Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 844 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Druhý detektor
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jacq



Registrace: 18.6. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec, 2008 14:32    Předmět: Druhý detektor Citovat

Ahoj, mám Explorer SE a potřeboval bych od vás radu, jaký koupit detektor se kterým by chodila přítelka. Něco co by SE vhodně doplňovalo. Jediný požadavek, je nižší váha. Uvažoval jsem o nějakém analogu, nebo i pulzáku, ale jelikož si je nemám kde vyzkoušet , tak nemám vůbec představu, jak těžké je oproti SE určování předmětů. Odbíhat ke každému signálu by nebylo ono i když ze začátku to bude asi nutnost, ať už to bude jakýkoli detík. Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec, 2008 16:15    Předmět: Citovat

Doplňující otázka - kolik do toho chceš investovat?

Pulzák ne! To by se ti chudikka ukopala, pulzák nerozliší kovy a kopeš i hřebík ze 70cm Laughing

Určování předmětů u analogů je o naposlouchání ať jde o jednotón nebo s tónovým rozlišením

Lehčí analogy jsou třeba Tesora, XP, C-Scope, Fisher ...
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 709

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec, 2008 16:29    Předmět: Citovat

Csope-3mx výborná diskriminácia,nekopeš železo len farbu,lahká cievka,cena prijatelná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec, 2008 18:29    Předmět: Citovat

Fischer 1236 x2, nový stojí kolem 10000 kč ale dá se sehnat levnější z druhé ruky, je lehký,rozložený se vejde do menšího batohu, má dobrý dosah výbornou diskriminaci a hlavně je to držák který vydrží i každodenní hledání má dost funkcí ale dokážeš se s ním rychle zžít. Myslím si že nebudu jediný kdo ti ho doporučí
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec, 2008 19:25    Předmět: Citovat

Fisher mám niekoľko týždňov a zamiloval som si ho. Naozaj super detík.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jacq



Registrace: 18.6. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 14:19    Předmět: Citovat

butcher napsal:
Doplňující otázka - kolik do toho chceš investovat?

Pulzák ne! To by se ti chudikka ukopala, pulzák nerozliší kovy a kopeš i hřebík ze 70cm Laughing

Určování předmětů u analogů je o naposlouchání ať jde o jednotón nebo s tónovým rozlišením

Lehčí analogy jsou třeba Tesora, XP, C-Scope, Fisher ...


Na ceně až tak moc nezáleží, jediná podmínka je ta váha. Když chodí hoďku s SE tak to vypadá, jak kdyby zametala chodník. No a zároveň bych chtěl, aby nový detík nebyl o moc horší než starý, eventuélně jej nějak vhodně doplnil (třeba lepší na zlato, nebo větší dosah na železo). Přijde mi, že čím víc pročítám vlastnosti různých detektorů, tim víc se v tom ztrácím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 14:35    Předmět: Citovat

A což takhle nějakej Jokr?
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 14:53    Předmět: Citovat

A co něco levnějšího? Záleží na tom, jak moc se chce do hledání pustit. Jestli jen sem tam, tak což takhle dát si Ace250 nebo něco podobného? Moc se nenakope, není to žádnej hloubkáč, vyzobe před Tebou to lepší z menší hloubky a bude spokojená. Ty pak dohledáš zbytek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 15:14    Předmět: Citovat

A jak má tvá přítelkyně naposlouchaný SEčko? Vyhovuje jí identifikace pouze sluchem? Bude s tím přeci chodit ona ne?
Jestli by nakonec nebyl nejlepší volbou nějakej digitál, z důvodu přehledné ciferné identifikace, ale nechci tvou přítelkyni podceňovat. Co třeba X-terra 50 ??

A když se budu držet opravdu tvého zadání a požadavků, tak mi vychází nejlépe třeba XP ADX250.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jacq



Registrace: 18.6. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 15:47    Předmět: Citovat

to grimmi: Popravdě bych řekl, že skoro vůbec. Ale myslím, že především proto, že ji to svádí koukat jen na display. Ke všemu jí ho tak často zase nepůjčím... Nad X-terrou jsem uvažoval taky, ale zase tam nevidím jedinou výhodu oproti SE (až na tu váhu).

to Kolecko: Levnejší určo ne. Nebylo by dobrý, kdyby přešla půlku signálů (to bych si vyslechnul a nakonec bych s ním chodil ja) Razz Nebudu hanit ACE, zvlášť co jsem ho neměl šanci vyzkoušet, ale logicky ho není v inzercích plno jen tak. Podle všeho se ho lidi zbavují a kupují lepší detektory. Zkrátka kvalitní (lehký) detík, který by jste koupili své manželce/přítelkyni, nebo i sobě jako druhý detektor "do rodiny" k Exploreru SE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 16:35    Předmět: Citovat

Jacq: má předešlá rada byla míněna spíše humorně Wink Občas se mnou jde i moje žena a já jí půjčuji svůj. Kdyby chtěla detík, aby si mohla hledat sama, tak bych jí pořídil Ace250 - na začátek. A kdybych chtěl druhý detík, tak se asi vrátím k analogu. 3 roky jsem chodil s XP100 a tehdy jsem s ním nebyl moc spokojený. Ale bylo to tím, že jsem neměl srovnání, prostě jsem neodzkoušel jiný stroj. Když jsem vybíral nový, tak jsem si jich pár otestoval. Bohužel pár dní nebo jen hodin na sežití se s detektorem nestačí. Nakonec jsem koupil X-Terru 70. Zatím proti ní nemohu říct nic špatného, ale až teď oceňuji kvalitu a výdrž XP100. Možná bych si ho (až nebudu vědět, co s penězi) opět, aspoň z druhé ruky, koupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 19:45    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
A jak má tvá přítelkyně naposlouchaný SEčko? Vyhovuje jí identifikace pouze sluchem? Bude s tím přeci chodit ona ne?
Jestli by nakonec nebyl nejlepší volbou nějakej digitál, z důvodu přehledné ciferné identifikace, ale nechci tvou přítelkyni podceňovat. Co třeba X-terra 50 ??

A když se budu držet opravdu tvého zadání a požadavků, tak mi vychází nejlépe třeba XP ADX250.


XP ADX 250 taky doporučuju, je to gut mašina Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 22:01    Předmět: Citovat

A co třeba něco od Fishera? Např.: ID EDGE -je celkem lehký, digitální a má i pár hledacích programů (staré mince, relikty, nové mince, zlaté šperky)....
Návrat nahoru
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 313

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec, 2008 22:04    Předmět: Citovat

Manželka hledá s Troyem X3. Jednoduchá a hlavně lehounká mašinka. Uši má jak rys, takže na políčku ji mám raději za sebou. Většinou je mi to ovšem málo co platné... Ve finále jsme ale spokojeni. Žena na poli a já doma. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jacq



Registrace: 18.6. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: sobota 05. červenec, 2008 2:05    Předmět: Citovat

Rover napsal:
Manželka hledá s Troyem X3. Jednoduchá a hlavně lehounká mašinka. Uši má jak rys, takže na políčku ji mám raději za sebou. Většinou je mi to ovšem málo co platné... Ve finále jsme ale spokojeni. Žena na poli a já doma. Wink


Troy X3/X5 by byl asi zatím funkčně nejschůdnější. Jediný problém je bohužel dostupnost. Cena bezmála 19k co je momentalně na Aukru se mi zdá hodně přemrštěná a na eBay kde se ceny pohybují do 12k v současnosti nic není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: sobota 05. červenec, 2008 15:01    Předmět: Citovat

Jacq napsal:
Rover napsal:
Manželka hledá s Troyem X3. Jednoduchá a hlavně lehounká mašinka. Uši má jak rys, takže na políčku ji mám raději za sebou. Většinou je mi to ovšem málo co platné... Ve finále jsme ale spokojeni. Žena na poli a já doma. Wink


Troy X3/X5 by byl asi zatím funkčně nejschůdnější. Jediný problém je bohužel dostupnost. Cena bezmála 19k co je momentalně na Aukru se mi zdá hodně přemrštěná a na eBay kde se ceny pohybují do 12k v současnosti nic není...


Detektor je to sice vynikající, ale výroba skončila, u nás jich moc není, koupíš už jen sekáč do kterého nevidíš a nevím kdo je schopen opravy, pokud by tohle bylo vyřešeno je to dobrá volba
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
okin72



Registrace: 15.3. 2009
Příspěvky: 62
Bydliště: Roztoky

PříspěvekZaslal: neděle 15. březen, 2009 16:00    Předmět: Citovat

Zdarec, tak jsem svůj první detík Fisher 1236ku prodal a teď jsem úplně hotovej, jakej detík mám koupit. Hlavně mi prosím neříkejte ať si přečtu články ve kterých se toto řeší. Sedím u toho i třeba pět hodin deně a zdá se mi výběr detíku horší a horší. Potřebuju tedy lepší než je 1236ka, analog nebo digi je mi jedno, dobrá citlivost na menší mincičky v prostoru zamořeném železem. O hloubku tolik nejde. Cena tak do 20.000,- , tak prosím o váš názor. Pokukuju po Tesoru ale nevím, nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 15. březen, 2009 16:03    Předmět: Citovat

okin72 napsal:
Zdarec, tak jsem svůj první detík Fisher 1236ku prodal a teď jsem úplně hotovej, jakej detík mám koupit. Hlavně mi prosím neříkejte ať si přečtu články ve kterých se toto řeší. Sedím u toho i třeba pět hodin deně a zdá se mi výběr detíku horší a horší. Potřebuju tedy lepší než je 1236ka, analog nebo digi je mi jedno, dobrá citlivost na menší mincičky v prostoru zamořeném železem. O hloubku tolik nejde. Cena tak do 20.000,- , tak prosím o váš názor. Pokukuju po Tesoru ale nevím, nevím.


Já 1236 vyměnil za 1270. Přechod byl snadný, je to velmi podobný detík na ovládání, ale nesrovnatelně lepší. Zatím nejlepší detík na drobotinu, co mi prošel rukama. Hloubka taky parádní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. březen, 2009 16:19    Předmět: Citovat

kolečko..to ti přeju,že ti sedl
Ps. Laughing Dle mě je 1270 hloubkovej detektor,ale na drobotinku je hromada lepších..i frekvence detektoru je na drobotinku důležitá...(jen můj názor) Twisted Evil


Naposledy upravil cortes dne neděle 15. březen, 2009 16:40, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: neděle 15. březen, 2009 16:27    Předmět: Citovat

okin72 napsal:
....dobrá citlivost na menší mincičky v prostoru zamořeném železem. O hloubku tolik nejde. Cena tak do 20.000,- , tak prosím o váš názor. Pokukuju po Tesoru ale nevím, nevím.

Frekvence detektoru je v tomto případě důležitá, osobně mám na malinkaté mincičky dobrou zkušenost s detektorem, který sám používám (výborná diskriminace, výborná detekce i malinkatých kousků barvy). Je to analog, ale jednotón. Pokud chceš investovat více, pak vyšší řada stejného detektoru...
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO