Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 495 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

E-Track - prvé postrehy
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 18:11    Předmět: E-Track - prvé postrehy Citovat

Ahojte, pár dní som majiteľom E-Tracku a chcel by som sa podeliť o moje prvé skúsenosti. Doteraz som používal Explorer SE a predtým Explorer II. To SE ostalo priatelke.Okrem toho, že E-Track je lepšie vyvážený a ľahší, je aj o dosť lepší v separácii. Síce som tomu venoval len popoludnie a aj to iba vo vzduchu,ale ten rozdiel je podla mna pomerne velký. Samozrejme,že detektor je aj rýchlejší.
Dosah som netestoval,lebo som bol v miestnosti,ale pri rovnakej cievke a citlivosti bol E-Trac oproti SE o pár cm lepší. Dnes po prvej vychádzke mi príde aj stabilnejší.
Zaujímali by ma vaše skúsenosti,lebo zatial som to tu akosi nenasiel. Snáď skúsenejší pridajú svoje zistenia. Prípadne aj nejaké tipy.
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 27. leden, 2009 13:48    Předmět: Re: E-Track - prvé postrehy Citovat

Ahoj,

gratuluji k novému detektoru.

1) Je to vyvážení a balanc opravdu znatelně lepší než to bylo u Exploreru SE/II? SEčko jsem měl (s tou Slimline 10.5" cívkou, tou první co byla k SEčku) a nebylo to nic extra, rozhodně to nebyl detektor na pohodový delší hledání...Confused

2)Jak to reálně vidíš se stabilitou? Je znatelně stabilnější než SE nebo se ti to jen zdá???
Proč se ptám. Testovali jsme s kolegy 2xSEčko vs. Expl. II a světe div se, Explorer II měl znatelně méně prozvuků než než SEčka, přičemž dosah byl +- nastejno Exclamation Dost divný zjištění. Minelab by měl zvážit setrvaní Dese Dunna na pozici testera minelabu. Teď vlastním Xterru a je to co se týče prozvuků nebe a dudy. Není to tak, "že se mi zdá, že je stabilnější". Xterra je definitivně stabilnější, a to nesrovnatelně, než Explorer II/SE.

3) Jakou má odezvu na drobnou barvu v zemi? Je to pořád tak žalostné jako u SEčka? To samé jako u testu stability - Explorer II měl kupodivu lepší, jasnější odezvu na drobnou zakopanou barvu než Explorer SE. Docela ironie... Laughing
Návrat nahoru
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden, 2009 15:39    Předmět: Citovat

Ahoj Tome - co se týká toho třetího bodu - sbírám ve velkém množství opravdu drobné věci /se slušnou ozvou/ Nehájím tady SE ,ale nevím co drobnějšího bych ještě tak chtěl hledat ????
Myslím, že to klidně může být i kus od kusu trochu odlišné,ale nestěžuju si, krom toho záleží vždy na operátorovi,co je všechno ochoten kopat a také jak sám vyhodnotí ozvu ! Na čísla a podobné blbosti nehledím- rozhodující je pro mne poslech -testy moc nedělám, připadají mi docela zbytečné,krom nějakých pokusů se separací - nejlépe posoudíš detektor podle toho,jaké má výsledky v terénu -pravda, že SE se nedá srovnat v jakémkoliv nastavení a v allmetallu - před časem jsem nechápal,že se dá poslouchat hra tolika tónů,které vyloudí SE v allu ,ale už jsem přivykl a je to pohoda ! Ty drobné věci mi SE bere opravdu bez větších problémů -nemyslím třeba grešličky,ale ještě menší kousky. Pravda,že jsem opravdu pomalý chodec,ale s SE se rychle ani chodit nedá - tolik mé subjektivní posouzení SE . Pravda, že technickým věcem moc nerozumím a krom toho nejsem znalcem detektorů ! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden, 2009 22:43    Předmět: Citovat

Vyváženejší je lepšie a aj váha je znatelne lepšia. V pohode na celý deň.
Stabilnejší oproti SE je tiež. Aj E-Trac má prezvuky, ale je pravda že len keď je extrémne vela železného odpadu. Občas sa mi stáva.že počujem medzi železom farbu,pár krát sa aj ozve,ale po dlhšom mávaní cievkou z roznych strán sa úplne stratí. Skúšal som to dokopať,ale bolo tam len železo (kúsky). Prezvuky úderom cievky nevznikajú vobec. Zatial sa mi to nestalo. Čo sa týka drobných vecí,tak pre mna je dôležité aby bral drobné denáre a feniky. Berie dobre,ale berie aj tam,kde SE bolo hluché. Predvčerom som vytiahol 5 malých strieborných mincí na fleku kde hladalo niekolko ludí a niekolkokrát. Bola to časť pola doslova plná železa.
Teraz negatíva. 11" cievka sa zababre od blata tak,že váži ovela viac ako 10" zababraná,takže hladám s cievkou od SE,lebo tá sa dá akotak aspoň očistiť
Dnes sa mi detektor sám vypol a ohlásil "Over voltage" a hotovo. Vybral som baterku,znovu zasunul a zapol. Hned rovnaká hláška a znovu skapal. Dal som tam 8 tužkových v adaptéri a zapol sa normálne. Den predtým sa mi tiež vypol sám detektor,ale bol položený,tak neviem či tam bola aj tá hláška. Myslel som si že som dobre nezasunul do baterky kolík pri nabíjaní a že nebola dobitá.
Zatial som sa tým nezaoberal,zajtra to pozriem.
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 28. leden, 2009 8:04    Předmět: Citovat

Rival: Ahoj. Díky za reakci. Takhle já jsem neřekl, že SEčko nebere vůbec drobotinu. Nějakou jsem s ním taky našel.Smile Nicméně při porovnání dvou SEček s Explorerem II (předchozí model) braly obě SEčka malou stříbrnou mincičku i bronzový úlomek jednoznačně hůře. Tím hůře myslím, že audio signál byl do železa. Test jsme dělali na zahradě a postupně jsme cíle zakopávali hloubš a hloubš. V malých a středních hloubkách to byla audio odezva stejná, problém ale nastal ve vetší hloubce. OBĚ SEčka je začaly házet do železa, zatímco Explorer II je hlásil do barvy. Takže u Explorera II bych kopal, s SEčkama ne. Na vzduchu oba cíle hlásily jako barvu, na hranici dosahu jako zajímavou barvu. Takže Minelab u SEčka nejspíš něco pojebal v automatickém trackování země...

Kojot: Ahoj, konečně Minelaba napadlo alespoň něco udělat s váhou a vyvážením. Až budu v důchodu, možná se dočkám verze Exporera, který pojede na 4 baterky a bude mít váhu Xterry.Smile O lepší separaci i reakci na drobnou barvu se zmiňují i na zahraničních diskuzích, takže to bude asi opravdu o něco lepší. Každopádně by mě zajímalo, jestli by ty dva testovací cíle házel do železa jako SEčko nebo do barvy. Ta cívku není konstrukčně opravdu asi moc dobrá i když se minelab chlubí, že vývoj trval několik let. A co stabilita? Nezdá se ti, že je stabilnější než Slimline od SEčka??? Teď k tomu vypínání. Podobný problémy jsem již někde četl, maníkoj se nechtěl vypnout tlačítkem power, tak musel nakonec vytáhnout baterky. Nebo se mu pro změnu sám vypnul. Takže to má určitě víc lidí. Každopádně pokud ti u originál minelab nabijecího packu hlásil overvoltage, což je přepětí, nemělo by to být způsobeno špatným kontaktem, protože v tom případě by měl hlásit pravý opak. Ale ani u nabijecích baterek nesmí být žádný problém, protože nabíjecí baterka má napětí nižší než alkalická. Každopádně bych to reklamoval, abych nebyl v sezóně nemile překvapenej. Stejně se hledat moc nedá...
Návrat nahoru
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 15:59    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=E7U9GyclqjQ
Jak je železo (skoba,hřebík)ve vodorovné poloze ani ťuk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 16. květen, 2009 21:31    Předmět: Citovat

Moje nastaveni E-Traku:
http://rapidshare.com/files/233754030/scorpion.mode.html
stáhni a nahrej přes program E-Trac Xchange do detiku. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tripitaka



Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pondělí 18. květen, 2009 23:22    Předmět: Nastavení E Trac Citovat

scorpion napsal:
Moje nastaveni E-Traku:
http://rapidshare.com/files/233754030/scorpion.mode.html
stáhni a nahrej přes program E-Trac Xchange do detiku. Cool

Nedal bys to tam znovu? Už to zmizelo. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 18. květen, 2009 23:32    Předmět: Re: Nastavení E Trac Citovat

Tripitaka napsal:
scorpion napsal:
Moje nastaveni E-Traku:
http://rapidshare.com/files/233754030/scorpion.mode.html
stáhni a nahrej přes program E-Trac Xchange do detiku. Cool

Nedal bys to tam znovu? Už to zmizelo. Díky

Už to 10x stahli tak to zmizelo,dal jsem to na:
http://uloz.to/1800064/scorpion.mode
ještě settings jsem zapoměl:
http://uloz.to/1800879/scorpion.glb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tripitaka



Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 19:43    Předmět: Nastavení E Trac Citovat

Stáhnuto, děkan. Zajímavý nastavení. Trochu vyzobnutý železo v diskriminantu a Conduct sound společně s Long odezvou. Určitě vyzkouším. Mám E Trac cca 14 dní, předtím 2 roky vychytaný SE. Zatím chodím trochu míň diskriminace než máš ty, Ferrous a Normal. Conduct sound používám jen spolu s větší diskriminací železa, jinak by mě ty vysoký tóny u železa utrhly uši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 20:12    Předmět: Re: Nastavení E Trac Citovat

Tripitaka napsal:
jinak by mě ty vysoký tóny u železa utrhly uši.

No jo ale můj hudební sluch už je na půl po smrti, tak často čučím na displej. Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 8:17    Předmět: Citovat

kojot napsal:

Teraz negatíva. 11" cievka sa zababre od blata tak,že váži ovela viac ako 10" zababraná,takže hladám s cievkou od SE,lebo tá sa dá akotak aspoň očistiť


Myslim za na fore findmall.com som videl ako tie PRO 11 cievky upravuju.Ide o to ze zo spodu cievky sa po celej ploche nalepi tvrda plastova folia (vyzera to jak blana na bubon) cim sa zakryju tie strbiny.Vahovo je to zanedbatelne a je pokoj.
_________________
= XLT / EXll =
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 12:31    Předmět: Re: E-Track - prvé postrehy Citovat

Tom napsal:

Testovali jsme s kolegy 2xSEčko vs. Expl. II a světe div se, Explorer II měl znatelně méně prozvuků než než SEčka, přičemž dosah byl +- nastejno Exclamation Dost divný zjištění.


Mozno by stalo za vyskusanie pri takychto testoch prehodit cievku FBS1050 z EXll na Se-cko.Tie slimline cievky su sice lahsie ale horsie (podla skusenosti na zahr.forach)
_________________
= XLT / EXll =
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xanopus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 335

PříspěvekZaslal: úterý 26. květen, 2009 21:49    Předmět: Citovat

Tak, tak, „slime line“ sa súdruhom z Austrálie nejako nevydarili, stabilita nič moc, po tých skúsenostiach čo som mal, (musel som viac krát reklamovať, kým som sa dostal k uspokojivo fungujúcej mašine), sa čudujem, že to minelab vôbec pustil do obehu.
_________________
Lepšie je zažať svetlo než nádávať na tmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 26. květen, 2009 22:05    Předmět: Citovat

No chtěl jsem přidat mezi mince hřebíky, ale došla mi baterie ve foťaku, Crying or Very sad tak natočím příště:
http://www.youtube.com/watch?v=4Nvp8buU8Is
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: středa 24. červen, 2009 12:05    Předmět: Citovat

tak koukám, že Max udělal i Etrakař

http://explorer2.free.fr/
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 17:50    Předmět: Citovat

Tak jsme dneska trochu testovali a porovnávali E-Trac vs. Fisher F 75 Ltd, s kolegou jsme se shodli na tom že detiky jsou výkonově +- stejné,E-Trac trošku lepší v separaci, diskriminaci, Fisher F 75 Ltd lepší v dosahu s novým hloubkovým programem. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tripitaka



Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 19:05    Předmět: Citovat

Zajímavý, o kolik šel hlouběji ten fíša? U svého E-tracu jsem obětoval kus dosahu větší stabilitě a přesnosti. Takže citlivost mám auto +3, dokonce i na poli Embarassed. Ta přesnost a stabilita mi za to prostě stojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 19:21    Předmět: Citovat

Tripitaka napsal:
Zajímavý, o kolik šel hlouběji ten fíša? U svého E-tracu jsem obětoval kus dosahu větší stabilitě a přesnosti. Takže citlivost mám auto +3, dokonce i na poli Embarassed. Ta přesnost a stabilita mi za to prostě stojí.

Citlivost jsem měl na 26,1 Kčs zakopána ve 25 cm,E-Trac ji bral s 15 cm zvednutou cívku nad zemi=40 cm, Fisher F 75 Ltd s 25 cm nad zemi=50 cm. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 19:50    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Tak jsme dneska trochu testovali a porovnávali E-Trac vs. Fisher F 75 Ltd, s kolegou jsme se shodli na tom že detiky jsou výkonově +- stejné,E-Trac trošku lepší v separaci, diskriminaci, Fisher F 75 Ltd lepší v dosahu s novým hloubkovým programem. Laughing Wink
Měl jsem za to , že E-Tr je na tom v dosahových testech stejně s Ltd ? Nemám však možnost srovnání v reálu . Ltd vlastním dva týdny a kromě blbnutí na zahradě jsem se ještě ven pořádně nedostal . Z toho co jsem vypozoroval v rozdílech s F75 je v něm opravdu kus práce navíc.Snad mne ten Cache loc.program nebude stát záda , to už jsem si jednou zažil . Doufám že si na nějakém srázku na ten E-Tr ručičkama šáhnu . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
Strana 1 z 17

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO