Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 715 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Equinox 800 a 600
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. únor, 2018 20:23    Předmět: Citovat

Vidno ze aj male zlato neide do zeleza,, id aj ton je pekne stabilny -ziadne nepravidelne chrcanie do zeleza.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. únor, 2018 20:25    Předmět: Citovat

ten test vo svahu..: https://www.youtube.com/watch?v=oU25AlWek-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. únor, 2018 20:27    Předmět: Citovat

EL NINO napsal:
Vidno ze aj male zlato neide do zeleza,, id aj ton je pekne stabilny -ziadne nepravidelne chrcanie do zeleza.. Wink


Hej - veď som videl 1x máchol....tak to ID bude ozaj stabilné.... Laughing Laughing Laughing ešte si počkám na Kruzera - môže to byť čierny kôň na pretekoch.....a Racer 2 ten malý gold vie.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D-man
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.6. 2014
Příspěvky: 235
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. únor, 2018 22:24    Předmět: Citovat

EL NINO: Používám kmitočet kolem 18 kHz a těch 55 cm jenom hodně daleko od veškeré elektriky. Pro zajímavost: Jednou jsme to testovali v lese s nějakou Noktou, asi Core, a Deusem. Ta Nokta tu Kčs brala na vzduchu jen na nějakých 35 cm, ale v zemi, v 35 cm, ji braly všechny detektory přibližně stejným zvukem. Dokonce se mi zdálo, že v zemi je ta Nokta lepší, než na vzduchu! Ale nebylo moc času, tak jsem neměl možnost to nějak více zkoumat, takže to nemůžu 100% zaručit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2018 7:50    Předmět: Citovat

Ešte by ma veľmi zaujímalo, kto okrem najväčšieho predajcu Minelabov ich tu predáva....sami priznali, že ich je v čechách - na slovensku viac....hoďte niekto odkaz na týchto predajcov.... kde by to šlo bez poradovníka.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2018 9:11    Předmět: Citovat

Když už to budeš zjišťovat, zkus taky zjistit, jaká je pro dealery nákupka, bylo by to navýsost poučné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2018 10:12    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Ešte by ma veľmi zaujímalo, kto okrem najväčšieho predajcu Minelabov ich tu predáva....sami priznali, že ich je v čechách - na slovensku viac....hoďte niekto odkaz na týchto predajcov.... kde by to šlo bez poradovníka.... Laughing Laughing Laughing


Trochu tvou otázku nechápu , když mapu prodejců máš přímo na lovci:
https://www.lovecpokladu.cz/kontakt#prodejny
Pořadník má ale určitě každá pobočka Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2018 10:17    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
tibko napsal:
Ešte by ma veľmi zaujímalo, kto okrem najväčšieho predajcu Minelabov ich tu predáva....sami priznali, že ich je v čechách - na slovensku viac....hoďte niekto odkaz na týchto predajcov.... kde by to šlo bez poradovníka.... Laughing Laughing Laughing


Trochu tvou otázku nechápu , když mapu prodejců máš přímo na lovci:
https://www.lovecpokladu.cz/kontakt#prodejny
Pořadník má ale určitě každá pobočka Wink


Eee - to sú priamo dealery Lovcov.....ja myslím nezávislých od Lovcov.... Laughing a nezávislých na predaji - množstva.... Laughing Lovec je už only marketing and bussiness....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2018 10:19    Předmět: Citovat

franny napsal:
Když už to budeš zjišťovat, zkus taky zjistit, jaká je pro dealery nákupka, bylo by to navýsost poučné.


To by som chcel aj ja vedieť....už len tie marže aké majú....odsleduj si Impact....pôjdeš do kolien.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2018 11:51    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Habáni napsal:
tibko napsal:
Ešte by ma veľmi zaujímalo, kto okrem najväčšieho predajcu Minelabov ich tu predáva....sami priznali, že ich je v čechách - na slovensku viac....hoďte niekto odkaz na týchto predajcov.... kde by to šlo bez poradovníka.... Laughing Laughing Laughing


Trochu tvou otázku nechápu , když mapu prodejců máš přímo na lovci:
https://www.lovecpokladu.cz/kontakt#prodejny
Pořadník má ale určitě každá pobočka Wink


Eee - to sú priamo dealery Lovcov.....ja myslím nezávislých od Lovcov.... Laughing a nezávislých na predaji - množstva.... Laughing Lovec je už only marketing and bussiness....


Minelab má v tomto směru jasnou obchodní politiku , takže vlastně to samé: https://www.minelab.com/eur/consumer/where-to-buy?search=dealer&geozone=273215&country=52
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pátek 23. únor, 2018 14:53    Předmět: Citovat

D-man napsal:
EL NINO: Používám kmitočet kolem 18 kHz a těch 55 cm jenom hodně daleko od veškeré elektriky. Pro zajímavost: Jednou jsme to testovali v lese s nějakou Noktou, asi Core, a Deusem. Ta Nokta tu Kčs brala na vzduchu jen na nějakých 35 cm, ale v zemi, v 35 cm, ji braly všechny detektory přibližně stejným zvukem. Dokonce se mi zdálo, že v zemi je ta Nokta lepší, než na vzduchu! Ale nebylo moc času, tak jsem neměl možnost to nějak více zkoumat, takže to nemůžu 100% zaručit.
----....Ano moze tak byt ..., 5hz najhlbsi ground filter nemusi dobre pracovat v kazdom terene ,standartny-stredny dosah 8hz filter moze brat mincu na rovnakej hlbke ovela lepsie v danom terene...a neni taky narocny na urcitu pomerne nizku rychlost zametania... Ostatne to vidno aj v testoch Equinoxa -ze na 1 recovery speed- RS v urcitom terene nemusy dostat ,najlepsi signal v hlbke...tiez mam take skusenosti-,,..aj ked v testoch na 1 RS zametaju na tu hlboku mincu este pomerne rychlo,,- a si myslim ze na hlboke- nizke recovery speed 1,2 budu lepsie nizkofrekvencne vazene programy Park1,Pole1...a tie by mohli brat velke mince v takom teste lepsie a hlbsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. březen, 2018 14:40    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
tibko : testujeme testujeme... Wink Dneska jsem mrznul celý dopoledne na polygonu s 800kou a 600kou než jí pošlu abych si to mohl osahat , protože 600ku jsem ještě předtím neměl v ruce. Videa co tu probíráte: jen kouknu a už vidím nastavení co bych dal jinak..

Má to vohromný množství nastavení, velice příjemnej strojek, zase mne čeká dlouhé studium (minulej strojek cca rok, slovy dvanáct měsíců). Ještě příznivější povětrnost a hurá do lesejčka... Hledání
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. březen, 2018 20:24    Předmět: Citovat

Tak air test u mě zatím žádná sláva, ale ven jsem se zatím nedostal, takže pouze doma. A drobný zlatý řetízek nevidí v žádném nastavení, ani hodně vyšponovaný a to ani sepnutý. Mám ovšem e600, ta 800 na tom bude evidentně co se drobného zlata týče mnohem líp. Teda soudě podle videí, na vlastní oči jsem ji neviděl.
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2018 9:48    Předmět: Citovat

clansman napsal:
Tak air test u mě zatím žádná sláva, ale ven jsem se zatím nedostal, takže pouze doma. A drobný zlatý řetízek nevidí v žádném nastavení, ani hodně vyšponovaný a to ani sepnutý. Mám ovšem e600, ta 800 na tom bude evidentně co se drobného zlata týče mnohem líp. Teda soudě podle videí, na vlastní oči jsem ji neviděl.
Neboj, zlatý řetízek venku vezme s přehledem. Teď koukám, že máš 600, čili nemáš vysoké frekvence, tak to
s drobným zlatem nevím nevím V místnosti všeobecně dochází k odrazu signálu od stěn a ztrátě citlivosti. Píše se o tom i v návodu. Já když to zapnu doma, tak se spustí hudba z Marsu a nevidí skoro nic. Ale už se oteplí, tak nastane zkušební období na reálných lokalitách.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2018 10:45    Předmět: Citovat

Ano, samozřejmě, to testování doma je na pytel. Ale přece jen jsem přesvědčený, že právě díky absenci 20 a 40 kHz u té 600 a tudíž i programu Gold, to nebude na drobné zlato ideální stroj. U té 800 jsem viděl, jak krásně to zlato bere a to i rozepnuté řetízky, ta 600 mlčí i na sepnutý.
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2018 14:10    Předmět: Citovat

clansman napsal:
Ano, samozřejmě, to testování doma je na pytel. Ale přece jen jsem přesvědčený, že právě díky absenci 20 a 40 kHz u té 600 a tudíž i programu Gold, to nebude na drobné zlato ideální stroj. U té 800 jsem viděl, jak krásně to zlato bere a to i rozepnuté řetízky, ta 600 mlčí i na sepnutý.

Musím najít ten puklej prsten, na to jsem zvědav, zda-li ho uvidí... Idea
Zkuste kolegové řetízek i pinpointem, ale to jenom zkušebně, s pinpointem se hledat nedá. Na zlato je v nastavení multifrekvencia. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2018 14:33    Předmět: Citovat

Multifrekvence je u 600 i 800 stejná, bere v celé šíři frekvence, ikdyž 600 nemá 20 a 40 kHz. Ty 800 braly zlato v multifrekvenci, co jsem měl možnost se doptat a vypozorovat, čili tak samo by to měla umět i ta moje 600. Uvidíme venku, až trochu povolí to ledové sevření Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2018 15:02    Předmět: Citovat

clansman napsal:
Uvidíme venku, až trochu povolí to ledové sevření Very Happy Very Happy Very Happy
Přesně tak, jen aby nám pak nepovolily svěrače z nálezů Laughing . Já tedy preferuji klíče od bytu, minerály, meteority a mince od roku 45 výše, ale i řetízkem nepohrdnu. Chvíli se s ním mazlím, než ho běžím odevzdat spolu s těmi mincemi.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2018 16:21    Předmět: Citovat

Uvidíme venku, až trochu povolí to ledové sevření Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]



Ani to počasie vám nepraje v testovaní.....až keď bude teplejšie a vaše "svěrače" povolia niekde v lesíku..... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2018 18:01    Předmět: Citovat

Ten malý řetízek nebere ani venku, ale je to spíš jen ten krátký drobný řetízek na nohu, nebo na ruku. Klasický dlouhý řetízek na krk s přívěškem bere hezky se stálým ID 6.
10 krejcar na stovce hřebíku nevidí, ano kdyby se posral, separačně jsou na trhu určitě lepší - levnější detektory. Dosahově air testy dobrý průměr, jsou taky detektory co jdou hlouběji. Za ty peníze myslím, že dobrý, ale takový zázrak, jak se to líčilo dlouho předem a jakou měl gloriolu to není Very Happy
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 64, 65, 66  Další
Strana 20 z 66

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO