Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 595 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tesoro Valkyria-co o něm víte?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 30. prosinec, 2016 17:32    Předmět: Tesoro Valkyria-co o něm víte? Citovat

Ahoj kluci,dnes Elmara na LP spomenul v článku nějaký nový model Tesoro. Prý byl i na akci Mistr hledač. Kdo jste tam byli,jaký byl? Jaký typ,co nového nabízí a pod...oproti stávajícím Tesorům. Zeptal bych se jej přímo,ale už dávno sem zapomenul jak sem se tam přihlašoval... Dík za info Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 30. prosinec, 2016 19:55    Předmět: Citovat

Je to detektor na kterém se na vývoji podílel Elmara s Peťou Zuklínem. Popsal bych ho asi tak že si představ Tejona s tónovkou a navíc s možností výběru krátkého a dlouhého tónu odezvy Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 30. prosinec, 2016 20:04    Předmět: Citovat

1: Píšeš Tejóna...vychází z něj konstrukčně i vzhledově?
2: Pokud se vývoj podaří,bude možnost třeba dodělat na Tejónech ty úpravy?
3: Překvapuje mě že třeba světové značky dokážou spolupracovat a vyvíjet s klukama zté naší malé zemičky,vždyť mají svůj vývoj Question

Jinak,zní to moc slibně Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 30. prosinec, 2016 20:20    Předmět: Citovat

Konstrukce je na Tesoru , takže zatím se neví.. Předváděcí byla v krabici LOBO.
Jde o nový detektor úpravy na starý nee Wink
Proč by světové značky nemohli spolupracovat s vývojářem z naší zemičky?? Když dostanou návrh , který je docela né běžný tak nemají důvod nespolupracovat. Naopak většina výrobců dává před prodejem na posouzení známým hledačům a lovcům , včetně lovcepokladů své novinky..
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 30. prosinec, 2016 20:50    Předmět: Citovat

S těmi vývojáři z malé zemičky jsem to samozřejmě myslel v dobrém Wink Na jednu stranu se těším na novou pořádnou mašinu,na druhou mám obavy aby nepomlátila nadvládu Tejóna u Tesor a nevnesla do nás majitelů pochyby že můžou mít mnohem lepší detík Laughing

Poslední otázka: jaký jste z něj měli pocit...určitě máte dost nachozeno s veškerými Tesory...bude to špica? Jaké byly na něj ohlasy?
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 30. prosinec, 2016 21:08    Předmět: Citovat

Pocit je takový , že se na něj těším a na 1000% si ho pořídím.. Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 30. prosinec, 2016 21:12    Předmět: Citovat

No tak to si zazdil Very Happy Teď abych začal střádat na novej detík Laughing Ale název mu vybrali opravdu solidní,sexy a akční Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
anko



Registrace: 24.8. 2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: neděle 08. leden, 2017 8:10    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Konstrukce je na Tesoru , takže zatím se neví.. Předváděcí byla v krabici LOBO.
Jde o nový detektor úpravy na starý nee Wink
Proč by světové značky nemohli spolupracovat s vývojářem z naší zemičky?? Když dostanou návrh , který je docela né běžný tak nemají důvod nespolupracovat. Naopak většina výrobců dává před prodejem na posouzení známým hledačům a lovcům , včetně lovcepokladů své novinky..



Ta Lobácká krabice byla dobrá,bylo to krásně vyvážené,žádné tahání na čumák.Jenže to byl prac. prototyp. Rozhodne se v Tesoru .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 08. leden, 2017 8:16    Předmět: Citovat

Neprovokuj Laughing Už teď mě svrbí představa jak se oběví v na LP a začnou testy,a oni napíšou že je skvělý,o třídu lepší než Tejón...kde mám na ty detíky pořád brát prachy? Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 08. leden, 2017 15:05    Předmět: Citovat

Zas ste mi dali chrobáka do hlavy s tým novým Tesorom, len sa obávam, že ak to bude malo sériová výroba pre CZ a SK trh, aká bude cena.....alebo že by sa ponúkol aj na iný trh - anglický, francúzsky s iným menom, črevá budú rovnaké ako vo Valkýrii, ale obal iný.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: neděle 08. leden, 2017 17:38    Předmět: Citovat

ked sa niekto podielal na vyvoji, to znamena ze uz bol testovany v terene...si myslim..,na TESORO viac-ton caka asi dost ludi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 08. leden, 2017 18:03    Předmět: Citovat

Myslím že cenu nebudou moc hrotit a bude na tom podobně jako Lobo a Tejon,kolem dvacítky Wink Já třeba vícetón nikdy neměl,a s Tejónem se dost nakopu,tam opravdu moc nejde věřit-je to železo nebo něco lepšího,kolikrát když druhá diskr. mi ještě pípá napůl barvu tak většinou kopu,někdy humus,někdy mince nebo knoflík...ikdyž možná sním někteří dokážou více Wink Zkusil jsem párkrát kamarádovo ES2 a ani on tomu více tónu nevěří na 100 procent,občas se mýlil...nebo spíše,byly to takové ty tóny dobrý-špatný Smile

Jinak zatím nám nezbývá než jen o Valkýře plkat Smile a krátit si tím zimní přestávku,těšit se na novou mašinu a testy které doufám budou na LP co nejdřív...je to vždy pro mě takové trošku vzrůšo číst si co ten nebo onen detík umí a jak si stojí třeba proti tomu mému Smile
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pondělí 09. leden, 2017 13:00    Předmět: Citovat

Tak nevím, ale já bych zůstal v tomto případě při zemi a viděl bych to jako další marketingový trik. Pochopitelně, že výrobci ve snaze oživit nabídku a vylepšit svoji pozici na trhu budou uvádět stále novější a vzhledově atraktivnější strojky (konec konců je taky přizpůsobují novější součástkové základně a aktualizují i design), jejich vlastnosti ale vždy budou dány použitým principem. Bude-li zachován princip TR-IB, což je jisté na 99%, nebude ani Valkyria vybočovat z běžných vlastností ostatních detektorů téhož principu, přestože k multitónu přibude ještě délkové rozlišení audio indikace cíle. Současná situace je taková, že mnoho uživatelů u svých detektorů všechny možnosti nastavení ani nezná nebo neví jak či neumí je využít. Používá většinou nastavení uvedená někde jako doporučená či dokonce nejlepší možná a tak tomu bude i tentokrát. Akorát, jak lze předpokládat, za víc peněz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kofak1



Registrace: 10.4. 2014
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradecko

PříspěvekZaslal: pondělí 09. leden, 2017 23:52    Předmět: Citovat

Tesoro se mě nedostalo pod kůži,tak se neobávám dalšího nákupu... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: pondělí 09. leden, 2017 23:53    Předmět: Citovat

franny napsal:
Tak nevím, ale já bych zůstal v tomto případě při zemi a viděl bych to jako další marketingový trik. Pochopitelně, že výrobci ve snaze oživit nabídku a vylepšit svoji pozici na trhu budou uvádět stále novější a vzhledově atraktivnější strojky (konec konců je taky přizpůsobují novější součástkové základně a aktualizují i design), jejich vlastnosti ale vždy budou dány použitým principem. Bude-li zachován princip TR-IB, což je jisté na 99%, nebude ani Valkyria vybočovat z běžných vlastností ostatních detektorů téhož principu, přestože k multitónu přibude ještě délkové rozlišení audio indikace cíle. Současná situace je taková, že mnoho uživatelů u svých detektorů všechny možnosti nastavení ani nezná nebo neví jak či neumí je využít. Používá většinou nastavení uvedená někde jako doporučená či dokonce nejlepší možná a tak tomu bude i tentokrát. Akorát, jak lze předpokládat, za víc peněz.
Vidím to taky tak.Aby to nedopadlo jako GM 5 kdy se dělal test po 1/2 roce kdy už bylo prodáno Laughing Jo.kšeft je kšeft (bez závisti,jen z pohledu obchodníka) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: úterý 10. leden, 2017 9:18    Předmět: Citovat

To je ako s novymi autami....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: úterý 10. leden, 2017 12:34    Předmět: Citovat

EL NINO napsal:
To je ako s novymi autami....

Máš recht. I já jsem stará konzerva , která jezdi ve starém vyzkoušeném modelu a hypernovinky jdou tak nějak okolo mne. Již 10 let si v poklidu běhám se svým starým XP Goldmaxem a tak nějak jsme si na sebe zvykli a rozumíme si. Vím, že už to není žádný poslední výkřik techniky a zkusil jsem ho za ty roky nahradit něčím modernějším, ale vždy to dopadlo stějně, zjistil jsem, že nový kus mi nikdy nepřinesl takový nárůst v kvalitě i kvantitě hledání, aby to sztálo za ten cenový rozdíl a časový výpadek při učící periodě s novým strojem, maximálně to bylo pak na stejné úrovni a to opravdu nemá cenu něco měnit a mít pak dva rovnocenné detektory. Tak jsem zůstal u hardwarového vylepšen í(nová cívka, teleskopické tyče) starého mazlíka a táhneme to spolu dál a občas se i překvapíme nějaký tím experimentem v nastaveních, která nejsou neměnná a pevně danná.
Novinky v oboru sleduji se zájmem,ale nepodléhám a hlavně si jako invalidní důchodce nemohu dovolit střídat detíky podle nových modelůa nejsem přesvědčen , že by to bylo přínosem. Měl ksem možnos t si něco osahat, ale GMky ani DEUS vč. CTX mě zvukově nijak neosdovily a určitě by jsme si nesedli
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: úterý 10. leden, 2017 17:38    Předmět: Citovat

Kluci,hlavně se nezačněme přít o nové a staré detíky Smile Já tohle vlákno založil protože se prostě těším na nový detík od Tesora které docela stagnuje,myslím tím v nejvyší třídě...nabízí už hodně dlouho jen Tejon a Cortez,což už jsou docela letité detíky. Ale ne proto že bych si jej chtěl koupit,ale proto že prostě si rád čtu následné testy a zkušenosti lidí kteří už jej mají. Čtu si často i jiné značky které jsem nikdy neměl a mít nebudu Smile jen abych věděl jak na tom jsou,nebo třeba když se v terénu setkám s jiným hledačem abych něco o tom jeho detíku aspoň věděl. Sám vím že místo nového detíku(který si osobně myslím že mám jeden z nejlepších na trhu Smile ) bych spíše potřeboval mnohem víc času na hledání a hezké lokality bez čumilů a jiných otravných individuí Laughing

Napíšu takovou perličku...před pár lety jsem vyrazil s kamarádem na hledání směrem od jedné vesnice na Zlínsku do kopců nad ní...nečekali jsme že by jsme tam někoho potkali,prostě lesy a louky...a šup ho,asi 2km od vesnice u lesa divný objekt,z dálky nebylo poznat vo co de...motali se kolem nějací lidé...jdeme blíž a podržte se,stěna reproduktorů , stan , bečka a jiný chlast a začínali se sjíždět na techno párty Laughing Už jsem teda zažil při hledání spoustu překvapení ale toto? Už mi jen zbývá při hledání najít mrtvolu...ale o tu moc nestojím Laughing

Kurňa,už aby zima skončila,začínám mít absťák Rolling Eyes
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 03. prosinec, 2017 12:25    Předmět: Citovat

Hlavně dotaz na prodejce...nějaké nové informace? Rok utekl a nové Tesoro nikde Confused
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maciz



Registrace: 23.9. 2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: sobota 23. prosinec, 2017 19:34    Předmět: Citovat

Ptal jsem se někdy na podzim na Lovcích a prý se zatím nic neví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO