Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 481 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fisher Coin Strike vs TeKnetics T2

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xliom



Registrace: 27.10. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 8:39    Předmět: Fisher Coin Strike vs TeKnetics T2 Citovat

Poslední dobou řeším stale stejný problém zda mám zakoupit Fisher Coin Strike či TeKnetics T2. Proto vas všechny prosím o radu který detík koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 10:16    Předmět: Re: Fisher Coin Strike vs TeKnetics T2 Citovat

xliom napsal:
Poslední dobou řeším stale stejný problém zda mám zakoupit Fisher Coin Strike či TeKnetics T2. Proto vas všechny prosím o radu který detík koupit.


A proč ne F-75? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 10:44    Předmět: Re: Fisher Coin Strike vs TeKnetics T2 Citovat

veny napsal:
xliom napsal:
Poslední dobou řeším stale stejný problém zda mám zakoupit Fisher Coin Strike či TeKnetics T2. Proto vas všechny prosím o radu který detík koupit.


A proč ne F-75? Shocked


Ösobně bych v případě F75 počkal tak rok až ho výrobce doladí. zatím mě moc nepřesvědčil.... zatím u mě Coinstrike vyhrává!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 11:07    Předmět: Citovat

Podle mýho názoru bych šel do coinstrike, už jen z toho důvodu že coinstrike, excel, edge můžeš pohodlně ovládat palcem pravé ruky, nadruhou stranu u F-75, T2 musíž použít i druhou ruku, kvůli tomu "otočnýmu knoflíku" a to může být dost nepohodlný-je třeba odložit lopatku(třeba to je detail, který si lidi neuvědomují, ale dost to zdrží)...Podotýkám ale, že žádný z těchto detíků jsem nedržel v ruce, takže to jen a jen můj názor...
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 11:15    Předmět: Citovat

finder, máš pravdu, je to jen a pouze tvůj osobní názor, který se nezakládá na pravdě. Tento detík mám již pár měsíců, předtím jsem měl shodný - T2 - a nikdy jsem nepoužil druhou ruku. Všechy ,gombíky" v pohodě ovládáš palcem. Vlastně jo, druhou ruku potřebuji, když jsem v poloze dřepmo a trhám toaleťák Laughing Laughing a to tu lopatku opravdu také odkládám a někdy to fakt zdržuje muhehe Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xliom



Registrace: 27.10. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 11:48    Předmět: Citovat

No s F75 jsem zatim nikoho nepotkal ,jinak jaké mate zkušenosti s dosahem u Coinstriku a u T2 ? Nějaký vaše osobní zkušenosti s těmahle detikama nějaké nedostatky a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 12:13    Předmět: Citovat

xliom napsal:
No s F75 jsem zatim nikoho nepotkal ,jinak jaké mate zkušenosti s dosahem u Coinstriku a u T2 ? Nějaký vaše osobní zkušenosti s těmahle detikama nějaké nedostatky a tak.

Citace:
Myslím si, že jsi zatím nepotkal nikoho, a s žádným detektorem

Jak již bylo mnohokrát zde (i na jiných fórech) napsané, hledej šmudlo, hledej. Wink Máš tady, ještě než vstoupíš do Hlavní diskuze, sekce k jednotlivým detíkům. Tak si vlez, do kterého se ti zachce a pročítej a pročítej. Nebo se má pokaždé, každému nováčkovi po lopatě, od začátku, vysvětlovat, co je tady již stokrát napsané? Fakt mi to už někdy připadá, že za chvíli, než by si člověk přečetl třeba knížku, tak si najede na net a volové, najděte se někdo, kdo mi ji přečte, nebo aspoň řekne, o čem to je Evil or Very Mad chyba chyba vztek
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 15:11    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
finder, máš pravdu, je to jen a pouze tvůj osobní názor, který se nezakládá na pravdě. Tento detík mám již pár měsíců, předtím jsem měl shodný - T2 - a nikdy jsem nepoužil druhou ruku. Všechy ,gombíky" v pohodě ovládáš palcem. Vlastně jo, druhou ruku potřebuji, když jsem v poloze dřepmo a trhám toaleťák Laughing Laughing a to tu lopatku opravdu také odkládám a někdy to fakt zdržuje muhehe Wink

No věděl jsem, že nebudu mít pravdu Crying or Very sad Very Happy ...Původně jsem myslel že ten gombík musíš chytit mezi palec a ukazovák-to by už bylo komplikovaný...Ale důležité je, že většinu práce za tebe udělá F-75 a Ty už jenom kopeš Laughing
Návrat nahoru
xliom



Registrace: 27.10. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 17:59    Předmět: Citovat

jenom kopu...... Smile .a jestli pak jsi vůbec ty sekce k jednotlivejm detikum čet ja je mám přečtený dávno,jenom jsem prosil o radu ale za tebe dělá vše F75 a ty jen kopeš Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 18:34    Předmět: Citovat

Zanechte kočkování chlapci!! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 18:52    Předmět: Citovat

Ale pánové nechoďte do sebe i na tomto vebu!!!! vztek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 19:38    Předmět: Citovat

Doporučuji o svých detektorech jen študovat v sekcích pro svůj detík a tam si možná nachat poradit.Je to stejné jako když se začnem bavit o autech,každé je pro svého majitele to nej----takto je to i s detíkama. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 19:59    Předmět: Citovat

phac napsal:
Doporučuji o svých detektorech jen študovat v sekcích pro svůj detík a tam si možná nachat poradit.Je to stejné jako když se začnem bavit o autech,každé je pro svého majitele to nej----takto je to i s detíkama. Twisted Evil

Máš pravdu. A je ještě dobré si hlavně pročítat podobné sekce i na jiných stránkách a zahraničních fórech. Sice každej tam o tom svým pěje hotové básně, ale většinou se tam najdou užitečné informace i srovnání s jinými klacky.
to xliom: zkus malinko popřemejšlet, a zjistíš, že radu jsem ti dal. ,,Fšude" máš napsaný, že na dosahu až tak moc nezáleží, ,,fšude" máš napsaný, že je nejlepčejší, když si více detíků "osaháš" a pak si koupíš ten, kterej ti nejlépe sednul, atd, atd. Jak píšu: hledej Šmudlo, hledej Wink Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
general4



Registrace: 20.9. 2007
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: sobota 27. říjen, 2007 21:30    Předmět: Osahávání detektorů Citovat

Taky bych si rád osahal několik detektorů, ale nevím kde a tak zatím osahávám starou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 28. říjen, 2007 1:37    Předmět: Citovat

No jo, ale se starou to je jiný. Abys náhodou nepřišel na to, že jiná se osahává lépe...... Wink Wink Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 28. říjen, 2007 1:44    Předmět: Re: Osahávání detektorů Citovat

general4 napsal:
Taky bych si rád osahal několik detektorů, ale nevím kde a tak zatím osahávám starou Very Happy

Tak aby ti to (jí) vydrželo. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO