Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 445 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F 75 versus SE
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 15:27    Předmět: F 75 versus SE Citovat

Docela rád bych slyšel názor lidí, které mají zkušenosti s obouma detektory a jejich názor. Zvláště pak množství falešných signálů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 20:24    Předmět: Citovat

Na to by ti nejlépe odpověděl Kakodíl Laughing
Už jsem ho tu dlouho neviděl Shocked
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 21:09    Předmět: Citovat

snedro napsal:
Na to by ti nejlépe odpověděl Kakodíl Laughing
Už jsem ho tu dlouho neviděl Shocked


TAKY JSEM HO DLOUHO NEZAHLÍDNUL.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 21:13    Předmět: Citovat

Tak na něho zavoláme a všichni společně!
Raz,dva,tři teď
Króókóódííílééé Laughing Laughing Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 21:14    Předmět: Citovat

snedro napsal:
Na to by ti nejlépe odpověděl Kakodíl Laughing
Už jsem ho tu dlouho neviděl Shocked

Když měl Krokodill novou F75, chodili jsme já s SE a Krokouš s F75 (viz náš článek "Hledání u Týna nad Vltavou"). F75 mě mile překvapila, jen působila proti SE tak nějak křehčeji co se konstrukce týče. Osobně jsem s ní ale nehledal, takže by nějaké soudy od vedle mohly být zavádějící. Jen mohu konstatovat, že na vyvážení, ovládání a další okometické prvky na mě působila dobře. Jak je to s dosahem, separací a podobně je myslím ve zprávě z Kdyně.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 21:19    Předmět: Citovat

Baba napsal:
snedro napsal:
Na to by ti nejlépe odpověděl Kakodíl Laughing
Už jsem ho tu dlouho neviděl Shocked

Když měl Krokodill novou F75, chodili jsme já s SE a Krokouš s F75 (viz náš článek "Hledání u Týna nad Vltavou"). F75 mě mile překvapila, jen působila proti SE tak nějak křehčeji co se konstrukce týče. Osobně jsem s ní ale nehledal, takže by nějaké soudy od vedle mohly být zavádějící. Jen mohu konstatovat, že na vyvážení, ovládání a další okometické prvky na mě působila dobře. Jak je to s dosahem, separací a podobně je myslím ve zprávě z Kdyně.


No právě tá zpráva z Kdyně mě moc nepřesvědčila. Nemáš tušení jak je to s falešnými signály proti SE? To je asi hlavní důvod proč jsem SE nepořídil do flotily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 21:26    Předmět: Citovat

Ze začátku jsem s nimi měl taky problém ale teď pohoda. Po zavedení kšandy do výzbroje už nemá chybu. Občas něco probzukne ale už to nevnímám.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 21:39    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Ze začátku jsem s nimi měl taky problém ale teď pohoda. Po zavedení kšandy do výzbroje už nemá chybu. Občas něco probzukne ale už to nevnímám.


No právě. Měl jsem ho půjčeného jen jedno odpolko, ale ty falešné signály mi dávaly. Ale jinak třída.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xanopus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 335

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 22:19    Předmět: Citovat

Na to, aby sa dalo objektívne posúdiť, či je detektor X stabilnejší alebo v iných parametroch lepší než značka Y, asi nebude stačiť len skúsenosť s jednou mašinou.
Mlčky sa totiž predpokladá, že každý detektor rovnakej značky sa správa rovnako!

Každý detík je originál. Znovu opakujem, bez ohľadu na to, čo vám budú vtĺkať do hláv predajcovia, nenájdete dva rovnako sa správajúce kusy ani v jednej sérii.
Z toho potom pramenia rôzne nedorozumenia, keď jeden určitú značku do neba chváli, a iný na základe odlišnej skúsenosti, zatracuje...

Keď mám hovoriť z vlastnej skúsenosti, prvé SE by som označil za super stabilné v porovnaní s F75, a z porovnania s druhým SE-čkom zasa vychádza ako vzor stability Fischer...

Pritom obe „vlajkové lode“ minelabu čo som zakúpil boli chybné, a teda vlastne „neštandardné“ jeden dosahom, druhý vadným tienením.
Nehodnotím to, neviem aké percento vadných kusov sa jednotlivým výrobcom dostáva do predaja. Hovorím len o svojej skúsenosti.
Obraz nech si urobí každý sám.

A pozor ešte na jednu vec, nie každý čo je s detektorom nespokojný tu otvorene napíše o jeho vade, alebo neštandardnom správaní.
Každý nie je natoľko úprimný ako habros, ktorý zverejnil svoju negatívnu skúsenosť s Adonisom.
Prečo? Pretože takýmto zverejnením by si výrazne sťažil prípadný predaj.
_________________
Lepšie je zažať svetlo než nádávať na tmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 22:41    Předmět: Citovat

To máš určitě pravdu. Ale moc jsi mi nepomohl, ale přesto díky:-). A co ostatní???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 23:37    Předmět: Citovat

Furt čekám až se ozve krokodill a furt nic - buď nás napíná, nebo je někde na dovolené u móře ! Very Happy
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 7:14    Předmět: Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 12:43    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Velmi dobře to napsal XANOPUS. Já mohu hodnotit také pouze ExplorerSE / a před tím rok a půl -Expl2, před tím Garrett a ještě před tím C-Scope Very Happy / Prostě SE i Expl2 občas nějaký ten prozvuk mají. Přemýšlím, že bych na příští rok ještě rozšířil svůj park právě o 75ku nebo GoldMaxx Power. Pak budu moci porovnávat. Idea
Jen malá poznámka: Když jsem přešel z Expl2 na SE, skoro jsem litoval, že výrobce nezachoval původní pinpoint. Velmi rychle jsem si však na tónový pinpoint u SE zvyknul a už bych neměnil. Laughing



fanu- takže s SE spokojenost? Ničím tě nezklamal? Uvažuju o obnovení výbavy a nerad bych koupil nějakej problémovej typ! Vím že je to samozřejmě vždy na tom, kdo strojek ovládá, ale myslím funkčnost celkově !
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 14:35    Předmět: Citovat

Zdravím Rivale,

ale to víš, že zklamal. Předpokládal jsem u SE nižší hmotnost, Li-Ion baterie atd. Určitě bych mu nepřisuzoval žádné mystické vlastnosti - je to jen pár součástek a SW. A jak psal Xanopus - záleží asi i kus od kusu. Já měl zatím štětí a pěkné nálezy. Na prozvuky jsem si už zvyknul - asi by mi to připadalo už skoro nepřirozené, kdyby si Explorer sem tam nebrouknul. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 14:47    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Zdravím Rivale,

ale to víš, že zklamal. Předpokládal jsem u SE nižší hmotnost, Li-Ion baterie atd. Určitě bych mu nepřisuzoval žádné mystické vlastnosti - je to jen pár součástek a SW. A jak psal Xanopus - záleží asi i kus od kusu. Já měl zatím štětí a pěkné nálezy. Na prozvuky jsem si už zvyknul - asi by mi to připadalo už skoro nepřirozené, kdyby si Explorer sem tam nebrouknul. Very Happy
..budu si muset někdy explorer poslechnout..můj očesanej bráška quattro..podle mě vlastně žádné prozvuky nemá..aspoň ten můj... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 17:03    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Zdravím Rivale,

ale to víš, že zklamal. Předpokládal jsem u SE nižší hmotnost, Li-Ion baterie atd. Určitě bych mu nepřisuzoval žádné mystické vlastnosti - je to jen pár součástek a SW. A jak psal Xanopus - záleží asi i kus od kusu. Já měl zatím štětí a pěkné nálezy. Na prozvuky jsem si už zvyknul - asi by mi to připadalo už skoro nepřirozené, kdyby si Explorer sem tam nebrouknul. Very Happy


Ahoj- Já mám Zetexovou školu a to není broukání ale taky občas pěkný pištění - tak si myslím, že to možná pro mě bude ideální stroj - S tou váhou musím počítat, ale bude to asi na upadnutí pracky - Ještě zvažuju F 75 ,ta by byla lehčí a taky jsem čóhal na MP - ale to bude taky taková těžká mrcha jak SE - Teď už jen čekám na krkodilla co sem napíše o srovnání těch dvou kousků - potom přijde to nejhorší- rozhodnout se !!!
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 19:05    Předmět: Citovat

Tož kurňa borci, už su tady. Měl jsem teraz pár dnů tzv. blbec. To vás ale nezajímá, takže k věci. Porovnávat SE a F75 taky nemůžu, jelikož jsem s SEčkem nikdy nechodil. Jinak co se týče třeba Kdyně, tak tam jsem narazil na jednu zajímavost. Loni jsem tam byl s T2kou. Na Zdenkově zkušební bedně Byla T2ka k nepřekonání, dokonce aby to šlo změřit, museli jsme vejšku nastavovat pivními kelímky. Na hloubkovém polygonu ale nepobrala fšetko Confused . Letos F75ka na bedně lehce nad průměr, ale na T2 neměla. Zato na hloubkovém polygonu s přehledem a dokonce i rezervou pobírala všechno Wink . Co se týče prozvuků Question Asi mám stabilní kus, můžu chodit s klidem s citlivostí vyšponovanou nad 90 a nic. A přitom v Kdyni byly F75ky celkem tři a pouze moje šla nastavit do vysokých čísel s citlivostí Exclamation Question . Docela mě tam zarazil prodejce Pavel D., od kterého F75ku mám, dotazem, jestli náhodou moje stabilní maximální citlivost např.94, není jejich stabilní citlivostí např. 60. Shocked Budu muset pořádně testovat a porovnávat s jinými detíky. Minulý týden mi volal nějaký kolega, že si koupil také F75ku a jeho syn že má T2ku. Když spolu chodili a porovnávali dosahy, tak ta jeho F75 byla o 5-10cm horší. Samozřejmě že jsem mu poradil, ať detík reklamuje. Prostě začínám mít dojem, že v poslední době, při sériové výrobě, co kus, to originál. A to by u takto drahých detíků asi být nemělo. Když jsem četl zase ty patálie, teď už nevím od koho, s SÉčkem, tak je to to samé Evil or Very Mad . ale jak už jsem psal před nedávnem - já su tak šťastné - mě se můj Fíša zaplatil během první hoďky hledání......... muhehe muhehe muhehe
Jo ještě váha - paráda, ruka nebolí ani při celodenním hledání. Napájení na čtyři AA články také dlouho vydrží - v pohodě nad 30Hod. Ještě si chci koupit novou malou cívku, ale nechce se mi tady za ni dávat něco kolem 6,500Kč, když ve státech stojí 150$. To si raději počkám, až ji uvidím někde u sousedů za 150 Euro.....
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 19:56    Předmět: Citovat

Vítáme Krokouše !!! Very Happy
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 20:01    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Na prozvuky jsem si už zvyknul - asi by mi to připadalo už skoro nepřirozené, kdyby si Explorer sem tam nebrouknul. Very Happy
Tak nějak to taky cítím. V nastavení, které používám v podstatě žádné nemám a když, tak už vím o co jde a jde mi to jedním uchem tam a druhým ven.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 21:35    Předmět: Citovat

Tak koukám že to jde s těma detíkama od desíti k pěti jak se zdá!
Výrobci se snaží snižovat náklady na výrobu tím že si nechávají vyrábět komponenty v číně ale na konečné ceně se to nijak neprojevuje Rolling Eyes
Ale kvalita tím dost trpí Sad Krokouš má asi hodně velký štěstí že narazil na povedenej kus což bylo v Kdyni vidět Shocked
Je pak smutný když musí člověk třikrát reklamovat věc aby mu konečně chodila tak jak má! A to pak stejně zjistí že se každej detík ze stejný serie chová jinak vztek
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO