Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 578 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

NOKTA RS PinPointer
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: neděle 03. březen, 2013 16:52    Předmět: Citovat

Very Happy Přiznám se, že ořechům a bizonům jsem tak trochu neporozumněl Very Happy Very Happy . Jinak jsem se neurazil a myslím, že ani nikdo druhý nemá důvod. Reagoval jsem spíš jen proto, že jsem kdysi taky psal, že dohledávačka je na prd,ale to byly jen takové ty anténkové a musel jsi do díry píchat jak trubka, dnes když dohledávačka reaguje celým tělem, je to brnkačka , nehledě k tomu, že v bahně, jaké je teď si nemusíš pořád otírat prsty , na které se ti lepí drobné nálezy . Vše má své pro a proti,ale nenosím už ani čelovku, páč si i na nálezy svítím rovnou dohledávačkou . L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 03. březen, 2013 19:25    Předmět: Citovat

Jj, prauda praudoucí. Také jsem měl kdysi svoji první dohledávačku. Dostal jsem ji při koupi k detechtóru Wink Byl to ten typ, kdy jsi rád, že se vůbec zapne muhehe Po prvním hledání jsem tehdy prohlásil, jak někdo může říct, že je to s dohledávačkou jednodušší a rychlejší Shocked A prakticky po prvním, či druhém (asi jsem jí dal ještě jednu šanci muhehe ) hledání šla z domu. Pam nám Feri předvedl ve Slaukově robertka pana Garretta. Sice jsem tomu moc nedával, ale nakonec jsem se rozhodl, že ji koupím a ještě jednou to voprubuju. Fakt, nekecám, dnes, když ji náhodou zapomenu doma, tak hledání je o ničem a pokud je to jen pár km vod baráku, tak jsem schopnej otočit aftamabíl a vrátit se pro ni. Jak píše Luba, v tomto počasí si vůbec nezase.ru ruce vod bahna, když cíl zůstane v díře, vím, kde si dát pozor s kopáním, v písku bezkonkurenční a rychlá atd. atd... Ale nikomu ji nevnucuji, každý má svoje zkušenosti, rituály a táááák muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: neděle 03. březen, 2013 19:44    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Ahoj Mirdo, vidím, že jsme na tom stejně , já nechat dohledávačku doma, tak by mně to asi nebavilo, naštěstí ji mám na pevno přidělanou k vestě, takže to nehrozí a vozím vždy ještě 2 náhradní nabité 9 v baterky ,abych to posychroval Very Happy - je to trochu rozežranost, ale dobrá věc Wink . L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pondělí 04. březen, 2013 8:36    Předmět: Re: to: adventurer Citovat

Printex napsal:
Je to tady jako v klasické české hospodě, moudře se kecá o něčem co nikdo nikdy neviděl a protože na to nemám peníze tak je to na hovno...ale legrace si tady člověk docela užije, stejně jako v tý hosp ...

Se omlouvám, že jsem okopíroval tvůj příspěvek z vlákna CTX3030, ale lépe bych ti neodpověděl Laughing


Moc společného to s tím sice nemá, ale budiž. Nicméně když jsem tohle psal tak cétéčko ještě nikdo neměl v ruce, ale už to byl krám, takže jsem se minelabu hezky zastal i když chodím s tesorem Wink
Dohledávaček je všude habaděj a taky jsem samozřejmě nějakou už vyzkoušel, ale dvacet let mi nechyběla, nikdy jsem nic nenakopnul a dohledání je otázka chvilky. Ale když vidím jak velkou díru v zemi dokáže někdo k vůli rezavému hřebíku udělat tak přiznávám, že v takovém případě je tahle hračka nutností Laughing

Někdo má rád holky, jinej zase vdolky, no a někdo miluje dohledávačky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 12. březen, 2013 10:38    Předmět: Citovat

Hezké čtení.

Před lety jsem ve Slavkově předváděl Pro-Pointer.
Z počátku mě nikdo nevěřil, až některé možná přesvědčily mé dvě zkoušky. Ti, co tam byli si je jistě pamatují. Very Happy
Ta první, to byl Garrett Wassernann v půllitrovce piva.
Druhá zkouška - to byl volný let přes celou místnost s sřímým dopadem na dlážděnou podlahu, jak jsem ho po někom mrskl Very Happy
A Robertek i po těchto testech fungoval bez závad.

Pak po čase začala negativní kampaň na to, že se PP rozlaďuje. Samozřejmě. Detektor je odolný proti pádu, nikoli proti tlaku a páčení.....

Toliko k historii.

Svůj první dohledávač jsem sestrojil v devadesátém roce. Pro hledání stříbra ve výkopech. Osvědčil se.
Pak, když po letech jsem poprvé vyšel s Pro-Pointerem, přirostl mě k srdci. Je to děsná úspora času. Mnohokrát jsem již dávno hledal, než kolegové našli v hromadě hlíny cíl. A pokud byla hlína vlhká, mokrá a jílovitá, škoda slov.

To ovšem není hlavní věc, proč Pro-Pointera používám. Mnohokrát mě zachránil nález na okraji díry před zničením a snad milionkrát jsem nemusel dále kopat, protože mě přesně odhalil cíl hned pod povrchem, anebo přesně dohledal i ten malý kus, o který se spletl Pin-Pointer na detektoru při zaměření cíle.

Já používám Garretta a dál ho používat budu. A když slyším některé hlášky, je mě do smíchu. Ne všude je totiž písčitá půda a optimální podmínky. Věřím tomu, že kdybych nepoužíval Pro-Pointera, jsem ještě teď v terénu a rukou prosívám hlínu, ve které se stále strácí hledaný cíl....

Každý je svého štěstí strůjce. Kdo chce dohledávačku, ten si jí koupí. Těm, co brojí proti nerozumím. Prostě je nechápu.

A ahoj Jirko (Printex) Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 12. březen, 2013 11:45    Předmět: Citovat

Ahoj Slávku,

tak jsem se už dlouho nenasmál, jako při Tvém popisu hledání s dohledávačkou. Docela živě si to dovedu představit - no je vidět, že Tě humor neopouští a to je dobře. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: úterý 12. březen, 2013 12:09    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Ahoj Slávku,

tak jsem se už dlouho nenasmál, jako při Tvém popisu hledání s dohledávačkou. Docela živě si to dovedu představit - no je vidět, že Tě humor neopouští a to je dobře. Very Happy


Také Tě zdravím Frantiku,
se nasměješ ještě více, až se stavíš. Laughing Laughing Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 12. březen, 2013 13:02    Předmět: Citovat

Jak se trochu oteplí, rád se zastavím. Díky.
Nepřipravuješ nějakou rébusovku jako loni? Zapojilo se do ní půl DR a bylo to hezké zpestření. Ne že někde zakopeš prut zlata a půl republiky ho vyštveš hledat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jindrich



Registrace: 18.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Vysočina , blíž k Moravě

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. březen, 2013 18:39    Předmět: Citovat

Můj názor na dohledávačku Nokta RS:
koupil jsem jí někdy v lednu, a mohu říct , že se nehodí do nižších teplot, pod nulou dohledávačka po zapnutí skoro pořád "piští", je nestabilní. Až u výrobce ("turek") jsem se dopátral, že opravdu se nehodí do mrazů a zaručují funkci až od nuly výš. .
Možná je to jen náhoda, že je to nějaký "hůř" vyrobený kus.
Syn má dohledávačku Garet a té mrazy nevadí
/před pár dny jsem Noktu také rozdělal a snížil hladinu zvuku úpravou odporu k piezo, sice jsem tím asi ztratil záruku //odlepení polepů//, ale alespoň není tak slyšet i když má možnost přepnout jen na vibrace.
(vyměnil jsem SMD odpor označený jako R30 /původní 18ohm/ za hodnotu 75 ohm, může se experimentovat s hodnotou až do cca 180 ohm)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: středa 23. říjen, 2013 19:13    Předmět: Citovat

Teď jsem u jednoho prodejce koukal, že Nokta předělala ten čudl na zapínaní. Už není posuvný ale stiskací a pogumovaný, takže výtky tímhle směrem žu nejsou směrodatné.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: úterý 10. prosinec, 2013 18:37    Předmět: Jaký pinpointer? Citovat

Chci si koupit dohledávačku a rozhoduju se mezi noktou a jokrem. Máte někdo zkušenosti s pinpointerem od jokra?
_________________
Děj se vůle boží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
uhlik123



Registrace: 31.1. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: neděle 02. únor, 2014 7:38    Předmět: otázka Citovat

Caute hladaci. Mám otázku. Kúpil som si RS pinpointer Nokta a keď ho dám kolmo hore alebo dole tak stále signalizuje. Neviete čo to môže byť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2014 0:56    Předmět: Citovat

Uhlik je to jednoduche nejde odladit takže všechno detekuje (vzduch,trávu,hlínu)ale i v tomhle stadiu najdeš s ním co potřebuješ.Ale naštve to.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 29. duben, 2014 19:30    Předmět: Citovat

uhlik čekal jsem že se ozveš jinak je to na reklamaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO