Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 917 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový detektor
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Který z nabízených detektorů by jste si pořídili? Cena není rozhodující.
Garrett GTI 1500
11%
 11%  [ 5 ]
Minelab X-Terra 70
45%
 45%  [ 20 ]
Fisher Coinstrike
43%
 43%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 14:14    Předmět: Nový detektor Citovat

Prosím o radu:

Na příští sezónu bych chtěl "přezbrojit". Na výběr je velké množství detektorů a rád bych věděl i váš názor - kolegů. Těchto a podobných debat už proběhlo hodně, ale já už mám vybráno pár zástupců, tak bych chtěl vědět i vaše doporučení. Popřípadě doporučte i jiný detektor, pokud s ním máte dobré zkušenosti. Hledám, a proto bych chtěl vhodný detektor na mince a jiné drobné předměty. Mnou vybrané detektory se pohybují v cenové relaci okolo 20.000Kč a přes tuto cenu bych nechtěl moc "přeskakovat". Rád bych taky, aby měl detektor celkem jednoduché ovládání - zapnout a hledat. Zatím (4roky) hledám s XP100.

1. Garrett GTI 1500 nebo GTP 1350
2. Fisher Coinstrike
3. Tesoro Cortés

A ještě jeden dotaz: Myslíte, že se v období Vánoc změní ceny, bude více "akčního zboží"?

Za všechny vaše názory děkuji! Kolečko


Naposledy upravil Kolecko dne středa 07. listopad, 2007 20:56, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 14:58    Předmět: Citovat

A co tohle? http://www.lovecpokladu.cz/home/minelab-vanoce-217
Taky nevím co dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:13    Předmět: Citovat

Tak tuhle otázku si začínám klást taky! Rolling Eyes Na jaro bych chtěl taky přezbrojit a vůbec nevím do čeho jít! Rolling Eyes Shocked
Přemýšlím o QUATTRU MP,ale je to balík peněz!
Má někdo zkušenost z X-TERROU 50/70???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:25    Předmět: Citovat

Kolečko: Z toho co píšeš je to jednoznačné. Coinstrike je z nich jednoznačně nejlepší ve všech hlediskách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:28    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Tak tuhle otázku si začínám klást taky! Rolling Eyes Na jaro bych chtěl taky přezbrojit a vůbec nevím do čeho jít! Rolling Eyes Shocked
Přemýšlím o QUATTRU MP,ale je to balík peněz!
Má někdo zkušenost z X-TERROU 50/70???


Quattro je jednoznačně lepší. O tom není diskuze. Pokud X-Terru tak 70, ale stejně bych za ty prachy do 70 nešel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:29    Předmět: Citovat

Řekl bych,že se teď ,když jsou ty akce se oplatí koupit... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:34    Předmět: Re: Nový detektor Citovat

Kolecko napsal:
Prosím o radu:

Na příští sezónu bych chtěl "přezbrojit". Na výběr je velké množství detektorů a rád bych věděl i váš názor - kolegů. Těchto a podobných debat už proběhlo hodně, ale já už mám vybráno pár zástupců, tak bych chtěl vědět i vaše doporučení. Popřípadě doporučte i jiný detektor, pokud s ním máte dobré zkušenosti. Hledám, a proto bych chtěl vhodný detektor na mince a jiné drobné předměty. Mnou vybrané detektory se pohybují v cenové relaci okolo 20.000Kč a přes tuto cenu bych nechtěl moc "přeskakovat". Rád bych taky, aby měl detektor celkem jednoduché ovládání - zapnout a hledat. Zatím (4roky) hledám s XP100.

1. Garrett GTI 1500 nebo GTP 1350
2. Fisher Coinstrike
3. Tesoro Cortés

A ještě jeden dotaz: Myslíte, že se v období Vánoc změní ceny, bude více "akčního zboží"?

Za všechny vaše názory děkuji! Kolečko
..Ahoj..Fisher Coinstrike neznám...Cortese jsem přes 3 roky..Podle mě je vhodný na zamořené pole...super diskriminace,separace,dosah je průměr,ale na polu to komenzuje to,že se tam půda obracá...Je lehký a dá se s ním chodit hodně rychle..je vhodný i do kopců..tam je jeho váha velké plus...
S Quattrem bych se v kopcách zbláznil Laughing ale naštěstí je tu nemám. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:34    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Řekl bych,že se teď ,když jsou ty akce se oplatí koupit... Rolling Eyes


To je otázka. Ty věci co dávají by si člověk většinou nekoupil. To radši dám o třetinu míň za starší, sice nejspíš bez záruky, ale ta třetina aspoň mě za to stojí. Zvláště když se kupuje značka jako Minelab nebo Fisher. Tam ta záruka nehraje takovou roli a ušetřit 7-9000 ano. jistě jde o to, aby někde na inzerát byli. Q.MP se zrovna na inzerát moc neprodáváSmile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:37    Předmět: Citovat

Cortesi, jaký byl T. Cortes? Na mince apod?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 15:38    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Cortesi, jaký byl T. Cortes? Na mince apod?


Na mincičky je super, ale dosah už zdaleka super není. Ale je to dobrý detektor!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 16:39    Předmět: Citovat

Petronius: Máš zkušenost s XP?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 16:41    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Cortesi, jaký byl T. Cortes? Na mince apod?
..Jak píše petronius.......Ale já jsem na něj dlouho nedal dopustit...Našel jsem s ním svoje nejhezčí kolečka..I nějaké zlato...Skus si ho někde..otestuj na kolečka ...Já bych si ho koupil hned..mět volné finance..na průskum a do kopců...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 19:11    Předmět: Citovat

Cortes - ty ještě nemáš kšandu ? Dneska jsem vůbec nevěděl, že mám nějaký detík v ruce - lahoda.

Kolečko - coinstrike je dobrý ale šel bych raději do X-terry 70 nebo Quattra - koukni na výsledky ve Kdyni. Jen je fakt, že k minelabům potřebuješ kšandu Shocked
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 19:22    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Kolečko - coinstrike je dobrý ale šel bych raději do X-terry 70 nebo Quattra - koukni na výsledky ve Kdyni. Jen je fakt, že k minelabům potřebuješ kšandu Shocked

X-Terra 70 má 1,3kg - to je celkem nízká váha. Ale taky ho beru na vědomí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 19:38    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Cortes - ty ještě nemáš kšandu ? Dneska jsem vůbec nevěděl, že mám nějaký detík v ruce - lahoda.

Kolečko - coinstrike je dobrý ale šel bych raději do X-terry 70 nebo Quattra - koukni na výsledky ve Kdyni. Jen je fakt, že k minelabům potřebuješ kšandu Shocked
--Mám kšandu,ale v kopečkách neskoušená.. Laughing ...Vlastně jsem ji jen jednou skusil.. Rolling Eyes sem marodil ..tak snad zítra pokud bude venku slušně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 19:46    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Mám kšandu,ale v kopečkách neskoušená..
Na kopečky je finta - kšandu vedeš vrchem přes krabici. Tím se kšanda zkrátí. Další možnost je do kopce kšanda přes krk. Pořád se nemůžu vzpamatovat z radosti, že už mě po hledání nebolí ruka... Nasazování a sundavání jsem zvládl za dvě až tři vteřiny.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 19:48    Předmět: Citovat

Baba napsal:
cortes napsal:
Mám kšandu,ale v kopečkách neskoušená..
Na kopečky je finta - kšandu vedeš vrchem přes krabici. Tím se kšanda zkrátí. Další možnost je do kopce kšanda přes krk. Pořád se nemůžu vzpamatovat z radosti, že už mě po hledání nebolí ruka... Nasazování a sundavání jsem zvládl za dvě až tři vteřiny.
..A votom to je Laughing pohoda Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 20:34    Předmět: Citovat

Nedávno jsem se též rozhodoval co koupit za nový detík, zaměřením jsem spíše kolečkář, tak že volba byla jasná - mašina musí umět najít malé předměty, ale i ve větších hloubkách a musí mít dobrou diskriminaci. Uvažoval jsem nejprve o dovozu ze států (nižší pořizovací náklady) toto jsem posléze zavrhl a detík koupil doma, šel jsem do Quattra MP - mé požadavky beze zbytku splnil i když peněženka utrpěla pořádný šok Sad . Pro kolečkáře je to asi nejlepší detík v současné době u nás prodávaný, co se týká hloubkového dosahu jeho výkony jsou přímo fantastické, zrovna tento týden jsem kopl tří krejcar zhruba z 30-35 cm, je pravda že se člověk s větším dosahem detektoru i více zapotí, ale opravdu to stojí za to Very Happy .
Jediným minusem který bych u tohoto detektoru viděl je bohužel jeho větší váha, ale i to se dá vcelku elegantně vyřešit přiděláním nosného poruhu, kolegové Bába i Cortes to jistě potvrdí Very Happy .
Tak že co říct závěrem, jestli máš strop 20 000,- já osobně bych nějaký ten měsíc počkal, došetřil bych a pak bych do něj šel, pravda 27 000,- je hodně peněz, návratnost investice prakticky nulová, to každý z nás co tohoto koníčka provozuje jistě ví, ale věř že se ti tento detík odmění, přehršlí zajímavých nálezů Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tars
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 1893
Bydliště: Slavkovské bojiště

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 20:38    Předmět: Citovat

bába:jsem tady nováček Sad kde tu ,,kšandu nandu???"at se dívám jak se dívám,tak nic Very Happy
Jinak Tesaro nebrat,jeden rošták mi tady luxoval římanky a bral to dost pečlivě,naštěstí se s tím nedostal tak hluboko,takže aji Goldík i Explouš slavili úzpěchy,když už tak to Qattro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: neděle 04. listopad, 2007 20:54    Předmět: Citovat

tars napsal:
bába:jsem tady nováček Sad kde tu ,,kšandu nandu???"at se dívám jak se dívám,tak nic Very Happy
Jinak Tesaro nebrat,jeden rošták mi tady luxoval římanky a bral to dost pečlivě,naštěstí se s tím nedostal tak hluboko,takže aji Goldík i Explouš slavili úzpěchy,když už tak to Qattro.


Tady máš žádané vlákno Very Happy
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=776&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO