Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 574 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektory ZETEX
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> ZETEX
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. červenec, 2006 23:14    Předmět: Detektory ZETEX Citovat

Podělte se prosím o zkušenosti s detektory Zetex./spolehlivost,rady,dosahy,úpravy,návody,vylepšení... /Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 08. srpen, 2006 22:29    Předmět: Citovat

Kamarád má Zetex Omega už pár let a nestěžuje si. Já měl VLF 100 a až teď vidím, jak jsem se s ním napekloval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ssmajor
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 12. září, 2006 20:19    Předmět: Citovat

Zdar!
Myslím ,že detektory ZETEX už sou dávno za zenitem. Nebyly špatný, ale dnes už se za stejnou cenu dají sehnat detektory o několik tříd lepší. Začínal sem na alfě, pak omega teď Garrett ACE 150 a na podzim du do W. IDX Pro
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 06. říjen, 2006 21:13    Předmět: muj zetex Citovat

Ahoj já mám zetex a dnes už vím,že nejdůležitější je dobře naladit! Jinak je to mašina dost spolehlivá a má slušnej dosah. Zkoušel jsem porovnávat s kámošema a řekl bych že některý mašinky co se tvářily na úrovni dost zaostávají. Jak říkám, dobře naladit a naučit se poslouchat tóny a nepotřebuješ nic jinýho.Digitály se stejně pletou-to už jsem nejednou viděl na vlastní oči! Zdraví Rival
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mn
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 14. leden, 2007 11:16    Předmět: Citovat

Zdravim, napiste mi prosim ako spravne naladit Zetex Gamma. Dik
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 14. leden, 2007 11:24    Předmět: Citovat

ssmajor napsal:
Zdar!
Myslím ,že detektory ZETEX už sou dávno za zenitem. Nebyly špatný, ale dnes už se za stejnou cenu dají sehnat detektory o několik tříd lepší. Začínal sem na alfě, pak omega teď Garrett ACE 150 a na podzim du do W. IDX Pro


Chci taky koupit garretta 150.....jak se s nim hleda? Zatim hledam s BK Pro. diky
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 22. leden, 2007 18:33    Předmět: Citovat

Citace:
ssmajor napsal:
Zdar!
Myslím ,že detektory ZETEX už sou dávno za zenitem. Nebyly špatný, ale dnes už se za stejnou cenu dají sehnat detektory o několik tříd lepší. Začínal sem na alfě, pak omega teď Garrett ACE 150 a na podzim du do W. IDX Pro


Ahoj,mám 9let zetex vfl 300 cívka 25cm a chci koupit něco o dost lepšího ale problém je v tom ze když hledám s lidma co maj 2* dražší hole tak nacházim stejně a nebo líp, takže se bojím ze dám za hůl 20000 a skoro si nepomohu - máte někdo jiné zkušenosti ? Díky
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2007 0:50    Předmět: Zetex Citovat

Ahoj !

Chodím 2 roky s partou a každej máme jinej přístroj. Nepozoroval bych, že záleží na tom ,jakou máš mašinu, ale na štěstí a hlavně na tom, jak si se svou mašinkou rozumíš. Já mám Zetex Omegu a rozhodně v nálezech nezaostávám. Jediná nevýhoda je,že musíš pořád soustředěně vyhodnocovat ozvy. To je u digitálu opravdu asi snažší. Ale výkony mých kolegů mě nepřesvědčily o tom, že bych měl měnit ! Myslím že za tu dobu co chodíme společně ,bych o změně dávno přemýšlel ! Ale neměnil bych !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pony
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 26. březen, 2007 2:56    Předmět: Citovat

Ahoj,
Chci koupit zetex omegu a zatím každej o něm mluví chvalitebně .Kamarád má zetex 300 už asi 8 rok a je sním plně spokojenej ,jde hlavně o to rozumět mašině ,kterou člověk má.Osobně si myslím ,že lcd displej a podobné vychytávky uberou na kvalitě výrobku.
Uvidím až bude a rád se s váma o zkušenosti rozdělím. Very Happy
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 06. duben, 2007 11:10    Předmět: Citovat

ahoj chtel sem se zeptat jak je NA TOM ZETEX ALFA DOSAH,rozlisovani kovu.vyhody, jak se vam snim proste hleda????????????? Laughing
Návrat nahoru
ssmajor
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 07. duben, 2007 22:38    Předmět: srovnání Citovat

Zdar! já často chodim s lidma, co maji detektory až 4x dražší než je ten můj stávající ( ACE 150 ) a často najdeme stejně nebo třeba já i víc. Ale to už neni o detektoru, ale o tom, jak se s ním naučíš a HLAVNĚ o štěstí. Pokud ho máš, můžeš chodit s ohnutým drátem. Za 9 let si si zetexa naposlouchal tak, že nováček se sebelepší mašinkou proti Tobě nemá šanci.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben, 2007 21:21    Předmět: Citovat

nevite nekdo zakolik se tak da poridit zetex gama?a taky jestli by to byl krok k lepsimu detektoru mam ted Md 3009! a jeste sem se chtel zeptat jestli nekdo neghleda s zetex alfa kdyz sem se jen tak na nej dival ma jen jedno tlacitko tone!!!!da se snim slušne hledat???
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 10. duben, 2007 9:04    Předmět: Citovat

Misak92 napsal:
nevite nekdo zakolik se tak da poridit zetex gama?a taky jestli by to byl krok k lepsimu detektoru mam ted Md 3009! a jeste sem se chtel zeptat jestli nekdo neghleda s zetex alfa kdyz sem se jen tak na nej dival ma jen jedno tlacitko tone!!!!da se snim slušne hledat???


Čau cenu si zjištíš snadno, stačí zadat do vyhledavače zetex gamma a uvidíš a co se týká toho MDčka tak určitě by to byl krůček dopředu, zkus třeba uvažovat o detektoru od Tesora, nebo Garret ACE 250. Ceny se pohybují na docela slušné úrovni a navíc se jako použité dobře prodávají, ale samozřejmě rozhodnutí je jen a jen na tobě.
Návrat nahoru
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pátek 08. červen, 2007 17:25    Předmět: Citovat

u.k. napsal:
ssmajor napsal:
Zdar!
Myslím ,že detektory ZETEX už sou dávno za zenitem. Nebyly špatný, ale dnes už se za stejnou cenu dají sehnat detektory o několik tříd lepší. Začínal sem na alfě, pak omega teď Garrett ACE 150 a na podzim du do W. IDX Pro


Chci taky koupit garretta 150.....jak se s nim hleda? Zatim hledam s BK Pro. diky



ahoj, mas sice pravdu,ze zetex svojim vybavenim je za zenitem,ale urcite ne dosahem teda gama a omega,to urcite garet 150 nenabizi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 08. červen, 2007 20:57    Předmět: gamma Citovat

Gamma je nepohybovy detektor....jaky je rozdil v hledani s nepohybovym a pohybovym detektorem???
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 09. červen, 2007 7:31    Předmět: Re: gamma Citovat

Misak92 napsal:
Gamma je nepohybovy detektor....jaky je rozdil v hledani s nepohybovym a pohybovym detektorem???


Viz moje odpověď ve vlákně nepohybové detektory
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. červen, 2007 14:32    Předmět: Ground Citovat

Ma nastaveni groud nejaky vliv na dosah detektoru???mam zetexe a nastaveni groun mi zatim dela nejvetsi problemy!nebo napsal by nekdo postup jak naladit VLF 300 ??
Návrat nahoru
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pondělí 23. červenec, 2007 21:25    Předmět: Re: Ground Citovat

cau toto nastaveni nema vliv na dosah ale urcite se ti pri dobrem nastaveni bude hledat lip mam gammu a to je o neco novejsi model nez vlf300 ale princip je stejny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gila



Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: úterý 04. září, 2007 20:59    Předmět: Citovat

Já u Omegy vidím jako nectnost, že pokud se narazí na větší kus železa signalizuje ho jako barvu a to i s diskriminací někde za 5, takže lepší kopat každou barvu. Dále dost často se musí resetovat zmačknutím červeného čudlu. Dostane li se člověk do hor na kámen, čedič, Omega se zblázní a je třeba ji tahat úplně po zemi. Jakýkoli oddálení od země a kvičí. Signály v takovémto terénu hlásí, ale je to o nervy. Dost velká spotřeba baterek, takže nabíjecí a náhradní pár každopádně sebou. Baterky vydrží cca 9 hodin podle četnosti signálů.
Přes toto vše si nestěžuji a jako výhodu vidím hledání v pinpointu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 23. říjen, 2007 17:18    Předmět: Detekce železa Citovat

Gila napsal:
Já u Omegy vidím jako nectnost, že pokud se narazí na větší kus železa signalizuje ho jako barvu a to i s diskriminací někde za 5, takže lepší kopat každou barvu. Dále dost často se musí resetovat zmačknutím červeného čudlu. Dostane li se člověk do hor na kámen, čedič, Omega se zblázní a je třeba ji tahat úplně po zemi. Jakýkoli oddálení od země a kvičí. Signály v takovémto terénu hlásí, ale je to o nervy. Dost velká spotřeba baterek, takže nabíjecí a náhradní pár každopádně sebou. Baterky vydrží cca 9 hodin podle četnosti signálů.
Přes toto vše si nestěžuji a jako výhodu vidím hledání v pinpointu.


Ahoj ! Pokud chceš se Zetexem detekovat velký železo, stačí jen pomalu přibližovat cívku k nálezu -ozve se typický vrčení a posléze /Jak jseš přímo nad nálezem to sice jakoby hlásí barvu, ale ten zvuk je jinej / je to tím, že velkej předmět ti vpodstatě zahltí cívku ! Nauč se to poslouchat a nemusíš kopat všechno ! To co popisuješ níže - že ti detektor při oddálení od země kvičí - se stává pouze tehdy, když se změní složení země a je potřeba přeladit - uvidíš že to funguje ! Jinak diskriminaci mám na stálo mezi 2-3 zjistil jsem že to je ideální pozice ,Dej si záležet na naladění přístroje a funguje bez chyb !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> ZETEX Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO