Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 711 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začínám
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 8:39    Předmět: Na slovakach? :) Citovat

Pan-zer napsal:
rano vstanout, vysrat, vychcat, oplachnut, pojest a se stejnym klidem bez myšlenek jit hledat. Pak stači vědět, že u nas se hledat muže, a že to neni tak hořlava zaležitost jako na slovakach a hotove. Nikdo stejně ty paragrafy na toto nezna, ani samotni policajti, co jsem měl s nima tu zkušenost Rolling Eyes .


Ked si myslel pojmom "na slovakach" v spojeni s s "horlava zalezitost", tak mi dovol par poznamok. Ak si myslel na Slovensku, ze maju mrcasnici problem, resp. ze su mimo zakon, tak to je omyl. Ak si to myslel v suvislosti s tym, ze policia SR rozoslala vsetkym lesnym spravam list o tom aby hlasili osoby s detektormi a podobne, tak je to jedna nafukuta bublina. Pokial neporusujem zakon(vlastnictvo detektoru nie je trestne), neporusujem a neobmedzujem prava inych(vlastnicke prava pody, lesov atd.) a hlavne sa spravam slusne nevidim najmensi problem hladat na Slovensku. Vies co sposobuje najvacsi problem na Slovensku? Ceske a Cesko-Slovenske partie hladacov - vandrakov, ktori chodia na adrenalinove hladanie v oblasti Dukly. To vyvolava zaujem medii, policie a podobne, pretoze sa tam nachadza ohromne mnozstvo municie, zbrani a nebezpecneho materialu. Na normalnych hladacov polnych, lesnych a hoc aj vodnych sa potom pozera ako na vykradacov, co je uplne scestne. Ja osobne to beriem ako skvely relax a aj ked tu v okoli Bratislavy je vela lokalit kde sa viedli tuhe boje cez WWII, nepojdem pokusat osud a hladat municiu. Viem o com hovorim, bol som 20 rokov v uniforme.To iste plati aj o archeologickych lokalitach, ktorych je tu pozehnane. Myslim, ze policok, lesov a zabudnutych ciest mame tolko, ze to mozeme prehladavat a nikdy neprehladame vsetko. A je fajn spojit mrcasenie s hladanim hub, alebo byliniek, vyletom na nejaku rozhladnu, alebo opekackou. Taha nas to do prirody, citit vietor vo vlasoch, drzat hlinu medzi prstami a opajat sa krasou prirody, ktora nas tak fascinuje. Inak smekam nad vacsinou mrcasnikov na tomto webe. Chodim sem velmi rad.
Návrat nahoru
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 9:33    Předmět: Re: Na slovakach? :) Citovat

Ked si myslel pojmom "na slovakach" v spojeni s s "horlava zalezitost", tak mi dovol par poznamok. Ak si myslel na Slovensku, ze maju mrcasnici problem, resp. ze su mimo zakon, tak to je omyl.
- Je to zakázané a hotovo Exclamation Evil or Very Mad Heš už aj zahoď detík Laughing

Myslim, ze policok, lesov a zabudnutych ciest mame tolko, ze to mozeme prehladavat a nikdy neprehladame vsetko.
- Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

A je fajn spojit mrcasenie s hladanim hub, alebo byliniek, vyletom na nejaku rozhladnu, alebo opekackou.
- No počkaj, keď Ťa stretnem Twisted Evil Laughing

Taha nas to do prirody, citit vietor vo vlasoch, drzat hlinu medzi prstami a opajat sa krasou prirody, ktora nas tak fascinuje. Inak smekam nad vacsinou mrcasnikov na tomto webe. Chodim sem velmi rad.[/quote]
- Neviem ako Ty ja nemrcasím ( Čo hovorí uráža nás ) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 9:38    Předmět: Re: Na slovakach? :) Citovat

medvedzlesa napsal:
Ked si myslel pojmom "na slovakach" v spojeni s s "horlava zalezitost", tak mi dovol par poznamok. Ak si myslel na Slovensku, ze maju mrcasnici problem, resp. ze su mimo zakon, tak to je omyl.
- Je to zakázané a hotovo Exclamation Evil or Very Mad Heš už aj zahoď detík Laughing

Myslim, ze policok, lesov a zabudnutych ciest mame tolko, ze to mozeme prehladavat a nikdy neprehladame vsetko.
- Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

A je fajn spojit mrcasenie s hladanim hub, alebo byliniek, vyletom na nejaku rozhladnu, alebo opekackou.
- No počkaj, keď Ťa stretnem Twisted Evil Laughing

Taha nas to do prirody, citit vietor vo vlasoch, drzat hlinu medzi prstami a opajat sa krasou prirody, ktora nas tak fascinuje. Inak smekam nad vacsinou mrcasnikov na tomto webe. Chodim sem velmi rad.

- Neviem ako Ty ja nemrcasím ( Čo hovorí uráža nás ) Laughing



Ako vtip to bolo trapne a ako upozornenie este trapnejsie maco Smile Keby si chcel objednam Ta na kurz s nazvom: " Ako spravne odpovedat na prispevky snadno a rychle za 7 dni" Smile Ale rad ta privitam ak sa stretneme cisto slovansky, chlebom a solou. Med so sebou nenosim Smile
Návrat nahoru
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:12    Předmět: Re: Na slovakach? :) Citovat

svatec napsal:
Vies co sposobuje najvacsi problem na Slovensku? Ceske a Cesko-Slovenske partie hladacov - vandrakov, ktori chodia na adrenalinove hladanie v oblasti Dukly.


Zdravím,

přece nechceš říci, že na Duklu Slováci nechodí... Shocked Ten názor, že za všechno na Sk mohou Čehůni je snad už překonaný, ne ? Very Happy

Na Slovensku mám dost přátel a když přijedou, hledáme u nás, pak zase v SK, ale nikdy žádný problém...Tedy pokud se chováme jako hledači a nikoliv jako mrcasníci.
PS: Na Dukle jsme nikdy nehledali - jsme kolečkáři...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:18    Předmět: Citovat

Helejte kucí hlavně ne národnostní třenice. Za chvíli mě bude někdo nadávat do němců a někdo třeba někomu do šišlavých Poláků. Od toho jsou jiné weby. Cool Cool
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:23    Předmět: Citovat

Ahojky, právě jsem chtěl napsat něco v podobném duchu... Byl jsi rychlejší Smile
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:23    Předmět: Re: Na slovakach? :) Citovat

fanu napsal:
svatec napsal:
Vies co sposobuje najvacsi problem na Slovensku? Ceske a Cesko-Slovenske partie hladacov - vandrakov, ktori chodia na adrenalinove hladanie v oblasti Dukly.


Zdravím,

přece nechceš říci, že na Duklu Slováci nechodí... Shocked Ten názor, že za všechno na Sk mohou Čehůni je snad už překonaný, ne ? Very Happy

Na Slovensku mám dost přátel a když přijedou, hledáme u nás, pak zase v SK, ale nikdy žádný problém...Tedy pokud se chováme jako hledači a nikoliv jako mrcasníci.
PS: Na Dukle jsme nikdy nehledali - jsme kolečkáři...


Fanu, ja v ziadnom pripade neobvinujem bratov Cechov z toho, ze iba oni chodia kopat na Duklu. Ako si si iste vsimol, napisal som Cesko-Slovenske partie. O tom, ze vo zvysenej miere tieto lokality navsetvuju Tvoji krajania svedcia nie len fora na ceskom aj slovenskom webe, ale aj ostrejsie sledovanie(pozorovanie) detektoristov na Slovensku. Samozrejme, ze Slovaci chodia na Duklu. Mam v rodine policajtov, ktori mi zistovali ako je to s tym panfletom co posielali lesnym spravam. Dozvedel sa, ze hlavne vdaka staznostiam starostov z vychodneho Slovenska pre zvyseny zaujem ceskych hladacov, ktori vyvazaju nebezpecnu municiu a artefakty z WW2 zacali intenzivne pracovat a vytvorili na to jedno oddelenie. Aj ked je nie je takychto hladacov-vandrakov-samovrahov mnoho nerobi to dobro sirokokej hladacskej verejnosti. Dufam, ze toto nebude chapane ako stret civilizacii a pokial sa Ta to dotklo, prijmi moje hlboke ospravedlnenie za moju mladicku nerozvaznost Smile
Návrat nahoru
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:31    Předmět: Citovat

Jasně - v pohodě,

jestli se ve zdraví dožiju, chtěl bych letos na váš sraz do SK, pokud tam budeš - proberem to při dobrém pivku nebo vínku a uvidíš, že stoprocentně najdeme společnou řeč. / slovensky umím jako česky / Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:34    Předmět: Citovat

...to jsem se o tom Slovensku jen okrajově zminil pro přirovnani, bez zaujeti Shocked Laughing
_________________
C-Scope CS1MX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:34    Předmět: Citovat

svatec-Já jsem tam před rokama byl a hledal.Když hledám věci z války,neznamená to že hledám granáty.
Nejsu žádný rabovač a ani nehazarduju se svojím ani cizím životem.
V klidu si hledám.
Takové halooo nastane vždycky,když sa něco přihodí.
Jezdím na Slovensko rád.Neříkám,že na duklu,,ale jezdím.A jezdit budu dál.
Přeju hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:34    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Jasně - v pohodě,

jestli se ve zdraví dožiju, chtěl bych letos na váš sraz do SK, pokud tam budeš - proberem to při dobrém pivku nebo vínku a uvidíš, že stoprocentně najdeme společnou řeč. / slovensky umím jako česky / Very Happy


Beriem Ta za slovo, platim ja Smile
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:38    Předmět: Citovat

Pan-zer napsal:
...to jsem se o tom Slovensku jen okrajově zminil pro přirovnani, bez zaujeti Shocked Laughing


jj v pohode, ja som to ani nebral v zlom. Len ked si pisal o tom, ze na Slovensku je to s hladanim tazsie, tak som chcel trosku vysvetlit ako sa veci maju. Moja ucta Smile
Návrat nahoru
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:43    Předmět: Citovat

1. Svatec prepáč, ospravedlňujem sa za nízku úroveň odpovede, ktorá bola spôsobená vyťažením môjho HW a SW prácou. Čo je z hľadiska globálneho boja proti kríze určite podstatnejšie ako kvalita mojích príspevkov na DR. Laughing

2. Asi máš príslušné predpisy v "malíčku" a vieš presne kadiaľ pomedzi §-fy.
(ak to splňaš, tak poprosím verejne neradiť spôsobíš viac škody ako osohu) Wink

3. Len som Ťa chcel svojským spôsobom privítať a upozorniť ( ako sám dobre vieš ), že nie si sám v okolí. A dobrú lokalitu mimo neprípustných nie je také ľahké nájsť. Ostatné ak tak cez SZ Smile

4. Čo sa týka trapnosti vtipov, ani mi to nevadí. Trapný som bežne. Takže som si zvykol. Laughing

5. Čo sa týka hľadanie munície - hľadači boli vyhodení ostrahov napr. z vojenského priestoru Lešť. Takže sú jednci ktorí sa skutočne snažia o najdenie použiteľných vecí.

6. Skutočne nemrsacím Twisted Evil , ale hľadám veci stratené Wink

7. ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 10:56    Předmět: Citovat

medvedzlesa napsal:
1. Svatec prepáč, ospravedlňujem sa za nízku úroveň odpovede, ktorá bola spôsobená vyťažením môjho HW a SW prácou. Čo je z hľadiska globálneho boja proti kríze určite podstatnejšie ako kvalita mojích príspevkov na DR. Laughing

2. Asi máš príslušné predpisy v "malíčku" a vieš presne kadiaľ pomedzi §-fy.
(ak to splňaš, tak poprosím verejne neradiť spôsobíš viac škody ako osohu) Wink

3. Len som Ťa chcel svojským spôsobom privítať a upozorniť ( ako sám dobre vieš ), že nie si sám v okolí. A dobrú lokalitu mimo neprípustných nie je také ľahké nájsť. Ostatné ak tak cez SZ Smile

4. Čo sa týka trapnosti vtipov, ani mi to nevadí. Trapný som bežne. Takže som si zvykol. Laughing

5. Čo sa týka hľadanie munície - hľadači boli vyhodení ostrahov napr. z vojenského priestoru Lešť. Takže sú jednci ktorí sa skutočne snažia o najdenie použiteľných vecí.

6. Skutočne nemrsacím Twisted Evil , ale hľadám veci stratené Wink

7. ...


Myslim, ze uroven diskutujucich je na tomto forena vynimocne kvalitnej urovni Smile Samozrejme nemam predpisy v malicku, aj ked malo o tom viem. Dakujem za privitanie, citam Vas uz dlho, ale len pred nedavnom som sa registroval. Ono neviem co su to dobre lokality, pretoze vsade je mozne najst nieco co by si ani nepovedal, ze tam moze byt. Ak je miesto kde si uz nieco zaujimave nasiel, je to ako z hubarmi, nemozes prezradit. Smile Btw. z akej BA casti vyrazas na svoje potulky?

Mrcasenie sa mi paci cisto z lingvistickeho hladiska. Smile Lovu zdar.
Návrat nahoru
MinTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 301
Bydliště: Hohenmauth

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 11:09    Předmět: Re: Na slovakach? :) Citovat

svatec napsal:
Mam v rodine policajtov, ktori mi zistovali ako je to s tym panfletom co posielali lesnym spravam. Dozvedel sa, ze hlavne vdaka staznostiam starostov z vychodneho Slovenska pre zvyseny zaujem ceskych hladacov, ktori vyvazaju nebezpecnu municiu a artefakty z WW2 zacali intenzivne pracovat a vytvorili na to jedno oddelenie.


Verim, ze i v tomto ohledu muze zvitezit rozum. Netajim se tim, ze na severovychodni Slovensko jezdim. A doslova jsem si tu oblast zamiloval - ne jenom kvuli moznosti nalezu. Me na valce laka faleristika a vystrojni soucastky a predevsim pak jejich konfrontace s realnymi pribehy vojaku. Munice NE!

Porad CHCI verit tomu, ze kdyz nebudu tahat munici a budu se v lese i k mistnim chovat slusne, tak se mnou, i s mymi kolegy, bude jednano podobne. A ze nedojde k jednostrannemu pohledu na ceskeho hledace jako na sebevraha - zlocince, ktereho je treba, nevim, ztrestat a vyhostit ze zeme.

Pochopim, kdyz se nekomu nelibi, ze mu "cehuni" lezou do zeli; taky bych se tvaril kysele, kdy by mi nekdo maval "u baraku", ale nepozenu ho prece vidlema. Pro me to neni sport, stravil jsem skutecnym badanim nad historickymi prameny (o nichz mozna rada slov. badatelu nema ani poneti) uz docela dost casu na to, abych o tom presvedcil sam sebe. Blby na tom je, ze prostyho bonzaka nebo zaslepenyho policajta o tom asi nepresvedcim, ani kdyby vedle me v ten moment stal samotny General kavalerie...

EDIT: preklepy


Naposledy upravil MinTaur dne středa 04. březen, 2009 11:27, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 11:17    Předmět: Citovat

Studoval som za Ceskoslovenska, pracoval som v Cesku, takze vyraz "cehuni" by som isto nepouzil. Krajina na vychode je krasna aj Vihorlat. A tych peknych zien co tam beha Smile Ono ja som pisal, ze sa sprisnuju pravidla a urcite nie len pre cechov, ale pre vsetkych. Ja by som sa niekedy na taku akciu aj vybral, urcite zaujimava skusenost. Ja sa napriklad specializujem cisto na meteority a vesmirne smetie. Smile. Ak najdem nejaku mincu, darujem. Ak najdem nejaky archeologicky predmet, odovzdam. Municiu som zatial nenasiel, okrem tej svojej Smile

Naposledy upravil Anonymní dne středa 04. březen, 2009 11:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 11:17    Předmět: Citovat

MinTaur-Dojal jsi mě..Dobře jsi to napsal. Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 11:34    Předmět: Citovat

cortes napsal:
MinTaur-Dojal jsi mě..Dobře jsi to napsal. Crying or Very sad Crying or Very sad


MinTaur má přes své mládí všech 5 pohromadě Idea Ale jedno mi na něm vadí Very Happy Very Happy a už vím, jak to napravím:

Až se potkáme někde na srazu - věnuji mu jednu novou česky obutovanou klávesnici k počítači, aby nemusel psát stylem SMS Very Happy Very Happy Pak budou jeho příspěvky naprosto dokonalé. Exclamation Zdravím Miro Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MinTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 301
Bydliště: Hohenmauth

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 11:43    Předmět: Citovat

Fanu: Rejpale jeden, to je prostě síla zvyku ještě z dob, kdy to s diakritikou nebylo tak jednoduchý Laughing Stačí ale problém s databází, chybný kódování a z našich vašich příspěvků bude jen snůška patvarů. Tak co, už se ti moje "cestina" líbí? Laughing

At se dari, Fanu.....eh, ať se daří!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 11:56    Předmět: Citovat

MinTaur napsal:
Fanu: Rejpale jeden, to je prostě síla zvyku ještě z dob, kdy to s diakritikou nebylo tak jednoduchý Laughing Stačí ale problém s databází, chybný kódování a z našich vašich příspěvků bude jen snůška patvarů. Tak co, už se ti moje "cestina" líbí? Laughing

At se dari, Fanu.....eh, ať se daří!! Cool


No ano - teď je to ta třešnička na dortu Very Happy Very Happy

PS: rejpal asi trochu sem, ale ne zase takový Very Happy, když už 22 let žiji ve spokojeném manželství....Nebo že bych měl vyjímečně tolerantní manželku ? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO