Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 848 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett ACE 150

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stoupa
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 17. červenec, 2006 21:28    Předmět: Garrett ACE 150 Citovat

Zajímali by mně vaše zkušenosti s tímto detektorem.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 19. červenec, 2006 17:32    Předmět: Zkušenosti Citovat

- reálný dosah na minci v zemi max. cca 15 cm (můj odhad, experimentálně jsem to neověřoval)
- v praxi má ze všech funkcí v podstatě význam jenom tónové rozlišení, protože při zapnuté diskriminaci má údajně menší dosah (a to já osobně nechci); diskriminaci jsem zapínal vyjímečně (nevěřil jsem jí a na displej se mi koukat nechtělo)
- na signál "obyčejná barva" a "železo" se dá celkem spolehnout, se signálem "více vodivá barva" (dvojitý vysoký tón) se poměrně často plete
- údajné pomalé reakce jsem si nijak zvlášť nevšiml, nepovažuju ji za až takový problém
- dobře skladný, lehký, čtyři tužkovky (stačí nabíjecí) jsou taky výhoda
- pro začátek nebo do malého rybníka a na pláž stačí, v náročnějších podmínkách ztrácí rychle dech
Návrat nahoru
Stoupa
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 19. červenec, 2006 18:54    Předmět: Re: Garrett ACE 150 Citovat

Stoupa napsal:
Zajímali by mně vaše zkušenosti s tímto detektorem.

Díky za odpověď.Takže asi raději Tesoro Compadre?Jsem ůplnej začátečník.
Návrat nahoru
Bublina
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. červenec, 2006 8:38    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě co znamená " pro začátek nebo do malého rybníka a na pláž stačí, v náročnějších podmínkách ztrácí rychle dech"
Neni jedno jestli hledáš na pláži nebo v roští v kopci?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. červenec, 2006 12:57    Předmět: Citovat

to FETTGESICHT
Ty jsi někdy držel Garretta ACE-150/250 v ruce? Promiň, ale to co píšeš je snůška nesmyslů. Mám sice 250, ale parametrově je se 150 shodná.
1) malé mince lovím do hloubky 15cm, středně velké mince tahám až z 18cm, rekord mám zatím 24cm na velkou minci (tuším, že to byl 3 krejcar),
2) je to digitál, takže nastavení diskriminace nemá vliv na dosah,
3) tónové rozlišení má na úrovni ostatních detíků v této cenové kategorii (osobně jsem s tónovým rozlišením sokojený),
4) zpomalené reakce: asi existují detíky, které reagují rychleji, ale to neznamená, že je Garrett zpomalený, spíš bych napsal, že ony detektory mají tu výhodu, že reagují rychle. Garrett ale reaguje úplně normálně,
5) píšeš, že na pláž vyhovuje: to je trochu divný ne? Nejdřív uvádíš, že má špatnou diskriminaci a pak napíšeš, že se hodí na pláž. Vždyť pláže právě bývají zamořené snad nejvíc.
Garrett vůbec neztrácí dech, jak píšeš. Jinak souhlasím s tím, že je poměrně lehký, skladný a má výhodu klasických tužkovek.

Soráč, ale pěkně jsi mi svým příspěvkem "zvedl mandle".

Stoupovi bych doporučil, v případě, že se rozhodne pro Garrett, trochu si připlatit a koupit ACE-250. Už kvůli PINPOINTU.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. červenec, 2006 11:29    Předmět: Citovat

Arny_CZ: Zdá se, že moje hodnocení ti vyznělo jednoznačně negativně - tak myšleno nebylo. Diskriminaci nepovažuju za vysloveně špatnou, ale z opatrnosti jsem ji nepoužíval. Zpomalení nejspíš má, úplně vycucané z prstu být nemůže, ale mně nevadilo, nepovažoval jsem je za problém. Pláže u nás určitě nebudou zamořené železem, a právě rozlišení rezavé železo x hodně vodivá barva je to, co mému ACE dělalo problém. Tudíž na pláž IMHO klidně.

Co se týče toho dosahu, to je jediná věc, kde bych se i hádal. Mně reagoval ACE 150 na 1 Kčs na vzdálenost 22 cm na vzduchu, a to jenom přesně na úrovni středu cívky (=v praxi při hledání nemožné dosáhnout). Věř mi, že bych tehdy rád viděl výsledek lepší. Čili výsledek v zemi odhaduji v praxi tak na těch 15 cm hlíny.

Můj finální verdikt v téhle kauze je, nikoli, že ACE 150/250 jsou za ty peníze špatné, ale že od hledání očekávám víc, než mohou poskytnout, a k tomu velmi dobře poslouží analog z druhé ruky za stejnou nebo téměř stejnou cenu jako nový ACE 250 (Tesoro, Zetex...).
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. červenec, 2006 16:19    Předmět: Citovat

To, že se Ti rezavé železo hlásí v zemi jako barva, je údajně dost časté u všech detíků (jiná povrchová vodivost).
Jinak, já jsem testoval na vzduchu 1Kčs minci a detík 100% reagoval v 25cm. Občas minci zachytil ve 28cm, ale už vynechával. V zemi je reálný dosah 15-20cm (podle půdy). Těch 20cm je asi strop, ale vyzkoušené mám 1Kčs minci v 18cm.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 17:14    Předmět: Citovat

Ahoj ke konci roku si budu kupovat ace 150 jsem začátečník kdo ho má pls piste co jte nasli ale s zakladni civkou chici tak vedet v jake hloubce se da co najít dík Laughing
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 05. duben, 2008 23:04    Předmět: Citovat

Ja mam ace150 3 mesice a možu réct ze mam pekne ulovky. ale už se koukam po necem lepsím ale ace 150 a 250 Vřele doporučuji tem kteří začínají a jeste neví jestli je to chytne. lovu zdar
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 05. duben, 2008 23:06    Předmět: Citovat

Honza22 napsal:
Ahoj ke konci roku si budu kupovat ace 150 jsem začátečník kdo ho má pls piste co jte nasli ale s zakladni civkou chici tak vedet v jake hloubce se da co najít dík Laughing


Jasne že je to dobra volba
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 06. duben, 2008 10:30    Předmět: Re. Citovat

misal napiš mi na mail co jsi našel pls Srenky@atlas.cz
Návrat nahoru
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: neděle 06. duben, 2008 22:17    Předmět: Re: Re. Citovat

Honza22 napsal:
misal napiš mi na mail co jsi našel pls Srenky@atlas.cz

Neboj,určitě na Tebe v zemi ještě něco zbude.... Laughing
_________________
TEKNETICS T2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. duben, 2008 11:40    Předmět: Citovat

Honza22 Mam sice 250 ale sem sní spokojen 150 je to samé tu má švára a taky na něj nedá dopustit akorat nemá pin... a miň nastavení pokud k němu vemeš i větší cívku tak si mislím že geretky v této ceně jsou asi podle mně nejlepší řešení
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 14. duben, 2008 23:43    Předmět: Citovat

Ahoj pánové,
velice rád jsem si přečetl tuto diskuzi. Je vidět, že žluťásek (míním ACE 250) má příznivce i nepřátele Very Happy
Jen pár upřesnění: ACE 150 a 250 není stejný Exclamation
Dosah ACE 250 v zemi na mělčeji uložený předmět menšího rozměru je podle mě v kategorii TOP Shocked . Kolečka z velké hloubky nevyčuchá, ale, ruku na srdce, v běžných podmínkách - je to normální hloubka Exclamation
Dosahy na mince. Ožehavá a nejčastěji kladená otázka.... Je to jako u jiného detíku, záleží na okolních podmínkách a vlivech, zkušenostech....
Na to že 250ka stojí pakatel, má , nebo je vlastně multitón, tři tóny a gong.
A při specifice hledání (DODRŽENÍ RYCHLOSTI SKENOVÁNÍ) a to je právě o zkušenosti - výsledky má více, než zajímavé.
PinPoint, tak takový bych bral na Quattru (VCO).
A diskriminace v poměru k ceně - funguje a většinou i dostačuje.
ACE 250 je pro normální hledače, ne pro profíky.
Zpracování detíku a inovace je lepší, než by odpovídalo ceně, problémem je jen měnič na LCD (nepatrně píská)
Co se týče zpoždění, při vysoké diskriminaci....... Není co dodat.
Lehký detík, pouze 4 baterie, žádnej tahoun, spíše poctivá kobyla, ale více než dostačující pro obyčejné lidi. A někdy dokáže i překvapit.
Vážení páni, hledání, to není jen detík. Je to hlavně cit, zapálení pro věc, štěstěna nad hlavou.....Prostě je to koníček.
Mě tento detektor přirostl k srdci. Někdo ho zatratí, někdo haní, někdo zase naopak ho chválí.
A kde je pravda? Pravda je jedině venku, v terénu, v radosti a spokojenosti majitelů žluťásků.
Každý detektor má své zastánce a své odpůrce. Já nikomu nevnucuji svůj názor, ani nedělám reklamu. Jen píšu, co si myslím a co cítím.
A žluťásci vítězí Very Happy
Hezké nálezy všem.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 2:07    Předmět: Citovat

Ahoj Feri

To je z mé vlastní skušenosti...
K tomu zpracování bych měl dvě výhrady a to je spojení na tyčích bez zámku které se brzy v otvorech vykloktá a příšerná netěsnost jednotky kam se dostává asi kolem víka baterií né jen prach ale i hlína do jeho útrob která tam v tom lepším případě jen nepříjemně rachotí.
A o tom dosahu.Jasně že Ace na mince v ideálních podmínkách dosáhne, některé i najde, ale ruku na srdce,kolik pro něj třeba v lese těch ideálních podmínek je,kdy nemusíš zvedat cívku nad nepočítaně větví ,kamenů,klestí a pod.To na dobré lokalitě o 2ha co jsem měl já potom zamrzí..A to toho zbylo,Advantage si potom pošmáknul.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 9:37    Předmět: Citovat

Ano, francouzská hůl není ideální, ale zde si můžeš vypomoci. Stačí izolační páska.
Co se týče netěsnosti boxu - co vlastně chceš za ty peníze? Profi detektor?
Stačí si dokoupit kryt a máš klid.
Dosahy tohoto detektoru jsou dané. A v lesnatém, křovinatém terénu to není žádnej med i pro jiné detektory.
Držme se toho, že ACE 250 odpovídá své ceně a ve své cenové relaci nabízí více, než jiné digitální mašinky.
Pokud chce člověk chodit hledat do lesa, který je neudržovaný a plný křovisek, musí počítat s tím, že ne vždy vyzobe všechno zrní.
K tomu slouží lepšejší a dražší detektory, s tím s Tebou plně souhlasím.
Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 11:02    Předmět: Citovat

Feri: Je to tak jak píšeš. Dobře to shrnul i fettgesicht. 15cm na korunu zase není špatné,ale když to spočítáš a připočteš že při hledání máš cívku 5 cm nad 5 cm silnou vrstvou listí nebo jehličí,má Ace v takovémto klasickém lesním terénu bohužel značně omezené pole působnosti a jeho majitel musí počítat na takových místech víceméně s povrchovým sběrem. V mých podmínkách se proto neosvědčil.Prodal jsem ho a druhý majitel si ho naopak nemohl vynachválit pro dosah,hledal v písčitých půdách.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 11:40    Předmět: Citovat

A to je přesně o tom. Pokud budu hledat na poli plném braku nebo silně zrudněném podkladu s Quattrem, ač je to dobrá mašina, moc štěstí nenadělám. Sad
A tady se právě 250ka uplatní velice dobře Very Happy A na cestách, prostě v prostoru, kde není potřeba nějak zvlášť měnit vzdálenost hledací cívky od země. Anebo v borových lesích na jehličí, kde je čisto, v rovinatých lesích bez šlahounů a klestí. Tam člověk občas zírá, asi takhle: Shocked
V terénu se členitým povrchem se tolik neuplatní (to pravdu díš Very Happy ), ale na pole a odvaly je ACE 250 taková malá jednička Very Happy
K tomu dosahu na 1KČS. Těch 15 cm v zemi je málo. ACE 250 ji umí najít i v hloubce okolo 20cm a to už je dost slušný. Většinou stejně nemá cenu jít hlouběji.
Měj se.
Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 15. duben, 2008 13:25    Předmět: Citovat

Cenu hlouběji třeba na pěknou mincičku ,to určitě má i když to není tak často, ale tam se občas schovávají ty nej...K tomu v mém okolí se to hledání poslední dobou nějak rozmohlo a Ace je jak jsem psal výkonem ve zdejších podmínkách na prochozených místech většinou mimo i když určitě se s ním ještě něco najít dá.Je to docela síla a přestávám se orientovat v počtu jedinců.Před třemi roky jsem tady byl co mi je známo jen já a krokodill, ale dnes.. Sad Málo fleků,všude někdo byl,dokonce i Rakušáci, většinou tady hledají výborný mašinky.Pokud chci občas oslavit nějaký úspěch,je třeba lepší nářadí než Ace,bohužel pro peněženku.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO