Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 547 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Upgrade softwaru+nove civky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: středa 01. leden, 2014 11:40    Předmět: Citovat

Co ta nova civka 28cm,jak je na tom z dosahem?.
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: sobota 08. únor, 2014 20:22    Předmět: Citovat

hoši, jak je na tom ten nový software? dostal jsem cívku s novým softem, ale jednotku mám stále na V2, tak musím buď jít s jednotkou nahoru, nebo cívkou dolů.. Popřípadě poradil by někdo s update jednotky? Nikdy jsem ji neměl připojenou k PC. Díky
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2014 13:40    Předmět: Citovat

Tak jsem nakonec přešel na 3,2 soft. Co se týká dosahu, tak jsem neporovnával s malou, protože tu jsem po objednání hned prodal, ale za první 3 týdny co jsem měl nasazenou tu větší sondu tak padlo tolik AG, kolik za půlku minulého roku, takže u mě náramná spokojenost.Smile
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2014 14:39    Předmět: Citovat

Mám na ní velkej zálusk, ale teď je takový přiblblý daňovo-platící období, že si musím nechat zajít chuť Confused Když na ní bylo, tak nebyla.
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2014 15:30    Předmět: Citovat

yetti napsal:
Mám na ní velkej zálusk, ale teď je takový přiblblý daňovo-platící období, že si musím nechat zajít chuť Confused Když na ní bylo, tak nebyla.

můžu ji jen doporučit. Dlouho jsem s Deusem nechodil a chodil jsem GM4, toho jsem teď poslal do světa a chodím jen s 28 cívkou. Trochu se mi ze začátku zdálo, že hůř rozeznám železo, ale to bylo možná jen tím, že jsem deuse půl roku nechodil. Každopádně dává trochu jinak ID, než jsem byl zvyklý. Dává vyšší čísla, nebo aspoň já mám ten pocit. malá ag mi dávala na deus fast kolem 45, teď jsem pod 50 nešel. PS: Nebyl jsi náhodou s větší bandou hledačů 15-16.3. na Mikulovsku?
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
arkleb
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 792
Bydliště: Zlínský kraj 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2014 20:29    Předmět: Citovat

Poradí někdo, jak přidat k WS 4 novou jednotku. Vše je verze 2, kterou nedovedu nikde na netu najít.
Díky.
_________________
XP GOLD MAXX POWER, Rutus Sol., X-TERRA 50, Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2014 20:51    Předmět: Citovat

To ne. Nejsem mrcas stádní, hledám většinou sám. Občas se dvěma kámošema.
Cívku si koupím počítám za měsíc, ale chci jí, páč jí chválej i na mnoha zahraničních fórech.
GM4 sem měl též, a už je také pryč Cool
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2014 20:57    Předmět: Citovat

arkleb napsal:
Poradí někdo, jak přidat k WS 4 novou jednotku. Vše je verze 2, kterou nedovedu nikde na netu najít.
Díky.

to Ti neporadím, já jsem musel updatnou z 2 na 3,2 přes telefon s UC. nějak mi to nešlo. Můžeš to zkusit taky, navigovali mě docela trpělivěSmile
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 25. březen, 2014 21:04    Předmět: Citovat

yetti napsal:
To ne. Nejsem mrcas stádní, hledám většinou sám. Občas se dvěma kámošema.
Cívku si koupím počítám za měsíc, ale chci jí, páč jí chválej i na mnoha zahraničních fórech.
GM4 sem měl též, a už je také pryč Cool

já jsem měl cívku 4 roky starou, tak jsem ji za 5tis.prodal a měsíc, nebo dva jsem si počkal na novou. Pak jsem GM4 hned poslal do světa. Nebyla špatná, ale tak do lesa, na poli jsem se s ní moc nesžil. co se týká té cívky, tak určitě uděláš dobře, jen to chce dobře prodat tu malou, protože tu už určitě nikdy nenasadíš
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elis



Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2014 20:33    Předmět: Citovat

Čau šinci,dneska mi došla nová cívečka 28 cm a v poho jsem jí naladil,ale mám tu vs 2ku,bude to mít horší vliv na funkci??nemyslím tím funkci rostlináře.... Wink díky ra rady....
_________________
nemožné na počkání,zázraky do tří dnů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2014 21:38    Předmět: Citovat

Čekals, nebo přišla hned?
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: středa 26. březen, 2014 22:07    Předmět: Citovat

Hlavni problem s tou novou civkou bude v tom,ze jak pises mas porad soft V2 ale v nove civce je uz soft V3,2.Mel bys bud dat novy soft na cely detik,nebo dat V2 i do nove civky.
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elis



Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2014 6:43    Předmět: Citovat

Přišla mi druhý den,jsem mile překvapen....no do toho nového softu se mi moc nechce,no ale zkusím to...ale i tak je poznat troškaj větší dosah....
_________________
nemožné na počkání,zázraky do tří dnů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Slater
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.1. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2014 15:42    Předmět: Citovat

Arkleb:
jestli správně chápu tak máš Deus WS4 a dokoupil jsi jednotku.
1. Zapni jednotku
2. vyber Volby
3. vyber Cívky
4. najeď na cívku kterou používáš, pokud máš jednu tak nech na jedničce a stiskni Select
5. vyber "editovat VC" (výrobní číslo)
6. musíš tam navolit číslo tvé cívky a dát Valid. Pak to ještě v dalším kroku potvrď.

Jednotka se ti spáruje s cívkou. Pokud bude zapnutá jednotka i sluchátka a budou obě napárovaný na stejnou cívku, tak ti na sluchátkách půjde ovládat pouze hlasitost. Vše ostatní si navolíš na jednotce a automaticky se to spáruje se sluchátkama.

Elis: musíš buď aktualizovat nebo do cívky nahrát taky software 2.

Jinak na cívky 28 už se nemusí čekat. Už jsou běžně skladem www.detektoryvysocina.cz
_________________
http://www.detektoryvysocina.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2014 20:13    Předmět: Citovat

Slater - Da se koupit XP Deus V3.2 CZ místo základní cívky s novou XP hledací cívka 28cm DEUS, když jo tak mi ho můžeš hned poslat. Very Happy Wink

No a kdyby ses vymluvil že to nejde tak to občíhni:

http://www.metalldetektoren.de/XP-Detektoren/XP-Detektoren-digital:::43_165.html?MODsid=5ce11447cd5ea8a41a64e11ce99137b7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slater
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.1. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: středa 02. duben, 2014 12:21    Předmět: Citovat

Scorpion: samozřejmě to jde Wink
Navíc to budou už i verze přímo od výrobce, jelikož teď to prodejci různě skládali.
_________________
http://www.detektoryvysocina.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červen, 2014 22:50    Předmět: Citovat

elis napsal:
Čau šinci,dneska mi došla nová cívečka 28 cm a v poho jsem jí naladil,ale mám tu vs 2ku,bude to mít horší vliv na funkci??nemyslím tím funkci rostlináře.... Wink díky ra rady....


Zdar elis, tak pořád čekám na tvé postřehy ohledně té nové špulky, já si pro ni pojedu teď v sobotu, tak jsem docela zvědavej na každé nové info. Až ti vyjde čas tak něco písni, myslím tím srovnání s tou malou zákládní - dosah, separaci, vyvážení a tak podobně Wink .
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elis



Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pátek 06. červen, 2014 9:54    Předmět: Citovat

Zdar kluci,no musím říct že mě 28ka nějak nenadchla,váha je sice stejná ale větší dosah není zas tak markantní,typoval bych tak 2-3 cm,ale když vezmu v úvahu že díky velikosti jí nemůžu tolik přitlačit z zemi jak tu malou,tak to vyjde nastejno.Hodně jsem zkoušel zakopávat mincičky a přehazovat cívky a přišel jsem na to že když malou cívku ohulím na tx3 tak má stejný dosah jak velká,to samozřejmě dělám jen při nejistých signálech.Mám to nastaveno tak že mi stačí jedno zmáčknutí.stabilita je výborná,dá se chodit na citlivost 98.ale díry jsem kopal jak na mamuty,dohledávání cíle bylo trošku náročnější ale asi se to dá vypilovat.Cívku jsem po týdnu prodal kámošovi a on si dokoupil jen sluchadla a tyč.Jo a soft v2 fungoval úplně stejně dobře jak v3,2,já si tu trojku nahrál ale pak jsem se vrátil k v2 ale zdá se mi že už to není to pravé ořechové.....toš tolik...kdyby měl někdo nějaké dotazy tak mi napište na SZ telefon a já se ozvu...hodně štěstí!! Elis
_________________
nemožné na počkání,zázraky do tří dnů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 06. červen, 2014 14:20    Předmět: Citovat

elis napsal:
Zdar kluci,no musím říct že mě 28ka nějak nenadchla,váha je sice stejná ale větší dosah není zas tak markantní,typoval bych tak 2-3 cm,ale když vezmu v úvahu že díky velikosti jí nemůžu tolik přitlačit z zemi jak tu malou,tak to vyjde nastejno.Hodně jsem zkoušel zakopávat mincičky a přehazovat cívky a přišel jsem na to že když malou cívku ohulím na tx3 tak má stejný dosah jak velká,to samozřejmě dělám jen při nejistých signálech.Mám to nastaveno tak že mi stačí jedno zmáčknutí.stabilita je výborná,dá se chodit na citlivost 98.ale díry jsem kopal jak na mamuty,dohledávání cíle bylo trošku náročnější ale asi se to dá vypilovat.Cívku jsem po týdnu prodal kámošovi a on si dokoupil jen sluchadla a tyč.Jo a soft v2 fungoval úplně stejně dobře jak v3,2,já si tu trojku nahrál ale pak jsem se vrátil k v2 ale zdá se mi že už to není to pravé ořechové.....toš tolik...kdyby měl někdo nějaké dotazy tak mi napište na SZ telefon a já se ozvu...hodně štěstí!! Elis


Tak jestli tomu dobře rozumím tak jsi ji po týdnu opět pustil do světa Wink Question
Každopádně díky za tvé postřehy, zítra si pro ni jedu tak jsem sám zvědavý na ty rozdíly, na rozdíl od tebe ji už neprodám, neb jsem prodal malou základní Smile .
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2014 1:11    Předmět: Deus-nevyváženost Citovat

Zdarec,poslední dobou se snažím vyhledat co nejvíce info ohledně tohoto klacku a narazil jsem na jednu velmi diskutovanou věc.Jedná se o logicky velkou nevyváženost deusu s cívkou 28x34 a tahání klacku "na nos" Dovedu si to docela představit a napadla mě hned jedna malá vychytávka,která by se ovšem jednala pouze majitelů zároveň i starších modelů od XP.Věřím že se najde hodně lidí,co vlastní nějaký ten starší model od XP,k tomu si pořídili deuse a letitý kousek si nechali jako spolehlivý záložák nebo jen tak z nostalgie...
Pokud se už tak nestalo,tak zkuste na shaft Deuse s cívkou 28x34 připevnit jednotku s baterkama ze staršího modelu XP třeba G maxx,Gold maxx a vyvážení by podle mě mělo být stejně špičkové jako u starších XPček.Starý prázdný shaft můžete tímto prodat nebo zahodit do kopřiv a při přezbrojení na starší model stačí jen přehodit cívku,omotat kabel a hurá do terénu

Jediná nevýhoda tohoto řešení co mě napadla je ta,že když vám klacek někdo čorne,tak přijdete naráz o 1 a půl detektoru Confused

Pro hrubou představu sem hodím všem známé váhy cívek

22,5 XP G maxx II................690g
27 XP G maxx II................850g

22,5 Deus............................445g
28x34 Deus...........................662g

Z vlastních zkušeností můžu říct,že vyvážení např.G maxxe II s cívkou 22,5 a starým typem shaftu považuju za TOP co jsem měl kdy v ruce.Tudíž hodnoty tohoto řešení výše vycházejí velmi podobně.Kdyby klacek táhl pro změnu zase nahoru,dalo by se to pořešit vyjmutím baterek z jednotky

Určitě jsem neobjevil ameriku,ale zase jsem to nikde ani nečetl Surprised

Já tu možnost zatím nemám,ale pokud někdo můžete vyzkoušejte to a napište sem svůj názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO