Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 862 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ID excel vs F4
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 06. říjen, 2007 9:23    Předmět: ID excel vs F4 Citovat

Zdravím...Mohl by mě tady někdo srovnat tyto dva detíky (nejlépe někdo, kdo měl možnost chodit s oběma)...Nevím jaký si vybrat...
Výhody F4: Velká cívka, +ještě jedna 20cm v ceně; Lehký stroj; větší výdrž baterií.
Nevýhody: je to novinka-moc lidí o tom zatím nepíše; Až moc velká podobnost s detektory nižší třídy(discovery 3300, titan 3000) které jsou levnější než F4-někdo říká že elektronika je u věch stejná-jen že se liší barevným provedením, někdo zas že "střeva" jsou úplně jiná Evil or Very Mad

Výhody Excelu: lepší design; automat. nastavení země,
Nevýhody: Špatná odolnost proti dešti; malá cívka(20cm)-toto vidím jako největší nedostatek; velká spotřeba baterií.

Kdyby někdo porovnal dosahy, discriminaci byl bych moc rád....díky.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 06. říjen, 2007 10:57    Předmět: Citovat

o F4-ce bych se taky rad neco dovedel,jen mam obavy,aby to nebyl detik na stejne urovni jako ACE 250 Rolling Eyes
Návrat nahoru
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: sobota 06. říjen, 2007 14:12    Předmět: Citovat

Excela jsem mněl,rozlišování a hloubka výborné ale to provedení opravdu mizerné.Navíc pouze 20cm cívka.
F4 mám v plánu koupit jako druhý detík,v Polsku vyjde na 1500 Zl,s dvěma cívkama se to určitě vyplatí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 19. říjen, 2007 20:15    Předmět: Citovat

Dneska dopoledne jsem asi tři hodiny chodil s F4. Co se týče dosahu i diskriminace zlatá 1225x. S ID Excelem se nedá absolutně srovnávat. Je to digitál o dvě třídy níž. Do dneška jsem myslel, že jen o třídu!!!
Ale nikomu nic nerozmluvám, zvlášť ne dovoz z PL.Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 9:45    Předmět: Citovat

Ahoj...nemá tady někdo recenzi na id excel? Líbí se mi tento detík, ale nemůžu o něm sehnat pořádné informace. Kdyby se tady našlo pár hledačů, kteří mají excela, byl bych rád za každou zprávu.
Návrat nahoru
MinTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 301
Bydliště: Hohenmauth

PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 10:25    Předmět: Citovat

Poli: Hledal jsem s nim rok. Ve zkratce muzu rict jen to, ze vykonove je na dobre urovni (skvele rozlisuje barvu, takze po kratkem praxi hodne predmetu dokazes pred vykopanim zaradit), horsi je to se zelezem, tam to chce asi vice experimentovat. Dosah je slusny, dle meho nazoru odpovida cenove kategorii.

Horsi je to ale s technickym provedenim. Po teto strance me vylozene zklamal (nesmyslne reseni pripojeni kabelu k civce - bud zmetek nebo klasicka znama soucastka typu "kurvic").

Pripadne se na konkretni veci zeptej, rad odpovim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 11:10    Předmět: Citovat

F-4 měl pučenej kolega hledač a výsledek s 20cm cívkou je nic moc!
K Fisheru 1225 si ani nečuchne a k 1236-2x už vůbec né!!!! Laughing
Uroveň bych srovnal s GARRETTEM 250,ale co je lepší si netroufám posoudit! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 11:43    Předmět: Citovat

MinTaur napsal:
nebo klasicka znama soucastka typu "kurvic").
.


Pro neznalé objasnění "kurviče" - součástka za pár korun nebo technické řešení, které se na výrobku neustále kazí (kurví) a nutí majitele jinak spokojeného s funkcí výrobku, navštěvovat autorizované opravny, čímž cena výrobku v součtu nenápadně ale podstatně vzroste Shocked . A vvo to tady jde. U Peugeotů jsou to například kladky vodící ocelová lanka, které jsou v vixlajvantového plastu a vy jezdíte jednou za pár měsíců do servisu na výměnu (případ kolegy).
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kacuro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.6. 2006
Příspěvky: 1827
Bydliště: krušnohoří

PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 12:45    Předmět: Citovat

hmmm ... tak to má moje mladá z vixlajvantu celé auto Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 13:59    Předmět: Citovat

Poli napsal:
Ahoj...nemá tady někdo recenzi na id excel? Líbí se mi tento detík, ale nemůžu o něm sehnat pořádné informace. Kdyby se tady našlo pár hledačů, kteří mají excela, byl bych rád za každou zprávu.


Jen ti tu kopíruji info od Pavla z jedné diskuze. Už nevím kdo je autorem. Je to vpoměru cena výkon dost těžko překonatelná mašinka!!!

Dnes jsem vyrazil s ID Excelem od Fishera. Nastavení diskriminace 0 /fisher má -36 až +36,mínusy jsou Fe/, nastavení citlivosti 7, nastavení země si dělá fisher sám- 2 sekundy na zemi- 1 sekunda ve výšce 15cm při držení tlačítka auto- když je to dobře-krátce pípne/ tohle se mi fakt líbí, nastavení země byla pro mě vždycky alchymie. Hlasový projev fishera je úplně jiný než všech ostatních jenom tak plaše pípá-nerad hledám se sluchátky a tak mě s whitem nebo s tesorem bylo vždycky daleko slyšet, to nemluvím o vysoce jódlujícím troyovi. Dokonce si myslím, že aspoň ze začátku bych vedle parťáka s hlasitým strojem nic neslyšel.ID Excel pořád ukazuje čísla co jsou pod cívkou, když je to pod diskriminací ani nepípne, když je to nad nulou-tedy neželezné- pípá čtyřmi tóny- čím vyšší tím lepší a zároveň k tomu vyhazuje příslušné ID číslo. Hloubku ukazuje při pinpointu 0 je 25cm 99 je povrch přibližně- docela to sedí- záleží jak je ta věc velká. Kopal jsem všechno kladné a až na ty nešťastné Cu plíšky od klempířů a zátky od prvorepublikového piva jsem byl spokojený. Ale s těmahle dvěma odpady si neporadí žádný detektor. Dneska jsem za dvě hodiny našel 33 různých mincí, 4 křížky, 2 prsteny a jednu plombu na osivo s nápisem. Návod jsem vytáhl jen jednou- musel jsem se podívat co znamenají čísla a jak se určuje hloubka. Jinak je malý a lehký. Hloubka control boxu je 12 cm, šířka 10cm, výška 6 cm. Držadlo detektoru je na mojí mědvědí tlapu moc velké a to mám fakt velkou ruku. To je zatím vše. O víkendu nekopu, nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 15:25    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Poli napsal:
Ahoj...nemá tady někdo recenzi na id excel? Líbí se mi tento detík, ale nemůžu o něm sehnat pořádné informace. Kdyby se tady našlo pár hledačů, kteří mají excela, byl bych rád za každou zprávu.


Jen ti tu kopíruji info od Pavla z jedné diskuze. Už nevím kdo je autorem. Je to vpoměru cena výkon dost těžko překonatelná mašinka!!!

Dnes jsem vyrazil s ID Excelem od Fishera. Nastavení diskriminace 0 /fisher má -36 až +36,mínusy jsou Fe/, nastavení citlivosti 7, nastavení země si dělá fisher sám- 2 sekundy na zemi- 1 sekunda ve výšce 15cm při držení tlačítka auto- když je to dobře-krátce pípne/ tohle se mi fakt líbí, nastavení země byla pro mě vždycky alchymie. Hlasový projev fishera je úplně jiný než všech ostatních jenom tak plaše pípá-nerad hledám se sluchátky a tak mě s whitem nebo s tesorem bylo vždycky
daleko slyšet, to nemluvím o vysoce jódlujícím troyovi. Dokonce si myslím, že aspoň ze začátku bych vedle parťáka s hlasitým strojem nic neslyšel.ID Excel pořád ukazuje čísla co jsou pod cívkou, když je to pod diskriminací ani nepípne, když je to nad nulou-tedy neželezné- pípá čtyřmi tóny- čím vyšší tím lepší a zároveň k tomu vyhazuje příslušné ID číslo. Hloubku ukazuje při pinpointu 0 je 25cm 99 je povrch přibližně- docela to sedí- záleží jak je ta věc velká. Kopal jsem všechno kladné a až na ty nešťastné Cu plíšky od klempířů a zátky od prvorepublikového piva jsem byl spokojený. Ale s těmahle dvěma odpady si neporadí žádný detektor. Dneska jsem za dvě hodiny našel 33 různých mincí, 4 křížky, 2 prsteny a jednu plombu na osivo s nápisem. Návod jsem vytáhl jen jednou- musel jsem se podívat co znamenají čísla a jak se určuje hloubka. Jinak je malý a lehký. Hloubka control boxu je 12 cm, šířka 10cm, výška 6 cm. Držadlo detektoru je na mojí mědvědí tlapu moc velké a to mám fakt velkou ruku. To je zatím vše. O víkendu nekopu, nemůžu.

Ok díky!...Takže ty s tímto strojem máš taky zkušenosti?
Můžeš mi orientačně napsat z kolika jsi tahal mince (třeba tu soc. korunu)
Záleží na půdě--to vím, ale chci se zeptat jak to chodilo tobě...
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 26. říjen, 2007 15:38    Předmět: Citovat

Ach jo. chyba . "Z kolika jsi tahal soc. korunu." To opravdu nevím. Neměřím když jsem v terénu. Metr s sebou nikdy nevozím. Na přáním jsem to v minulosti u některých detíků měřil na vzduchu, ale vždy s tím, že je to úplně nesmyslné číslo. Nikdy jsem nekopal a nekopu hlouběji než nějakých 25 cm.
Hledám mince a podobné drobnosti, neprovádím výkopové práce. Čas od času takovou blbost udělám a pak si stejně jen nadávám. U detektorů mi samozřejmě na citlivosti záleží ne však kvůli hloubce, ale kvůli malinkým věcem a pak mi jde hlavně o diskriminaci. V těchto hlediskách je ID Excel opravdu skvělý a F4 stojí za prd!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 20:37    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Ach jo. chyba . "Z kolika jsi tahal soc. korunu." To opravdu nevím. Neměřím když jsem v terénu. Metr s sebou nikdy nevozím. Na přáním jsem to v minulosti u některých detíků měřil na vzduchu, ale vždy s tím, že je to úplně nesmyslné číslo. Nikdy jsem nekopal a nekopu hlouběji než nějakých 25 cm.
Hledám mince a podobné drobnosti, neprovádím výkopové práce. Čas od času takovou blbost udělám a pak si stejně jen nadávám. U detektorů mi samozřejmě na citlivosti záleží ne však kvůli hloubce, ale kvůli malinkým věcem a pak mi jde hlavně o diskriminaci. V těchto hlediskách je ID Excel opravdu skvělý a F4 stojí za prd!

Ok fajn...Já se na tu hloubku mincí ptám, protože můj předchozí detík bral mince jen do cca 10-13 cm, a to je myslím málo. Takže se už nechci víckrát "spálit", jestli mě rozumíš...
Návrat nahoru
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 20:46    Předmět: Citovat

Poli: A cos měl za detektor,jestli se můžu zeptat a hlavně jakou velikost mince tahals s těch 10-13cm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 20:55    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Poli: A cos měl za detektor,jestli se můžu zeptat a hlavně jakou velikost mince tahals s těch 10-13cm?

detík to byl whites PRIZM, no většinou to byly soc. koruny a nějaký 50-ti haléře-prostě klasika
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 21:06    Předmět: Citovat

A co se týká té F4, tak jsem myslel, že je to "okleštěná" F-75, jen má méně hledacích programů...Potom co jste napsali, tak to opavdu bude nějakej ACE 250 jak to sem někdo psal.
Návrat nahoru
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 21:11    Předmět: Citovat

Mám FISHERA 1236-2X a kom.kačku to bere s přehledem v 20cm a s cívkou o průměru 20cm!!! Very Happy
Věřím tomu že by to šlo i kolem 25cm,ale nikdy sem tak hluboko žádný kolečko nenašel! Crying or Very sad Jinak v těch 20cm je to pěknej signál a těžko bych ho přešel bez zastavení a dohledání pin-pointem! Laughing
Jo a nějaký testy mávání detektorem nad položenou mincí na zemi: bohužel,ale tomu nevěřím ani za mák! Rolling Eyes Laughing Laughing chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 21:28    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Mám FISHERA 1236-2X a kom.kačku to bere s přehledem v 20cm a s cívkou o průměru 20cm!!! Very Happy
Věřím tomu že by to šlo i kolem 25cm,ale nikdy sem tak hluboko žádný kolečko nenašel! Crying or Very sad Jinak v těch 20cm je to pěknej signál a těžko bych ho přešel bez zastavení a dohledání pin-pointem! Laughing
Jo a nějaký testy mávání detektorem nad položenou mincí na zemi: bohužel,ale tomu nevěřím ani za mák! Rolling Eyes Laughing Laughing chyba

A jinak seš s ním spokojen? Mě se taky líbí a uvažoval jsem o něm, ale je to analog a určitě je těžší na seřízení než digitál...Kolik má vlastně tonů?
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 21:34    Předmět: Citovat

Poli napsal:
kokerss napsal:
Mám FISHERA 1236-2X a kom.kačku to bere s přehledem v 20cm a s cívkou o průměru 20cm!!! Very Happy
Věřím tomu že by to šlo i kolem 25cm,ale nikdy sem tak hluboko žádný kolečko nenašel! Crying or Very sad Jinak v těch 20cm je to pěknej signál a těžko bych ho přešel bez zastavení a dohledání pin-pointem! Laughing
Jo a nějaký testy mávání detektorem nad položenou mincí na zemi: bohužel,ale tomu nevěřím ani za mák! Rolling Eyes Laughing Laughing chyba

A jinak seš s ním spokojen? Mě se taky líbí a uvažoval jsem o něm, ale je to analog a určitě je těžší na seřízení než digitál...Kolik má vlastně tonů?
..když jsem si kdysi chtěl koupit detík,,jsem u prodejce testoval advantage a 1236 2x a odezvou a hloubkou vyhrál advantage..ten druhej je lehčí....Ale nakonec jsem zjistil,že mě analog nesedl vůbec.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 22:10    Předmět: Citovat

cortes: Abych ti řekl pravdu tak mám velkej zálusk na MINELAB QUATTRO MP a su zvědavej kdy se to ve mě zlomí a nechám si ho poslat!
Možná na jaře! Laughing Hledání Exclamation
Ale víš sám jak to je,každej chválí neco jinýho Rolling Eyes
Je to dost prachů a chce to fakt omrknout než do nečeho skočím!
Jinak ADVANTAGE byl taky favorit a možná pude víc do hloubky než 1236-2X!!!!!!!!!! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO