Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 763 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

gold maxx power vs gmaxx2 ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hamir



Registrace: 30.4. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 14:59    Předmět: gold maxx power vs gmaxx2 ? Citovat

Po dlouhém vybírání jsem se rozhodl pro goldmaxx power(hledám především mince), který ale nikde nemůžu koupit(všude vyprodáno) a dnes mi jeden obchodním řekl, že gmaxx2 se vyrovná výkonu goldmaxxe a dokonce ho i předčí na minci průměru větší jak 1 cm(cca), samozdřejmě co se dosahu týče. A akce s cívkou 30x36cm za stejnou cenu je taky zajímavá, ale nevím jak si tato cívka poradí s menšími mincičkami. Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 17:37    Předmět: Re: gold maxx power vs gmaxx2 ? Citovat

Hamir napsal:
Po dlouhém vybírání jsem se rozhodl pro goldmaxx power(hledám především mince), který ale nikde nemůžu koupit(všude vyprodáno) a dnes mi jeden obchodním řekl, že gmaxx2 se vyrovná výkonu goldmaxxe a dokonce ho i předčí na minci průměru větší jak 1 cm(cca), samozdřejmě co se dosahu týče. A akce s cívkou 30x36cm za stejnou cenu je taky zajímavá, ale nevím jak si tato cívka poradí s menšími mincičkami. Co vy na to?

Mužu ti říct že cívka u gmaxxe 30×36 umí jít hlouběji ale u malých předmětů neumí rozeznat barvu.
Kolega se na ní ulakotil a včil je s ní nešťastný, je to těžké, do lesa nevhodné kolco jak od vozu, no prostě mastodont. A moje zkušenost s Gmaxxem a Gold maxxem? Mám oba a můžu ti říct že varianta Gold s cívkou 27 je to nejlepší. Dosáhnu hlouběji než gmaxx s cívkou 22. Zkoušeno oběma na malý mosazný druk, krajní signál u obou a gmaxx přeskakoval do železa a gold pořád krásná barva.
Ještě jeden poznatek gmaxx jsem naposlouchával třičtvrtě roku, pak jsem přešel na golda a pořád se učím. Je hodně dobrých detektorů, jenže lidé s něma neumí, o to víc čím mají více zbytečných fůnkcí což o XP nemohu říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hamir



Registrace: 30.4. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 18:01    Předmět: Citovat

Ta velká cívka bude na mince asi blbost, půjdu nejspíš do gmaxx 2 s 22,5 civkou. Ještě dotaz na Petra, jak je to s gmaxxem a malými stříbrnáčky?(cívka 22,5) rozumí si spolu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 18:22    Předmět: Citovat

Hamir napsal:
Ta velká cívka bude na mince asi blbost, půjdu nejspíš do gmaxx 2 s 22,5 civkou. Ještě dotaz na Petra, jak je to s gmaxxem a malými stříbrnáčky?(cívka 22,5) rozumí si spolu?

Rozumí neboj. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Slater
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.1. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 19:14    Předmět: Citovat

Hamir jak u gmaxxe tak i u golda je nejlepší cívka 27. Dá se s ní chodit v pohodě i v lese narozdíl od těch větších. Navíc na mince (myšleno teď ty opravdu malé tenké) na goldovi má lepší dosah než ta 22.
Ale ať už si vybereš jeden nebo druhý, důležité je se s nimi zžít. Chodit chodit a chodit.
_________________
http://www.detektoryvysocina.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 8:05    Předmět: Citovat

Slater napsal:
Hamir jak u gmaxxe tak i u golda je nejlepší cívka 27. Dá se s ní chodit v pohodě i v lese narozdíl od těch větších. Navíc na mince (myšleno teď ty opravdu malé tenké) na goldovi má lepší dosah než ta 22.
Ale ať už si vybereš jeden nebo druhý, důležité je se s nimi zžít. Chodit chodit a chodit.

Ano, to je přesný, SŽÍT a NAPOSLOUCHAT, především to ale nevzdát, VYTRVAT Exclamation
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 10:52    Předmět: Re: gold maxx power vs gmaxx2 ? Citovat

Petr67 napsal:
Mužu ti říct že cívka u gmaxxe 30×36 umí jít hlouběji ale u malých předmětů neumí rozeznat barvu.
Kolega se na ní ulakotil a včil je s ní nešťastný, je to těžké, do lesa nevhodné kolco jak od vozu, no prostě mastodont. A moje zkušenost s Gmaxxem a Gold maxxem? Mám oba a můžu ti říct že varianta Gold s cívkou 27 je to nejlepší. Dosáhnu hlouběji než gmaxx s cívkou 22. Zkoušeno oběma na malý mosazný druk, krajní signál u obou a gmaxx přeskakoval do železa a gold pořád krásná barva.
Ještě jeden poznatek gmaxx jsem naposlouchával třičtvrtě roku, pak jsem přešel na golda a pořád se učím. Je hodně dobrých detektorů, jenže lidé s něma neumí, o to víc čím mají více zbytečných fůnkcí což o XP nemohu říct.


A to jsi ještě nezkoušel, jak my říkme "bezbolestnou" Laughing cívku DD 45x38cm na Goldovi chyba , to je teprvě kolčo od trakaře. Obě tyhle velké cívky jsou dobré jen do některého lesa, tam kde jsem už s 27 DD nestačil, se s větší ještě urodilo Wink , a slušně. Do lesa nevhodná? Záleží na tom do jakého - do skalnatých, strmých kopců, zarostlé bordelem určitě, ale takové bučiny, smrkové čisté lesy... tam je idální, bere i malé jednotlivé micičky... na pole samozřejmě skoro nepoužitelná, netřeba rozvádět Wink Mně se více líbí do lesa F-75 s 36x30 DD v allmetalu, než velké cívky na Goldovi. Ve všem ostatním s tebou naprosto souhlasím.
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 11:33    Předmět: Re: gold maxx power vs gmaxx2 ? Citovat

butcher napsal:
Petr67 napsal:
Mužu ti říct že cívka u gmaxxe 30×36 umí jít hlouběji ale u malých předmětů neumí rozeznat barvu.
Kolega se na ní ulakotil a včil je s ní nešťastný, je to těžké, do lesa nevhodné kolco jak od vozu, no prostě mastodont. A moje zkušenost s Gmaxxem a Gold maxxem? Mám oba a můžu ti říct že varianta Gold s cívkou 27 je to nejlepší. Dosáhnu hlouběji než gmaxx s cívkou 22. Zkoušeno oběma na malý mosazný druk, krajní signál u obou a gmaxx přeskakoval do železa a gold pořád krásná barva.
Ještě jeden poznatek gmaxx jsem naposlouchával třičtvrtě roku, pak jsem přešel na golda a pořád se učím. Je hodně dobrých detektorů, jenže lidé s něma neumí, o to víc čím mají více zbytečných fůnkcí což o XP nemohu říct.


A to jsi ještě nezkoušel, jak my říkme "bezbolestnou" Laughing cívku DD 45x38cm na Goldovi chyba , to je teprvě kolčo od trakaře. Obě tyhle velké cívky jsou dobré jen do některého lesa, tam kde jsem už s 27 DD nestačil, se s větší ještě urodilo Wink , a slušně. Do lesa nevhodná? Záleží na tom do jakého - do skalnatých, strmých kopců, zarostlé bordelem určitě, ale takové bučiny, smrkové čisté lesy... tam je idální, bere i malé jednotlivé micičky... na pole samozřejmě skoro nepoužitelná, netřeba rozvádět Wink Mně se více líbí do lesa F-75 s 36x30 DD v allmetalu, než velké cívky na Goldovi. Ve všem ostatním s tebou naprosto souhlasím.

To jsem rád že mi celkem nemáš co vytknout, to znamená že jsem dobrý žák a má cesta k pochopení se ubírá tím správným směrem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 12:33    Předmět: Re: gold maxx power vs gmaxx2 ? Citovat

Petr67 napsal:
To jsem rád že mi celkem nemáš co vytknout, to znamená že jsem dobrý žák a má cesta k pochopení se ubírá tím správným směrem. Very Happy


Laughing Laughing já myslím, že ti cesta na jih prospěla Wink Laughing
gold je o uších, já sice kopu každou barvu i její náznak, ale už podle tónu dokážu tipovat na olovo, brokový spodek, mincičku, fólii, pivní zátku, železný kruh, nikák RU, koks atp. a tak ze 70-80% se trefím, ale jistota je vždycky jen jedna = KOPAT, protže ty omyly jsou občas móóóóóc zajímavé Wink Shocked Laughing
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: středa 20. květen, 2009 12:40    Předmět: Re: gold maxx power vs gmaxx2 ? Citovat

butcher napsal:
Petr67 napsal:
To jsem rád že mi celkem nemáš co vytknout, to znamená že jsem dobrý žák a má cesta k pochopení se ubírá tím správným směrem. Very Happy


Laughing Laughing já myslím, že ti cesta na jih prospěla Wink Laughing
gold je o uších, já sice kopu každou barvu i její náznak, ale už podle tónu dokážu tipovat na olovo, brokový spodek, mincičku, fólii, pivní zátku, železný kruh, nikák RU, koks atp. a tak ze 70-80% se trefím, ale jistota je vždycky jen jedna = KOPAT, protže ty omyly jsou občas móóóóóc zajímavé Wink Shocked Laughing
Taky to poznám ale pokud to není na 100% což nikdy nebude(hloubka,oxidace,nečistost kovu,atd)tak kopu každý náznak barvy a mohu říct že úspěšně. Very Happy
A ten Jih? Tam jsem omládl a rozkvetl. Akorát autum to tam neprospívá, nějaký bermunský trojuhelník, vždy se něco pokazí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 24. listopad, 2009 16:07    Předmět: Citovat

Pánové, všem diskutujícím veliký dík, jakmile se objevila vánoční nabídka XP GMaxx II s tou cívkou, už jsem začal dumat, zda-li bych nepřikoupil a tímto jste mi ušetřili pěknej ranec. Zůstávám u toho pod čarou a ještě jednou díkes... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO