Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 497 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rozlišovanie predmetov podľa obsahu železa a vodivosti.
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: úterý 07. srpen, 2007 14:15    Předmět: Rozlišovanie predmetov podľa obsahu železa a vodivosti. Citovat

Kedže sa stále učím zaujímalo by ma aké hodnoty v dig. mode Vám SE ukáže pri rôznych kovoch.

Napr.:

Klince + hrdzavé železá
Olovená guľka
Opláštený Olovený projektil
Mosadzná nábojnica
Medené mince
Kčs
Atď......

Zaoberali ste sa s tým niekto Question Je mi to čudné ale pri medených minciach mám často žel 02-06 / vod 26 -28. Prečo mi to hádže aj železo ? nemám ničo s cievkou, alebo detektorom. Nemám s kým porovnávať, ale hľadať sa tým dá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 07. srpen, 2007 14:47    Předmět: Re: Rozlišovanie predmetov podľa obsahu železa a vodivosti. Citovat

medvedzlesa napsal:
Kedže sa stále učím zaujímalo by ma aké hodnoty v dig. mode Vám SE ukáže pri rôznych kovoch.

Napr.:

Klince + hrdzavé železá
Olovená guľka
Opláštený Olovený projektil
Mosadzná nábojnica
Medené mince
Kčs
Atď......

Zaoberali ste sa s tým niekto Question Je mi to čudné ale pri medených minciach mám často žel 02-06 / vod 26 -28. Prečo mi to hádže aj železo ? nemám ničo s cievkou, alebo detektorom. Nemám s kým porovnávať, ale hľadať sa tým dá.


To je v pořádku, nic se sondou nemáš. Mrkni se na tento odkaz, je tam popsáno jak se smartfind chová:

http://66.51.97.78/coinist/xsscreens.html
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: úterý 07. srpen, 2007 17:00    Předmět: Citovat

mcmlxx vďaka.

Nehovoria síce rečou môjho kmeňa, ale dá sa to pochopiť. Sad
Momentálne hľadám v AM - alebo 1-2 posunuté do železa. V prípade že sa signál posunie do väčšej vodivosti pozriem na čísla a následne skontrolujem v základnom nastavení či sa signál nemení - potom už kopem.
Takže mám tomu rozumieť tak že si vystačíš s terčíkom Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 07. srpen, 2007 18:26    Předmět: Citovat

medvedzlesa napsal:
mcmlxx vďaka.
Nehovoria síce rečou môjho kmeňa, ale dá sa to pochopiť. Sad
Momentálne hľadám v AM - alebo 1-2 posunuté do železa. V prípade že sa signál posunie do väčšej vodivosti pozriem na čísla a následne skontrolujem v základnom nastavení či sa signál nemení - potom už kopem.
Takže mám tomu rozumieť tak že si vystačíš s terčíkom Question


Ahoj, těch pár vět se dá bez problémů přeložit pomocí slovníku třeba na seznamu.
Já taky nejčastěji používám AM, někdy nastavím jeden nebo dva sloupečky abych neslyšel minerály a drobné železo.
Ano, skoro vždycky vystačím jen s "terčíkem", jen pokud terčík přeskakuje přepínám na čísla a zkouším to ze všech stran a většinou "podivné signály kopu.
Většinou je to taky železo Smile (28/31, 31/31 atd.)
Nicméně si myslím že "zvláštní a nezvyklé nálezy" produkují zvláštní a nezvyklé signály Smile

Někde jsem měl odkaz na nějakou stránku, kde bylo krásně popsáno jak se pohybuje terčík smartfindu v závislosti na hloubce uložení předmětu atd. Bohužel už to nemůžu najít Sad
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 07. srpen, 2007 20:02    Předmět: Citovat

medvedzlesa...pánové,já hledám s detektorem XP ADX 250 teprve krátce(dva měsíce)a tak se stále učím rozlišovat...spoléhám na svuj sluch...Z počátku jsem nadšeně kopala vše,a to i včetně hřebíku,šroubu a kdejakého šrotu,ale jistě se dokážete vcítit co prožívá detektorista,když po kopání ztvrdlé země a dosažení hloubky 40cm nakonec vytáhne nějaký šroub Rolling Eyes ...,ale už jsem se polepšila Very Happy a naučila se rozlišovat nejenom podle sluchu,ale i tvaru dotyčného předmětu...a tak už dokáži rozpoznat minci od nábojnice atd Laughing
Návrat nahoru
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: středa 08. srpen, 2007 14:30    Předmět: Citovat

mcmlxxx význam som pochopil Smile Je fakt že každou hodinou hľadania sa môj rozpoznávací SW čoraz viac približuje k SE Very Happy Keď som začal v AM tak som pre istotu asi 4 hod kontroloval Fe. Fakt je že už mu začínam veriť. Confused
Ale stále ma rušia neurčité signály ( zlisovaný alobal, úlomky, ) proste ani "ryba ani rak ". A ešte stále si so mňa vedia vystreliť také tie deformované "pozlátené" konzervy od rybičiek. ( Čo Tí Rusi nevyslia ) Shocked Zdá sa že to bolo u nás v lese za soc. obľúbené jedlo Very Happy
Pri železe (28/31, 31/31 atd.) zvažujem veľkosť/hĺbka/okolie.
Nemám nič ani proti skutočne starým klincom ( pekná ručná práca ) a podkovám.
Skúšal si už aj niečo nahrať a podľa toho hľadať alebo potlačiť?
Pokúšalo ma to pri nábojniciach a nábojoch, ale dájú sa rozlíšiť tónom + obrazovka.

Astoret ja som tiež kopal skoro všetko, ale ináč by som sa nenaučil. Teraz ako zisťujem musím dávať pozor na iný extrém. Že veľké neurčité signály definujem ako blbosť a idem ďalej. Posledne som za sebou našiel 3 graciar 1800. Takže stále platí pomaly ďalej zájdeš.
Zisťujem že keď sme 2-ja s kolegom ľahšie sa zhodneme kopať/nekopať.
No malé nábojnice sú stále trochu problém - môže to byť aj niečo iné. Našťastie nebývajú hlboko Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 08. srpen, 2007 15:15    Předmět: Citovat

medvedzlesa...já zpočátku taky kopala vše...a např.PODKOVAM stále neodolám,ale to je asi jediné,co ze železa sbírám...A např.takové vršky od nábojnic mají téměř shodný ton,tak mě to nedá,abych si(pro jistotu)nekopla...Mimo to,nevím,zda je to pouze muj dojem,ale zaznamenala jsem,že DETEKTOR reaguje i na takové ty kamením vysypané lesní cesty atd...musím ho vždy vypnout...co to zpusobuje?
Návrat nahoru
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 08. srpen, 2007 15:22    Předmět: Citovat

medvedzlesa...tím shodným tonem jsem myslela-NABOJNICE a MINCE Very Happy
Návrat nahoru
Urquell
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.7. 2007
Příspěvky: 603

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. srpen, 2007 4:41    Předmět: Citovat

Astoret napsal:
Mimo to,nevím,zda je to pouze muj dojem,ale zaznamenala jsem,že DETEKTOR reaguje i na takové ty kamením vysypané lesní cesty atd...musím ho vždy vypnout...co to zpusobuje?


Zdar,
já bych to viděl dost jednoduše. Teda v případě, že jsi při přechodu na cestu znovu nenaladila zem (Ground Balance). Jestli je ta cesta vysypaná jiným druhem kamení/štěrku, než je podloží v lese ve kterém jsi hledala a na který jsi naladila detektor (Ground Balance) tak to pak detektor rozhodně zaznamená a vlastně pak není správně nastaven/vyladěn. Proto může začít "blbnout". Ono je to tak vlastně vždy když přejdeš na jiný druh půdy a nepřeladíš. A to ani nemusíš tu změnu terénu visuálně postřehnout. Zasypaný kráter po bombě nebo větším granátu podobnou věc způsobí taky a přitom byl zasypán z většiny půdou, která z něj vylítla.

Podle mě každá hloubková změna v půdě (příkop, kráter, vybrané podloží pro cestu), která naruší přirozené vrstvení půdy lze detektorem zaznamenat. Záleží jen na tom, jak hluboká, rozsáhlá a náhlá (pozvolná kontra prudká) ta změna je.

Dedukuju, že pro zpevnění cesty se bude používat tvrdý kámen (např. čedič), který zřejmě bude mít z povahy složení lepší předpoklady pro rušení detektoru. Taky je možné, že cesta byla vysypávána škváru etc.

Chce to vyzkoušet, jestli je to opravdu změnou půdních podmínek, nebo nic.

Ale jen můj odhad a dohad Wink

Gut Fund

Urquell
_________________
We are the EU! Resistance is futile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. srpen, 2007 6:39    Předmět: Citovat

medvedzlesa napsal:

Ale stále ma rušia neurčité signály ( zlisovaný alobal, úlomky, ) proste ani "ryba ani rak ". A ešte stále si so mňa vedia vystreliť také tie deformované "pozlátené" konzervy od rybičiek. ( Čo Tí Rusi nevyslia ) Shocked Zdá sa že to bolo u nás v lese za soc. obľúbené jedlo Very Happy


neurčité signály rozhodně kopat, nebo alespoň odhrabat část hlíny a znovu prověřit detektorem, vyplatí se to.

medvedzlesa napsal:

Skúšal si už aj niečo nahrať a podľa toho hľadať alebo potlačiť?
Pokúšalo ma to pri nábojniciach a nábojoch, ale dájú sa rozlíšiť tónom + obrazovka.


jasně, zkoušel, ale mám potom takovej divnej pocit... takže notch nepoužívám. Když je nábojnic víc na jednom místě, pár jich vykopu a zbytek už ne, přesně jak píšeš - poznáš zvuk i ID.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. srpen, 2007 14:17    Předmět: Citovat

Urguell... Very Happy díky za informace Wink zařídím se dle toho...jsem nováček(detektor mám teprve dva měsíce)a tak jej vždy po zapnutí pouze vyladím a o víc se nestarám...Mám i takový zážitek,kdy mě detektor reagoval na kámen(signál krásný)...byl se mnou zrovna jeden známý a tomu zvědavost nedala,a tak se snažil kámen rozbít Rolling Eyes Smile samozřejmě bez uspěchu...
Návrat nahoru
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2007 13:52    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:

neurčité signály rozhodně kopat, nebo alespoň odhrabat část hlíny a znovu prověřit detektorem, vyplatí se to.

To robím vždy, signál sa po odhrnutí sa často zmení. Ešte som si všimol že keď som v AM a následne to kontrolujem v TN hodnoty signálu sú posunuté ajv ID.
Vážny problém mám s PP vždy ma pošle mimo. Ide mi to vážne na nervy, lebo som schopný vybrať to na jeden kop. Vždy musím odkryť plochu cca 30x30 cm a až potom sa dostanem k nálezu. Keď som s kolegom tak ho poprosím aby mi určil presne miesto. A s Rutusom to vie lepšie. Možno je to o mojom zlom postupe.
Nie že by som sa sťažoval ale je problém dostať detektor do vyšších citlivosti bez automatiky. čo je lepšie 31 s automatikou, alebo 22-23 bez Question

Astoret mne nábojnice a mince nedávajú zhodný tón,len podobný. A plné "špicáky" sú tiež inde.Som tiež nováčik a Tvoj stroj nepoznám ťažko Ti poradím z nastavením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 10. srpen, 2007 20:09    Předmět: Citovat

medvedzlesa napsal:
Vážny problém mám s PP vždy ma pošle mimo. Ide mi to vážne na nervy, lebo som schopný vybrať to na jeden kop.


PP u Exploreru SE je tak trochu záhadná věc. Důležité je přepnout se do něj když je detektor klidnej - tzn. stačí zvednout sondu nahoru. Ale někdy se to nepovede - i mě ten PP pije celkem krev - hlavně jeho nestabilita ( rozhouká se při odložení detektoru na bok). Dá se to dá nacvičit - ale je to určitě jedna z věcí co by se měla s dalším modelem zlepšit.

medvedzlesa napsal:

Nie že by som sa sťažoval ale je problém dostať detektor do vyšších citlivosti bez automatiky. čo je lepšie 31 s automatikou, alebo 22-23 bez Question

Osobně si myslím, že je úplně jedno jakou citlivost máš nastavenou při přepnutí na automat. Přepnutím na automat se prostě nastaví nějaká citlivost při které detektor neprodukuje falešné signaly. Používám spíš manuál, automatiku jen v mokré trávě kde mě SEčko opravdu zlobí.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radek



Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: sobota 11. srpen, 2007 21:11    Předmět: Citovat

Ahoj Broňku ,to je trochu jinak ,podle testovače Minelabu je při přepnutí do automatu hodně podstatné jaká je nastavená hodnota ,protože přístroj ji stále akceptuje jako dominatní a jen podle podmínek ji snižuje nebo taky dokonce zvyšuje !! Taky jsem si myslel že je jedno jestli je třeba 12 automat nebo 32 automat ,ale byl jsem poučen že tomu tak není .
Ahoj Radek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 11. srpen, 2007 21:39    Předmět: Citovat

Radek napsal:
Ahoj Broňku ,to je trochu jinak ,podle testovače Minelabu je při přepnutí do automatu hodně podstatné jaká je nastavená hodnota ,protože přístroj ji stále akceptuje jako dominatní a jen podle podmínek ji snižuje nebo taky dokonce zvyšuje !! Taky jsem si myslel že je jedno jestli je třeba 12 automat nebo 32 automat ,ale byl jsem poučen že tomu tak není .
Ahoj Radek


Ahoj Radku, asi budeš mít pravdu, když nad tím teď přemýšlím. Neuvědomil jsem si že když bych si nastavil citlivost třeba na hodnotu 6 a pak zapnul automat který by citlivost nastavil na 20 - to by asi vadilo. Vycházel jsem ze skutečnosti že když používám citlivost 32 a vjedu do mokré trávy, musím snížit manuálně na 25 a níž, což odpovídá dosahu který mám i když zapnu automat při 32
Stejně nechápu, proč ten kdo navrhoval výstupy na displej vymyslel, že kolem nastaveného čísla citlivosti bude pouze rotovat čárka.
Představoval bych si překreslování sloupečeku s hodnotou citlivosti a čísla s hodnotou aktuální citlivostí podle měnících se podmínek.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radek



Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2007 12:02    Předmět: Citovat

Ahoj Broňku ,taky nevím proč to zobrazení automatu tak neštastně udělali ,u x-terry při funkci automat ground to je tak jak jsi popsal a považuji to za vcelku dobré řešení ,kde aktuálně vydíš měnící se půdní podmínky.Podobných nedodělků a nejasností je ex. víc například proč funkce Th. tone nemění pouze tón thresholdu ale rozhodí tonově i odezvy na předměty.Další neznámou je pro mne aktivace filtru 1 a 2 při volbě fast a deep a jejich kombinacích .Nikde konkrétně to popsáno není .
Radek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2007 20:51    Předmět: Citovat

Astoret napsal:
Urguell... Very Happy díky za informace Wink zařídím se dle toho...jsem nováček(detektor mám teprve dva měsíce)a tak jej vždy po zapnutí pouze vyladím a o víc se nestarám...Mám i takový zážitek,kdy mě detektor reagoval na kámen(signál krásný)...byl se mnou zrovna jeden známý a tomu zvědavost nedala,a tak se snažil kámen rozbít Rolling Eyes Smile samozřejmě bez uspěchu...


Astoret Ahoj!
Tohle přesně znám jdeš přes cestu a detektor se rozladí a začne šílet je to opravdu tím že cesty nebo spíše takový silničky pro lesní stroje bývají z 90% vysypaný drceným čedičem. Dělá mi to to taky! hold čedič je prevít
Navíc můj detektor má na displeji políčko kterým mi signalizuje čedič, což je taková malá výhoda Laughing Jinak většinou pomůže snížení citlivosti "SENS"někdy až na minimum což samozřejmě rapidně sníží dosah Sad Tak zatím a hodně úspěchů a toho začátečnickýho štěstí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2007 21:25    Předmět: Citovat

snedro napsal:
je to opravdu tím že cesty nebo spíše takový silničky pro lesní stroje bývají z 90% vysypaný drceným čedičem.

To bude spíš struska nebo škvára než čedič, aspoň si to myslím.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2007 21:51    Předmět: Citovat

No je to možný že používaly škváru nebo strusku, ale tady na severu jsem to povětšinou skoumal a vždy to byl čedič Sad Už jen proto že ho tady máme požehnaně! Bohužel Sad je to tady samá sopka tudíž sopečná vyvřelina Laughing Čedič alias scheise Stein Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 12. srpen, 2007 22:50    Předmět: Citovat

snedro...ano,ale když na takovou vším možným(od cihlové drtě po beton apod.)cestu narazím,tak DK vypínám...Jsem poměrně pohodlná a zkrátka šetřím energii Laughing (tu svou)...Stejně vás všechny obdivuji-jak v takovém suchu dokážete kopat???Já se musím vždy moc ukecávat...A po několika hodinách Detektorturistiky...kopání ztvrdlé země a následného zahrabávání,kdy les prakticky čistím od všech těch "Zapomenutých"plechovek,vršku od limonád atd.tak teprve poté,kdy už ani nemám energii na kopání,tak nezačnu nacházet mincičky ... Wink ...
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO