Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 553 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Uz vim ktery je nejlepsi detektor na mince! (Rutus SOLARIS)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CBfredy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.6. 2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Troppau

PříspěvekZaslal: sobota 30. červen, 2007 15:13    Předmět: Re: ???? Citovat

dead napsal:
mcmlxxx napsal:
dead napsal:

Chci si koupit opravdovy TOP detektor na mince!


Takže sis ten RUTUS už objednal?



Zacal jsem na neho setrit!!!



A já se domníval že jsi milionář když Ti na financích nezáleží.
_________________
Hladání zdar Fredy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 23:17    Předmět: Re: re Citovat

cortes napsal:
Ale stejně je ten prodejce zvláštní... Rolling Eyes Potom co jsem ho před rokama poznal osobně----Je nejlepší jen to co zrovna prodává...Je to jen můj názor a nikomu ho nenutím. Jen příklad--prodával tesora---super,super--je to i v jeho knížce,,,dostal na tesora..STOP.. a už nejsou super...Nejde o to --je či není pravda--super nesuper,,,ale co prodávám to je nej. Twisted Evil


souhlasim.cetl jsem jeho knihu a mam zni uplne stejny dojem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 0:07    Předmět: Citovat

A už jsou zase super.. Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 11:25    Předmět: Re: re Citovat

cortes napsal:
Ale stejně je ten prodejce zvláštní... Rolling Eyes Potom co jsem ho před rokama poznal osobně----Je nejlepší jen to co zrovna prodává...Je to jen můj názor a nikomu ho nenutím. Jen příklad--prodával tesora---super,super--je to i v jeho knížce,,,dostal na tesora..STOP.. a už nejsou super...Nejde o to --je či není pravda--super nesuper,,,ale co prodávám to je nej. Twisted Evil


Proc stop ? TESORA prodava porad a porad je chvali
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 11:51    Předmět: Re: re Citovat

Milan75 napsal:
cortes napsal:
Ale stejně je ten prodejce zvláštní... Rolling Eyes Potom co jsem ho před rokama poznal osobně----Je nejlepší jen to co zrovna prodává...Je to jen můj názor a nikomu ho nenutím. Jen příklad--prodával tesora---super,super--je to i v jeho knížce,,,dostal na tesora..STOP.. a už nejsou super...Nejde o to --je či není pravda--super nesuper,,,ale co prodávám to je nej. Twisted Evil


Proc stop ? TESORA prodava porad a porad je chvali
..Nepamatuju si to přesně,ale před pár rokama je prodával tzv..na černo...jediny výhradní prodejce bol pan Vidlák...p Moltáš je pak neprodával..aspoň ne ofiko...PS...nech prodává co chce..chtěl jsem znova zařadit cortese do mého voz. parku....Ale za cenu 19900 kč....co asi stojí teď..cena dolaru je dole a tesora jdou nahoru Rolling Eyes a nejen cortes ...někdo mě říkal že tuším tejon kupoval za 26000 ...Jeho věc ..pokud budu chtít koupím jinde.....Ale opakuju než to p. Moltáš koupil..byl jediným prodejcem s ,,povolením,, p. Vidlák. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 17:02    Předmět: Citovat

V pohodě jenom říkám že už " zase" prodává a vychvaluje koupil jsem compadre neni špatnej ale chci něco lepšího je ochoten vykoupit ten co jsem koupil za vy šší cenu než je momentálně prodejní (samozžejmě když druhý koupím u něho) tak myslím že nemá zase až tak nejhorší přístup ale samozřejmě uvidíme až na to dojde.
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 8:56    Předmět: Citovat

Milan75 napsal:
V pohodě jenom říkám že už " zase" prodává a vychvaluje koupil jsem compadre neni špatnej ale chci něco lepšího je ochoten vykoupit ten co jsem koupil za vy šší cenu než je momentálně prodejní (samozžejmě když druhý koupím u něho) tak myslím že nemá zase až tak nejhorší přístup ale samozřejmě uvidíme až na to dojde.
..JJ...Já jsem nikde nezaznamenal novejjj ceník tesora,ale že opravdu hodně zdražil,,,pokud ho máš ..napiš co stojí dnes cortes Rolling Eyes (stával 19900 kč)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 9:46    Předmět: Citovat

Mrkni na www.tesoro.cz tam to maj
zdarec
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 9:54    Předmět: Citovat

Cortes trošičku podražil - 25169 kč ,
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 10:01    Předmět: Citovat

tygr napsal:
Cortes trošičku podražil - 25169 kč ,
..Jeho věc..Ale nechápu to..dolar dole..zažitá cena o pár tisíc níž a on to vrkne nahoru.....Kdo bude chcet koupí...na pole a průskum supr mašina... Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 11:21    Předmět: Citovat

Co by jste koupili? Solaris nebo Matrix M6 ? nebo popřípadě úplně něco jiného nevím do čeho bych měl jít aby to bylo univerzální a se slušným dosahem. Nejraději aby to mělo LCD dík za radu
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 11:45    Předmět: Citovat

Milan75 napsal:
Co by jste koupili? Solaris nebo Matrix M6 ? nebo popřípadě úplně něco jiného nevím do čeho bych měl jít aby to bylo univerzální a se slušným dosahem. Nejraději aby to mělo LCD dík za radu


Pokud se díváš po starších, tak za tyhle peníze kolem 15000 máš starší ID Edge, což je super detektůrek a když malinko přidáš tak F Coinstrike. Do M6 bych nešel a kačera opravdu znám moc málo, ale asi nee:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 12:18    Předmět: Citovat

A co třeba Fisher F4 ? ja raději novy než z bazaru nebo od někoho on ti nikdo neřekne připrodeji co tomu chybi nebo jestli neni dira v sondě a pak na to přijdeš když je vlhko a je problem.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 13:52    Předmět: Citovat

Milan75 napsal:
A co třeba Fisher F4 ? ja raději novy než z bazaru nebo od někoho on ti nikdo neřekne připrodeji co tomu chybi nebo jestli neni dira v sondě a pak na to přijdeš když je vlhko a je problem.


Než dát ty peníze za F4 to je stejné jako koupit ACE 250 za polovinu. V obou případech je to trefa vedle!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO