Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 441 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GTP 1350 v praxi
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 26. červen, 2007 12:23    Předmět: GTP 1350 v praxi Citovat

Ahoj, jsem čerstvým majitelem tohohle klacíku. Pár praktických rad by se mi určitě šiklo. Najde se někdo, kdo by pomohl? Na první pohled vypadá detík jednoduše, ALE určitě má někdo z vás v kapse nějakou vychytávku. Poradí mi někdo do začátku?
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 07. září, 2007 22:40    Předmět: Citovat

Měl jsem ho a teď ho používá žena. Je opravdu velmi jednoduchý ale jestli nechceš kopat větší rezavá železa, zvedni trochu cívku a jestli signál skáče z nízkých do vysokých a obráceně, tak je to na 90% železo. Ale jedno se mu musí nechat - na víkendové hledání minciček, odznáčků a drobnějších zajímavostí je za ty peníze velmi dobrý.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 17:31    Předmět: GTP 1350 Citovat

Zdary,
tento detík tatéž "zatím" vlastním, ale MUSÍM tě upozornit abys s ním moc intenzivně "nekýval", protože se mi v nejkritičtějším místě zlomil - v držáku na ruku je pod operačním boxem ohyb a v něm jsou tři díry, z toho jedna přes třetinu křehké duralové trubky (prochází jí kabel od baterek) a za rok a půl "kmitání" ze strany na stranu se to prostě ucaplovalo! Já k tomu měl smůlu, že to bylo v záruce a prodejce "nereagoval". Tak OPATRNĚ a POMALU!!! Evil or Very Mad
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 20:04    Předmět: Re: GTP 1350 Citovat

kaprál napsal:
Zdary,
tento detík tatéž "zatím" vlastním, ale MUSÍM tě upozornit abys s ním moc intenzivně "nekýval", protože se mi v nejkritičtějším místě zlomil - v držáku na ruku je pod operačním boxem ohyb a v něm jsou tři díry, z toho jedna přes třetinu křehké duralové trubky (prochází jí kabel od baterek) a za rok a půl "kmitání" ze strany na stranu se to prostě ucaplovalo! Já k tomu měl smůlu, že to bylo v záruce a prodejce "nereagoval". Tak OPATRNĚ a POMALU!!! Evil or Very Mad


No tak to je síla. To jsem ještě nikdy neslyšel. musel to být snad nějaký zmetek, protože něco takového by si snad takový výrobce nedovolil, i když dneska člověk neví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 10:40    Předmět: smůla Citovat

To co se mi stalo se dá zařadit do tzv. Murphyho zákony. Již jsem se s tím víceméně smířil a s polárním chladem to přešel a nebojte, boží mlejny melou....(záruka) Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 11:16    Předmět: Re: smůla Citovat

kaprál napsal:
To co se mi stalo se dá zařadit do tzv. Murphyho zákony. Již jsem se s tím víceméně smířil a s polárním chladem to přešel a nebojte, boží mlejny melou....(záruka) Cool
Ahoj kamaráde..Máš pravdu..na každého jednou dojde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 19:11    Předmět: Citovat

Zdary Cortes, jsem rád, že mohu pozdravit skvělýho člověka i na tomto fóru! Jak říká kámoš v práci: na každou svini se vaří voda! Ale mně to všechno nechává klidným, páč jste mi velice pomohli s výběrem novýho detíku, ale to už je do jiný "mísy"... tak mnoho zdaru kámo... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 19:33    Předmět: Citovat

Tobě taky kamaráde..a doufám,že tě na těchto supr stránkách potkám častěji. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 12:14    Předmět: Citovat

Někde jsem se dočetl, že 1350ka má nějaké zkryté nastavení při ztlačení více tlačítek a dostanete tento přístroj do zvláštního režinu nastavení.
Co je na tom pravdy? Nebo jsem blbě překládal?
Ale jednou jsem se nějak dostal do nějakého nastavení, ale nevím jak jsem se tam dostal. Nemyslím tím tovární nastavení.
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 19:44    Předmět: Citovat

pavel1167 napsal:
Někde jsem se dočetl, že 1350ka má nějaké zkryté nastavení při ztlačení více tlačítek a dostanete tento přístroj do zvláštního režinu nastavení.
Co je na tom pravdy? Nebo jsem blbě překládal?
Ale jednou jsem se nějak dostal do nějakého nastavení, ale nevím jak jsem se tam dostal. Nemyslím tím tovární nastavení.

O tom jsem nikde neslyšel, v českým ani anglickým návodu to nejni a ani na instruktážním vídeu to nejni! Question
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 10:55    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost s cívkou 9x12" pro tento detektor? Vyplatí se si ji pořídit? Známý uvažuje o koupi této cívky. Nevýhodou tohoto detektoru je slabší dosah se základní cívkou.Je to řešení,které se vyplatí?Nebo je to stejné jako u ACE - jen větší prostor prohledání s minimálním nárůstem dosahu?
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 13:55    Předmět: Citovat

Dej si pozor musíš si koupit cívku na GTP a ne na ACE. Na ACE je cívka levnější za asi 2500,-Kč a GTP asi 3300,-Kč. Cívky jsou úplně stejné na pohled.
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 16:51    Předmět: Citovat

pavel1167 napsal:
Někde jsem se dočetl, že 1350ka má nějaké zkryté nastavení při ztlačení více tlačítek a dostanete tento přístroj do zvláštního režinu nastavení.
Co je na tom pravdy? Nebo jsem blbě překládal?
Ale jednou jsem se nějak dostal do nějakého nastavení, ale nevím jak jsem se tam dostal. Nemyslím tím tovární nastavení.


Takové nastavení už (nevím jestli tady) někdo popisoval. Detektor pak pracuje jako při stále zaplém pinpointu (nepohybový mód). Dosahuje lepší hloubky ale nejsou odfiltrované slabé ruchy. Bohužel si už nepamatuji kombinaci těch tlačítek.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fix1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.5. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Střední Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 17:00    Předmět: Citovat

U Garretta GTP 1350 lze zapínat a vypínat PINPOINTING na trvalo bez držení tlačítka PINPOINT. Je to nepublikovaná funkce a provádí se následovně: Při hledání zmáčkněte plus nebo minus a potom alespoň na jednu vteřinu podržte PINPOINT. Zpět se vrátíte tlačítkem OPERATE nebo MENU. Důležité je, abyste tlačítko PINPOINT drželi alespoň vteřinu. Pokud tak neučiníte, sice se ukáže menu PINPOINT, ale bude v nějakém nefunkčním režimu o kterém jsem zatím nezjistil na co je. I po vypnutí Garretta PINPOINT stále zůstává zapnutý až do zmáčknutí OPERATE nebo MENU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 20:31    Předmět: Re: GTP 1350 Citovat

kaprál napsal:
Zdary,
tento detík tatéž "zatím" vlastním, ale MUSÍM tě upozornit abys s ním moc intenzivně "nekýval", protože se mi v nejkritičtějším místě zlomil - v držáku na ruku je pod operačním boxem ohyb a v něm jsou tři díry, z toho jedna přes třetinu křehké duralové trubky (prochází jí kabel od baterek) a za rok a půl "kmitání" ze strany na stranu se to prostě ucaplovalo! Já k tomu měl smůlu, že to bylo v záruce a prodejce "nereagoval". Tak OPATRNĚ a POMALU!!! Evil or Very Mad


Tak bohužel mám stejnou zkušenost. Je to hodně špatně vymyšlené, v ohybu udělat díru Rolling Eyes . Vnitřek je sice ,,vyztužen" nějakým epoxidem, či co to je, ale stejně je ta trubka tou dírou velice zeslabena. Byl jsem s ním poprvé na hledání a po cca 2 - 3 hod. to ruplo. (Není novej a tak je taky klidně možné, že už to bylo načaté) Takže co se týče konstrkce, mohli to amíci za ty prachy vymyslet lépe. Pokud se jedná o hledací vlastnosti tohoto detíku, nebudu zde ještě nic prezentovat, bo jsem s ním byl poprvé a jen pár hoděk. Ale první dojem je hodně dobrej Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 22:01    Předmět: Re: GTP 1350 Citovat

jerry napsal:
Byl jsem s ním poprvé na hledání a po cca 2 - 3 hod. to ruplo.
Tak to je mi záhada - mám ho přes tři roky a nic Shocked
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 10:06    Předmět: Citovat

Jerry, si ma nepotešil. Tiež som ho chcel.
Ako je na tom dosahovo? Nieje to iba väčší a ťažší ACE?
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 10:15    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Jerry, si ma nepotešil. Tiež som ho chcel.
Ako je na tom dosahovo? Nieje to iba väčší a ťažší ACE?




Dosahově se základní cívkou je srovnatelný s ACE s větší cívkou.
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 12:57    Předmět: Re: GTP 1350 Citovat

Baba napsal:
jerry napsal:
Byl jsem s ním poprvé na hledání a po cca 2 - 3 hod. to ruplo.
Tak to je mi záhada - mám ho přes tři roky a nic Shocked


Ona byla hodně nepovedená ta díra, kterou prchází kablík od napájení. (Pod plast. rukojetí) Nepovedená v tom smyslu, že byla mega velká a v podstatě bylo půl trubky fuč. Asi nepovedenej kousek Rolling Eyes
_________________
Fisher F75


Naposledy upravil jerry dne pondělí 18. únor, 2008 13:10, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 13:09    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Jerry, si ma nepotešil. Tiež som ho chcel.
Ako je na tom dosahovo? Nieje to iba väčší a ťažší ACE?


Problémy jsou od toho, aby se překonávali a toto mě rozhodně nevede k tomu abych nadával na detík jako takovej. Ani nebudu dělat žádné závěry, neboť jsem s ním byl zatím jen jednou. Co ale rozhodně říci mohu je to, že komfort hledání se s ACE nedá srovnat a to jsem poznal i po první procházce. A dosah ? Zkoušel jsem jen v garáži na soc. korunu, sens. dva dílky pod max a přiznání barvy na 25 cm. Takže v zemi to bude těch 20 cm co už tu psal Bába a ostatní. U ACE jsem měl socku na air 20 cm, s velkou jsem nehledal, nevím. Původně jsem měl v plánu jít na osvědčené políčko, kde vím že jsou kolesa, ale i šrot a pořádně GTP otestovat. Bohužel byla kosa jako prase a zem jak šutr, tak jsme vyrazili do lesa a v podstatě naslepo. Hned jak zem povolí tak jdu na to a pak dám vědět. Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO