Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 558 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mody u Garretta 250-tky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 13. únor, 2008 13:56    Předmět: Citovat

TO TomTP : pravděpodobně se jedná o nějaký rytuál Smile Já se ale obvykle pouze pomodlím abych se nepotkal s divočákem nebo hajným Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: středa 13. únor, 2008 14:14    Předmět: Citovat

elmara napsal:
TO TomTP : pravděpodobně se jedná o nějaký rytuál Smile Já se ale obvykle pouze pomodlím abych se nepotkal s divočákem nebo hajným Smile


co to ? Shocked .. jinak pozdravuj ve Zvoli, nadherne se tam pije, hezky vzduch a prostredi Wink
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 13. únor, 2008 15:44    Předmět: Citovat

Asi se v tom chatu stále špatně orjentuji. Ta poznámka patřila k ladění Ace. Což se bohužel dá asi jenom pomocí nějakého kouzla. Aneb opravdu netuším co by chtěl nastavovat. Ve Zvoli je dobře, mám tam kámoše na šmoulově. Takže to jsou většinou zahradní párty a do hospody k rybníku se jezdí jenom pro točený Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
horst



Registrace: 12.4. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Uherské Hradiště

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 20:42    Předmět: Citovat

"Naladit", vlastně seřídit se dá diskriminace. Je to ten jediný trimr na desce (ale kdo by to při každé výměně cívky dělal). Myslím, že ACE není plombováno, takže o záruku se tím přijít asi nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 20:51    Předmět: TO Horst Citovat

Doskriminace se po připojení větší cívky 9x12 pohne lehounce směrem k železu. U 4.5" snipera to nemám odskoušené. Ale to obecně platí pro většinu detektorů a zvláště pro velké cívky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 22:03    Předmět: Citovat

horst napsal:
"Naladit", vlastně seřídit se dá diskriminace. Je to ten jediný trimr na desce (ale kdo by to při každé výměně cívky dělal). Myslím, že ACE není plombováno, takže o záruku se tím přijít asi nedá.


To myslis vazne ??????? Tocit s trimrama ktery jsou nastaveny na digitalnim osciloskopu a hodnota se vaze na dalsich x veci na desce ? PROBOHA, jeste se toho nejaky chudak chytne !!!
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 22:23    Předmět: Citovat

TomTP napsal:
BFU napsal:
Premas napsal:
nedá se na to spoléhat, někdy tak někdy o nak. Dokonce niklák 1895 me to hlásilo jako zátku od piva, jednou tak a při druhém máchnutí onak. Znáte to jak se hlásí zátky. Stejně jsem se ohnul a kopl a čuměl Shocked


Niklák se mi hlásí jako alobal, tak nekopu a to přesně vím.


BFU - nic ve zlym, ale prosim nepis tady takone neskutecne BLUDY. A s tim alobalem...no zkuseny (resp. skutecny) hledaci se asi jen pousmivaji a vedi proc. Napis mi prosim jak se ladi ACE a jak to zvladne male decko. Rad se jeste jednou zasmeju Laughing


Máš recht Laughing Laughing Laughing alobaly já kopu skoro nejraději ! Laughing Laughing Laughing ještě že některí ne,alespoň víc zbude na mě ! Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 22:40    Předmět: Re: TO Horst Citovat

elmara napsal:
Doskriminace se po připojení větší cívky 9x12 pohne lehounce směrem k železu. U 4.5" snipera to nemám odskoušené. Ale to obecně platí pro většinu detektorů a zvláště pro velké cívky.

Pravda, pri velkej cievke som to tiež pozoroval.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KUTAC
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 18:30    Předmět: Citovat

Prepinate mody pri hledani,alebo zapnete a idete v jednem mode ?
Nekde sem cital ze pri odruseni Fe ,sa mi ubere dosah.Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 18:36    Předmět: Citovat

rival napsal:
TomTP napsal:
BFU napsal:
Premas napsal:
nedá se na to spoléhat, někdy tak někdy o nak. Dokonce niklák 1895 me to hlásilo jako zátku od piva, jednou tak a při druhém máchnutí onak. Znáte to jak se hlásí zátky. Stejně jsem se ohnul a kopl a čuměl Shocked


Niklák se mi hlásí jako alobal, tak nekopu a to přesně vím.


BFU - nic ve zlym, ale prosim nepis tady takone neskutecne BLUDY. A s tim alobalem...no zkuseny (resp. skutecny) hledaci se asi jen pousmivaji a vedi proc. Napis mi prosim jak se ladi ACE a jak to zvladne male decko. Rad se jeste jednou zasmeju Laughing


Máš recht Laughing Laughing Laughing alobaly já kopu skoro nejraději ! Laughing Laughing Laughing ještě že některí ne,alespoň víc zbude na mě ! Laughing


JJ když je alobal zmačkaný do správného tvaru, tak můžeš mít ten nejdražší detík a stejně ho budeš kopat:-)))
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. březen, 2008 21:31    Předmět: Citovat

Každý kdo alespoň chvilku hledá ví, že odpady (signál o nízké vodivosti) může být to nejzajímavější. (AU) Kdo si tak podle návodu odladí různé druhy smetí má smůlu a (AU) nechává pro ostatní. Ze stejně nízkou vodivostí se pak hlásí i spousta stříbrných starých minciček. U tech nejstarších je pak podobnost signálu doslova dokonalá. Jestli že si někdo doma ladí potenciometry Ace, tak maximálně očima. Není co. Mám chuť poslat fotku základní desky. Ale nevím jak jí vložit do diskuze ? Muj hlavní dojem je že tady někdo neměl asi ten detík ani v ruce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 11:03    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Tedy chlapci nevím. Mít detík se kterým abych měl trochu výkon musel chodit v allu to snad raději nic nebo partu kopáčůSmile)) Tady chodit s allem, tak nedělám nic jiného než kopu:-)))


Tak tomu příspěvku fakt nerozumím.Když hledám v Allu,tak to přece neznamená,že musím všechny signály kopat.Jen jich víc slyším a vybírám si co kopat - při tom nezpomalím diskriminací (filtrováním signálu) reakci detektoru .
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 18:49    Předmět: Citovat

Zlato ma nizkou vodivost takže se velmi často jako signal ukaže železo ale ozve se jasnější ton,to samé alobal ,pokud je nedej bože složený vtom ma petronius pravdu,tak se s tim pere daleko kvalitnější detektor.Ace je upraveny tak aby se sním nemuselo nijak manipulovat a ladit,pilbek to piše jasně a ma pravdu,hledat allu a co kopat to si už rozhodnete sami.Měli by jste si uvědomit že cívky nejsou kalibrovane,takže můžou byt rozdilné v dosahu a každá diskriminace vam vezme dosah,v praxi to znamena že detik si vezme pouze mělký a jasný signal a ty ostatní ať už hraniční nebere.Jedině kde je totalně zaneřáděné místo tak tam je nutne použit menší cívku,je logicke že cívka vezme menší plochu a míň signalu tim ma možnost je lépe vyhodnotit a samozřejmě že nepujde do hloubky.Každy se stim musi asi poprat sam,a na zakladě omylu přide na to že takhle to je nejlepší.Aby to bylo zjistitelné tak si pujčte od kamarada lepší detektor a hned zjistite co jste v diskriminaci přešli,nebo ho na to misto vemte a uvidíte sami co po vás zůstalo a docela mělko a jak rychle ho budete posilat domů.
Ahoj Gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 19:35    Předmět: Citovat

Rozdíl v dosahu základních cívek u Ace není nijak propastná. Dělal jsem testy u 6.5x9" a 9x12". Rozdíl je asi 4-6 cm. Jde samozřejmě hlavně o pokrytí. Při použití 9x12" ale separace hodně trpí. Pokud se pohybujete v železe určitě je menší cívka lepší. Také při hledání menších cílu není velký koláč žádná výhra. Určitě v zamořených lokalitach stojí za úvahu použití 4.5" sniperu. Šance na úspěch se jenom zlepší. Dosahem je tahle cívka stále okolo 13 cm na RU 2h (ve hlíně) což je podle mě docela dobrý na jednoduchý digitálek. Samozřejmě záleží na nastavení citlivosti. To je ale při použití menší cívky také snadnější. Dá se jít určitě o pár segmentů nahoru než při použití 9x12" a o separačních vlastnostech nemluvě. Paradoxně se tak může tát že s 4.5" cívkou máte větší dosah než s 9"x12" kterou jste museli hodně přiškrtit aby byla stabilní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO