Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 774 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Který je lepší
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 10:47    Předmět: Který je lepší Citovat

Ahoj kolegové přemýšlím o tom že na jaro bych pořídil novou mašinu. Nejradši bych Whites M6 ale asi nesplaším tolik peněz jako druhou variantu se rozhoduju mezi Whites Prizm 4 a Fischer 1236x2. Toho Fischera má kámoš vím že to je dobrej detík co se týče dosahů a diskriminace ale má docela malou frekvenci na drobné věci a s tím Prizm 4 nemám žádnou zkušenost jen jsem četl v časopise detektorevue že je to taky docela gut stroj tak mi poraďte v mém rozhodování vy co máte s tímto detíkem zkušenost díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 11:34    Předmět: Citovat

Vlastním 1236x2,jako tvůj kámoš,nevím kolik s nim máš nachozeno,ale já bych nízkou frekvenci jako mínus vůbec neviděl,ten detík mám asi měsíc,byl jsem max. 8 hledat,v téhle zimě tak na 2hod.a mám 29mincí a další malý drobnosti,pro zajímavost jsem byl o víkendu hledat s kámošema,máme rozmanitej detíkovej park Very Happy jeden kámoš má Rutuse našel 3mince,druhej Zetexe 1 minci,třetí má ACE150 2mince a já s Fíšou 7mincí.Šli jsme před sebou tak aby se detíky nerušily a zabrali podél cesty asi 8.metrový pruh.Zatím se mi nestalo,abych se vrátil bez nějákého kolečka Wink ten poměr ceny a výkonu je špica,ale to víš asi od kámoše.Rozhodnutí je na tobě,já rozhodně nelituju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 12:13    Předmět: Citovat

díky za odpověď to víš že od kamoše vím že to je moc dobrej detík hlavně je nezničitelnej s ním by se dali stromy kácet Laughing minule jsme byli hledat on našel za hodinu 5 mincí a já se svým bounty hunterem jen jednu a já se u každý signálu zastavim a zkouším co by to mohlo být on přijde přejede 2 cívkou a řekne šrot nebo kopej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 13:01    Předmět: Re: Který je lepší Citovat

minkovicak napsal:
Ahoj kolegové přemýšlím o tom že na jaro bych pořídil novou mašinu. Nejradši bych Whites M6 ale asi nesplaším tolik peněz jako druhou variantu se rozhoduju mezi Whites Prizm 4 a Fischer 1236x2. Toho Fischera má kámoš vím že to je dobrej detík co se týče dosahů a diskriminace ale má docela malou frekvenci na drobné věci a s tím Prizm 4 nemám žádnou zkušenost jen jsem četl v časopise detektorevue že je to taky docela gut stroj tak mi poraďte v mém rozhodování vy co máte s tímto detíkem zkušenost díky


Jeden je digitál a druhý je analog. 1236 je sice analog, ale udělá určitě lepší práci. Má určitě podtsatně větší dosah. A je to univerzál vhodný jak na mince, tak na military. Prizm je na mince, které nejsou uloženy moc hluboko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 14:59    Předmět: Re: Který je lepší Citovat

minkovicak napsal:
Ahoj kolegové přemýšlím o tom že na jaro bych pořídil novou mašinu. Nejradši bych Whites M6 ale asi nesplaším tolik peněz jako druhou variantu se rozhoduju mezi Whites Prizm 4 a Fischer 1236x2. Toho Fischera má kámoš vím že to je dobrej detík co se týče dosahů a diskriminace ale má docela malou frekvenci na drobné věci a s tím Prizm 4 nemám žádnou zkušenost jen jsem četl v časopise detektorevue že je to taky docela gut stroj tak mi poraďte v mém rozhodování vy co máte s tímto detíkem zkušenost díky


Tak to bys čučel,jakou drobotinu s 1236-2X sbírám a o hloubce ani nemluvě! Wink
Fisher 1236-2X je skvěle udělanej detektor a strčí do kapse i daleko draší a novější détiky! Laughing Laughing Laughing
Nechválím ho proto,že ho mám,ale výkon a diskriminace nemá chybu! Shocked Very Happy
Co se týče kvality tak FISHER je vyhlášenej po celém světě a jak už někdo napsal,snese i dost tvrdý zacházení! Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 16:33    Předmět: Citovat

To Minkovicak:Přesně tak,jdu pohodovým tempem,pípne mi nějákej lepší signálek a jak říkáš,2x zkontroluju a vím jestli kopat nebo ne,když jsem se začínal s 1236 seznamovat,zkoušel jsem různé nastavení apod.Má vyznačené i pomocné body -,,turn and go" ale když chci jen mince a tak,nastavím disk.6 ,sens.9 a jdu,sielncer používám v zamořeném prostředí,nebo když váhám jestli kopat nebo ne,tenhle druhej obvod je fakt super pomocník!!jen jsem slyšel že bere trochu na dosahu,ale nevím co je na tom pravdy...jinak jsem moc rád že mám analog,v partě jsme 4kluci 2máme analog,2maj digitál...A řeknu ti,že mi s analogama naběháme mnohem víc,spoléháme se na uši,ne na kontrolování barvy na displeji apod.a o to víc času máš na chození a větší šanci že něco najdeš když toho víc prochodíš...Další proč bych nechtěl digitál je příchod tohoto počasí,stupně celsia jdou dolu,spotřeba baterek naopak nahoru!!Displej je zbržděnej,nereaguje jak má Rolling Eyes Mluvím o digitálechv cenové skupině nad jakou přemýšlíš,jak jsou na tom digitály přes 20000,-nemůžu soudit,protože jsem s nima nikdy nehledal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. listopad, 2007 9:39    Předmět: Citovat

kluci děkuju vám všem za rady utvrdili jste mě v tom co jsem chtěl od začátku ale mrzí mě že se nikdo neozval se zkušeností s whites prizm 4 ale to už je jedno ted už jsem pevně rozhodlej a po vánocích jedu do Prahy do Detektorcentra Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
muchmen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 433
Bydliště: Holýšov / DO

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. listopad, 2007 17:08    Předmět: Citovat

minkovicak napsal:
kluci děkuju vám všem za rady utvrdili jste mě v tom co jsem chtěl od začátku ale mrzí mě že se nikdo neozval se zkušeností s whites prizm 4 ale to už je jedno ted už jsem pevně rozhodlej a po vánocích jedu do Prahy do Detektorcentra Hledání


Ahoj. mám prizm IV a jsem zatím spokojenej, ale bohužel ho mám jen měsíc a byl jsem s ním tak 6 x. Tak nemůžu oběktivně vylíčit všechny vlastnosti. Chodím s kolegou co má matrixe M6 a co se týče rozlišení a identifikace předmětu panovala 100% shoda. původně jsem chtěl M6ku ale nijak toho nelituju. Hlavně kvůli váze! Nejlíp uděláš když si je vyzkoušíš a osaháš, snad Ti to pomůže při rozhodování. A toho fishera bych se taky nebál, je dobrej. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 11:23    Předmět: Citovat

Ještě k tomu Fischeru 1236 jak by jste ho porovnali s tou M6 co se týče dosahu dneska už jsem volal do Prahy mohl jsem mít m6 za 15000 ale už byla prodaná tak mám nabídku ještě na jeden tak se furt rozhoduju jestli novej fíša za 15000 nebo starší m6 za 17500
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 18:23    Předmět: Citovat

Fisher 1236-2X je dost slusnej detektor a na hloubku je skoro stejnej jak ADVANTAGE!!! Wink
M6 je uplně jinej detektor po všech stránkách!!! Shocked
Nejprve si oba vyzkoušej a pak teprve kupuj,vyhneš se tak velké ztrátě peněz při případném prodeji na inzerát! Wink

Tím nechcu zatracovat M6-ku,je určitě taky dobrá,ale určitě není nejprodávanější!!! Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 18:29    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Fisher 1236-2X je dost slusnej detektor a na hloubku je skoro stejnej jak ADVANTAGE!!! Wink
M6 je uplně jinej detektor po všech stránkách!!! Shocked
Nejprve si oba vyzkoušej a pak teprve kupuj,vyhneš se tak velké ztrátě peněz při případném prodeji na inzerát! Wink

Tím nechcu zatracovat M6-ku,je určitě taky dobrá,ale určitě není nejprodávanější!!! Exclamation Very Happy


Osobně bych koupil starší, tím se vyhneš té ztrátě peněz, když koupíš na inzerát a pak prodáváš. Troufnu si říci, že 1236x2 je o chlup lepší na diskriminaci, při stejném dosahu. Každopádně je 1236 lehčí, připadne mi jednoduší na ovládání a je to neporuchový stroj. Co se týče M6 to je opravdu otázka. Lidi co znám, že ji mají z ní nejásají. Očekávali, že bude lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 19:51    Předmět: Citovat

... čekali, že jim bude kopat stříbňáky z 50 cm sám Laughing
Teď vážně, porovnávali jsme M6 s uvedeným MINELAB ADVANTAGE s kolegou v Tachově a jak na minci tak na větší předměty úplně stejný dosah. M6 byla díky displeji lepší v rozlišení, ADVANTAGE zase kraloval v diskriminaci větších želez a udělal na mě po téhle stránce moc dobrý dojem. Celkově vzato dva úplně jiné detektory, které v šikovných rukách udělají stejnou práci. S Fisherem 1236-2X srovnávat nemůžu, tak srovnávám s ADVANTAGE, protože jsem zatím neměl tu čest Fishera zkusit. Ani netvrdím, že ten "fíša" nemůže být lepší, jen sem se chtěl zastat M6, když se mi s ní hledá tak dobře Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 20:06    Předmět: Citovat

Já mam M6 a jsem velice spokojen - kolem 17500kč se dá sehnat M6 nová.Nejlépe uděláš když si obě zkusíš - já kopu to samé co kolegové s detíky o 6 - 10000kč dražšími. Docela by mne zajímalo co ostatním na ní nesedí tak pište at to zkusím.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 20:35    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
... čekali, že jim bude kopat stříbňáky z 50 cm sám Laughing
Teď vážně, porovnávali jsme M6 s uvedeným MINELAB ADVANTAGE s kolegou v Tachově a jak na minci tak na větší předměty úplně stejný dosah. M6 byla díky displeji lepší v rozlišení, ADVANTAGE zase kraloval v diskriminaci větších želez a udělal na mě po téhle stránce moc dobrý dojem. Celkově vzato dva úplně jiné detektory, které v šikovných rukách udělají stejnou práci. S Fisherem 1236-2X srovnávat nemůžu, tak srovnávám s ADVANTAGE, protože jsem zatím neměl tu čest Fishera zkusit. Ani netvrdím, že ten "fíša" nemůže být lepší, jen sem se chtěl zastat M6, když se mi s ní hledá tak dobře Cool


Určitě výhodou M6 je displej. To je pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 20:46    Předmět: Citovat

minkovicak napsal:
Ještě k tomu Fischeru 1236 jak by jste ho porovnali s tou M6 co se týče dosahu dneska už jsem volal do Prahy mohl jsem mít m6 za 15000 ale už byla prodaná tak mám nabídku ještě na jeden tak se furt rozhoduju jestli novej fíša za 15000 nebo starší m6 za 17500


Není to tak dlouho co někdo prodával M6 i s větší cívkou za tuším 13000kč.Myslím že měl přezdívku Makumba ale v inzerci jsem už ji nějakou dobu neviděl.S fisherem jsem nehledal ale mám M6 a jsem spokojený,sice každý obhajuje své ale ja si opravdu nemůžu stěžovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 21:19    Předmět: Citovat

Měl sem FISHERA 1236-2X nějakou dobu a můžu o něm říct jen jedno: je to suprovej detektor a můžu jen doporučit!!!!! Nenapadá mě absolutně nic co bych mu vytkl Rolling Eyes a to je na detektoru to nejduležitější! Wink
Teť sem začal hledat s ADVANTAGE PRO a začínám se s ním sžívat! Shocked Very Happy Odezva,rychlá odpověď a hloubka mě doslova dostaly,proto se nedivím,že je tenhle detektor tak oblíbenej! Cool Laughing
Samozdřejmě má i mínus,kterým je jeho váha Crying or Very sad což u 1236-2X nemůžu říct! Very Happy
Jak říkám M6 sem nezkoušel a proto nemůžu hodnotit! Exclamation Každopádně budu rád,když se tady něco o M6 dozvím! Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 21:57    Předmět: Citovat

Taky mam M6 a jsem spokojeny.Je to jednoduchy detektor,ma rad drobotinu a je pohoda s nim hledat.Chci si ho nechat delsi dobu,tak jsem si jeste poridil sondu Super 12" ktera je opravdu super a elypsu do zamoreneho protoze s tim mela M6 trochu problem.Identifikuje velka hluboka zeleza jako barvu,to je jedina moucha.Srovnavat muzu jen s kolegou co chodi s Fisher Edge,testovali jsme jen narychlo na vzduchu polni lopatku a M6 ji brala o neco lepe,na drobotinu si vedla taktez.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 22:14    Předmět: Citovat

kokerss: Advantage to je delo Exclamation Vaha je vec jedna ale mas to dobre vyvazeny,jsou i detiky co na tom jsou hur sice vazi min ale balanc maji spatnej. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 23:25    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Fisher 1236-2X je dost slusnej detektor a na hloubku je skoro stejnej jak ADVANTAGE!!! Wink
M6 je uplně jinej detektor po všech stránkách!!! Shocked
Nejprve si oba vyzkoušej a pak teprve kupuj,vyhneš se tak velké ztrátě peněz při případném prodeji na inzerát! Wink

Tím nechcu zatracovat M6-ku,je určitě taky dobrá,ale určitě není nejprodávanější!!! Exclamation Very Happy
---Porovnával jsem při koupi detektoru advantage a 1236-2X a advantage šel rozhodně hloub na mincičku 10mm 2-3g něž 1236 ..1236 by se mu možná vyrovnala pokud by jsi si dokoupil větší cívku...M6 šla na tu samou mincičku v mém testu taky hloub než 1236...ale není (M6) zase podle mě tak vhodná do zamořeného prostředí...A teď ..babo raď.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec, 2007 23:34    Předmět: Citovat

Tak vám všem děkuji za rady moc jste mi pomohli nakonec jsem se rozhodnul pro M6 pan Chládek mi nabídnul svou zkušební za dobrou cenu což se mi zdálo jako férová cena a já jsem jí tedy vzal snad mi bude vyhovovat ale když bych časem přikupoval do stáje něco do zamořeného prostředí tak se stavim u Fischera. Ještě jednou všem moc díky a přeji hodně radosti při hledání a bohatého ježíška zdařec

Naposledy upravil minkovicak dne pondělí 17. prosinec, 2007 21:45, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO