Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 878 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začátečník
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 30. květen, 2007 16:39    Předmět: Citovat

Tak sem si tedka konecne byl na poste vyzvednout Whites matrix m6, a dorazil domu, rychle sestavil cca 10 min, projel manual (uz mam tyden nastudovany z netu) a vyzkousel rychle na zahrade a BOMBA:DDD

jdu tedka ven ho poradne vodzkouset, zatim cuz Smile
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 30. květen, 2007 16:53    Předmět: Citovat

Mjk napsal:
Tak sem si tedka konecne byl na poste vyzvednout Whites matrix m6, a dorazil domu, rychle sestavil cca 10 min, projel manual (uz mam tyden nastudovany z netu) a vyzkousel rychle na zahrade a BOMBA:DDD

jdu tedka ven ho poradne vodzkouset, zatim cuz Smile


Nazdar kolego!Gratuluji k novému a prvnímu detíku.Myslím že jsi vybral dobře.Taky jsem se rozhodoval mezi úplně jinými modely a nakonec koupil M6 a rozhodně nelituji.Tak ti přeju hodně zdaru a s M6 hlavně hodně trpělivosti přestože to není náročný detektor na ovládání ale nějakou dobu potrvá než se s ním naučíš.Potom se bude hledat super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 30. květen, 2007 18:17    Předmět: Citovat

Tak sem zpet,
uz me boly ruka a zada :> Hledani je super, ale kopani jde opoznani hur, je to tu samej kamen a navic ohromne zamoreno vsim kovovym. Detektor zatim super, akorat je to nasluchatka pac dela hroznej kraval.
Kdyz dam pinpointer tak je to slyset tak na 500m daleko:D

Nasel sem (sel sem jen po mnelkych jasnych cilech): podlozku pod sroub, pullring od plechovky, tubu od nejakeho kremu, konec tuby od kremu, pak nejakej amulet, vypada fakt zajimave ale potrebuje odborne osetreni Very Happy, a nakonec 10 kc minci! Huurra !

Nemam ultrazvuk. cisticku jak je nejlepsi osetrit takovy pekny amuletik Smile ci mincicku?

31.5. tak sem byl podruhe hledat a nejlepsi nalez byla mincicka 1 fenik 1907 Smile))
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 0:52    Předmět: Jaký detektor? Citovat

Dobrý večer, jsem začátečník a potřeboval bych poradit jaký přístroj koupit. Já vím, každý propaguje něco jiného, ale pro mě by asi detektor za 30tis. neměl využití--ale na druhou stranu nevím jak mě to "chytne"...tak např.: daší můj koníček je rc modelářství-no koupil jsem si vysílač asi za 5tis. a mnoho funkcí jsem ani po 2 letech co "létám s letadýlky" Smile ani nevyužil...ale po shlednutí různých stránek mě zaujal tento detektor:http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=dc3300&lang=1&mm=4&vd=1
Jen nevím proč má tento přístroj display když ho detektory, které stojí třeba 15tis (viz XP) nemají..Omlouvám se za stupidní dotazy, ale jsem začátečník a mnohým pojmům nerozumím Very Happy ...děkuji za odpovědi.
Návrat nahoru
CBfredy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.6. 2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Troppau

PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 1:04    Předmět: Citovat

pro solin
Jelikož jsi tady napsal dotaz to znamená, že internet máš. No a vyhledávač Ti asi taky nebude cizí.
Takže stačí zadat do vyhledávače „detektor“ a potom jen číst a číst a číst a nakonec zjistíš, že na všechno už jsi dostal odpověď.
_________________
Hladání zdar Fredy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 6:26    Předmět: Re: Jaký detektor? Citovat

solin napsal:
Jen nevím proč má tento přístroj display když ho detektory, které stojí třeba 15tis (viz XP) nemají..Omlouvám se za stupidní dotazy, ale jsem začátečník a mnohým pojmům nerozumím Very Happy ...děkuji za odpovědi.


Asi takhle, když má přístroj LCD, ukáže ti nekteré informace o předmětu pod sondou ( třeba vodivost nebo hloubku) v člověku srozumitelné formě - číslem. Pokud LCD nemá, musíš se naučit rozumět zvukům a tyto údaje z nich vyčíst.
Jak píše cbfredy, chce to hodně toho pročíst v diskuzích a u prodejců na stránkách, a rozhodnutí nechat trochu uzrát...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 7:24    Předmět: Citovat

SOLIN: Presne v tve situaci jsem se ocitl asi pred 2 mesici Smile

Nic jsem o detektorech nevedel a chtel jsem to zkusit, s limitem max do 10 K( uvazoval jsem o Garrett Ace 250). Nakones jsem si koupil detak za 25K a jsem absolutne spokojen, hrozne me to chytlo a nakonec jsem fakt rad ze jsem si vybral Whites matrix m6, ID displej je pro zacatecnika, jako jsem ja, hrozne dulezitej, multiton identifikaci jeste moc nepouzivam. Graficke zobrazeni z pinpointeru je taky super. Mam nakopano asi jen 80 nalezu, ale treba vcera jsem nasel 7 minci Very Happy

Taky jsem nevedel jestli me to chytne, ale ... chytlo, a to dost. Problem je, ze kdyz koupis levny detak a pak zjistis ze to to bavi, hned uz chces lepsi. Mno, stary se samozrejme da prodat, ale ja radsi sel uz rovnou do stredny tridy.

Jestli mohu doporucit, tak pro nas zacatecniky je fakt super automaticka ground balance, ID cile a vaha (tak do 1.8 kg). Proste sem detak dostal, precetl 10 strankovy manual a za hodku uz hledal Smile.

BTW vybiral jsem asi zhruba 1.5 mesice a nakonec koupil uplne neco jineho Wink.

Bohuzel te nemohu poradit jestli detik, co jsi vybral, je ok nebo ne, mam teprve prvni detik. Osobne davam prednost manualnim knoflikum pred dig. menu ovladane tlacitky. Tak nejak zatim nepotrebuji od detiku vic nez nastaveni citlivosti a diskrim. trosku me chyby nastaveni hlasitosti, radeji mam sluchatka Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 7:43    Předmět: Citovat

Mjk napsal:
SOLIN: Presne v tve situaci jsem se ocitl asi pred 2 mesici Smile

Nic jsem o detektorech nevedel a chtel jsem to zkusit, s limitem max do 10 K( uvazoval jsem o Garrett Ace 250). Nakones jsem si koupil detak za 25K a jsem absolutne spokojen, hrozne me to chytlo a nakonec jsem fakt rad ze jsem si vybral Whites matrix m6, ID displej je pro zacatecnika, jako jsem ja, hrozne dulezitej, multiton identifikaci jeste moc nepouzivam. Graficke zobrazeni z pinpointeru je taky super. Mam nakopano asi jen 80 nalezu, ale treba vcera jsem nasel 7 minci Very Happy

Taky jsem nevedel jestli me to chytne, ale ... chytlo, a to dost. Problem je, ze kdyz koupis levny detak a pak zjistis ze to to bavi, hned uz chces lepsi. Mno, stary se samozrejme da prodat, ale ja radsi sel uz rovnou do stredny tridy.

Jestli mohu doporucit, tak pro nas zacatecniky je fakt super automaticka ground balance, ID cile a vaha (tak do 1.8 kg). Proste sem detak dostal, precetl 10 strankovy manual a za hodku uz hledal Smile.

BTW vybiral jsem asi zhruba 1.5 mesice a nakonec koupil uplne neco jineho Wink.

Bohuzel te nemohu poradit jestli detik, co jsi vybral, je ok nebo ne, mam teprve prvni detik. Osobne davam prednost manualnim knoflikum pred dig. menu ovladane tlacitky. Tak nejak zatim nepotrebuji od detiku vic nez nastaveni citlivosti a diskrim. trosku me chyby nastaveni hlasitosti, radeji mam sluchatka Wink
Já jsem četl tu diskuzi jak ses rozhodoval Smile ...od ACE 250 po ten matrix Smile ..nevím no musím si nějaký detík vyzkoušet v praxi...ale zas těch 25tis. je na mě už moc no...ale kdyby mě to chytlo, tak by se to vyplatilo..
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 7:58    Předmět: Citovat

ja nemohu rici, ze to trosku nebyla strelba na slepo, ale u me se to vyplatilo, detik me prinasi vse co jsem od neho ocekaval, a asi bych za ten tejon tedka nemenil.

Jinak, pripada me ze nezbytnou soucasti detiku je:

difusil, ostra uzka lopatka, mala motycka, sluchatka s nastavitelnou hlasitosti, obleceni do zelena (maskovane Very Happy), ksiltofka proti slunicku, pevna obuv, slusne rukavice, leky proti alergii Razz, chranic na leve koleno (doporuciju z OBI, chranic pro dlazdice), kryt na civku!!! Batuzek na piti, svacinu a veci, ledvinku na nalezy, igelitku na odpad (kdyz uz hledam, tak sbiram i odpadky /kovove/).
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:00    Předmět: Citovat

Mjk napsal:
ja nemohu rici, ze to trosku nebyla strelba na slepo, ale u me se to vyplatilo, detik me prinasi vse co jsem od neho ocekaval, a asi bych za ten tejon tedka nemenil.

Jinak, pripada me ze nezbytnou soucasti detiku je:

difusil, ostra uzka lopatka, mala motycka, sluchatka s nastavitelnou hlasitosti, obleceni do zelena (maskovane Very Happy), ksiltofka proti slunicku, pevna obuv, slusne rukavice, leky proti alergii Razz, chranic na leve koleno (doporuciju z OBI, chranic pro dlazdice), kryt na civku!!! Batuzek na piti, svacinu a veci, ledvinku na nalezy, igelitku na odpad (kdyz uz hledam, tak sbiram i odpadky /kovove/).
Taak to všechno mám...už zbývá jen ten detektor Smile
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:05    Předmět: Citovat

Solin. Take jsem vte situaci kdy nevim jaký detektor koupit. Mam par kamradu kteri detektor vlastní. 1 Geret AC250, 2 Discovery 3300,3 Minilab quatro MP. Byl jsem pakrat snima na hledani a jsem si to zkusil. Very Happy Ono jen koukaní mě omrzelo tak jsem si řekl že si teké nějakej ten detektor koupým. Odzačátku chci nejakej s displejem, A ted babo rad který a za jaké finance. Surprised Když jsem chtel poradit od kamarádu každej ríkal neco jiného. Shocked Na internetu jsem probrouzdal kde co. Tak jsem to skusil pres finance. Bohužel tech poslední dobou moc není. Tak že když moc nebudou tak asi Discovery 3300. Jinak se mě zamlouvaji: Whites Prizma IV,V nebo Minilab X-terra 50, 70. Uvidime podle finacní situace. Prozatim chodim na prochazky do mnou urcených lokalit na okouknutí a sedim u PC a čtu fora.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:09    Předmět: Citovat

Njn, si Garrettem 250 najdes i mrtvolu Wink ((viz zpravy na TV Nova)
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:16    Předmět: Citovat

Mjk napsal:
Njn, si Garrettem 250 najdes i mrtvolu Wink ((viz zpravy na TV Nova)
Co?!..tak o tom jsem neslyšel...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:36    Předmět: Citovat

Koda32 napsal:
Solin. Take jsem vte situaci kdy nevim jaký detektor koupit. Mam par kamradu kteri detektor vlastní. 1 Geret AC250, 2 Discovery 3300,3 Minilab quatro MP. Byl jsem pakrat snima na hledani a jsem si to zkusil. Very Happy Ono jen koukaní mě omrzelo tak jsem si řekl že si teké nějakej ten detektor koupým. Odzačátku chci nejakej s displejem, A ted babo rad který a za jaké finance. Surprised Když jsem chtel poradit od kamarádu každej ríkal neco jiného. Shocked Na internetu jsem probrouzdal kde co. Tak jsem to skusil pres finance. Bohužel tech poslední dobou moc není. Tak že když moc nebudou tak asi Discovery 3300. Jinak se mě zamlouvaji: Whites Prizma IV,V nebo Minilab X-terra 50, 70. Uvidime podle finacní situace. Prozatim chodim na prochazky do mnou urcených lokalit na okouknutí a sedim u PC a čtu fora.
A co říkate na ten discovery 3300?..mohl byste mě poslat kontakt na někoho kdo ho má?..potřeboval bych se zeptat na pár věcí..
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:38    Předmět: Citovat

Zdravím. Já kdybych si ho koupil tak bych zmenil jeho barvu. Ta žlutá pěkně svítí. Ale na barvě nezáleží halvně jakýmá dosah a jak ukazuje.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:40    Předmět: Citovat

Solin. pokusim se ale nic neslibuji.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:43    Předmět: Citovat

Koda32 napsal:
Zdravím. Já kdybych si ho koupil tak bych zmenil jeho barvu. Ta žlutá pěkně svítí. Ale na barvě nezáleží halvně jakýmá dosah a jak ukazuje.

Já ale myslím že ten dicovery 3300 je šedý ne?..aspoň tak ho mají na internetu...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 8:47    Předmět: Citovat

solin napsal:
Koda32 napsal:
Zdravím. Já kdybych si ho koupil tak bych zmenil jeho barvu. Ta žlutá pěkně svítí. Ale na barvě nezáleží halvně jakýmá dosah a jak ukazuje.

Já ale myslím že ten dicovery 3300 je šedý ne?..aspoň tak ho mají na internetu...


Solin. Omlovam se Já myslel ten Garrett 250.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 9:08    Předmět: Citovat

Nekde tady jsem zahlidnul pekny tunning na ace250, kryt na detik z maskacove latky.
Návrat nahoru
kesel



Registrace: 16.3. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: středa 06. červen, 2007 10:39    Předmět: Citovat

je to na DW

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=8098&mm=25&xb=8&vd=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO