Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 547 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém????
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 13. březen, 2009 14:16    Předmět: Citovat

quad napsal:
To já mám v řídící jednotce zespodu vyvrtanou díru. Tou mi ta voda vždycky vyteče - a proto bez problémů... Laughing

To je hodně dost dobrý, to musím taky udělat, mám tu krásnej švýcarskej vrták o průměru 28 mm, to voda hodně rychle odteče... muhehe
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: úterý 28. duben, 2009 21:33    Předmět: Citovat

Tak se terka 70 dneska asi nadobro pos...a,zapnu,prdnutí v repráku a stále diskotéka symbolů na displeji,pokaždé trochu jiných.Jindy to rozchodila,dneska ne a ne dostat rozum.Tak sedím u netu a projíždím starší příspěvky ,někdo tu nedavno kdesy psal,o zaslání porouchané terry do Irska,kolik to stojí a že to jde i bez záručáku,že si podle výr. čísla zjistí.Strojek pochází s Emeriky a záručák bude nepotvrzen,jestli ho ještě najdu.Máte ještě někdo v hlavě postup,adresu do Irska apod.Chtěl bych využít,že narostlo bejlí a dát to do kupy,než začne orba na strništích.Přispějte radou nebo zkušeností.Děkuji.
P.S.Uvažoval jsem o Aníně,ale podělání strojku to vyřešilo za mně Confused
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: středa 29. duben, 2009 7:33    Předmět: Citovat

Napiš Elmarovi na Lovcích pokladů a ten ti snad poradí co s tím. Každopádně adresu do Irska by měl mít, když mu posílají detíky Idea .
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: středa 29. duben, 2009 20:25    Předmět: Citovat

MarekFox1.Děkuji a chci se optat,ten Elmara je někdo s majitelů a provozovatelů Lovce pokladů(p. Mlejnský),nebo přispěvatel na stránkách:Nejsem zde registrován i když obchod jsem zde udělal,ale Elmaru znám jenom z reakcí pod příspěvky.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 29. duben, 2009 21:27    Předmět: Citovat

mexican napsal:
MarekFox1.Děkuji a chci se optat,ten Elmara je někdo s majitelů a provozovatelů Lovce pokladů(p. Mlejnský),nebo přispěvatel na stránkách:Nejsem zde registrován i když obchod jsem zde udělal,ale Elmaru znám jenom z reakcí pod příspěvky.


Je to Prodejce a provozovatel www.lovecpokladu.cz ! Určitě se bude snažit,Ti pomoci!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trasyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.3. 2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Chomutovsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 10:00    Předmět: Citovat

Vždy tak 2x-3x za hledání se mi stane, že z ničeho nic přestane fungovat zvuk (chodim bez sluchátek). Musim detektor vypnout a znova zapnout...Stává se vám to taky?
_________________
X-Terra 70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 11:13    Předmět: Citovat

trasyk napsal:
Vždy tak 2x-3x za hledání se mi stane, že z ničeho nic přestane fungovat zvuk (chodim bez sluchátek). Musim detektor vypnout a znova zapnout...Stává se vám to taky?


Stávalo!!! Dělá to ta zdířka na sluchátka! Když sem chodil bez sluchátek,tak se mi stávalo to samé! Nosil jsem u sebe konektor 6,3mm a když přestal fungovat zvuk,tak sem ho tam vrazil a vytáhnul,pak bylo vše OK! Cool Ale během měsíce se to zhoršoval a terra putovala na 2 týdny na ozdravnou dovolenou do Irska!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 19:29    Předmět: Citovat

trasyk napsal:
Vždy tak 2x-3x za hledání se mi stane, že z ničeho nic přestane fungovat zvuk (chodim bez sluchátek). Musim detektor vypnout a znova zapnout...Stává se vám to taky?

Tak to se mi stává i na nové teře a to i když jsem ji zapl a nezahrála. Chtěl jsem ji rozkuchat, ale předem jsem jakoby prístroj vzal do obou rukou a zkusil ji zlomit přes roh. Kontakt asi zabral a teď mi šlape v pohodě. Displej fungoval pořád jen tan zvuk. Zkus to ,myslím si, že je to jen špatný kontakt, tkzv. studeňák.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 20:14    Předmět: Citovat

K tým zdierkam na sluchátka mám svoju vlastnú skúsenosť: mnoho detektorov má zdierku 6,3 ale väčšina sluchátok je s Jackom 2,5mm. Preto som si kúpil prevod z 2,5 na 6,3. Po niekoľých použitiach na detektore mi to prestalo prenášať zvuk. Nasral som sa a ten prevod som rozobral a zistil som, že materiál - medený pliešok na kontakty je veľmi mäkký - čiže po 10-15 zasunutiach sa kontakty ohli a ostali ohnuté - nedošlo k vodivému kontaktu. Trebalo ich po nejakom čase napružiť - poohýnať. Je to klasické šetrenie materiálom - miesto kvalitného pružinového, nekvalitná mäkká meď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 22:29    Předmět: Citovat

tibko napsal:
K tým zdierkam na sluchátka mám svoju vlastnú skúsenosť: mnoho detektorov má zdierku 6,3 ale väčšina sluchátok je s Jackom 2,5mm. Preto som si kúpil prevod z 2,5 na 6,3. Po niekoľých použitiach na detektore mi to prestalo prenášať zvuk. Nasral som sa a ten prevod som rozobral a zistil som, že materiál - medený pliešok na kontakty je veľmi mäkký - čiže po 10-15 zasunutiach sa kontakty ohli a ostali ohnuté - nedošlo k vodivému kontaktu. Trebalo ich po nejakom čase napružiť - poohýnať. Je to klasické šetrenie materiálom - miesto kvalitného pružinového, nekvalitná mäkká meď.


Dovolím si tě opravit. Většina sluchátek má jack 3.5. Rozměr 2.5 je jen u některých, hlavně neznačkových mp3 a některých čínských mobilů.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 01. květen, 2009 22:20    Předmět: Citovat

Ten přechod na 6,3 jacka taky jsem s tím kdysi zápasil když už jsem kupoval třetí kus tak jsem se nasral a koupil jsem si značkovej dražší a od tý doby mám klid Wink fakt to nemá smysl kupovat věci za 40kč páč po třetím kousku zjistíš že už jsi na ceně značkového Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: neděle 03. květen, 2009 21:32    Předmět: Citovat

Chlapy,děkuji za radu,ze strany Lovců Pokladů super přístup a ochota,takže mašinka jede do Jílového,snad to bude prkotina a detík nepojede za moře.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 04. květen, 2009 7:27    Předmět: Citovat

S konektorem na sluchátkách jsem zatím něměl žádný problém (musím zaťukat) Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
martindo



Registrace: 6.12. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 0:25    Předmět: Citovat

Já dávám Terce dost zabrat. Ale vzpomínám že, jednou nad dírou taky nastala diskotéka. Doma jsem ji rozdělal a nic neviděl, tak jsem rozdělal konektor na desce od klávesnice ten plochý kabel byl od otřesů vymačkaný stačilo ho nůžkama zastřihnout a bylo to ono. Tera prostě dostávala všelijaké signály od tlačítek. Jinak šlape výborně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: pátek 22. květen, 2009 22:11    Předmět: Citovat

Takže detík jel do Irelandu na ozdravnej pobyt,už je na cestě zpátky,detík zakoupen za velkou louží a i když bez záručáku,přesto opraven v záruce a platba bude jen poštovné.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 23. květen, 2009 9:45    Předmět: Citovat

mexican napsal:
Takže detík jel do Irelandu na ozdravnej pobyt,už je na cestě zpátky,detík zakoupen za velkou louží a i když bez záručáku,přesto opraven v záruce a platba bude jen poštovné.

Celej Minelab i s jedním nejmenovaným prodejcem v Čechách mají k zákazníkům velice obdivuhodný a vstřícný přístup, což se v této pojebané době hned tak nevidí, smekám... Shocked
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: sobota 23. květen, 2009 20:52    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Celej Minelab i s jedním nejmenovaným prodejcem v Čechách mají k zákazníkům velice obdivuhodný a vstřícný přístup, což se v této pojebané době hned tak nevidí, smekám... Shocked
Proč nejmenovaným ? Když si někdo zaslouží pochvalu, tak ať tady zazní naplno. Tady nejsme na jednom nejmenovaném webu, kde ti podobný příspěvek o nějakém jiném jmenovaném prodejci donedávna ihned mazali Laughing .
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 25. květen, 2009 11:32    Předmět: Citovat

Baba napsal:
kaprál napsal:
Celej Minelab i s jedním nejmenovaným prodejcem v Čechách mají k zákazníkům velice obdivuhodný a vstřícný přístup, což se v této pojebané době hned tak nevidí, smekám... Shocked
Proč nejmenovaným ? Když si někdo zaslouží pochvalu, tak ať tady zazní naplno. Tady nejsme na jednom nejmenovaném webu, kde ti podobný příspěvek o nějakém jiném jmenovaném prodejci donedávna ihned mazali Laughing .

Já tady z právního hlediska NEMOHU dělat reklamu, ačkoliv by si to dotyčný "nejmenovaný" prodejce zasloužil. Kdo má ale fištrón, tak se k tomu dogóme... muhehe
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 25. květen, 2009 15:38    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Já tady z právního hlediska NEMOHU dělat reklamu,
Shocked Question To jako že by to hnal někdo vejš ? Laughing Tady asi ne - kromě toho zmínka o kvalitních službách, nebo výrobku ostatním pomůže a pokud to není opakované spamování všech vláken, tak se tady asi nikdo zlobit ani nemůže. Myslím, že skoro každý tu už na něco (nebo na někoho) ostatní upozornil - dobrý pinpointer, špatný prodejce a podobně. Jediné upozornění, které tady zaručeně nenajdeš je na tutovou lokalitu na zlaťáčky.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO