Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 507 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitelé M6-ky, přihlaste se
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 18:55    Předmět: Citovat

KORES : Paráda,tak tohle jsem chtět vědět. Zajímalo by mne jestli mince 35 cm uvádíš se standartní cívkou a nebo tou cos tam koupil a také jestli se u této cívky pří zvětšení dosahu snížila schopnost zachytit malé věci. Druhá otázka se týká sluchátek : potřebuji k M6 sluchátka s regulací hlasitosti na sluchátkách a má M6 běžnej vstup na jack konektor sluchátek? Díky Vláda
Návrat nahoru
Kores
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 19:35    Předmět: Citovat

Vláďa: Hloubkovej dosah (32 cm) je se standardní cívkou (950).
Větší cívka DD1400 nemá sníženou schopnost zachytit malé věci, v tomto ohledu je plně srovnatelná se standardní cívkou.
M6 nemá regulaci hlasitosti, takže doporučuji koupit sluchátka s regulací.
Vstup na sluchátka je větší, takže si musíš koupit redukci.
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 19:49    Předmět: Citovat

kores - M6 je opravdu lepší než DFX nebo G 2500, proto je i levnější - jasná logika - čím lepší, tím levnější!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 19:49    Předmět: Citovat

kores - M6 je opravdu lepší než DFX nebo G 2500, proto je i levnější - jasná logika - čím lepší, tím levnější!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kores
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 20:39    Předmět: M6 Citovat

tibko: Některý věci hold logiku nemají. Měl jsem všechny tři detektory vedle sebe a provedl jsem důkladný testování a výsledek byl jasnej.
Věnuju se detektorům dost dlouhou dobu na to abych je dokázal porovnat, ale pokud chce někdo utratit 40 tis. za DFX nebo Garretta, tak klidně může. Garreta jsem měl pučenýho, ale DFX a M6 byly moje a věř nebo nevěř s klidem na duši jsem DFX prodal a nechal si radši M6.
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 06. únor, 2007 21:13    Předmět: Citovat

Tibko: s tím dosahem mi to taky vrtalo hlavou protože ve většině testů byl dosahově lepší matrix M6.Začal jsem tak sbírat informace u zkušenějších hledačů proč je M6 levnější než XLT a DFX.Bylo mi řečeno že M6 má všechno naprogramované narozdíl od XLT a DFX u kterého si můžeš přizpůsobit a naprogramovat x věcí jak se ti zlíbí a proto jsou údajně o dost dražší výrobně než M6.Matrix M6 je nejnovější model od white´s tak proč by nemohl být v něčem lepší?Ale o kvalitě DFX samozřejmě nepochybuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 07. únor, 2007 22:20    Předmět: Citovat

kores - keď si mal aj ten DFX - predpokladám že si sa pohral aj s programovaním, tak preto ten údiv. Zmenou programu si ho môžeš prestaviť na tisíc spôsobov - nie? Aj napriek tomu si tú hĺbku s DFX nemal?[/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: středa 07. únor, 2007 23:26    Předmět: Citovat

robins napsal:
snajpr napsal:
pánové, jak je to s nastavením M6, ať se dívím jak se dívám, vidím jenom 2 kolíky - k čemu služí? na součesném det. mám 4.


A nemáš náhodou tunningovanou verzi M6?Originál M6 má opravdu jen 2 regulátory+páčka pro nastavení odladění vlivů půdy (off,on a hledání na pláži pokud se nemýlím) a ještě páčkový spínač v rukojeti (pinpoint,7-tón a monotón).Zkus se podívat do návodu:
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=11
a kde jsi M6 kupoval?



Já M6 nemám, mám úplně jiný detektor, jiné značky, jinak moc dík za odkaz hned na to mrknu,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kores
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor, 2007 8:05    Předmět: Citovat

Tibko- samozřejmě že jsem si pohrál i s nastavením DFX. Vyzkoušel jsem všechny možné varianty (obě frekvence dohromady, každou zvlášť, různé varianty diskriminace včetně Mixed-Mode, různé nastavení A.C. i D.C. senzitivity atd. - těch funkcí a možností nastavení má DFX hodně), ale v konečném výsledku je podle mého názoru M6 lepší. Tím netvrdím že DFX je špatnej detektor. Každej si musí vyjasnit co od detektoru čeká a co je důležitý.
Podle mě je u detektorů důležitá rychlá a přesná odezva a dobrej hloubkovej dosah a v tom je M6 skutečně supr (ať jenom nechválím, tak i M6 má nějak ten nedostatek-mohl by mít regulaci hlasitosti,ale to je tak jediná vítka). Samozřejmě pokud někdo chce detektor se spoustou nastavení a funkcí (podle mého zbytečných parádiček, který zvyšujou cenu), tak ten ať si M6 nekupuje.
Kdo má DFX, nebo jinej podobně drahej detektor, tak samozřejmě nechce připustit že detektor o 12 tis. levnější může být lepší.
Kdo má tu možnost porovnat tyto detektory v terénu, tak ať to vyzkouší a udělá si vlastní názor, ostatní hold budou mít brouka v hlavě.
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. únor, 2007 18:39    Předmět: Citovat

Som len prekvapený, že každý naháňa veľkú hĺbku. Pod 30cm je otročina kopať, nedajbože v tvrdej pôde - a ešte tie mozole! Ja osobne preferujem hĺbku do 25cm, s podmienkou dobrej diskriminácie, čo DFX spĺňa. Ak mám kopať okolo 50cm pre kus hrdzavého železa - tak sa na to vykašlem, nie som totiž zaťažený na WW zbytky. Very Happy Mince a farba, čo postrácali za posledné storočia mi do 25-30cm vyhovuje. Tož - jeden holky, druhý vdolky. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 09. únor, 2007 18:45    Předmět: M6 Citovat

Máte někdo zkušenosti jaké sluchátka by byly k M6 nejlepší?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 12:26    Předmět: baterie Citovat

Ještě jedna otázka-jestli používáte někdo nabíjecí baterie do M6 a jestli detík pracuje stejně jako s alkalickými.jde o to, že 8x1,2V=9,6V a normální baterie mají 1,5 V 8x1,5=12V.Tak jestli třeba neukazuje vybité baterie, apod...tak pište zkušenosti.Zatím
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 12:39    Předmět: Re: baterie Citovat

Pecator napsal:
Ještě jedna otázka-jestli používáte někdo nabíjecí baterie do M6 a jestli detík pracuje stejně jako s alkalickými.jde o to, že 8x1,2V=9,6V a normální baterie mají 1,5 V 8x1,5=12V.Tak jestli třeba neukazuje vybité baterie, apod...tak pište zkušenosti.Zatím


U M6 si můžeš dokoupit akumulátor s nabíječkou jinak normální nabíjecí baterie ti fungovat nebudou.V návodu se píše že alkalické baterie jsou jediné nenabíjecí (akumulátor) které můžeš používat.
Dají se ale koupit nabíjecí alkalické baterie které mají napětí 1,5V s nabíječkou.Na první pohled se ti budou zdát drahé ale když si to přepočítáš vyjde to určitě levněji než dokupovat drahé kvalitní alkalické baterie.
Podívej se na odkaz a přepočítej si to určitě ušetříš.

http://www.pureenergy.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 15:53    Předmět: Citovat

A zkoušel jsi ji zapnout s normálníma nabíjec. baterkama 1,2 V? alespon u ostatních Whites by to mělo normálně fungovat akorát že si máš dát baterie s větší kapacitou,protože u nicd baterek je menší doba hledání než u 1,5 v ale nebylo to o moc ,tak bych se divil kdyby to bylo u M6 jinak. Máte někdo ještě jinou zkušenost?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 17:02    Předmět: baterie Citovat

o to mi právě šlo.Když máš 4x AA baterie, není v tom proudu takovej rozdíl, ale když jich tam je 8, mohlo by to dělat neplechu
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 19:55    Předmět: Citovat

Jasně to je logické,ale já to s těma baterkama četl v některém manualu na Whites kde o nicd psali že jsou ok a akorát že vzhledem k menšímu napětí to má menší provozní dobu tak jsem byl rád že to pujde ,ale vzhledem k tomu že jdu M6 v po obědnat z USA tak bych také rád věděl jak je to z baterkama na 100% takže pánové prosím pište dík Confused
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 21:25    Předmět: M6 Citovat

v úterý mi má dojít(hádej odkud), tak hned frčím do polí a se zkušenostmi rád podělím! je sranda pozorovat, jak si 75% lidí tyhle detektory objednává z USA.Holt když pánové M... mají ceny jaké mají, jinak to asi nepůjde.A ušetřit kolem 8000kč a i víc na jednom stroji, to už je sakra rozdíl!Teda aspon pro mě.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 21:34    Předmět: Citovat

To je jasné taková marže co maj prodejci v čr je zlodějna. Hned pak pošli první zkušenosti Smile
Návrat nahoru
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 21:48    Předmět: Matrix M6 Citovat

Zdravím všechny majitele detektoru Whites Matrix M-6. Víte, který detektor je nejlepší? Já to vím. Je to ten, který jste si nekoupili Smile)) Hned na úvod musím říct, že nejsem prodejcem, ani jinak zainteresovaný v prodeji tohoto detektoru. Detektor M-6 vlastním od doby co přišel na náš trh.
Za tu dobu jsem měl možnost porovnání s konkurencí a vždycky si vedl velice dobře. Ale trošku podrobněji. Musím upřesnit některé myšlenky, které se objevily na tomto chatu. Neexistuje u M6 žádný tunning. Tedy aspoň jsem to nikde nevyčetl. Jediný tunning je u detektoru Whites IDX a to už čtvrtá řada. Pořád se dovozce snaží něco vylepšovat, ale základní verzi M-6 ne a ne překonat. Ne vždycky platí, že čím víc čudlík, tím víc nálezů. Blbost. Ale pro ty, co rádi neustále něco dolaďují nedoporučuji M6. U M6 nastavím a jdu. Občas zkontroluji nastavení. Neduh tohoto detektoru jsou ladící potenciometry, které nemají "ztíženou" ovladatelnost.
Co se ovládání týče, je celkem jednoduché i když je s ním možno dělat doslova zázraky. Mám na mysli odladění země v automatice a manuálu. Na druhou stranu musím varovat zájemce, kteří ještě žádný detektor neměli v ruce. Na začátečníka je podle mého názoru trošku složitější v naposlouchání jednotlivých tónů u nálezů a jejich určení. Ale i toto se dá překonat častým chozením a zkoušením.
M6 je detektor s přesnou a rychlou odezvou na cíl. Napomáhá tomu i možnost přepnutí na tónovou identifikaci. Tu používám stále. Hodně dotazů je na dosah. Musím odpovědět trošku vyhýbavě Proč?
Považuji se za hledače, který už má trošku za sebou, ale ani já nejsem na takové úrovni, že můžu říct: "tak, teď to zvládám ." Pořád se mám co učit. Když jsem ho měl asi měsíc, přecházel jsem i stříbrné mince. Prostě jsem neměl zkušenost s tímto detektorem. Nikdo nemluví o tom jestli dotyčný má, či nemá hudební sluch. A ten kdo ho má je ve velké výhodě. Ten druhý se musí naučit všechny tóny naposlouchat, nebo otrocky sledovat display. Ale všeobecně se dá říct, že si M6 dokáže poradit s konkurenty jako ExplorerII, XP-v celé řadě(a vím o čem mluvím,všechny jsem vlastnil) i již jmenovaný tunning IDX. Určitě existuje ještě lepší detektor, ale zatím jsem na žádný nenarazil.
Matrix M6 je výborný detektor na drobotinu. Umí zachytit i velmi malé mince, knoflíky a vůbec drobotinu z barvy. Železo nehledám. Co se týká militárií ze železa, nemohu sloužit, tento obor je mi cizí. Pinpoint, který detektor má je plně dostačující a v kombinaci s displejem naprosto dokonalý.
Pecator se ptal na používání bateríí. Já používám běžné 2400 Ah dobíjecí NI-MH a nezpozoroval jsem žádný problém. Ale rád se nechám poučit, pokud něco dělám špatně.
Sluchátka používám s ovládáním zvuku. Druhý neduh detektoru jsou dost hlasité přicházející signály. Bez regulace to prostě nejde.
A závěrem: WHITES MATRIX M6 je dle mého názoru vynikající detektor na drobotinu.
Hodně nálezů přeje všem detektorářům Kolonizátor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 21:57    Předmět: Citovat

Pánové tak vidím že jsme na tom stejně Laughing už je na cestě docela dlouho tak doufám že příští týden je doma.Ještě k těm batriím:pokud jste si objednávali z USA i akumulátor s nabíječkou tak nabíječka v ČR je bohužel nepoužitelná v USA mají totiž místo 230V/50 Hz rozvody 110V/60 HZ tuším.Takže nabíječku s baterií se nesnažte strčit do naši zásuvky tím by jste zničili akumulátor i nabíječku.I když to nejspíš víte radši jsem na to upozornil.

Robins
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Strana 2 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO