Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 456 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkusenosti s Fisher 1225-X

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1225-X
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 10:16    Předmět: Zkusenosti s Fisher 1225-X Citovat

Zdravim panove,nechteli byste se podelit s ostatnima o zkusenosti s timto detektorem Question Jak se vam s nim pracuje,srovnani s konkurenci atd.atd. Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen, 2007 22:31    Předmět: Citovat

Rolling Eyes To ho nikdo nema,nebo se nikomu nechce psat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Karlos
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 17. říjen, 2007 17:01    Předmět: Citovat

Zdravim,já jsem měl tento detík asi před 3 roky a byl jsem vcelku spokojený.Jen ho hodně rušily dráty vysokého napětí.Teď mám XP a to žádné rušení nemá.

Každopádně Fisher je dobrej.Byl jsem s ním spokojený a na naučení mi stačil bohatěAle když bych ho měl porovnat s XP Gmaxx,který mám dnes,tak XP je o kus dál.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 20. říjen, 2007 12:58    Předmět: Citovat

S tím rušením...u XP...bych to nepřeháněl,kamarád ho měl s samost.sluchátky a právě pro rušení vys.napětím jej prodal.Koupil si Fischer ,ale trochu vyšší třídu a je spokojen.
Návrat nahoru
Bata



Registrace: 26.12. 2007
Příspěvky: 93
Bydliště: Highlands

PříspěvekZaslal: úterý 08. leden, 2008 14:16    Předmět: Fisher 1225 Citovat

Měl bych dotaz,1225 má celkem slušný dosah ale může se s cívkou 27 alespon trochu vyrovnat 1270?Díky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 08. leden, 2008 14:29    Předmět: Re: Fisher 1225 Citovat

Bata napsal:
Měl bych dotaz,1225 má celkem slušný dosah ale může se s cívkou 27 alespon trochu vyrovnat 1270?Díky Rolling Eyes


1225 je opravdu kvalitní stroj, a ve své cenové kategorii asi nenajde konkurenta, ale nemůžeš chtít, aby se ti za ty peníze rovnal detektoru o hádám deset až dvanáct tisíc dražšímu. Navíc to zdaleka není jen o dosahu, ale ani 10,5" cívka technické parametry detektoru nezmění. To by potom výrobci mohli přestat dělat detektory vyšší třídy a svým nižším modelům dávat velké cívky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 28. leden, 2008 22:32    Předmět: Citovat

Tak už ho mám doma. 1225-x s cívkou 27 . Chtěl bych se zeptat vlastníků tohoto strojku jestli jsou tyto air cifry v normě. šesti krejcar (Ag) 21 cm, krejcárek 22 cm, říšská dvoumarka (Ag) 23 cm, soc. koruna 25 cm, tříkrejcar 27 cm. Já vím že tyhle testy na vzduchu jsou na prd, ale já na nic jiného dnes neměl čas a neříkejte mi že jste to nikdo nezkoušel Wink Díky
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 28. leden, 2008 22:38    Předmět: Citovat

jerry napsal:
Tak už ho mám doma. 1225-x s cívkou 27 . Chtěl bych se zeptat vlastníků tohoto strojku jestli jsou tyto air cifry v normě. šesti krejcar (Ag) 21 cm, krejcárek 22 cm, říšská dvoumarka (Ag) 23 cm, soc. koruna 25 cm, tříkrejcar 27 cm. Já vím že tyhle testy na vzduchu jsou na prd, ale já na nic jiného dnes neměl čas a neříkejte mi že jste to nikdo nezkoušel Wink Díky


Nikdy jsem to neměřil, ale to tak nějak odpovídá s cívkou 27cm. Jen se ti asi stane že s ní budeš přecházet opravdu drobné věci. Spíš bych doporučoval zběžný průzkum 10,5" (27cm) a důkladný 8"(20cm).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 28. leden, 2008 23:10    Předmět: Citovat

tu 8" spidera nemám. Bylo to jen s 10,5" - bohužel, ale za rozumnej peníz.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1225-X Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO