Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 615 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

DFX
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 5:17    Předmět: DFX Citovat

Začal jsem s Bounty Huntrem ,pak jsem koupil DFX, po roce Fishera.Dnes už vím že jsem neměl DFX prodávat proto že je to o tom ,že každý by si měl udělat v hlavě jasno jestli chce digit.nebo analog.Mně se začalo stýskat po inteligentním chování DFX ,které spočívalo v tom že v celodenním hledání jsem četl zem díky multitonu a učil jsem se poznávat předměty podle čísel a grafů.Je trochu těžší to je pravda ale chodit s ním je dobrodružství.Jen co prodám Fishera jdu zpět do DFX.
V zásadě ale stejně platí že dokud vás štěstí nepostaví nad váček stříbra tak můžete chodit s čímkoliv okolo třeba sto let. Lovu zdar midlo
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec, 2008 20:49    Předmět: White's DFX 300 E Series Citovat

http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/dfx_300_metal_detector.htm
To bude asi dobra koupě pří dnešním kurzu,moc o tom uvažuji,ma někdo tu mašinku:White's DFX 300 E Series
http://www.youtube.com/watch?v=_maDD_HJjck
Tak jsem neodolal:White's DFX 300 E Series dorazi po neděli,za 20400 kč i z poštovným,doufám že někdo poradí ex.super program na mince Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 22. červenec, 2008 21:28    Předmět: Citovat

Už je White's DFX 300 doma,zajimavá mašinka,je to mazec Laughing
Nějaká rada do začatku by se šikla od zkušeneho Hledání s White's DFX,předem dík. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 25. červenec, 2008 19:00    Předmět: Citovat

P.S.To tu nikdo nemá DFX,rád si vyměnim zkušenosti s DFX,zatím jsem ho neměl čas otestovat Hledání a pořád prší,leje vztek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 13. září, 2008 18:44    Předmět: DFX Citovat

Zdravim Vas vsetkych, ja uz mam ten detektor asi pol roka a nasiel som s snim uz dost vela zaujimavych veci, ako su napr. mince (strieborny 1 rubel, Ms kopejky, tiez aj CS mince 1957),Ag obrucku, pracky (RU, Ruske, Madarske, 1 nemecku ww1), rusku ortodoxnu ikonku atd.
Je to dobry detektor, ibaze som s nim nenasiel este ziadne zlato, co by som velmi chcel najst aspon nejaky ten kusok. Mno uvidime, musim dufat, ze nejke raz najdeme.
Stale DFX skusam nejak nastavovat, aby nachadzal dost zaujimave veci. No je to dost zlozity detektor, to musim uznat.
Tak sa zatial majte a prajem vela nalezov. Smile
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 13. září, 2008 19:12    Předmět: Re: DFX Citovat

Oskar21 napsal:
Zdravim Vas vsetkych, ja uz mam ten detektor asi pol roka a nasiel som s snim uz dost vela zaujimavych veci, ako su napr. mince (strieborny 1 rubel, Ms kopejky, tiez aj CS mince 1957),Ag obrucku, pracky (RU, Ruske, Madarske, 1 nemecku ww1), rusku ortodoxnu ikonku atd.
Je to dobry detektor, ibaze som s nim nenasiel este ziadne zlato, co by som velmi chcel najst aspon nejaky ten kusok. Mno uvidime, musim dufat, ze nejke raz najdeme.
Stale DFX skusam nejak nastavovat, aby nachadzal dost zaujimave veci. No je to dost zlozity detektor, to musim uznat.
Tak sa zatial majte a prajem vela nalezov. Smile

Je složity,ale gut mašínka,zkus program:
http://whites.co.uk/images/stories/DFX2.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: sobota 13. září, 2008 21:53    Předmět: Citovat

oskar 21 14 karatové zlato je vodivosti jako folie 15 IDČ,MUSÍŽ SI VZÍT PAR PRSTENŮ DAT NAPŘ. NA HRANU A VYZKOUŠET V TERÉNU JAKOU MAJÍ IDČ,POTOM UŽ TROCHU ŠTĚSTÍ A PAK TO JE OK.
ahoj gabriel.7
K te složitosti optimalni je opsat nastavený program na papir a potom jen upravovat např,zvyšit citlivost a td.rychlost pohybu cívkou,filtr nastavení mineralizace,pak jen vždy zkontrolovat s původním nastavením a doupravit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: sobota 20. září, 2008 13:49    Předmět: Citovat

Co značí u DFX E series??
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 20. září, 2008 15:21    Předmět: Citovat

E-series = mikroprocesorem řízený detektor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 18:43    Předmět: Citovat

Mám dotaz, jaky je rozdil mezi DFX 300 a DFX? Nevim, jaky jsou ty modely, nikde jsem to totiz nenasel. Pocitam je nejlepsi DFX E? a jak to pak jde dal? Nasel jsem na netu v aglii DFX za 420 liber (14 tis.) a normalne tady stoji 28 000

http://cgi.ebay.co.uk/WHITES-DFX-METAL-DETECTOR_W0QQitemZ110309339975QQihZ001QQcategoryZ14955QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

DFX 300 jsem, tam nenasel. Takze bych asi rad zrejme prezbrojil na tuto masinku, protoze se myslim hodne vyplati i podle toho, co tu ctu. Uz nekdo zjsitil ten dosah? nebo stale velka neznama?
Návrat nahoru
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 19:02    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Mám dotaz, jaky je rozdil mezi DFX 300 a DFX? Nevim, jaky jsou ty modely, nikde jsem to totiz nenasel. Pocitam je nejlepsi DFX E? a jak to pak jde dal? Nasel jsem na netu v aglii DFX za 420 liber (14 tis.) a normalne tady stoji 28 000

http://cgi.ebay.co.uk/WHITES-DFX-METAL-DETECTOR_W0QQitemZ110309339975QQihZ001QQcategoryZ14955QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

DFX 300 jsem, tam nenasel. Takze bych asi rad zrejme prezbrojil na tuto masinku, protoze se myslim hodne vyplati i podle toho, co tu ctu. Uz nekdo zjsitil ten dosah? nebo stale velka neznama?



Během 5-ti dní již asi desátá značka detektoru Shocked
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 19:10    Předmět: Re dfx Citovat

Ahoj!
Jak už všichni víme ze stránek oficiálního prodejce pro ČR www.whites.cz, rozdíl mezi DFX a DFX300 spočívá v dodávané cívce k detektoru. Co se týká dosahu, to je těžká otázka, jestli néni výrobce šprýmař, tak hloubkoměr je do 13,5" a měl by být na mince. Já sám mam detík teprve chvilku a můžu říct, že první hledání byla katastrofa.Myslel jsem že je detektor rozbitej. Postupem času pomaloučku zjišťuju jak a co a myslim že jsem tak v 5% poznávání. Pochybuju, jak jsem sám zkoušel, že s továrním nastavením detektor sáhne hlouběji, než ostatní detíky. Spíš bych řekl, že opačně. Zakopal jsem si cíl a hrál si asi dvě hoďky než jsem trochu zvýšil dosah, teď už mam jakési nastavení, které na mých lokalitách tahá drobnou barvu hlouběji, než jsem byl zvyklej ze starého detíku. Ale jak mě varovalo mnoho lidí, je to opravdu o programování a špekulování. Až to jednou budu mít v paži a v paměti budou uloženy programy na určité lokality a já už budu jen tato nastavení nahrávat, bude to paráda.Čus IRWING


Naposledy upravil irwing dne čtvrtek 13. listopad, 2008 17:43, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 19:14    Předmět: Citovat

Kašli na něj, já už z něj mám vlasy jak Pierre Richard. To není nindža, ale mindža. muhehe
Stejně nakonec skončí u Deepmaxe Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 19:28    Předmět: Citovat

Ok diky moc! mimochodem videl si? Je to sice v angl. ale pro ty co angl. umi dobry video... http://cz.youtube.com/watch?v=TW-mVclt-LA
Návrat nahoru
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 19:31    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Mám dotaz, jaky je rozdil mezi DFX 300 a DFX? Nevim, jaky jsou ty modely, nikde jsem to totiz nenasel. Pocitam je nejlepsi DFX E? a jak to pak jde dal? Nasel jsem na netu v aglii DFX za 420 liber (14 tis.) a normalne tady stoji 28 000

http://cgi.ebay.co.uk/WHITES-DFX-METAL-DETECTOR_W0QQitemZ110309339975QQihZ001QQcategoryZ14955QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

DFX 300 jsem, tam nenasel. Takze bych asi rad zrejme prezbrojil na tuto masinku, protoze se myslim hodne vyplati i podle toho, co tu ctu. Uz nekdo zjsitil ten dosah? nebo stale velka neznama?


Jó tohle opravdu není špatná volba. Konečně dostáváš rozum. Rozhodně bych bejt tebou koupil buď DFX nebo Seben Extreme - to je taky perfektní mašina! Aspoň toho zbude v zemi víc pro nás ostatní.
A můj poslední super tip pro tebe je: Titanium Adonis. To je naprosto dokonalej detektor a myslím si, že se k sobě tak nějak hodíte - funkčně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:12    Předmět: Citovat

Nechapu kam tim miris, ale to je jedno.. ja se ptal na DXF a ne na nejaky "srac" za 4 tis.. navic jestli myslis, ze sem blbej, ze je to na me moc slozitej stroj, tak si to mysli, ale vubec me neznas, nevis o me zhola nic... Jeste neznamena, ze kdyz me zajima detektoring a ptam se tu a porovnam cca 7 detektoru, ze sem kreten... nepatrim mezi ty lidi, co se upnou na jeden detektor jako Lojza a nic jinyho ho uz nezajima. Navic ty asi nepochopis, (nebo zrejme zavist?) ze kdyz tenhle detektor bude jen za smesne polovicni cenu, co v CR, vyplati se to. Asi i proto te to tolik stve, ze ho nemas? Taky bych byl nasr. kdybych si v minulosti koupil detik za 30 tis. a za rok by stal jen 14tis. v GB, prisel by nejakej "trouba" kterej preci v zivote hledal jen mesic v kuse (takze na tenhle narok jeste nema!) a najedou sup a jde s nim hledat. A jestli myslis, ze jsem v programingu nezkusenej, tak se pletes, mam doma o hodne slozitejsi veci, nez tohle, ktery bys asi nepobiral Smile Tak preju hodne zdaru
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:19    Předmět: Citovat

motyčka-DFX ..je podle mě jeden z detektorů co jsou na špici.

A nechcete se už přestat do klučiny trefovat..každý jednou nějak začínal. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:25    Předmět: Citovat


_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:28    Předmět: Citovat

Výber detektora je dosť zložitá a dôležitá vec ale to najťažšie ťa ešte len čaká.Krompáč alebo lopatka? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 11. listopad, 2008 20:30    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Nechapu kam tim miris, ale to je jedno.. ja se ptal na DXF a ne na nejaky "srac" za 4 tis.. navic jestli myslis, ze sem blbej, ze je to na me moc slozitej stroj, tak si to mysli, ale vubec me neznas, nevis o me zhola nic... Jeste neznamena, ze kdyz me zajima detektoring a ptam se tu a porovnam cca 7 detektoru, ze sem kreten... nepatrim mezi ty lidi, co se upnou na jeden detektor jako Lojza a nic jinyho ho uz nezajima. Navic ty asi nepochopis, (nebo zrejme zavist?) ze kdyz tenhle detektor bude jen za smesne polovicni cenu, co v CR, vyplati se to. Asi i proto te to tolik stve, ze ho nemas? Taky bych byl nasr. kdybych si v minulosti koupil detik za 30 tis. a za rok by stal jen 14tis. v GB, prisel by nejakej "trouba" kterej preci v zivote hledal jen mesic v kuse (takze na tenhle narok jeste nema!) a najedou sup a jde s nim hledat. A jestli myslis, ze jsem v programingu nezkusenej, tak se pletes, mam doma o hodne slozitejsi veci, nez tohle, ktery bys asi nepobiral Smile Tak preju hodne zdaru


Nic osobního proti tobě ale Tvé příspěvky mi hodně připomínají detektorweb.Nevím co tady chceš slyšet?že ten a ten detektor má nejlepší dosah a nejlepší rozlišení?nebo že s tímto detektorem najdeš nejvíc mincí?Takové odpovědi se nedočkáš protože každému vyhovuje něco jiného.Někdo má rád digitální detektory,jiný zase věří jen analogovým.
A neznamená čím dražší detektor tím budeš mít více nálezů protože je to hlavně o místě kde hledáš a o štěstí ale to už jsem Ti tu někde psal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO