Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 822 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

1236-x2 nebo 1270
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1236-2X
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 17:24    Předmět: 1236-x2 nebo 1270 Citovat

cau, rad bych vase nazory na tyto dva detektory, nejak se porad nemuzu rozhodnout diky










kdo hleda najde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 17:34    Předmět: Citovat

Zdravím,myslím že rozhodování by se mohlo odvíjet od ceny,kterou seš ochoten investovat...Já jsem spokojeným vlastníkem 1236x2 a myslím že v poměru cena-výkon špica!!!!Dosahy,diskriminace,vše se mi moc líbí,nevím jestli úměrnost cen mezi 1236x2 a 1270 odpovídá výkonu.Podle mě tam takový rozdíly ve výkonu asi nebudou.Říkám ASI protože jsem s 1270 nehledal,na to jsou tu jiní experti.Rád si s Tebou počkám na vyjádření Petroniuse Wink Myslím že si tuto diskuzi nenechá utéct Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 17:38    Předmět: Citovat

tio napsal:
Zdravím,myslím že rozhodování by se mohlo odvíjet od ceny,kterou seš ochoten investovat...Já jsem spokojeným vlastníkem 1236x2 a myslím že v poměru cena-výkon špica!!!!Dosahy,diskriminace,vše se mi moc líbí,nevím jestli úměrnost cen mezi 1236x2 a 1270 odpovídá výkonu.Podle mě tam takový rozdíly ve výkonu asi nebudou.Říkám ASI protože jsem s 1270 nehledal,na to jsou tu jiní experti.Rád si s Tebou počkám na vyjádření Petroniuse Wink Myslím že si tuto diskuzi nenechá utéct Idea
kolik asi tak do ceny za kterou se da poridit 1270 proste me zajima jaky je mezi nimi tech.rozdil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 17:59    Předmět: Citovat

1270..je legenda ..hloubkovej detík..podle mnohých hledačů...1236 mě moc nepřesvědčila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 18:09    Předmět: Citovat

Fisher 1270 má o něco složitější ovládání,jde víc do hloubky a taky je dražší! Shocked Jinak detektor je to perfektní a vyrovná se i daleko dražším detektorům! Laughing
Fisher 1236-2X je jednoduchej,hloubka=1kčs ve 25cm s rezervou a signálem jako víno Exclamation Je to výbornej detektor "můj první analog" se kterým se dá hledat jak válka tak i mince!!! Cena si myslím je neůměrná ,alespoň co se týče USA!
Kdybych si měl vybrat mezi těmato dvouma tak jdu opět do FISCHERA 1236-2X! Laughing Laughing Laughing
Zapoměl jsem napsat,že dobrá volba pro 1236-2X je 27cm cívka! Pak je to dělo Exclamation Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 18:18    Předmět: Citovat

1270 jsem měl poměrně dlouho a nemůžu souhlasit s názorem nade mnou,že je složitý na ovládání.Vše je logický a snadno pochopitelný.A můj názor na něj,byl to můj asi nejlepší detektor a samozřejmě jsem byl vlastníkem více detektorů,takže mohu porovnávat.Ale pravdou je ,že 1236 jsem nezkoušel.K
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 18:30    Předmět: Citovat

Mám zkušenosti s oběma detektory. Pokud jsi začátečník, tak bych ti doporučoval 1225. Pokud jsi pokročilejší, tak 1236x2 je bomba detektor. Určitě by nezklamal a je snadný na ovládání a dobře se s ním zžiješ. 1270 je pan detektor. Lepší výkony ti dá už jen CZ3D a CZ5. Proti 1236 je ovšem trošku složitější a ne tak rychle se s ním zžiješ jako s 1236. Jinak oba detíky lze jen chválit. Těžko jim něco vytkneš. Oba jsou absolutně neporuchové stroje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 19:06    Předmět: Citovat

Petronie ty seš chytrej jako rádio Jerevan.1236 je to samý co 1225 + silencer a pár dalších nepodstatných funkcí.Výkonově jsou naprosto shodné,protože mají stejné schema i cívku.Dále nevím oč je těžší 1270 než 1236 nebo 1225,když jsou to všechno jednotóny,navíc 1270 má rovnou dva diskriminátory u kterých je porovnáním mnohem jednodužší poznat barvu od železa.CZ 5 už se nedělá a CZ 3D je její inovace modernější technologií.Myslím že ses tady pasoval na arbitra detektorů,měl si raději zůstat arbitrem krásy,tam se hůř pozná když někdo jen tak plácá aby byl slyšet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 19:10    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Petronie ty seš chytrej jako rádio Jerevan.1236 je to samý co 1225 + silencer a pár dalších nepodstatných funkcí.Výkonově jsou naprosto shodné,protože mají stejné schema i cívku.Dále nevím oč je těžší 1270 než 1236 nebo 1225,když jsou to všechno jednotóny,navíc 1270 má rovnou dva diskriminátory u kterých je porovnáním mnohem jednodužší poznat barvu od železa.CZ 5 už se nedělá a CZ 3D je její inovace modernější technologií.Myslím že ses tady pasoval na arbitra detektorů,měl si raději zůstat arbitrem krásy,tam se hůř pozná když někdo jen tak plácá aby byl slyšet.


Tentokrát s tvým verdiktem nesouhlasím. Chodil jsem se všema a rozdíl tedy je a pořádný!!! A slyšet být opravdu nemusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 20:20    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
jokr napsal:
Petronie ty seš chytrej jako rádio Jerevan.1236 je to samý co 1225 + silencer a pár dalších nepodstatných funkcí.Výkonově jsou naprosto shodné,protože mají stejné schema i cívku.Dále nevím oč je těžší 1270 než 1236 nebo 1225,když jsou to všechno jednotóny,navíc 1270 má rovnou dva diskriminátory u kterých je porovnáním mnohem jednodužší poznat barvu od železa.CZ 5 už se nedělá a CZ 3D je její inovace modernější technologií.Myslím že ses tady pasoval na arbitra detektorů,měl si raději zůstat arbitrem krásy,tam se hůř pozná když někdo jen tak plácá aby byl slyšet.


Tentokrát s tvým verdiktem nesouhlasím. Chodil jsem se všema a rozdíl tedy je a pořádný!!! A slyšet být opravdu nemusím.
budu rad kdyz mi jeste poradis ja mam zkusenost se zetexem a nemuzu na neho rict neco spatnyho,ale rad bych vyzkousel neco jinyho a i lepsiho,nechce se mi proste jit do neceho stejne tech.parametru ,ale pod jinou znackou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 20:54    Předmět: Citovat

Máš tedy zkušenosti se Zetexem, což není vůbec špatný detektor. Lidi co ho mají na něj nenadávají ani po přestoupení na lepší modely. Zvláště pokud chodili s Omegou nebo Gammou. Z tvého výběru je 1270 samozřejmě nejlepší, ale je to taky otázka peněz. Na inzerátech se prodává 1236 za 10 a 1270 přes 14 tisíc. Což je rozdíl 4 tisíc. Kdyby jsi chodil s 1225 a chtěl vejš, řeknu ti přejdi na 1270. Pokud 4 tisíce nejsou problém, šáhni po 1270. Pokud je rád ušetříš, pak vem 1236 a budeš opravdu spokojený a později přejdeš bu´d na digitál nebo na CZ3D což už je více tónový detektor. Jistě jde o můj názor a někdo to může vidět jinak. Jinak 1236 jsem měl radši než 1270, i když 1270 má lepší výkon i diskriminaci. Ale to jsou jen osobní pocity, žeSmile)), tak doufám, že nebudu zase jmenován "arbiter elegantiae". pokud bych se měl řídit tím, tak bych musel jít k jiné značce:-))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 21:00    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Máš tedy zkušenosti se Zetexem, což není vůbec špatný detektor. Lidi co ho mají na něj nenadávají ani po přestoupení na lepší modely. Zvláště pokud chodili s Omegou nebo Gammou. Z tvého výběru je 1270 samozřejmě nejlepší, ale je to taky otázka peněz. Na inzerátech se prodává 1236 za 10 a 1270 přes 14 tisíc. Což je rozdíl 4 tisíc. Kdyby jsi chodil s 1225 a chtěl vejš, řeknu ti přejdi na 1270. Pokud 4 tisíce nejsou problém, šáhni po 1270. Pokud je rád ušetříš, pak vem 1236 a budeš opravdu spokojený a později přejdeš bu´d na digitál nebo na CZ3D což už je více tónový detektor. Jistě jde o můj názor a někdo to může vidět jinak. Jinak 1236 jsem měl radši než 1270, i když 1270 má lepší výkon i diskriminaci. Ale to jsou jen osobní pocity, žeSmile)), tak doufám, že nebudu zase jmenován "arbiter elegantiae". pokud bych se měl řídit tím, tak bych musel jít k jiné značce:-))))
ja mel gammu a nebyla spatna za 3roky zadny problem na to co sleduji u nekterych znacek to ted nemyslim na fisera to povazuji za dobrou znacku,docela by me zajimalo v cem ta 1236 na tebe zanechala ten lepsi pocit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 21:02    Předmět: Citovat

setkal jsem se taky s nazorem ,ze 1270 je zastaraly ,tak si rad necham poradit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 21:47    Předmět: Citovat

Lépe se mně s ní zžívalo. Měl jsem pocit, že jsem ji poznal mnohem lépe než 1270 zhruba při stejném množství nachozených hodin. Prostě měl jsem ji radši, i když 1270 má dokonalejší diskriminaci a dosah je taky lepší. Myslím, že to byla srdeční záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 21:49    Předmět: Citovat

petrle napsal:
setkal jsem se taky s nazorem ,ze 1270 je zastaraly ,tak si rad necham poradit


Celá 12 řada již dost pamatuje, ale ukažte analogy, které je v této cenové skupině překonávají a nenajdete je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pátek 14. prosinec, 2007 9:00    Předmět: Citovat

Petronie,jsem rád žes přiznal fakt,že hodnotíš detektory pocitově srdcem,protože pak se nemůžeme shodnout.Já je hodnotím racionálně podle znalosti střev,praktických testů a výsledků v terénu.Reagoval jsem jen proto,že v tvých hodnoceních je cítit spíš fandovství než objektivita.To ale lidem co se potřebují rozhodnout moc nepomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pátek 14. prosinec, 2007 14:22    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Petronie,jsem rád žes přiznal fakt,že hodnotíš detektory pocitově srdcem,protože pak se nemůžeme shodnout.Já je hodnotím racionálně podle znalosti střev,praktických testů a výsledků v terénu.Reagoval jsem jen proto,že v tvých hodnoceních je cítit spíš fandovství než objektivita.To ale lidem co se potřebují rozhodnout moc nepomůže.
cau docela rad bych si precetl tvuj nazor na vyber detektoru aspon znacku nebo nejaky dany kousek diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pátek 14. prosinec, 2007 18:40    Předmět: Citovat

Pokud chceš srovnávat ty dva,tedy 1236 a 1270,tak 1270.Proč?Protože patří mezi nejcitlivější,tedy nejhlubší,protože má manuální odladění země,protože má dva diskriminátory které se přepínají prstem a podle porovnání čistoty tónu nebo jeho potlačení lze zjistit jak moc je předmět na hranici diskriminace.Můžeš hledat v Allmetalu a diskriminátor zapnout jen na zjištění zda kopat či ne.Asi bych toho vymyslel i víc ale tohle musí stačit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petrle



Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pátek 14. prosinec, 2007 22:05    Předmět: Citovat

diky za radu,nejak se klonim k 1270, jen jsem chtel slyset i nazor jinych,protoze mi tento detektor nekteri nedoporucovali pro jeho ne zrovna nejnovejsi tech.parametry ,chci proste dobry analog a mam takovy dojem ,ze je to tenhle Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: sobota 15. prosinec, 2007 18:59    Předmět: Citovat

Nevím z čeho usuzovali na to že je zastaralý.Je to sice koncepce 1266,ale pře dvěma nebo třema roky přešel Fisher na technologii SMD a použité IO obvody jsou současná špička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher 1236-2X Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO