQrdZ1QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247
Pořád dumám, zda koupit malou eliptickou nebo základní k F70ce a teď do tohoto výběru přibyla ještě tato... Mohl by mi někdo fundovaný zdůvodnit, kterou a proč vybrat, aby na F75ce co nejlépe hledala droboť? Díky za odpovědi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pátek 16. září, 2011 11:45    Předmět: Citovat

Ahoj,
chci se zeptat,jestli někdo nevlastní cívku S.E.F 25x30 na F75 a nemůže se podělit o nějaké ty postřehy z terénu-Díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO