Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 575 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém????
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 26. prosinec, 2008 19:11    Předmět: Citovat

Zdravim. Mam 50ku vic jak 2 roky. Pouzivam od zacatku GP 2700 . Taky mi vypinala a tak jsem napruzil kontakty, vypinala treba i v lete. Ted je klid a to hledam i v - 10. Sam za sebe musim rict ze detik je to skvelej.
Návrat nahoru
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: pondělí 29. prosinec, 2008 14:44    Předmět: Citovat

Mám 70ku,občas se také při zapnutí splaší,dostane hrachy a na 2 až 3 pokus se srovná.Baterky vyndat nemusím,pinpoint se jako promáčklý netváří,vždy jsem to připisoval tomu,že jsem jí holku zlatou nechal makat za přehánky.Asi se nasrala a nechala si prasknout bužírku na kabelu nad cívkou,páč jsem ji poctivě sklápěl do transportní polohy k heftu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kesel



Registrace: 16.3. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: neděle 04. leden, 2009 20:42    Předmět: Citovat

Nazdarek
Ja mám 50, hneď po druhom hľadaní mi začali odchádzať segmenty na displeji. Pekne pajednej čiaročke, až nefungovala polovica displeja. Reklamácia v pohode akurát som čakal dva mesiace Evil or Very Mad , vymenili mi komplet ovládací box. Odvtedy šľape jak hodinky už druhý rok. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 16:01    Předmět: Citovat

Takže ani mě neminula závada u terry 70! Crying or Very sad Párkrát se mě stalo,že sama od sebe vypla,pak mi přestal jít i zvuk z repráku a šel rovnou do zděře na sluchátka (samozdřejmě,že sluchátka tam nebyly)!!! Shocked
Teť se přidala ještě diskotéka jako prase a citlivost musím mít na 20,jak to dám vejš,tak by se to zbláznilo!!!!! chyba
Normálně chodím s citlivostí i na 28 a teť toto!!! Rolling Eyes Crying or Very sad
Reklamace mě asi nemine!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 17:37    Předmět: Citovat

Musím zaklepat, má 70ka jede zatím bez závady druhým rokem, tak že zatím spokojenost Very Happy Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 17:39    Předmět: Citovat

Ta moje je stará 17 měsíců..a vše v pořádku--)) ..klep,klep--))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 17:45    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
pak mi přestal jít i zvuk z repráku a šel rovnou do zděře na sluchátka (samozdřejmě,že sluchátka tam nebyly)!!! Shocked

To mi občas dělá taky. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 18:12    Předmět: Citovat

Ta moje chodila jak švícary... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 18:21    Předmět: Citovat

Začíná mě to srát,kámoš už ju měl taky na reklamaci! Museli vyměnit celej pajšl! Rolling Eyes
Asi sem si vytahnul černýho petra! chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 18:31    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Začíná mě to srát,kámoš už ju měl taky na reklamaci! Museli vyměnit celej pajšl! Rolling Eyes
Asi sem si vytahnul černýho petra! chyba

pokazit se može každý detík,značka...terr bylo prodaných hoooooooodně..a reklamaček jen pár..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 20:12    Předmět: Citovat

cortes napsal:
kokerss napsal:
Začíná mě to srát,kámoš už ju měl taky na reklamaci! Museli vyměnit celej pajšl! Rolling Eyes
Asi sem si vytahnul černýho petra! chyba

pokazit se može každý detík,značka...terr bylo prodaných hoooooooodně..a reklamaček jen pár..


Už su domluvenej z Márem! Terra pojede na vélet do Irska!!! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: sobota 14. únor, 2009 20:29    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Takže ani mě neminula závada u terry 70! Crying or Very sad Párkrát se mě stalo,že sama od sebe vypla,pak mi přestal jít i zvuk z repráku a šel rovnou do zděře na sluchátka (samozdřejmě,že sluchátka tam nebyly)!!! Shocked
Teť se přidala ještě diskotéka jako prase a citlivost musím mít na 20,jak to dám vejš,tak by se to zbláznilo!!!!! chyba
Normálně chodím s citlivostí i na 28 a teť toto!!! Rolling Eyes Crying or Very sad
Reklamace mě asi nemine!!! Evil or Very Mad


Po dlouhé době se na mě začala diskotéka zase valit,párkrát vypnu a zapnu a zas to šlape.Koukám další obět terry 70,Drtikol už to také absolvoval.Já ji mám s US,takže dokud se total nevys..e,tak hold reklamaci neřeším,ale záruka letos stejně padá a pak se děj vůle boží.Ale pochytil jsem pár vlákýnek,že oprava jde řešit i u nás bez posílání do Irelandu apod.Tak zase tak 100% stroj to není a soudruzi s Austrálie udělali někde chybu,nebo moc techniky,jako je to dnes s auty.Soudruzi v Pežotce mě přesvědčovali,jak si vý s elektronikou rady,přístup po prodeji auta hroznej,každou chvíli něco,tak jsem na ně příště hodil bobek a šel příště do oktávky.Aby to za rok za dva nedopadlo tak s Minelabem,uvidíme,co přinesou světlé zítřky.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 8:27    Předmět: Citovat

mexican-


Když začne x-terra blbnůt,diskotéka...tak se s největší pravděpodobností jedná o závadu spojenou s vlhkostí.
Existuje na to recept ...a pokud si člověk netroufá sám tak ti dám adresu odborného servisu v SK ..kde ti to hodí do cajku..a nebudou to posílat do žádného Irska.
Já co mám informace tak to potkalo opravdu jen pár kusů i s tím promáčknutým tl.

-------------------------------------------------------------------------------

Té diskotéce se dá předejít.
Kdo vlastníte x-terru...Používejte ochranný kryt proti dešti..nějaký sáček je na hovno...Nenechávejte terru v místnosti kde může být vlhko,,
Když měníte baterky v dešti..tak pozor ať jsou ty baterky 100% suché.
Když se vrátíte z nějakého toho vlhčího hledání ..tak ji nechávám v teple Rolling Eyes
Nebudu tady tvrdit,že tato závada je pokaždé chyba operátora...můžou být špatně zalakované kontakty a ta vlhkost se tam prostě dostala,,ale jde tomu aspoň částečně předejít.
Přeju hodně nálezů...skoro všem.. Twisted Evil


x-terráři ..nepropadejte panice Laughing každý detektor se může pokazit ..nic není dokonalé.
s toho kvantumu prodaných terr je to otázka jen pár kusů. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 9:20    Předmět: Citovat

Kryt na elektroniku trba mať orginál,alebo ušitý z bavlnenou alebo inou výstelkou.Ide o to že vlhkosť sa zráža na igelite a detektor je vo vlhkom prostredí.Pri kryte z výstelkou vlhkosť je tam odsávaná Rolling Eyes aspoň čiastočne.Mikroténový sáčok používať len výnimočne.Detektor je drahá mašina a nepoužíva sa v temperovaných bytoch ale v ťažkých podmienkach voľnej prírody.Dostáva dosť zabrať a nezaškodí sa o ňu starať.Osobne si myslím že managéri v austrálií alebo v štátoch nerátali že sa ich výrobky budú používať v mínusových podmienkach strednej europy. Laughing
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 09. březen, 2009 11:11    Předmět: Citovat

SM..tak nějak.I ta vlhkost vzduchu je tu kolikrát někde jinde než u nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 10. březen, 2009 8:06    Předmět: Citovat

cortes napsal:
SM..tak nějak.I ta vlhkost vzduchu je tu kolikrát někde jinde než u nich.

Vlastníci možná i zapomínají na "dvojhodinovou temperaci" při přechodu z -5°C do +25°C a pak se to vevnitř orosí a "závada"je na světě. Idea
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 11. březen, 2009 18:05    Předmět: Citovat

Kaprale to snad udela jenom blbec, ze zapne cokoli elektronickeho po prechodu ze zimy do tepla. Ja chodim jenom s krytem a v zime jde Terra do sveho pelechu ve sklepe. Zadne teplo. Baterky vyndavam. Vim jake to je, kdyz prijdu se studenou optikou nekam do tepla. Crying or Very sad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. březen, 2009 8:06    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Kaprale to snad udela jenom blbec, ze zapne cokoli elektronickeho po prechodu ze zimy do tepla. Ja chodim jenom s krytem a v zime jde Terra do sveho pelechu ve sklepe. Zadne teplo. Baterky vyndavam. Vim jake to je, kdyz prijdu se studenou optikou nekam do tepla. Crying or Very sad Laughing

Je to myšleno i naopak, z vyhřátýho auta do -5°C a Tebe jsem tím jako nemyslel. Já "balím" VŽDY řídící jednotku do "zimní kapuce", jednak skrzevá mechanickému poškození a právě již zmiňované temperaci. Ty závady ale nemusí vzniknout tímto způsobem, ale např. výrobou (pátek večer, sobota ráno), jako např. náš automobil zhotovený v sobotu ráno - 99 závad... Very Happy
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 8:36    Předmět: Citovat

Kaprále ani mě nanapadlo, že bys to myslel nějak osobně. Jen jsem to napsal tak nějak neomaleně. Kondenzace vlhka může být problém pokud se elektronika zapne po přechodu ze zimy do tepla. Tam musíš počkat. Obráceně to není problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 10:02    Předmět: Citovat

To já mám v řídící jednotce zespodu vyvrtanou díru. Tou mi ta voda vždycky vyteče - a proto bez problémů... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO