Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 978 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Teknetics T2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. červenec, 2006 12:53    Předmět: Citovat

zato ty o tom nepremejslis vubec... Mr. Green Mr. Green Mr. Green To ste vy moravaci, hrc - prc... Hledání

mcmlxxx napsal:
Tom napsal:
to není jen tak hrc - prc koupit detektor! Laughing


no jo Tome, když ty moc přemejšlíš a to tě svádí ze správné cesty Very Happy
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 11. červenec, 2006 22:21    Předmět: Citovat

Tom napsal:
zato ty o tom nepremejslis vubec... Mr. Green Mr. Green Mr. Green To ste vy moravaci, hrc - prc... Hledání

s těma moravákama - nejde to generalizovat. Tak to určitě není. Wink Co se týče toho přemejšlení, když o tom tak přemejšlím ,řekl bych že o T2 vím(e) celkem dost Very Happy aby to mohlo být podkladem pro další přemýšlení........... Very Happy
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 12. červenec, 2006 7:17    Předmět: Citovat

podkladem pro dalsi premysleni to ano, ale spise pro Davida Johnsona Mr. Green




mcmlxxx napsal:
Tom napsal:
zato ty o tom nepremejslis vubec... Mr. Green Mr. Green Mr. Green To ste vy moravaci, hrc - prc... Hledání

s těma moravákama - nejde to generalizovat. Tak to určitě není. Wink Co se týče toho přemejšlení, když o tom tak přemejšlím ,řekl bych že o T2 vím(e) celkem dost Very Happy aby to mohlo být podkladem pro další přemýšlení........... Very Happy
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 12. červenec, 2006 18:18    Předmět: Citovat

Jen taková malá, bezvýznamná poznámka k výběru detíku. Kamarád již cca rok kupuje detektor. Vždycky si nějaký vyhlédne, je pro něj nadšený, potom začne číst všechny reference a poznámky pro a proti a za pár dnů zase přijde s novým výběrem. Poradil jsem mu, aby se vykašlal na všechny hodnocení a polemiky o detektorech a že si musí "ten svůj" opravdu vyzkoušet a dostat do ruky. Do dneška mu prošlo pár detíků rukama (XP, IDX ....), ale s čím mě před pár dny překvapil? Jelikož asi před měsícem testoval i mého Teknouška, řekl, že lepší detík nedržel. Že mu vyhovoval nejlíp do ruky váhou, vyvážením, přesností ID, atd. atd.

Tímto nechci chválit T2, nejsem prodejce, pouze uživatel. Tímto naopak chci říct, že každému může vyhovovat něco jiného, prostě TI TO MUSÍ SEDĚT Exclamation Laughing
A druhá věc: mám sice T2, ale nálezy zatím nic moc, holt jsem zatím nenarazil na tu správnou lokalitu, na který je jedno, jakej máš detík. Razz Idea


Naposledy upravil krokodill dne úterý 11. březen, 2008 12:39, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
swordfish
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 12. červenec, 2006 22:04    Předmět: Citovat

To:Krokodil-díky za přínosnou poznámku.Určitě na tom něco bude:-)Ještě to nechám projít hlavou a uvidíme:-)
Návrat nahoru
askamit
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 11. srpen, 2006 11:04    Předmět: Citovat

A co konstrukce detektoru? Dá se rozložit na nějaké měnší části?
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 23. srpen, 2006 9:31    Předmět: Citovat

Vrátil jsem se z dovči, tak odpovídám až teď. Dá se rozložit na následující části: cívka, dolní tyč, střední tyč, vrchní tyč, loketní opěrka. Jinak se stačí podívat na různé zahr. stránky a tuto informaci si sám vyhledat Rolling Eyes Question Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
askamit
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. srpen, 2006 9:15    Předmět: Citovat

Waw! Tolik dílů? No to je úplný merkur... Laughing
Návrat nahoru
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: úterý 10. říjen, 2006 16:57    Předmět: Teknetics T2 Citovat

Zdravím všechny hledače. Má někdo další zkušenosti s tímhle detektorem??? Pokud ano, napište o něm vše dobré i špatné. Mně se jeví jako dobrá mašinka. Veny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 07. listopad, 2008 21:02    Předmět: Citovat

Zdravim, tak jak? jake s tim mate zkusenosti? Koukam to tu dva roky stalo...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 19. listopad, 2008 17:28    Předmět: Citovat

Tak jsem nasel konecne tenhle detik i v anglii, vychazi na cca 11700, takze jdu do nej! Jsi s nim jeste porad spokojeny? Nebo uz ho nemas.. jeste porad zateka voda do civky u tohoto detektoru, nebo uz ten problem vyresili? Cetl jsem, ze s tim melo hodne lidi problemu... Takze kdyz treba chodis rano hledat v rose, je to vazny problem u toho detekteru? Zatim zdar.. mimochodem, nevi nekdo, jestli podporuje bezdrat. sluchatka?
Návrat nahoru
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. listopad, 2008 21:03    Předmět: Citovat

Zdravím,
co se týče toho zatékání do cívky tak to byl problém jen prvního modelu, pak začali vyrábět už s dobře utěsnenou cívkou, sám s ním hledám už dlouho a nemám s cívkou žádný problém. A co se týče těch bezdrát. sluchátek, tak jsem četl na DW, že by od příštího roku měli XP dodávat na náš trh soupravu která by měla být použitelná i do T2.

maryjary
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. listopad, 2008 21:17    Předmět: Citovat

tak dík.. a jak to myslis s tim xp? to si nemuzu koupit jakakoli bezdratova sluchatka, nasadit a proste jen tak vyrazit s detikem? Takze T2 to podporuje? po pravde ted teda vubec nic netusim... ani nechapu jak to s temi sluchatky normalne je, to se tedy jeste neco dava na džek na detektoru? nejake zarizeni, co vysila signal dal z masiny? Mam doma bezdratová sluchátka, ale do 220V stricim takovou vecicku a ta je propojena kabelem napr. do pc a ta nasledne dal vysila sluchatkam, nechapu jak to tady funguje u detektoru
Návrat nahoru
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. listopad, 2008 22:37    Předmět: Citovat

někdo to dělá tak že si koupí zařízení, které se strčí do džeka a to vysílá do sluchátek signál, v podstatě to samé jako máš ty do 220V akorát že na baterky. A s tímto zařízením je problém, protože tyhle systémy mají určité spoždění, které je nepodstatné při poslouchání hudby, ale podstatné při hledání detektorem. Ale XP detektory mají už v sobě (nebo se tam dá nainstalovat) modul, který je stále v detektoru, takže nikde nic nepřekáží, no a na stejným principu to bude fungovat u T2, prostě si koupíš soupravu, kterou si necháš nainstalovat do detíku a pak už jen zapneš sluchátka a hledáš, je to dělaný přímo pro detektory, takže žádný spoždění signálu. Snad jsem to napsal srozumitelně Smile)
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. listopad, 2008 23:41    Předmět: Citovat

ij dík moc! takze zklamani na cele care... je to skoda. Myslis, ze dokaze jit T2 do hluoubky stejne tak jako treba XP adventis? A dejme tomu v cca 28 cm rozenat presne o co se jedna a nesplete se i diky tomu, ze to bude relativne na hranici dosahu? Cetl jsem uz nevim kde, tusim ze krokodyl to psal nebo kdo, ze vykopal 50 haler ve 30 cm s T2 a jeste mu to ukazovalo, ze tam zkutecne "mince" je. Myslis, ze je to vazne mozny? V tom pripade je to za ty penize masina jako krava. Ja bych ocenil prechazeni alobalu, jak psal Krokodyl, musi to byt super, kdyz vis temer jiste na 99% ze tam ten alobal zkutecne je, nebo napr. vicko od piva.. Jeste mam takovy dotaz, jak se tónově nebo IDčkem liší zlato od zeleza? Je to hodne rozdilne i na hranici dosahu? Nikde jsem u nejakyho detíku cetl, ze se to moc nelisi, ale asi zalezi co mas v ruce, tak by me prave zajimalo jak je to u T2 a treba jeste co stribro a měď..
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 21. listopad, 2008 2:08    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
ij dík moc! takze zklamani na cele care... je to skoda. Myslis, ze dokaze jit T2 do hluoubky stejne tak jako treba XP adventis? A dejme tomu v cca 28 cm rozenat presne o co se jedna a nesplete se i diky tomu, ze to bude relativne na hranici dosahu? Cetl jsem uz nevim kde, tusim ze krokodyl to psal nebo kdo, ze vykopal 50 haler ve 30 cm s T2 a jeste mu to ukazovalo, ze tam zkutecne "mince" je. Myslis, ze je to vazne mozny? V tom pripade je to za ty penize masina jako krava. Ja bych ocenil prechazeni alobalu, jak psal Krokodyl, musi to byt super, kdyz vis temer jiste na 99% ze tam ten alobal zkutecne je, nebo napr. vicko od piva.. Jeste mam takovy dotaz, jak se tónově nebo IDčkem liší zlato od zeleza? Je to hodne rozdilne i na hranici dosahu? Nikde jsem u nejakyho detíku cetl, ze se to moc nelisi, ale asi zalezi co mas v ruce, tak by me prave zajimalo jak je to u T2 a treba jeste co stribro a měď..


Ninjo - myslím, že na to jdeš špatně - hledáš detektor,který na trhu není - je pouze v říši snů - na hranici dosahu ti nikdy žádná mašina přesně nepoví co tam je a ani v menší hloubce- musel bys jedině chodit v absolutně čistém prostředí a to ještě může kazit pozice předmětu , proto zpochybňuji i veškeré umělé testy - nic takvého nesleduj a bude v hledání úspěch - pokud dáš opravdu jen na to, co ukazuje displej,tak u toho budeš trouba ! Pro začátek si raději pořiď analog a časem poznáš jak to v terénu chodí - sám mám digitál,ale stejně ho používám jako analog - nejde o to , že by byl špatnej,ale časem zjistíš,že můžeš spoléhat jen na své zkušennosti se svým strojkem - je to vždy o obsluze a ne o detektoru !!!! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: pátek 21. listopad, 2008 8:44    Předmět: Citovat

ninja-nagato:
Kup si v základu analog nebo digitál ať víš do čeho jdeš Idea
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 21. listopad, 2008 11:17    Předmět: Citovat

rival: Tak tak naprostá pravda

ninjo- Já začínal s digitálem a s analogy nemám zkušenost a je pravda že T2 je poměrně přesná, tak přece jenom kopu 90% signálů, takovej příklad, když jsem začínal tak jsem hledal podle čísel na displayi a poměrně brzy jsem poznal co je alobal co patrona atd., (a to je nejhorší když si myslíš že už to máš zmáknutý), takže jsem přestal kopat alobal a železo atp., no a jednou na takovým pěkným místě mi pípnul alobal a já ho zkusmo vykopal a vono h...o byl tam tenoučkej stříbrňáček (míšeňský groš) a okolo jich bylo několik a všechny se hlásily jako alobal. Takže teď už kopu kromě železa všechno a i to železo si občas vyhrábnu. Takže jestli Tě nebaví kopat, tak si detík ani nekupuj. Z vlastní zkušenosti můžu říct že co cenější mince (myslím pro mne - ag) to tak +/- 50km v nožkách a díry ani nepočítám.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 21. listopad, 2008 16:24    Předmět: Citovat

no dobre, po techto prispevcich jsem se jiz psychycky smiril s tim, ze budu kopat alobaly.. tak neni to tak hrozny, vetsinou jsou hned tesne pod drnem, ale proc kopat zelezo? Podle me kdyz masina jasne hlasi zelezo, je to zelezo a prechazim... vsechno ostatni budu samozrejme kopat. Ja ted chodil cca mesic s Jokrem a taky sem kopal vse, uz to nechci vickrat absolvovat a hrebiky prechazet. Myslim, ze T2 je za tu cenu z anglie 11700 udealni, pac advetnis vyjde na 13 a to uz je na me jednak moc penez a bez multitonu bych to vazne asi nerozchodil, takze stejne zbyva T2.. pomer cena vykon. Jestli krokodil nekecal a fakt vytahnul padesatak z 30 cm (i kdyby z 25) tak stejne... Uz sem si i v praci vytisknul T2, pekne mi tam visi na magnetu a kocham se Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 21. listopad, 2008 17:13    Předmět: Citovat

psychycky Laughing Laughing

---------------------------
omlouvám se za spam
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Teknetics T2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO