Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 733 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

EuroACE
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett EuroACE
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 02. květen, 2011 11:16    Předmět: Citovat

pytlak123 napsal:
Feri napsal:
V současné době již nemáme k Pytlákovi 123 žádné závazky.

Já osobně nesouhlasím s tím, jak se zde prezentuje. Ale to je jeho věc.
Je mě ukradená arogance a neserióznost v jeho příspěvcích.
Ale nejsou mě lhostejné nedostatky po odborné stránce.
Osobně již s tímto člověkem nechci již nikdy nic mít. Nechci žádnou válku a rozbroje. Chci mít klid a možnost reagovat na rozumně napsaný příspěvek.

Shrnu-li střízlivě poznatky o EuroACE:
EuroACE je jednoznačně detektor kovů ACE 250.
Jediné dvě změny potkaly procesor a jeho program, a samozřejmě, hledací cívku.
Díky těmto změnám má detektor větší dosah, citlivost a značně zlepšené separační vlastnosti.

Při hledání je nutno upravit hledací taktiku známou z hledání s ACE 250, a je potřeba při hledání značně zpomalit. Detektor je stabilnější a jeho výpovědní hodnota při detekci cíle je mnohem komfortnější, než u ACE 250.
Detekce cíle je tedy rychlejší a doba obnovy také. Seoarace, ač funkční, je ovlivněna homogenitou aktivního pole u středu cívky a správným diskriminačním vzorcem.
Detektor je jednoduše ovladatelný a stejně spolehlivý, jako jeho oblíbený předchůdce ACE 250.
Pokud společně vyzkouším oba detektory, tedy ACE 250 a EuroACE se stejnou cívkou, bateriemi a ve stejných podmínkách, jednoznačně zvýtězí EuroACE.
Největšími výhodami EuroACE oproti obdobným konkurenčním přístrojům je jeho cena, jednoduchost, spolehlivost a kvalita zpracování desky s elektronikou.
Samozřejmě, má své mouchy a nedostatky. Ale ve své cenové kategorii toho nabízí dost.

Toto prosím není reklama. Ale střízlivé hodnocení přístroje člověkem, který ho zná do poslední součástky a je obeznámen s jeho zapojením, principem a jeho chováním v terému už od jeho prvního testován v UK.


Svatá slova...
Já také netoužím po rozepřích a pod. a jelikož toužím po vědění a sebezdokonalení v oblasti detektorů kovů, tak mám tři dotazy :

1)Z výše uvedeného vyplývá, že je Garrett EuroACE modifikovanou verzí předchůdce ACE 250.
Je-li tomu tak, tak mě zajímá, jak je na tom nový EuroACE po stránce kvality zpracování?
K první otázce mě vede fakt,že jsem během čtyř let vlastnil čtyři modely Garrettu ACE 250.Všechny jsem zakoupil nové ( 1 a 2 u Traco International ) a ten první dokonce ještě v době, kdy Traco International ještě nemělo svého servisního technika.
Problém byl v tom, že se kvalita provedení střídala v matematickém poměru 50/50.První detektor byl super, s druhým se nedalo hledat, třetí opět paráda a čtvrtý zase na nic.Všechny čtyři přístroje jsem " tahal " na stejná místa a tudíž testoval za shodných podmínek ( elektrifikovaná trať, čedičové podloží ...)

2)Pokud se pustím do rozebírání a zkoumání Garrettu EuroACE, nepřijdu tímto zásahem o záruku?Velice rád bych pochopil jeho funkce a konečně pronikl do tajů správného zacházení s tímto detektorem kovů a maximálně využil jeho předností.

3)Jak a podle čeho vybrat vhodnou testovací místnost, abych dosáhl co nejreálnějších podmínek při testech dosahů a separace u Garrettu EuroACE?
Začínám být bezradný, protože se mi navození reálných přírodních podmínek v místnosti přecpané elektronikou prostě nedaří.

Snad to nevyzní podlézavě, ale musím vzdát hold. Hold člověku, který tak bravurně a profesionálně zvládl veškeré modely detektorů kovů, které pro svého zaměstnavatele prodává. Můj obdiv je o to větší s vědomím, že dotyčný ještě nedávno aktivně hledal s úplně jinou a odlišnou značkou detektorů kovů a to Minelab Quattro...
Klobouk dolů!

Za případné odpovědi velice děkuji a přeji krásný slunečný den.


Pokusím se co nejlépe odpovědět na všechny otázky.

Odpověď na otázku č.1:
EuroACE se vyrábí na SMT lince. Výrobní linka je postavena ve standardním schématu. To znamená, že desky (vícevrstvé bordy) jsou obsluhou uloženy do zásobníku (bufferu). Odtud již automaticky putují pásovými dopravníky do tiskařského stroje. Za tímto strojem, který přes šablonu nanese cínovou pastu je pásový dopravník, který bord doveze k dalšímu stroji.
Dalším strojem bývá Cyber Optic, který má na starost kontrolu výšky pasty. V případě, že se vrstva pasty liší + nebo - v setinách mm, zastaví linku a přivolá obsluhu. Pokud je plošný spoj v pořádku, pokračuje do osazovacího stroje Siemens.
Zde je deska během velmi krátké chvíle (řádově sekundy) osazena SMD součástkami a zkontrolována optikou (v mikronech), zda jsou veškeré součástky správně usazeny. Pokud ano, pokračuje deska do zásobníku, anebo rovnou do tavící pece.
V tavící peci je několik zón o rozdílných teplotách naprogamovaných tak, aby se bord předehřál, pasta se natavila a posléze dle množství a velikosti součástek se slila a pevně a vodivě "připájela" součástky k desce plošných spojů. Poslední části pece je chladící zařízení, které roztavený cín zchladí a ven pak vyjede osazený plošný spoj.
Plošný spoj jde pak do zásobníku a pak na ruční montáž, kde se přidají konektory, a LCD dislej. Pak následuje kontrola, kompletace a výstupní kontrola.
Všechny zde popisované stroje jsou naprogramovány na sebe kontrolu a v případě jakékoli anomálie přeruší výrobní proces. Věř mě, že vím, jak je náročný servis a programování těchto inteligentních gigantů.
Nesetkal jsem se s přístrojem z dílny Garretta, který by měl problémy s osazením desky. Jediné problémy se vyskytly v částech manuálního pájení, které se zde u mě na servisu vyřešily.

Toť ke kvalitě zpracování.

Dalším bodem při výrobě je standardní nastavení a párování přístroje na cívku. Zde se může vyskytnout malá změna vlastností výsledného zařízení stejně, jako u jiných výrobců detektorů. Avšak změna není nijak drastická. Každá cívka je totiž originál, ikdyž je vinuta strojově.
Z linky již vycházejí přístroje, které splňují nebo překračují normu výrobce.
Tolik k té druhé části otázky.

Otázka č.2:
Je to stejné, jako u všech nových výrobků . Pokud dojde k neautorizovanému zásahu do přístroje, dojde k porušení smluvních (záručních) podmínek prodeje. Po skončení záruky se můžeš dívat do přístroje, co hrdlo ráčí.
Pokud chceš vidět kompletní plošný spoj a vědět více, klidně Ti ho ukážu a odpovím na Tvé otázky stejně, jako každému, kdo o toto u mě měl zájem.
Jen ještě musím upozornit, že kroucením trimry na plošném spoji se většinou nedostaví kýžený účinek, ale spíše jeho nežádaný opak.

Otázka č.3:
Je rozdíl mezi testováním a předváděním. Všechny přístroje které v současnosti máme, nebo jsme měli za mého působení v prodeji, prošly testováním v terénu. Průběžným a několikaměsíčním. To proto, abych uměl s přístrojem zacházet, znal jeho vlastnosti, tedy klady a zápory a věděl o čem je řeč!
Pokud se jedná o předvedení v místnosti přecpané elektronikou, tak se jedná jen o simulaci vlastnostní přístroje. O simulaci toho, co jsem se o detektoru dozvěděl v terénu.
Věř že, vlasnosti a chování detektoru neodvozuji pouze od kancelářského stolu.

Otázka č. 4:
Ano, donedávna jsem převážně hledal s Minelabem. Ale to neznamená, že mě zaměstnavatel nedal a nedá čas a prostor k tomu, abych chodil hledat do terénu s jinými značkami.
Už jen proto, abych mohl fundovaně odpovědět na problém zákazníka. A taky na otázky lidí, kteří se ptají na vlastnosti, zapojení a způsoby hledání s detektory kovů značky Garrett.
Nedá mě, abych se nad poslední otázkou nepozastavil. Ale nebudu ji jakýmkoli způsobem rozebírat. Pokud máš výhrady k mé kvalifikaci pro tuto práci, sděl to mému zaměstnavateli. Máš v tom již praxi.

Doufám, že jsem dostatečně odpověděl na Tvé otázky?

I já Tobě přeji krásný slunečný den a opravdový mír v duši.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 12. srpen, 2011 12:18    Předmět: Citovat

http://www.garrett.cz/neautorizovane-zasahy-a-jejich-dopad/t-150/
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 12. srpen, 2011 13:15    Předmět: Citovat

A na kterou stranu mám teda tím trimrem točit? Doprava, nebo doleva? muhehe muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 16. srpen, 2011 14:14    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
A na kterou stranu mám teda tím trimrem točit? Doprava, nebo doleva? muhehe muhehe muhehe

Rolling Eyes
Nejlépe pravým do prava a levým do leva. Anebo opačně Question
Vyjde to na stejno.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 249
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: pondělí 06. duben, 2015 21:27    Předmět: Citovat

Po dlouhé době,troška do mlýna.Totálně prochozená lokalita s Euro Ace nejdříve základní cívka 22×28 asi kolem 300 hodin písčitá louka dříve obdělávané pole.Poté cívka Ultimate 33 znatelnej přínos,jde o něco hlouběji hodí se na dohledávku.Nyní GM4prowd cívka spider 30,chozeno v 8 i 18 Khz pro mě velké překvapení.Neviděla nic,co by neviděl Euro Ace.Pocitově lepší hledání v 8 Khz.Musím říci že Euro Ace je opravdu blbuvzdorný , nenáročný a hlavně jednoduchý detektor ale možná je to taky tím,že písek mu zcela vyhovuje. Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 09. březen, 2016 0:49    Předmět: Citovat

Vidíš, já mám stejné poznatky i z hledání na polích. Jak si vede v lese ke mě ještě nedorazilo.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 709

PříspěvekZaslal: pátek 26. srpen, 2016 21:07    Předmět: Citovat

Tá 400i nejako mi to žerie baterky,je to normálne?
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 27. srpen, 2016 8:12    Předmět: Citovat

Ahoj, hledáš se sluchátky, nebo bez? A jaké používáš baterie? Pokud můžeš, zkus změřit proudový odběr z baterií. Pak Ti řeknu víc.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 709

PříspěvekZaslal: sobota 27. srpen, 2016 10:32    Předmět: Citovat

Nove alkalické z lidla som tam dal a asi po troch hodinach to kleslo na polovicu.Mal som tie velke sluchatka zo štelovaním
http://www.lovecpokladu.cz/prislusenstvi-tesoro/sluchatka-tesoro-293
podobaju sa na tieto ,možno je to len ine označenie.Su presne ako tieto.Merať to nebudem,nemam merák.No neviem možnoo nejake staršie baterky Very Happy .Kedysi som mal aj euroace a vydržalo to dlhšie,neviem,budem referovať ak to bude nejaké vážne.Len som chcel vedieť či je to pri 400 normalne.Nestresujem ,len sa pýtam Laughing Ináč k detektoru,je celkom dobrý a úspešný.Tieto euroace a 400 je už iný level ako 150 alebo 250.Mám aj F75 v2 ten najnovší model ale garet je skrátka zvyk a je to také hľadanie eňeňuňo Laughing Laughing
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 29. srpen, 2016 10:15    Předmět: Citovat

Ahoj. já bych taky vsadil na prošlé baterie Very Happy
Koncept je stále stejný, změněn je program, procesor a LCD, takže odběr proudu bude zcela totožný s předchozí verzí.
Hodně úspěchů při hledání.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: sobota 06. říjen, 2018 7:39    Předmět: Citovat

...Garrett Ace 400i - cievka 8.5x11 DD... tento detektor prekvapil.. Urobil som kratke porovnanie tohto AC na 13.5mm denary na 23cm v zemi a malej striebornej 13mm naušnicii vo 20cm.. v zemi, a na maximalnej citlivosti, a nielen v All metali v mojom test- poli to pekne, stabilne berie s dobrym ciselnym ID 86-96,a Bell tonom.... Wink ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1164
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: sobota 06. říjen, 2018 11:25    Předmět: Citovat

Začínal jsem s EuroAce a nedám na něj dopustit. Žádné EMI ho nemohlo rozhodit, když, tak se stáhla citlivost, dosah slušnej a signál čistý "cink" Wink
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 249
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: neděle 07. říjen, 2018 13:56    Předmět: Citovat

[quote="Padre"]Začínal jsem s EuroAce a nedám na něj dopustit. Žádné EMI ho nemohlo rozhodit, když, tak se stáhla citlivost, dosah slušnej a signál čistý "cink" Wink[/quote] To už je nostalgie Wink ale musím uznat,že cívka 2D ho neskutečně nakopla! Vždy byl cíl tam co měl být.Taková přesnost zaměření mě už s jiným detektorem nepotkala.Bohužel se dalo hledat jen v allmetalu.Diskriminace žádná a čísílka nebo segmenty pouze prodejní tah.Zlaté předměty vždy v železu a často štěkal a bláznil takže se musel vypnout a uklidnit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 06. březen, 2019 21:45    Předmět: Citovat

Tos ještě nevyzkoušel 400i.
Asi by Tě překvapil.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett EuroACE Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO