Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 534 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Máte někdo zkušenosti s Rutus Solaris?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miky
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 25. září, 2007 18:34    Předmět: Máte někdo zkušenosti s Rutus Solaris? Citovat

Ahoj, chtěl bych vědět, jestli dosahy u Rutusu jsou opravdu skutečné nebo je to jen psáno.
Hledám nějaký detík pro hledání hlavně mincí, ještě jsem v ruce žádný nedržel a tak za každou dobrou radu a doporučení budu rád. Z toho všeho co čtu, nejsem moc chytrej, protože jeden vychválí určitý typ a další mu ho zkritizují, tak fakt nevím.
Jak jsem psal, chci hledat hlavně mince a finančně do toho vrazit tak maximálně 15 000. -
Díky za seriozní odpovědi a přitroublí odpovědi některých jedinců prosím ani neposílejte. Dík

Dosahy Rutusu:
Mince (nový 50 hal) 33 cm
Mince 1 Cent 35 cm
Zlatý prsten, prům. 21 mm 40 cm
Mince (20 Kč) do 38 cm
Mince měděná pr. 32 mm
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 25. září, 2007 18:46    Předmět: Citovat

Tohle neumí ani Minelab SE Shocked
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 25. září, 2007 18:57    Předmět: Citovat

jdu prodat ten můj ..a kupuju rutuse...To jsi opsal kde? beztak u pana M. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 25. září, 2007 19:07    Předmět: Citovat

Jůůůůů, konečně detík podle mého gusta. Perfektní data, asi do těch nejhorších podmínek!!!! Tak to je tedy mašina…. Shocked Ale díky, raději zůstanu při zemi a nechám si tu svou Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 25. září, 2007 19:44    Předmět: Re: Máte někdo zkušenosti s Rutus Solaris? Citovat

miky napsal:
Ahoj, chtěl bych vědět, jestli dosahy u Rutusu jsou opravdu skutečné nebo je to jen psáno.
Hledám nějaký detík pro hledání hlavně mincí, ještě jsem v ruce žádný nedržel a tak za každou dobrou radu a doporučení budu rád. Z toho všeho co čtu, nejsem moc chytrej, protože jeden vychválí určitý typ a další mu ho zkritizují, tak fakt nevím.
Jak jsem psal, chci hledat hlavně mince a finančně do toho vrazit tak maximálně 15 000. -
Díky za seriozní odpovědi a přitroublí odpovědi některých jedinců prosím ani neposílejte. Dík

Dosahy Rutusu:
Mince (nový 50 hal) 33 cm
Mince 1 Cent 35 cm
Zlatý prsten, prům. 21 mm 40 cm
Mince (20 Kč) do 38 cm
Mince měděná pr. 32 mm
--- Twisted Evil Jasně,že je to od pana -M-
NEZLOB SE ZA PŘEDCHOZÍ REAKCE,ale ono to k zasmání je...RUTUS má svoji sekci v-- Diskuze a Inzerce---tam o něm pár příspěvků je..tak si to najdi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. září, 2007 21:45    Předmět: Citovat

ja rutus solaris jeste mam hledal jsem s nim rok a byl jsem s nim spokojeny ale udaje ktere moltas zverejnil jsou samozrejme z rise pohadek ale vysledky jsem mel dobre nemuzu az na konstrukci ktera je naprosto spatna dosahove detektoru nic vycitat pomer vykon - cena je v pohode srovnal bych ho i s cortesem ktery je o 7000.- drazsi chodil s nim kolega a tak jsme se mohli presvedcit ze za ty prachy pohoda dnes mamk SE a za nic bych ho nevymenil.rutus
Návrat nahoru
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 19:03    Předmět: Re: Máte někdo zkušenosti s Rutus Solaris? Citovat

miky napsal:
Ahoj, chtěl bych vědět, jestli dosahy u Rutusu jsou opravdu skutečné nebo je to jen psáno.
Hledám nějaký detík pro hledání hlavně mincí, ještě jsem v ruce žádný nedržel a tak za každou dobrou radu a doporučení budu rád. Z toho všeho co čtu, nejsem moc chytrej, protože jeden vychválí určitý typ a další mu ho zkritizují, tak fakt nevím.
Jak jsem psal, chci hledat hlavně mince a finančně do toho vrazit tak maximálně 15 000. -
Díky za seriozní odpovědi a přitroublí odpovědi některých jedinců prosím ani neposílejte. Dík

Dosahy Rutusu:
Mince (nový 50 hal) 33 cm
Mince 1 Cent 35 cm
Zlatý prsten, prům. 21 mm 40 cm
Mince (20 Kč) do 38 cm
Mince měděná pr. 32 mm


Ja som teda Rutus na mince nikdy netestoval, ale najcastejsie ich nachadzam v hlbkach od 0 do 15 cm. Ale dakde sa to tu uz riesilo a diskutujuci sa zhodli a tom, ze mince su hlbsie iba vinimocne. No mne sa uz ani hlbsie ako 20 cm kopat nechce. Tie udaje co pises sa mi zdaju byt prehnane, ale neskusal som. Mozno to bolo testovane vo vzduchu v idealnych podmienkach ale to pri hladani nemas. Iba raz som zakopal novy slovensky 50 haliernik 20 cm hlboko. Je to taka drobna mincicka. Pravda, poda tam bola velmi mineralizovana a mal som problem s odladenim zeme. Skusil som mincu dohladat a signal som mal, ale urcite by som ho nekopal. Teda dosah bol, ale signal bol uz neurcity. O tom to je.

Skus si tiez pozriet nasu diskusiu o Rutuse. Ja ho mam 3/4 roka a co mozem povedat je, ze ziaden predmet nedava tak krasny signal ako minca. Ked uz ten signalik pocujem, takmer vzdy viem, ze pojde o mincu. Z tohoto pohladu mam pocit, ze je Rutus na mince dobry. Tiez velkost a zaber sondy je dobry. Vravi sa, ze napriklad detektory Tesoro su vybavovane standardne cievkou ktora je schopna v hlbkach hladat iba pod centralnou castou cievky (nie celou plochou). Takto by ti mohlo dost veci utiect.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. září, 2007 19:11    Předmět: Citovat

Ahoj !
Souhlasím s Baskem! Mince taky kopu maximálně do hloubky15cm
Minci poznám na 80% řekl bych na 100% ale máme tu ještě Tzv.
Eterniťáky a jiné podobné tvary které se rádi zaměňují s mincí!
Na hloubkovém polygonu v Kdyni jsem se samozřejmě nechytal Crying or Very sad
Předměty byly slyšet pouze v pozadí tedy v trešoldu a určitě bych je nekopal! I když ze stejných hloubek některé předměty které tam byly běžně kopu! A signál je "kopací" věřím že kdyby tam ty věci byly 60let tak si myslím že by meli uplně jinou odezvu!
K těm udajům dosahů mi to sedí ale pouze tak na vzduchu ale i to je dobrý! Co se týče separace tak rutus vycházel jako jeden z nejlepších
Určovací polygon tak to je zkouška spíše majitele detektoru Laughing
Jinak Rutuse mám rok jsem s nim naprosto spokojen! a Myslím si že za ty peníze je to velmi dobrej detektor!
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO