Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 653 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F75 - rady, zkušenosti, návody,poznámky a tak
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: úterý 08. září, 2009 10:07    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Ešte jedna blbá otázka, už posledná.
Má off tone vplyv na dosah? Niekto tvrdí, že ano.

Off tone? Můžeš to upřesnit? Wink
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 08. září, 2009 10:13    Předmět: Citovat

Oprava: of tones
Zvuková identifikácia, počet tónov.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: neděle 01. listopad, 2009 20:36    Předmět: Citovat

no vida, a pak že sedmpětka neumí stát rovně Smile
http://www.youtube.com/watch?v=3smU6UaGLJU&feature=related
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: středa 23. prosinec, 2009 16:27    Předmět: Citovat

Jak jste tu zmínili tu ground balance... Stala se mi asi před dvěma měsíci následující věc... Zapomněl jsem si nabít baterky a po příjezdu na lokalitu jsem z báglu vytáhl nouzové, co jsem si více než půl roku předtím koupil (noname za cca 40 Kč za 4 kousky). Hodil jsem je do detíku, vyšplhal na lokalitu, zapnul fíšu a ejhle, 1 čárka baterií jako u těch nabíjecích, které jsem předtím vyndal... Nedalo se svítit, vracet k autu se mi nechtělo, natož jezdit k benzínce pro nové. Nejdříve mě překvapilo, že se detík choval stabilněji než u takto vybitých nabíječek (myslíte, že je to možné?).
Ale abych se dostal ke GB... Chodil jsem takové loučky, pumpoval GB a to bylo kolem 45, na zaprasenějších částech, kde se křižovaly cesty něco přes 60. Za pár dní jsem se na toto místo vrátil s dobitýma nabíjecíma baterkama a GB mi to v průměru ukazovalo o 10-15 víc... Je toto možné nebo jsem holt pumpoval v trochu jiných místech? Má obecně stav baterek vliv na určité vlastnosti detektoru (mám pocit, že v jiných vláknech se toto trochu nakousávalo, ale získal jsem dojem, že o nic nejde..)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: středa 23. prosinec, 2009 18:44    Předmět: Citovat

iruka napsal:
Jak jste tu zmínili tu ground balance... Stala se mi asi před dvěma měsíci následující věc... Zapomněl jsem si nabít baterky a po příjezdu na lokalitu jsem z báglu vytáhl nouzové, co jsem si více než půl roku předtím koupil (noname za cca 40 Kč za 4 kousky). Hodil jsem je do detíku, vyšplhal na lokalitu, zapnul fíšu a ejhle, 1 čárka baterií jako u těch nabíjecích, které jsem předtím vyndal... Nedalo se svítit, vracet k autu se mi nechtělo, natož jezdit k benzínce pro nové. Nejdříve mě překvapilo, že se detík choval stabilněji než u takto vybitých nabíječek (myslíte, že je to možné?).
Ale abych se dostal ke GB... Chodil jsem takové loučky, pumpoval GB a to bylo kolem 45, na zaprasenějších částech, kde se křižovaly cesty něco přes 60. Za pár dní jsem se na toto místo vrátil s dobitýma nabíjecíma baterkama a GB mi to v průměru ukazovalo o 10-15 víc... Je toto možné nebo jsem holt pumpoval v trochu jiných místech? Má obecně stav baterek vliv na určité vlastnosti detektoru (mám pocit, že v jiných vláknech se toto trochu nakousávalo, ale získal jsem dojem, že o nic nejde..)?

Myslím, že by to nemělo mít vliv - rozebírali jsme to tu už. Nebývá moc často, aby se výrazně lišily hodnoty GB v rámci lokality, ale stává se to.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. prosinec, 2009 9:00    Předmět: Citovat

Pokud jseš v kopcovitým terénu, může mít i dost podstatný vliv na GB kde zrovna ladíš. Nahoře na kopci to bude o dost jiné, než v podmáčeném spodku. Nebo na louce, kde se hodně pásl dobytek, je také jiné číslo, než na louce, která se jen občas sekala.... Prostě je jisté, že jsi byl na jiném místě, než den předtím Wink Jo a ještě druhej den mohlo bejt po dešti, nebo naopak mohlo jít o více vysušenou (písek) lokalitu....
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rodrigo



Registrace: 17.1. 2008
Příspěvky: 90
Bydliště: Ostrava, věk:34

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2010 16:17    Předmět: Citovat

Nedávno si o de mě půjčil F75 kolega, že ztratil mobil ve sněhu. Teprve pak mi došlo, že používal detektor při nějakých -10 °C. Mohl mu nějak ublížit. Zdá se, že vše funguje normálně, ale stejně, má s tím někdo zkušenosti?
_________________
A fonte puro pura defluit aqua!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2010 20:28    Předmět: Citovat

rodrigo napsal:
Nedávno si o de mě půjčil F75 kolega, že ztratil mobil ve sněhu. Teprve pak mi došlo, že používal detektor při nějakých -10 °C. Mohl mu nějak ublížit. Zdá se, že vše funguje normálně, ale stejně, má s tím někdo zkušenosti?

Vloni, nějak po Novém roce jsem hledal v daleko větších mrazech (ráno skoro kolem -20°C) a bez problémů.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2010 11:15    Předmět: Citovat

V mraze majú problém batérie. Nabíjacie už okolo nuly. Tiež je možnosť poškodiť zmrznuté plasty.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2010 11:37    Předmět: Citovat

Bez problémů s F75 hledám a kolem chodí lední medvědi.............. pohoda
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2010 13:35    Předmět: Citovat

Taky občas hledám v mrazech a bez problémů. Jen se snažím dávat pozor na cívku, abych s ní zbytečně nenarážel do čehokoliv. Když je mražená, mohla by lehce rupnout Confused
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2010 19:42    Předmět: Citovat

fífa : v ZOO jsem ještě nehledal Laughing
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 15:38    Předmět: Citovat

Dnes jsem zjistil, že těsnící gumička na jednotce u mého strojku je zpuchřelá a prasklá. (viz foto) Stalo se to někomu také ? Jak jste to řešili, pokud jste to vůbec řešili. Existuje nějaká náhrada ? Já zřejmě zbytky gumy odstraním a zamáznu silikonem, bo to tam je asi kvůli vlhku a prachu, ale pokud to někdo vyřešil lépe, rád si nechám poradit.



_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 16:48    Předmět: Citovat

Asi bych se v autodílech mrknul na o-kroužky. Třeba tady...
http://www.hyhlan.cz/eshop-kategorie-o-krouzky.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
arman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 932

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 19:21    Předmět: Citovat

Řešil jsem úpně stejný problém asi před měsícem ... prozatímní náhrada gumička o prům. 60 mm, vyrábí to fi Ekoz Czech Trade s.r.o Domažlice / moje paní to použivá v domácnosti na ... já fakt nevím na co/, asi to nebude bůchví co , ale jako provizorní řešení ... no uvidím. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 22:04    Předmět: Citovat

Tieto krúžky sa vyrábajú aj rôznej tvrdosti,tvrdé gumené aj asi silikonové alebo z podobného materialu.Treba sa informovať priamo vo veľkosklade alebo u výrobcu.Sú predajne na guferá, tesniace krúžky,klinové remene apodobne,tam skús.Lepiaca páska alebo zatrieť silikonom je len náhradné riešenie.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 22:32    Předmět: Citovat

jerry: Jo, gumička ve stejném stavu. Jelikož mám přes jednotku pořád futrál, tak si toho moc nevšímám. Asi to vyřeším silikonem nebo spec. gum. lepidlem. Nebo se zeptat Pavla Diviše, jestli s tím nemá zkušenosti.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 15. únor, 2010 15:02    Předmět: Citovat

Já to mám právě taky pořád zakrytý, takže jsem si toho dříve nevšiml. Jinak všem díky za typy a postřehy. Nejlépe se asi jeví ty O-kroužky. Ten na F75 má průměr 2mm a délku 390 mm. Jednoduchým výpočtem z obvodu kruhu dostanu průměr 124,2 mm, takže nejblíže z katalogu z odkazu od Quada je 124 x 2,5 mm(bohužel, zrovna tu 124-ku nedělají ve 2 mm Sad ), nebo 125 x 2 mm
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 01. březen, 2010 8:11    Předmět: Citovat

jerry napsal:
Já to mám právě taky pořád zakrytý, takže jsem si toho dříve nevšiml. Jinak všem díky za typy a postřehy. Nejlépe se asi jeví ty O-kroužky. Ten na F75 má průměr 2mm a délku 390 mm. Jednoduchým výpočtem z obvodu kruhu dostanu průměr 124,2 mm, takže nejblíže z katalogu z odkazu od Quada je 124 x 2,5 mm(bohužel, zrovna tu 124-ku nedělají ve 2 mm Sad ), nebo 125 x 2 mm

Tak to vzít radši kratší, aby trochu šponovala, ale zase ne moc, aby se nezcvrknul průměr gumičky.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pondělí 01. březen, 2010 8:16    Předmět: Citovat

jerry napsal:
Já to mám právě taky pořád zakrytý, takže jsem si toho dříve nevšiml. Jinak všem díky za typy a postřehy. Nejlépe se asi jeví ty O-kroužky. Ten na F75 má průměr 2mm a délku 390 mm. Jednoduchým výpočtem z obvodu kruhu dostanu průměr 124,2 mm, takže nejblíže z katalogu z odkazu od Quada je 124 x 2,5 mm(bohužel, zrovna tu 124-ku nedělají ve 2 mm Sad ), nebo 125 x 2 mm

Nebo vem delší o prům. 2 mm , zkrať a slep na tupo vteřiňákem na gumu.
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO