Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 580 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F75 vs. DFX
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skuhry



Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 10:57    Předmět: F75 vs. DFX Citovat

Zdravim, momentalne se nachazim v situaci kdy resim zda-li koupit f75 nebo dfx a nemohu se stale rozhodnout a tak by se asi hodila kazda rada, poznatek.

dfx - velke mnozstvi nastaveni, vaha, problem s baterkama, proverena kvalita,
f75 - novinka, slibne preference, lehky, ergonomie, dost citlivy,

oba pristroje mohu mit vesmes za stejnou cenu, ale stale nevim k cemu se priklonit vice...

procetl jsem si toho spoustu, nekdo jiz psal ze kdyz se umi s dfx tak strci do kapsy i SE a F75 ale nebo taky naopak.

prosim o nejaky poznatek ci radu...
dekuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 11:52    Předmět: Citovat

Jaký má dfx problém s baterkama ?

Jinak můj osobní názor je, že F75 je lepší kup pro člověka, kterému jde o hloubku a s dfx se nechce nebo neumí učit. Jinak co se nastavení a schopností týče je srovnávání DFX s F75 asi jako kdyby člověk srovnával F75 a ACE250 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skuhry



Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 13:00    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
Jaký má dfx problém s baterkama ?

no musel by se koupti ten acu blok protoze napajeni je na 12V cili na 8x 1,5V AA
a obyc nabijeci baterky maji 1,2V cili 8*1,2 da 9,6V a pristroj rve ze je uz vybity...
tedy rpoblem to byt nemusi ale me se zatim tak zrejme jevi... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 20:39    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
Jinak co se nastavení a schopností týče je srovnávání DFX s F75 asi jako kdyby člověk srovnával F75 a ACE250 Very Happy


Mr. Green Mr. Green muhehe muhehe Mr. Green muhehe Mr. Green muhehe Á, pan prodejce se ozval. A je jasné, jaké prodává detíky muhehe pohoda
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 21:00    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
Jaký má dfx problém s baterkama ?

Jinak můj osobní názor je, že F75 je lepší kup pro člověka, kterému jde o hloubku a s dfx se nechce nebo neumí učit. Jinak co se nastavení a schopností týče je srovnávání DFX s F75 asi jako kdyby člověk srovnával F75 a ACE250 Very Happy


Nechci se hádat a je mi jasné, že jako prodejce děláš reklamu, ale pokud budu chtít víc nastavovat než hledat vezmu DFX, pokud budu chtít detík s větším dosahem, troufnu si říci lepší diskriminací, tak půjdu do F 75. DFX byl super detík, ale ve své době, je nutné říci, že má své nejlepší léta už za sebou. Nebo v čem je lepší, že ho tady stavíš o několik tříd vejš. Před pár lety to byla špička, ale kdeže loňské sněhy jsou.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 21:19    Předmět: Citovat

Každá značka má své favouše...a každý může být lepší v něčem jiném a někde jinde.
Někam bych si např. vzal cortese ,někam quattro,někam advantage.. atd..

Není přece nic jednodušího než nechat plků a jít to testnout...Chodí sem prodejci a ne jen ofiko ,ale i tzv druhoručáci co je tahají z venku....Nech chodí ... Laughing mě je to fuk..Ale příjemější je mě samozřejmě prodejce,který se pozná už pole přezdívky a jedná rovně.
Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 21:38    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Každá značka má své favouše...a každý může být lepší v něčem jiném a někde jinde.
Někam bych si např. vzal cortese ,někam quattro,někam advantage.. atd..

Není přece nic jednodušího než nechat plků a jít to testnout...Chodí sem prodejci a ne jen ofiko ,ale i tzv druhoručáci co je tahají z venku....Nech chodí ... Laughing mě je to fuk..Ale příjemější je mě samozřejmě prodejce,který se pozná už pole přezdívky a jedná rovně.
Twisted Evil


Naprosto s tebou souhlasím. Nejlépe je detíky vyzkoušet. Myslím, že ve Kdyni už bude dost zkušených hledačů s F75. S DFX se jistě také nějací najdou za ty léta co se prodává. Já taky nemám nic proti žádným prodejcům, naopak jsem rád, že sem chodí, jen to srovnání mi připadne absolutně neadekvátní.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 22:03    Předmět: baterie Citovat

Skuhry asi tomu nerozumim o jakých baterkách píšeš,to už jsi je v DFX vyzkoušel,protože používam Profitexx 3 200mAh a bez problemu vydrží 12 až 16 hodin v DFX.NEBO vydržely v F75 svych 30 hodin i víc záleží podle lokality.V M6 taky 30 hodin ale raději je dobíjím dříve aby mi neklekly někde na lokalitě.
gabriel.7
Oprava v těžkém prostředí jednalo se o skaly s vysokým obsahem železa a mineralizace 8 hodin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1611

PříspěvekZaslal: úterý 27. květen, 2008 23:12    Předmět: Citovat

DFX - F-75... zajímavé, jak se s vlastnictvím některých strojů mění názor na jiné stroje Laughing Ale je fakt že DFX by si už nějakou inovaci rozhodně zasloužil. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 0:01    Předmět: Rozdíl Citovat

Takže na uvod mam obě verze udavaných detektoru DFX a F 75,pokud bych je měl srovnat tak to rozhodně nejde protože oba jsou úplně rozdilné.Nevýhoda DFX váha,ekonomika provozu 8ks. baterií.Výhoda Jednoznačně detektor s nejlepší diskriminaci,vžádnem případě Petronius nemůžeš si troufnout řící že F 75 ma lepší diskriminaci,protože opětovně DFX neznáš a je to zase to samé jako naše diskuze o F4 ,ta byla taky o ničem,protože jsi ji nevyzkoušel a vůbec jsi ji neznal,pouze z vyprávění.Provedeni DFX je velmi kvalitní a pokud bych chtěl detektor na dlouho tak zaručeně vydrží hodně dlouho,což o F75 nemohu říci,ta ma zase jiné vlastnosti lehká,ekonomika provozu jednoznačne nejlepší 4 kusy baterií vydrži neuvěřitelně dlouho což může potvrdit Krokodill ale jsem zvědav co napíše na mě protože mam obě značky.Teď k tomu rozlišení pokud budu spolehat na IDE číslo tak je mají oba,včetně tonové odezvy ale hlavní rozdíl spočíva v tom že eFko ma graf pravděpodobnosti signalu oproti tomu DFX používa spektro graf kterým ma o 30% navrch nad všemi detektory nehodlam srovnávat analogy pouze digitaly.Včetně značky M. mimo jedinou cívku kterou jsem unich nevyzkoušel DD7.5kHz.Velmi se mi libi kolik mame tady odborniku na detektory Jerry M. promiň ale prohlasit u Bullseye II že ma minimalni dosah na korunu 6cm tak ta koruna musí mit velikost vojenské přezky,protože v teto vzdalenosti bere přezku na vzduchu,proto jsem se tě dotázal jaký dohledavač máš nebo odkud čerpáš teorii dosahu.Vratim se k oběma detíkum DFX je a bude ještě dlouho na špici ohledně diskriminace, simultalnímu dvou frekvečnímu rozlišení,proto ta provozní náročnost,díky které se může rovnat speciálum na zlato, šesti stupňová filtrace,aby se DFX mohlo dosahově rovnat tak se může použít 12"cívka , jinak je nové DFX které je označené 300 což je cívka pro hluboký dosah. F 75 stejně jako F4 používaji Biaxialní cívku stejné konstrukce ale pracují na jiné frekvenci,ta cívka je dosahově naprosto nepřekonatelna tím že jde nejen do hloubky ale bere vysloveně i tak drobné věci,což raději ponechám bez komentáře.Nevýhodou je že pokud se jedná o smeťák tak můžete jit domu protože jen ten kdo ma menší speciální cívku tam obstojí,(to patří ale do jiného tématu)ještě tam rozhoduje praxe,nastavení těch kdyby je fakt hodně.
Mimo jiné bych požádal majitele příspěvku Whites aby na osvětlil rozdil mezi DFX verze USA a EU.
To že se ozve prodejce,tak uvítejme vysvětleni problémů.Mimo jine Quade tenhle detektor je tak univerzální že překonal svoji dobu na X let dopředu tam není co inovovat jedině co lze doladit civky pro hluboký dosah a to je už v přece v prodeji pod označením: DFX 300.
Můj problem je vtom že detektor který poznam mě už moc neoslovuje a testuju nový,se kterým se musím učit znova.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 0:07    Předmět: Test Citovat

pokud budu na polygonu poprvé tak abych se ukázal někdo propadne nervozitě a navíc jedná se o umělé prostředí neodpovidající skutečnosti,může detektor za těchto podmínek s pomoci lidského faktoru zklamat,veřejnost - ne majitele pak je jakakoliv diskuze o detektoru o ničem.
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 0:08    Předmět: Citovat

Nechci se hádat, přijeď do Kdyně s DFX a určo tam bude pár lidí s F75 a ukáže se:-).
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 0:15    Předmět: Výběr buď : DFX nebo F 75 Citovat

Jo ještě taková maličkost na kterou jsem zapomněl který detektor bych si vybral měl bych těžkou volbu rozhodoval bych se mezi F 70 a F 5 protože je ještě neznám a docela se na ně těším co přinesou nového?
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 0:24    Předmět: Citovat

Petronius asi jsi zase špatně četl měl jsem oba dva,takže jako s |F4,naše diskuze na úrovni,promiň eFku 75 jsem před týdnem prodal,DFX to půjde do nabídky teď,pokud pojedu do Kdyně tak s F 70 nebo F4 aby jsi ji viděl zblízka a mohl si ji skutečně vyzkoušet ne jenom teoreticky pokec ?
ahoj gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 10:48    Předmět: Citovat

[quote="krokodill"][quote="whites.cz"]Jinak co se nastavení a schopností týče je srovnávání DFX s F75 asi jako kdyby člověk srovnával F75 a ACE250 Very Happy[/quote]

Mr. Green Mr. Green muhehe muhehe Mr. Green muhehe Mr. Green muhehe Á, pan prodejce se ozval. A je jasné, jaké prodává detíky muhehe pohoda[/quote]

Sad promiňte pánové v přízpěvku jsem nezvolil úplně štastná slova, spíše než "co se nastavení a schopností týče" jsem chtěl napsat co se schopností nastavení týče, kde jsem nebyl tak daleko od pravdy. Přece jenom srovnávat menu u F75 a DFX není úplně namístě. Osobně DFX moc nemusím, ale měl jsem požadavek udělat program, který bude odmítat různě zkorodované nábojnice od 9mm do 12,5mm a bude přijímat zlaté mince a prstýnky. Musím říct, že to bylo tolik práce a tolik vybraných úseků VDI, že v tomhle by F75 se svými Notchi asi moc nepochodila.

Jinak F75 nijak nepodceňuju, viděl jsme ji ve Kdyni a má ji můj dobrý kamarád se kterým chodím hledat. Dokonce jsem ve svém prvním přízpěvku napsal, že je to lepší kup pro člověka, kterému jde o hloubku a rychlé zaučení, tak kde je problém Question Tady na webu vystupuju narozdíl od jiných naprosto veřejně, v profilu mám dokonce jako zaměstnání prodejce detektorů kovů. Myslíte,že sem chodím dělat reklamu? Prvotním důvodem, proč jsem v tomto vláknu odpovídal byl zájem o to, jaký mají DFX problém s bateriemi, jelikož jsme o tom nikdy neslyšel a rád si vždycky vyslechnu na co který detektor trpí. Ten zbytek byl jen dovětek s nesprávně zvolenýma slovama.

Já tu taky neosočuju Petroniuse, že tu dělá Megakampaň pro Fischera, jako kdyby to byla jeho HPP. Přeci jenom to bije do očí každého, kdo si tu něco přečte. Docela by mě zajímalo na co má doma pět Fischerů. Při 1200 přízpěvcích za 3/4 roku stejně nedělá nic jiného než sedí u internetu a plká. A jak je vidět tak ve většině "vaří z vody". Až se budu chtít snížit k tomu, abych tu dělal reklamu udělám si přezdívku Pavlonius, a budu sem přizpívat 10 krát denně o tom jak jsou White´si nejlepší na světě.

Děkuju Gabrielovi.7 za obsáhlé popsání DFX. K modelu DFX300 bych chtěl napsat, že je to úplně stejné DFX pouze s cívkou Super 12" označovanou někdy jako White´s 300. A k rozdílu mezi DFX pro USA a EU musím napsat, že detektory DFX vyrobené pro USA nemusí v Evropě správně fungovat, jelikož narozdíl od XLT bylo DFX uděláno podle amerických norem na rušivé vlivy. To mělo za příčinu, že ve většině států Evropy bylo DFX silně nestabilní a muselo být staženo z prodeje. Kvůli tomu musela být vyvynutá úplně jiná základní deska pro Evropu a zatímco v USA si hledači spokojeně běhali po polích s DFX, v Evropě si na něj museli počkat dalších více než 6 měsíců.

Snad jsem všechny nazlobence (kromě Fischeriuse) uklidnil a budu si s nima moc v přátelské atmosféře sednout ve Kdyni u ohně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 11:17    Předmět: Citovat

Pro Whitese: Krom osobních útoků na mě jsi neuvedl jediný pádný argument pro DFX. Já si cením toho, že jako jeden z mála prodejců tady vystupuješ otevřeně. Když si ale dovoluješ o někom říkat, že jen plká, to ale ukazuje na tvou "vstřícnou" a "zdvořilou" osobnost. Někoho napadnout je jednoduché, pádnými argumenty a na polygonu prokázat, že mám pravdu, je těžší. To ať si lidi přeberou, jak chtějí. Já tady uvedu pár argumentů proč ne DFX, které není třeba předvést na polygonu, protože jsou jasné z pouhého popisu přístroje nebo z toho, když si vezmu detektor do ruky.
1 - Váha a vyvážení. Zásadní parametry pro ty, kdo se nechtějí jen vytahovat drahým detektorem, ale jsou nadšení hledači. Jednoznačně vyhrává F75 a to na plné čáře, protože je o tolik lehčí, že je to i pro lidi co nehledají do očí bijící.
2 - Pokud budu hledač, který radši hledá, než nastavuje detektor a probírá se zbytečně složitýma nastaveníma DFX (a nejsem zrovna netechnický typ, živí mě servis a prodej pc a spravuji několik menších sítí), tak zase radši vezmu F75.
3 - Životnost baterií a jejich počet znovu jasně hovoří pro F75.
4 - Byl zde přiznán větší dosah pro F75.

Co se týče diskriminace, to se může prokázat jen na polygonu, kdy detektory budou mít v ruce zkušení hledači. (Na posledním setkání ve Kdyni ještě žádný zkušený hledač s F75 nemohl být, protože v té době byla F75 naprostou novinkou). Pouhé prohlášení prodejce nemá valnou váhu. Co se týče separace, tak stejně jako s diskriminací, ale v tomto případě bych si asi vsadil na DFX.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 13:01    Předmět: Citovat

Smile moje osoba je vstřícná a zdvořilá až dost. Kdyby jsi věděl, jaké požadavky uživatelů (někteří dokonce koupili detektor někde jinde) plním, aby byly s White´sama a mojí osobou spokojení a to většinou zdarma, tak by jsi se asi hodně divil.
Moje prohlášení o plkání byla jen trošku neomalená odpověď na větu, že jako prodejce tu dělám reklamu. To mě trochu uráží. Navíc musím říct, že jsem se nechal unést svým osobním názorem, protože při čtení tvých přízpěvků jsem musel už několikrát jenom polknout a udělat Rolling Eyes .
Co se týká tvých argumentů:
1) váha mluví jasně pro F75, vyvážení DFX je perfektní, tady bych rozdíl nehledal. Co se týká váhy je to do jisté míry dané složitější základní deskou, těžšími bateriemi a celokovovou chránkou elektorniky, zatímco F75 má pouze výlisek z plastu.
2) plně souhlasím, taky chodím radši s M6 resp. poslední dobou s MXT, ale jak jsem psal v prvním odstavci, jsou podmínky, kdy toto složité nastavení člověk potřebuje a F75 tyto možnosti NEMÁ!
3) nevím jak dlouho vydrží baterie u F75, ale věřím tomu že máš pravdu
4) byl přiznán větší dosah F75 než u DFX v základním nastavení. Profík se dostane s DFX hlouběji.


Jak už jsem psal nejsem příznivec DFX, ale rád změřím síly tvojí F75 oproti mému MXT. To jsou detektory zhruba na stejné úrovni (dosah,možnosti nastavení, diskriminace) a hlavně s nima oba chodíme a máme je zvládnutý. Nechci, aby sme byli neepřátelé jen to s tvou podporou fischera občas trochu "nad rámec". I když chápu, že jsou skalní fandové určitých značek. Fandovi BMW taky nikdo nevysvětlí, že nová octávka je lepší auto než jeho vylítaný 10 let starý 530d Laughing V rámci zdvořilosti a vstřícnosti Tě zvu na pivo. ...pokud dorazíš do Kdyně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 13:22    Předmět: Citovat

Pro Whitese: Pozvání určitě přijmu:-) a pokecáme pokud se tam dostanu, rád bych dorazil. Díky.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 14:34    Předmět: Citovat

Fandovství Petronia pro značku Fisher je tu obecně známá věc.Dokonce mám pocit že to samotné značce spíš škodí než prospívá.Motivaci neznám,jen doufám že za tím nejsou zištné důvody.Ke sporu bych chtěl jen dodat,kdo prohlásí že DFX je srovnatelné s ACE 250 deklasuje jen vlastní schopnosti.Whitesy,Spektrem počínaje a DFXsem pokračuje,jsou jediné detektory,u kterých prostřednictvím programu můžete ovlivnit hardwerové vlastnosti detektoru.Taky je to jediný detektor které užívá skutečný mikroprocesor,v ostatních detektorech jsou jen jednoúčelové mikrokontrolery které zákazníkovi tuhle možnost neumožňují.Z toho vyplývá i větší spotřeba,ale taky mnohonásobně větší možnost nastavit detektor k momentálním podmínkám.V této vlastnosti dosud Whitesy dosud nikdo nepřekonal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2008 16:35    Předmět: Citovat

Ahoj jokříku, ahoj whitesi, ahoj Petroniusi, ahoj Gabrieli - no ták, pánové, nechci se hádat, ale gambrinus je lepší něž staropramen muhehe . No jo, ale já můžu i ten staropramen. Tak jo, ve Kdyni si dáme pivínko, pokecáme, ale naco testovat na polygonu? Stejně na něm každej vyšťaví z mašinky i to, co tam není Wink Laughing A když si na ni dám tuto cívku, tak vám dám na prdel všem http://www.findmall.com/file.php?35,file=90947 pohoda Mr. Green A na diskriminaci malou a a a a radši jdeme na pivo muhehe Mr. Green
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO