Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 557 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett 250 pomoc-informace
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 18:52    Předmět: Citovat

Spíš by si měl přečíst znovu dotazy, moje byly konkrétní a jeho odpovědi malinko mimo mísu, ptal jsem se na něco trochu jinýho Wink , obecný věci o čem psal se tady dají najít, jestli ta jeho praxe není jen čtení na forech, já zase na čtení moc času nemám, proto konkrétní dotazy. Hádat se už nebudu, pouze mě točí když se tady někdo povyšuje a zřejmě na to nemá, můj názor.
Návrat nahoru
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pátek 14. březen, 2008 19:32    Předmět: Citovat

Kdyby lide vice cetli a nebyli lini si informace najit, kdyby misto cekani na spasne rady radeji sli do terenu, ubylo by spoustu a spoustu hloupych dotazu a fora by plnily svuj ucel. Navic koukam ze i od lidi kteri jsou nasledne jesitny. Bohuzel. A jestli ti pripadam, ze se povysuju, tak s tim nic nenadelam. Je videt ze me vubec neznas a ve svy podstate je mi to celkem fuk. Jinak osobne hledam 8 let a mas svatou pravdu, prectenyho toho mam vskutku velkou hromadu. Kdo tvrdi ze nema na cteci cas ukazuje prevazne na svou lenost, nic jineho se za tou vetou neschovava. Vic se k tomu nemam potrebu vyjadrovat.
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 15. březen, 2008 19:00    Předmět: Citovat

Koukni se na chlívek kam přispíváš - Garrett 250 pomoc- informace, tvé poučování a napadání o lenosti není na místě a čti víc pozorněji, lepší kvalita než kvantita. Jsem upřímně rád, že dál nebudeš bla bla, alespoň už bude konečně víc prostoru pro nápň tohoto chlívku, konec, dál se z tebou mazat nehodlám.
Návrat nahoru
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2008 21:02    Předmět: Signál u současných 1,2,5 korun ? Citovat

Potřeboval bych od Garretářů 250 vedět, jaké mají zkušennosti se současnými korunami a dvoukorunami. Za prvé jsem ještě žádnou nenašel a volnou zkouškou na zemi zjišťuji, že vůbec nebere 250 jejich signály, pouze v all-metal. Je to uj Vás stejné. Z JAKÉHO jsou vůbec kovu. Díky za INFORMACE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2008 22:04    Předmět: Re: Signál u současných 1,2,5 korun ? Citovat

Sandy napsal:
Potřeboval bych od Garretářů 250 vedět, jaké mají zkušennosti se současnými korunami a dvoukorunami. Za prvé jsem ještě žádnou nenašel a volnou zkouškou na zemi zjišťuji, že vůbec nebere 250 jejich signály, pouze v all-metal. Je to uj Vás stejné. Z JAKÉHO jsou vůbec kovu. Díky za INFORMACE.


Zkus si snížit Discriminaci současné mince jsou železné pokryté vrstvou niklu! A to platí i o 10korunách a dvackách! Jestliže máš potlačeno železo tak může bejt problém je detekovat,
ikdyž nová mince díky svému tvaru a ještě nezkorodovaná by se měla zahlásit jako barva a nebo alespoň lepším zvukem nežli železo Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2008 22:35    Předmět: Citovat

Je to železo, takže ti ACE reaguje správne. Farebná je naša desaťkoruna(10 Sk).
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 02. duben, 2008 9:35    Předmět: Re: Signál u současných 1,2,5 korun ? Citovat

Sandy napsal:
Potřeboval bych od Garretářů 250 vedět, jaké mají zkušennosti se současnými korunami a dvoukorunami. Za prvé jsem ještě žádnou nenašel a volnou zkouškou na zemi zjišťuji, že vůbec nebere 250 jejich signály, pouze v all-metal. Je to uj Vás stejné. Z JAKÉHO jsou vůbec kovu. Díky za INFORMACE.


Ahoj Sandy, české novodobé mince ACE 250 nebere v zemi, ani ve vzduchu v režimu Coins (mince). Není to způsobeno chybou detíku, ale je tak nastaven tovární program pro hledání.
Když si mince přejedeš v celokovovém režimu (All metal), zjistíš, že jsou přesně ve vyznačeném diskriminačním vzorci, takže se nemohou a neměly by se ozývat.
Je to proto, že mince jsou vyrobeny z ocelového plátku a následně galvanicky pokoveny, takže množství barevného kovu je minimální oproti Fe.
To All: Pokud budete potřebovat poradit s ACE, není problém mě zavolat do práce, ani mne zde navštívit, pokud jste z Prahy a okolí.
Pokusím se problém s Vámi vyřešit. Detíky tady mám, nosit je nemusíte Very Happy
Hezký den přeje Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: středa 02. duben, 2008 18:57    Předmět: PINPOINT ? Citovat

Díky, já už si s dcerou myslel, že detík je v nějaké poruše, protože už potřetí jsem nenašel žádnou minci, a předtím pokaždé. A navíc jsem zjistil, že nebere ty současné koruny. Díky. Přesto mám ještě jeden dotaz, v poslední době u G 250 zjišťuji, že mi dobře nefunguje PINPOINT, musím jej neustále přemačkávat, protože napoprvé často nereaguje, a začne reagovat až po opětovném přemačkávání. Máte někdo podobnou zkušenost ? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 02. duben, 2008 20:08    Předmět: Re: PINPOINT ? Citovat

Sandy napsal:
Díky, já už si s dcerou myslel, že detík je v nějaké poruše, protože už potřetí jsem nenašel žádnou minci, a předtím pokaždé. A navíc jsem zjistil, že nebere ty současné koruny. Díky. Přesto mám ještě jeden dotaz, v poslední době u G 250 zjišťuji, že mi dobře nefunguje PINPOINT, musím jej neustále přemačkávat, protože napoprvé často nereaguje, a začne reagovat až po opětovném přemačkávání. Máte někdo podobnou zkušenost ? Díky


Sandy a kde mačkáš Pin Point? Nikdy ho nesmíš mačkat nad předmětem, ale kus mimo a podle tónu, nebo indikačního sloupce na displeji k němu dojet.
Pokud zmáčkneš dohledávku přímo nad předmětem, hrozí zahlcení a blokace detíku!
Pokud je to v tlačítkách, pošli mě ho na servis, pokud je v záruce. Samozřejmě, můžeš ho poslat kdykoli Very Happy, pokud nefunguje tak, jak by měl!
Jinak, v režimu Coins musí vzít vždy měděné RU mince tak do hloubky 17 - 20cm, podle velikosti a půdních podmínek při citlivosti na předposledním dílku. A taky všechna Ag kolečka, která se nemusí hlásit vždy jako mince, ale někdy reagují jako barva.
Hezký den přeje Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. duben, 2008 21:07    Předmět: PINPOINT Citovat

Zdar Feri, tak to co jsi mi napsal, to jsem dost dobře nevěděl. Já PINT používám asi tak, že nahrubo zaměřím objekt, cívku nechám nad středem objektu a mačkám PINT, abych zaměřil střed pokud možno nejpřesněji. Dneska jsem našel 4 mince CZ, 1953,1962,1991, a ta poslední ze starého vyschlého rybníka, to nevím co to je- má toho už dost. Syn našel dnes k večeru 1 krejcar 1800, dá se ještě rozpoznat.
POkud jsem pochopil, tak opravuješ DT. Šlo by u G 250 snížit hlasitost, nechci používat sluchátka, protože mi vcelku při práci překážejí, a hlasitost je zbytečně moc hlasitá. Díky !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. duben, 2008 22:03    Předmět: Citovat

Samozřejmě, hlasitost snížit lze. Na stránkách o hledání se občas vyskytne zapojení potenciometru paralelně nebo seriově s reproduktorem. Chce to se trochu porozhlédnout. Já bych to řešil jinak, než na fórech, ale to je každého věc, jak to vyřeší. Já každopádně preferuji regulovatelná sluchátka. Šetří baterie, detík nekvílí po okolí a při hledání je ticho a klid....
Ale v tomto Ti pomoci nemohu. Tohle si ve značkovém servisu dovolit nemohu Exclamation To by mě starý pan G. hnal Very Happy, že by mě Praha byla malá Exclamation Pokud budeš mít ještě nějaké otázky, klidně i brnkni na ofigo číslo, sekretářka Tě přepojí.
Hodně úspěchů přeje Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 04. duben, 2008 23:58    Předmět: Citovat

Sluchátka jsou nutné zlo. Dají se pořídit s regulací za pár korun. V lese určitě jsou tak nějak na obtíž, ale jak píše Feri a nejen on šetří baterky a detektor nekvílí po okolí. Je to o zvyku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sandy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.3. 2008
Příspěvky: 686

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červen, 2008 16:53    Předmět: Citovat

Chci se zeptat garrettářů, zda existuje cívečka na 250, něco na způsob nějakého jakoby hrotu- potřebuji prozkoumat škvíry ve skalách a mezi skálami a jaksi s běžnou cívkou to dost dobře nejde. Matka mi dnes řekla, že v jistých skalách našli už dávnou zajímavé věci...? Osobně si myslím, že asi nic není, jen ta malá cívka. Díky ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červen, 2008 18:50    Předmět: Citovat

Malou dohledávačku přivázat izolačkou na hůlku.
_________________
Garrett 2500 Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červen, 2008 21:39    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
Chci se zeptat garrettářů, zda existuje cívečka na 250, něco na způsob nějakého jakoby hrotu- potřebuji prozkoumat škvíry ve skalách a mezi skálami a jaksi s běžnou cívkou to dost dobře nejde. Matka mi dnes řekla, že v jistých skalách našli už dávnou zajímavé věci...? Osobně si myslím, že asi nic není, jen ta malá cívka. Díky ..


Znám jen malou cívku 4.5". Je do malých prostor, do zamořených a jalových oblastí. Do škvír se ohodí maximálně Pin-pointery, např. THD.
Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
meht
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 120
Bydliště: všude doma

PříspěvekZaslal: úterý 17. červen, 2008 8:07    Předmět: Citovat

Ahoj Garretáři.Potřeboval bych poradit jak se dostanu k tlačítkám na panelu u Ace 250, až je budu, nedejbože, potřebovat vyčistit od prachu a špíny z lesa. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: úterý 17. červen, 2008 10:26    Předmět: Citovat

meht napsal:
Ahoj Garretáři.Potřeboval bych poradit jak se dostanu k tlačítkám na panelu u Ace 250, až je budu, nedejbože, potřebovat vyčistit od prachu a špíny z lesa. Díky
Opatrně delaborovat , pozor na plastové výčnělky Very Happy Nejlépe je od začátku používat na jednotku igelit , pokud nechceš improvizovat , kryt stojí kolem 300 Kč ale také netěsní na 100% Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: úterý 17. červen, 2008 10:35    Předmět: Citovat

meht napsal:
Ahoj Garretáři.Potřeboval bych poradit jak se dostanu k tlačítkám na panelu u Ace 250, až je budu, nedejbože, potřebovat vyčistit od prachu a špíny z lesa. Díky


Já bych řek, že to čištění zas až tak nehrozí. Můj žluťák už slouží přes dva roky bez veškerejch krytů, nechovám se k němu nijak přehnaně ohleduplně a zatím žádný čištění nepotřeboval.
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 17. červen, 2008 10:53    Předmět: Citovat

seef napsal:
meht napsal:
Ahoj Garretáři.Potřeboval bych poradit jak se dostanu k tlačítkám na panelu u Ace 250, až je budu, nedejbože, potřebovat vyčistit od prachu a špíny z lesa. Díky


Já bych řek, že to čištění zas až tak nehrozí. Můj žluťák už slouží přes dva roky bez veškerejch krytů, nechovám se k němu nijak přehnaně ohleduplně a zatím žádný čištění nepotřeboval.


také to nijak nehrotím, možná trochu fouknout kompresorem a žádné drama Wink
Návrat nahoru
meht
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 120
Bydliště: všude doma

PříspěvekZaslal: úterý 17. červen, 2008 12:12    Předmět: Citovat

Díky, já jen kdyby někdy. Zatím mi maká ke vší spokojenosti a asi ho občas profouknu tím kompresorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO