Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 660 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dosah advantage
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: neděle 03. únor, 2008 14:13    Předmět: Citovat

Vrcinak:Všiml jsem si až teď ,že ses mě na to ptal.Bohužel nemohu srovnávat,XP jsem nikdy nezkusil,ale odpověděl Ti Jokr a tomu můžeš opravdu věřit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pondělí 04. únor, 2008 10:27    Předmět: Citovat

jokr napsal:
G-max a advantage jsou v podstatě totožné,jak velikostí základní cívky, tak kmitočtem a zřejmě i způsobem zpracování signálu.Nemůžou proto být mezi nimi velké rozdíly v dosahu.Pro XP mluví váha a možnost rozlišení zvukem,ale je to hodně kostrbaté a chce to dost cviku,pro Áčko zase jednodužší ovládání a podle mého lepší diskriminace.Goldmax je dosahově podprůměr a lépe bere díky kmitočtu drobnosti,toď vše.


Zdravim diky za info
s G-max jsem mel problem nechtel mi hlasit cast - asi tak tretinku mosazneho krouzku o pribliznem prumeru 4 - 6 cm jinak chodil ok pokud to slo a sel dat na plno pomalu jsem musel lopatku tahat za sebou na provazku
pak jsem zaslechl neco o problemu s bronzem zrejme zalezi na tvaru
no nevim nemel jsem ho dlouho ale byl rychlej a sel dolu na mince mimo drobotiny no kdo vi co vsechno mohl prejit
Gold-max 1 jsem videl v akci u me na zahrade na komance ve 28cm a nemel problem ani s urcenim barvy - to moje quattro tu barvu tak tak
ale fakt je ze kousek vedle bylo zelezo a Gold mel mensi civku

to moje postrehy s XP o Acku jsem dost slysel a tak nejak mi to pripadlo podobne jako XP zda se pevnejsi a velkej rozdil je v cene
zdravim vrc


Naposledy upravil vrcinak dne pondělí 04. únor, 2008 11:45, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pondělí 04. únor, 2008 11:14    Předmět: Citovat

28 je dobrá hloubka,ale je otázka jestli to blízké železo nehlásil gold jako barvu a advantážka ho brala jen tak tak,protože už dosah ovlivňoval diskriminátor.Srovnávání detektorů je strašně obtížné,zvlášť pokud jde o pouhé centimetry na hranici dosahu.Většina lidí co měla maxe a přešla na gold,tvrdí že nejde tak hluboko,ale na drobotinu je zase pronikavě lepší.Já osobně bych volil XP ze dvou důvodů,váha a možnost rozlišení při práci v allmetalu,protože jsem na tenhle způsob hledání zvyklý u Jokrů.Bohužel ta cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 04. únor, 2008 12:18    Předmět: Citovat

Dosah má opravdu slušný, ale hodně u tohoto detíku záleží jak ho máš naposlouchyný a jestli jeden má 28cm neznamená, že druhý nebude rád za 22. Chce to zkušenost. A já bych ho nechtěl ze 2 důvodů. Už nikdy jednotón a za druhé váha. Ono když s tím máš pár hodin mávat, tak je každé deko navíc znátSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 04. únor, 2008 17:38    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Dosah má opravdu slušný, ale hodně u tohoto detíku záleží jak ho máš naposlouchyný a jestli jeden má 28cm neznamená, že druhý nebude rád za 22. Chce to zkušenost. A já bych ho nechtěl ze 2 důvodů. Už nikdy jednotón a za druhé váha. Ono když s tím máš pár hodin mávat, tak je každé deko navíc znátSmile


jednotón mi vůbec nevadí, je to jen o zvyku Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 04. únor, 2008 18:03    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
Petronius napsal:
Dosah má opravdu slušný, ale hodně u tohoto detíku záleží jak ho máš naposlouchyný a jestli jeden má 28cm neznamená, že druhý nebude rád za 22. Chce to zkušenost. A já bych ho nechtěl ze 2 důvodů. Už nikdy jednotón a za druhé váha. Ono když s tím máš pár hodin mávat, tak je každé deko navíc znátSmile


jednotón mi vůbec nevadí, je to jen o zvyku Wink


Souhlasím s tebou, že jde jen o zvyk. Taky jsem roky chodil s jednotóny, ale když si pak zvykneš na víc tónů, tak už do jednotónu nejdeš. Ale jinak super detík. Takový detík výkonostně podoný 1236 od Fishera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 19:36    Předmět: Citovat

Je to zvyk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO