Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 866 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

tesoro tejon
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 20:39    Předmět: Citovat

No neni tu tolik míst kde nejde odladit, taky je nevyhledávám, ale po dvou letech s Jezevcem si troufnu napsat, že s timto strojkem umim a pokud někde nemohu hledat neni to neumětelstvim.Jednoduše řečeno, než poslouchat neustálé prozvuky a tím přicházet o hlubší signály, to jdu raděj jinam. Jinak Grimi až budeš mit cestu kolem napiš já tě vezmu s sebou na lokalitu kde ladíš každejch 50 metrů a dojdeš na místo kde seš v pr.... Jinak už jsem tu někde pasal ,že nemívá problém odladit na čediči nebo rozpoznat šutry atd. Wink
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 21:10    Předmět: Citovat

Michale,
půda u tebe je na ladění trošku peklo a když se vydáš některou lokalitkou napříč tak musím potvrdit , že se dokáže pěkně vystupňovat mineralizace a když půjdeš navíc do kopce tak přejde v čedič.
U Grimmiho je to taky lahůdka Rolling Eyes Spousta drobných čedičových kousků a některé mají fakt úúúžasnej obsah rudy a tu neodladíš nijak jedině jezdit po políčku s mikrovlnkou a ty žíly vypálit (to není z mé hlavy - inspirováno Jokrem) Cool
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 22:57    Předmět: Citovat

Habáni napsal:

U Grimmiho je to taky lahůdka Rolling Eyes

Ale dědičný, krajový krejcar jsi si našel, tak buď zticha Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 23:50    Předmět: Citovat

čau Dane, no jinak je tu spousta míst kde se dá sáhnout hodně hluboko, zrovna posledně jsem byl jen kousek nad vesnicí, na pískovci ,na kterém je pořádná vrstva lehké písčité půdy je to celé jakoby to před tebou ryl krtek a sewka si v tom šmakovala, kopnul jsem tam pár drobnustek v dost" překvapivé" hloubce.A nejlepší je na tom to, že se to snadno kope.Jo dohlédavačku jsem byl provětrat v neděli (sice jen na chvilku)ale splnila očekávání. Takže dík za doporučení. Wink
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 06. duben, 2011 11:46    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Habáni napsal:

U Grimmiho je to taky lahůdka Rolling Eyes

Ale dědičný, krajový krejcar jsi si našel, tak buď zticha Laughing Laughing


Jo , ale ten dvouhodinovej proslov o tom jak tu rodinu co ho stratila pověsily Rolling Eyes
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 06. duben, 2011 17:52    Předmět: Citovat

S tím jemně vytočeným tresholdem co popisuje Fox to jde fakt přesněji naladit.Skuste si to v plným céresu a potom na tresholdu co nejvíc ubrat.Mám tam často odchylku která je tam slyšet.Nakonec by ale člověk musel ladit asi co padesát kroku,aby to měl tip top,takže tam nějakej menší rozdíl se dá čekat dost často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: středa 06. duben, 2011 20:06    Předmět: Citovat

Ahoj, dělám to teď tak, že ladím s ubraným thresholdem,protože jsou lépe slyšet nuance jak píše Fox, ale vždy překontroluji po osolení naplno většinou to sedí.Zdravím tímto Foxe Ahoj. Very Happy
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jenk007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.9. 2007
Příspěvky: 2648
Bydliště: Vysočina r.v. 1960 Fisher 1270 Deus dohledávačka XP MI-6

PříspěvekZaslal: středa 06. duben, 2011 22:06    Předmět: Citovat

Já jsem tak rád, že u nás asi ten čedič nejni Very Happy Nebo ten fíša na něm vyhrává .
Hledání Ale občas mě splete ztracenej koks, né koain Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 25. květen, 2011 19:49    Předmět: Citovat

Buď rád Jeníku, že jsi letos na jaře nepřijel k nám na návštěvu. Já bych ti ukázal jak vyhrává zase na tom políčku nade mnou. Pamatuješ? muhehe muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: sobota 18. červen, 2011 20:05    Předmět: Citovat

Very Happy Ahoj lidi,chodí sem ještě někdo? Máte někdo zkušenost s tkz. botičkou?Jak moc je vhodná do zamořenějšího prostředí a jak je na tom s hloubkou oproti koncentrice,je mi jasné,že nepujde tak hluboko jako SEW.Dík Cool
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bimbo



Registrace: 3.7. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: úterý 02. srpen, 2011 3:09    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
Tak první dojmy- paráda Exclamation Lehoučkej, dvě diskriminace, volitelnej tón...., citlivost na tenký mincičky a zlato parádní Smile Hlavně se musim pořádně naučit ladit zem- z toho jsem tak trochu ještě jelen Laughing No zejtra jdu už naostro do terénu, tak uvidim Hledání


AHOJ,co si mam představi pod tím "volitelnej ton".Myslel jsem,že je to jednoton.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 02. srpen, 2011 12:29    Předmět: Citovat

Že si ten jeden tón můžeš nastavit, jestli ti víc vyhovuje vysoké pískání nebo hlubší zvuk nebo základní zvuk s VCO modulací. Ten jednotón může pískat cca 9 odlišnými tóny, podle toho, co lahodí tvému uchu.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: úterý 02. srpen, 2011 14:48    Předmět: Citovat

Přesně tak Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: středa 03. srpen, 2011 18:03    Předmět: Citovat

A jaké nastavení používáte? Hlubší, vyšší tón, nebo chodíte ve VCO? Případně nějak to kombinujete? Je to spíš dotaz, aby se rozproudila diskuze Smile. Já osobně mám nastaveno na konci červené šipky, takže poměrně vysoký tón, ale ne úplně ten nejvyšší. Zvykl jsem si a jakmile si s tím pohnu už mi to dělá problémy. VCO nepoužívám.
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: středa 03. srpen, 2011 19:23    Předmět: Citovat

Fox napsal:
A jaké nastavení používáte? Hlubší, vyšší tón, nebo chodíte ve VCO? Případně nějak to kombinujete? Je to spíš dotaz, aby se rozproudila diskuze Smile. Já osobně mám nastaveno na konci červené šipky, takže poměrně vysoký tón, ale ne úplně ten nejvyšší. Zvykl jsem si a jakmile si s tím pohnu už mi to dělá problémy. VCO nepoužívám.

Já mám potík nastavenej na 3. hodině a neměním.....už jsem na ten tón zvyklej Hledání
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 03. srpen, 2011 20:14    Předmět: Citovat

cca 4 hodina. Tj. těsně za červené pole. Nesnáším hlubší tóny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bimbo



Registrace: 3.7. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pátek 05. srpen, 2011 0:01    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Tak jsem dneska vyrazil do lesa jako prvnička s tejonem.Všechno jsem si tady nastudoval a ještě než sem vyrazil jsem si udělal na rychlo na vzduchu diskriminační testy s železem a s malým stříbrným,kde mě vyšlo přesně to co se tady psalo.Jak bylo popsáno,je krásně poznat železo co se tváří jako barva když je na hraně.Takže jsem ho moc nekopal.Některý železo se ale na světlo boží dostalo,asi dvě podkovy a ještě nějaký bezmek co byl brutálně zkorodovaný a nebyl poznat.Taky jsem si všimnul,že čistá barva která není hned poznat že to je ve skutečnosti železo se při trochu odkopání začne projevovat.Nad každým cílem jsem dost laboroval a strašně chtěl vědět nějaký čísílko...Nakonec jsem kopal co prolezlo přes diskriminaci bez slitování.Chodil jsem ve VCO ale hlavně na ten nejvišší ton.Hloubka je nehorázná,co víc dodat proto jsem ho chtěl Laughing ,je to srojovna. Dal mě i krásný kolečko.Jsem zvědavej na pole,jak mě tam dá počudit muhehe



To jako,že ti jde hlouběji než spektra Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bimbo



Registrace: 3.7. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pátek 05. srpen, 2011 0:21    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Že si ten jeden tón můžeš nastavit, jestli ti víc vyhovuje vysoké pískání nebo hlubší zvuk nebo základní zvuk s VCO modulací. Ten jednotón může pískat cca 9 odlišnými tóny, podle toho, co lahodí tvému uchu.

Díky Grimmi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: pondělí 08. srpen, 2011 13:09    Předmět: Citovat

Ahoj, já chodím ve VCO ,jsem tak zvyklej, nad cílem ,který se tváří mezi železem a barvou a prolejzá přes disk2 přepínám do allmetlu pokud se ozve cíl ostřeji jde většinou o železo pokud je signál hluboko nebo se nemění kopu, když jde o drobný hlubší cíl kopu i nakřáplej signál, i když jsem si odzkoušel, že i drobnější mince ,která neleží přímo na plocho se hlásí dost čistě do slušný hloubky,ale záleží na podloží, je dobré nosit drobný fufnik na zkušku po odladění země, alspoň já to tak dělám. Pole chodím víc na štěstí jinak bych se ukopal, v lese a na čistší lokalitě kopu i želízka podle nálady a odhadu tvaru či velikosti. Co mám dohledávačku tak si troufám i na dost nejasný cíle ,opravdu se vyplatí si dohledávačku pořídit. Nikdo mi tu neodpověděl jestli se mi vyplatí pořizovat k SEW a koncentrice ještě 2D botičku třeba na pole, nevim jak moc si s ni tejon rozumí a jakou dá na něm hloubku když je hlavně na Lobo. Dík Cool
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pondělí 08. srpen, 2011 18:03    Předmět: Citovat

Bimbo napsal:
kofa napsal:
Tak jsem dneska vyrazil do lesa jako prvnička s tejonem.Všechno jsem si tady nastudoval a ještě než sem vyrazil jsem si udělal na rychlo na vzduchu diskriminační testy s železem a s malým stříbrným,kde mě vyšlo přesně to co se tady psalo.Jak bylo popsáno,je krásně poznat železo co se tváří jako barva když je na hraně.Takže jsem ho moc nekopal.Některý železo se ale na světlo boží dostalo,asi dvě podkovy a ještě nějaký bezmek co byl brutálně zkorodovaný a nebyl poznat.Taky jsem si všimnul,že čistá barva která není hned poznat že to je ve skutečnosti železo se při trochu odkopání začne projevovat.Nad každým cílem jsem dost laboroval a strašně chtěl vědět nějaký čísílko...Nakonec jsem kopal co prolezlo přes diskriminaci bez slitování.Chodil jsem ve VCO ale hlavně na ten nejvišší ton.Hloubka je nehorázná,co víc dodat proto jsem ho chtěl Laughing ,je to srojovna. Dal mě i krásný kolečko.Jsem zvědavej na pole,jak mě tam dá počudit muhehe



To jako,že ti jde hlouběji než spektra Surprised


Mám u Tejona cívku S.E.F. 30x25 a tam to je s hloubkou o skok Sergeje Bubky dál.U té základní nevím,nemám s ní žádnou skušenost.Ve špatných pudach bych to napsal uplně obráceně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  Další
Strana 11 z 32

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO