Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 788 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F 75 versus SE
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. listopad, 2007 21:27    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Zase si myslím, že mi neříkáš plnou pravdu. Záruku, si myslím, že budu mít. Jen s tím rozdílem, že budu muset daný výrobek, v případě potřeby uplatnit reklamaci, poslat tam, kde jsem nakoupil. Aspoň tak jsem to pochopil z jejich stránek a různých diskuzí na zahraničních fórech. To samé mi tvrdili v Fisher Labs na dotaz, jestli můžu uplatnit záruku, pokud si koupím cívku na Kellycu. Tvrdili mi, že v případě poruchy musím poslat cívku buďto do Kellyca, nebo přímo jim. Takže pořád je cena za výrobek stejná..... Shocked Question


No nevím. Tak to není jak to říkáš. Ale mě je to putna. Záruka na výrobky zakoupené u prodejců v USA je platná jen pro lidi s trvalou adresou v US, ale neberu ti tvou iluzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. listopad, 2007 21:40    Předmět: Citovat

Neber mi ji. Já jsem k nim volal a toto mi řekli. Tak nevím, kde je zakopaný pes. Ale i kdyby to bylo tak, jak říkáš, tak se na to mrkněme trochu z jiného úhlu. Např. F75ka stojí v Americe něco kolem 930 dolců. Tady v Evropě zase něco kolem 930 ojráčů. Takže asi tak vs stejné hladině, akorát rozdíl v měně. To by pak mohla konkrétně ta cívka, co stojí za louží 150 dolců, stát cca 150 Euro, že Question No a 150 Euro není v přepočtu 6.300,-Kč, za kolik se má u nás prodávat, ale při dnešním kurzu, u nejdražšího prodejce to je přesně 4.140,-Kč Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. listopad, 2007 21:46    Předmět: Citovat

Nuž tak. pár prodejců znám a nemyslím, že by z detektorů zbohatli nebo že by to bylo nějaké terno. Mám hodně dobrého kámoše, který je prodejce v UK a proto vím, že musí brát za ceny pro Evropu, protože kdyby nakoupil levněji v US, tak nemůže držet záruku, protože by ji sám neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. listopad, 2007 21:55    Předmět: Citovat

Já taky netvrdím, že musí každý zákonitě zbohatnout. Pokud prodává tak dvacet, třicet detíků měsíčně, tak si ale už celkem slušně žije. A pokud bude prodávat víc jak stovku detíků..... Při rabatu kolem dvaceti procent..... A u prodejce je to asi jasné, že musí nakupovat trochu jinak, aby mohl držet záruku. Asi jak to napsal Elmara v jiném vláknu o firmě GE-Designe, že pokud nakupuje jinde, tak nemůže asi mít záruku. A nebo to třeba chce řešit tím způsobem, že pokud jim někdo pošle detík na záruční opravu, tak to oni přepošlou prodejci, který se o to dále postará. Nikdo nevíme, jestli nemají nějakou dohodu....
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: neděle 25. listopad, 2007 21:34    Předmět: F-75 Citovat

Zdravím,
po přečtení některých výše uvedených příspěvků, ve kterých se hovoří o nevalné kvalitě zpracování detektoru F-75 (viz vodotěsnost cívky, malý dosah, co kus to originál atd.), na mě padla taková ta pochybovačná nálada, zda F-75 koupit, či nikoliv. Doufám, že se jedná o ojedinělé případy, stejně jako u jiného spotřebního zboží a že za nemalou sumu peněz dostanu kvalitní detektor s dlouhou životností. Veny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 9:20    Předmět: Citovat

Čau veny: já bych to shrnul tuto debatu asi takto: nevalné zpracování detektorů začínají pociťovat všichni. Nejedná se pouze o značku F75, ale všechny značky. Jde to samozřejmě s automatizací a pásovou výrobou. Již to není to, když se dělalo na koleně ručně deset detíků týdně......
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec, 2007 11:30    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Čau veny: já bych to shrnul tuto debatu asi takto: nevalné zpracování detektorů začínají pociťovat všichni. Nejedná se pouze o značku F75, ale všechny značky. Jde to samozřejmě s automatizací a pásovou výrobou. Již to není to, když se dělalo na koleně ručně deset detíků týdně......


JJ to je smutné, žel pravdivé konstatování. Proto nepustím Coinstrike ani náhodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec, 2007 20:48    Předmět: Citovat

Mohu potvrdit,že s T2 jsem měl problémy z cívkou...škvíry a teklo do ní...potom jsem dostal novou-byla lepší,ale škvíry měla taky-teklo do ní...ted jsem jí objel lepidlem a je klid...špatné zpracování Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec, 2007 21:10    Předmět: Citovat

simsa napsal:
Mohu potvrdit,že s T2 jsem měl problémy z cívkou...škvíry a teklo do ní...potom jsem dostal novou-byla lepší,ale škvíry měla taky-teklo do ní...ted jsem jí objel lepidlem a je klid...špatné zpracování Confused

Nojo, ale za ty prachy už by to mohlo být vodotěsné Crying or Very sad . Kámoš také koupil T 2 a velký problém s cívkou. A docela i problém s opravou. Vrátil se mu ve stavu, v jakém posílal. Až na podruhé mu to zatím šlape.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec, 2007 21:40    Předmět: Citovat

Ta cívka je uplně stejná u obou detektorů T2 i F-75! Nejsmutnější,ale je ,že detektor za 25000kč má tak kurevsky zpracovanou cívku!!!
Kámoš měl taky T2 a je rád že ho prodal-uplně stejnej problém s cívkou,do které teče!!! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. prosinec, 2007 20:58    Předmět: Citovat

Čau chlapáci,i když tady řešíte jiné detíky,tak já popíšu jednu svou zkušenost. Já hledám s EX II a jak tu píšete o těch prozvucích tak jsem je měl taky a někdy dost hodně.Jednoho dne,asi po dvou letech hledání se detík zbláznil docela a zhruba po dvou hodinách hledání a někdy i méně hlaholil za všech možných okolností. Já jsem ale ve státech tenkrát koupil ještě jednu cívku do rezervy,ani nevím proč. Po přehození té vadné cívky za dobrou se detektor choval úplně jinak. Téměř žádné prozvuky,jen občas a to jen když detektor položím na zem a kopu,ale opravdu občasně.
Při hledání je stabilní a naprosto nechápu jak jsem to před tím mohl vydržet.Teď jsem s novou cívkou hledal rok a mám pocit že mám jinej detík. Třeba zrovna ta cívka může i u jiných strojů změnit jejich chování,ne nadarmo se říká že cívka je srdce detektoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. prosinec, 2007 22:23    Předmět: Citovat

Myslíš, že je to v cívce? Nemůže to třeba být jen v káblu? Třeba přerušený stínění, špatný kontakt.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. prosinec, 2007 22:46    Předmět: Citovat

Mates 21-je to docela možné,já to ještě nezkoumal,ale ten detík je teď o hodně moc hodnější.Celý tento rok jsem hledal s novou vyměněnou cívkou.Další sezónu mám v úmyslu tu cívku odzkoušet znova a uvidím,ale už ji nevěřím.Rozhodně se stabilita po výměně změnila o moc hodně.V pracovní pozici jsem neměl jediný falešný signál.( když byl detík cívkou nad zemí) a to jsem byl na stejných lokalitách,jako před tím ze starou cívkou. Jestli ta stará cívka bude příští rok zlobit tak ji asi trochu prozkoumám,ale mám pocit že má uvolněné vinutí. Když byla v klidu tak nic,ale jakmile jsem s ní začal mávat a to i na vzduchu,tak se rozezněl neuvěřitelnej koncert.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pátek 07. prosinec, 2007 0:28    Předmět: Citovat

pan33- kde ses flákal? Nebylo tě tady dlouho vidět !!! Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: sobota 08. prosinec, 2007 0:00    Předmět: Citovat

rival napsal:
pan33- kde ses flákal? Nebylo tě tady dlouho vidět !!! Laughing


Já tu chodím každý den,ale to víš někdy jen čtu.Teď jsem zrovna přišel z hospody a ještě trochu panáčkuju.Rivale,teď jsem připil na tvoje zdraví. Chlapi,ať se vám zdaří sraz,já mám firemní večírek a je to vlastně povinost se zůčastnit,tak mě mrzí že nedojdu.Hledat sice chodím sám,ale takovej hledačskej mejdan by mi bodnul.Z mojí babou se o tom nedá moc pobavit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 08. prosinec, 2007 17:29    Předmět: Citovat

pan 33 napsal:
rival napsal:
pan33- kde ses flákal? Nebylo tě tady dlouho vidět !!! Laughing


Já tu chodím každý den,ale to víš někdy jen čtu.Teď jsem zrovna přišel z hospody a ještě trochu panáčkuju.Rivale,teď jsem připil na tvoje zdraví. Chlapi,ať se vám zdaří sraz,já mám firemní večírek a je to vlastně povinost se zůčastnit,tak mě mrzí že nedojdu.Hledat sice chodím sám,ale takovej hledačskej mejdan by mi bodnul.Z mojí babou se o tom nedá moc pobavit. Smile


Ahoj - dík za přípitek -zdálo se mě,že se dávám nějak podezřele do formy !!! Laughing
Toho srazu škoda, bude to dle mýho názoru dobrej slez ! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 9:32    Předmět: Cívka Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 22. únor, 2008 15:05    Předmět: SE v. F75 Citovat

Pan 33 píše: ".. se detík zbláznil docela a zhruba po dvou hodinách hledání a někdy i méně hlaholil za všech možných okolností. Já jsem ale ve státech tenkrát koupil ještě jednu cívku do rezervy,ani nevím proč. Po přehození té vadné cívky za dobrou se detektor choval úplně jinak. Téměř žádné prozvuky ..."

To témeř přesně popisuje můj problém s první cívkou u F-75.
Takzvané "štěbetání" se neustále zhoršovalo, stále jsem musel snižovat citlivost a detektor vypínat.
Nakonec mi kolega v Kdyni půjčil svou cívku a ukázalo se, kde je zakopaný pes.
Bylo to asi chybou kabelu. Problém se začal projevovat po cca 14 dnech od zakoupení detíku.

S novou cívkou můžu vyšponovat citlivost na 90 i více a s nestabilitou a "štěbetáním" je konec.

BTW , má už někdo praktické zkušenosti s 6,5" DD cívkou ?
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 03. březen, 2008 18:59    Předmět: Citovat

Pokud s novou cívkou je bez problému patří ta stará na reklamaci. Škoda, že první serie F75 zaznamenali podobný problém jako T2. Cívka. Dnes už je vše v pohodě, jen trochu problém si koupit starší F75, aby neměla zrovna tu načatou cívku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO