Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 632 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začal sem s garrettem ACE 250, jakého zvolit nástupce?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skvoracek



Registrace: 27.4. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červen, 2009 8:27    Předmět: Začal sem s garrettem ACE 250, jakého zvolit nástupce? Citovat

Ahoj, mám garretta ACE 250, se základní i větší cívkou. Hledání mě baví, a tak se rozmýšlím, že bych si pořídil nějaký "dospělejší" detektor. Od toho nového detektoru čekám následující: Aby byl pokud možno digitální a aby měl větší hloubkový dosah než Garrett ACE 250.

Přemýšlel sem o Fisheru F5, F70 nebo
garrettu GTP 1350, GTAx 550, GTI 1500,
nebo White´s Matrix M6.
Rutus proxima

Cenou bych se chtěl dostat někam k 12000,- a detík koupit z druhé ruky.

Něměl by někdo z Vás radu, který z těchto výše jmenovaných nebo nějaký nápad na ještě jiný detektor?

Děkuju. Martin z Benešova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červen, 2009 8:38    Předmět: Re: Začal sem s garrettem ACE 250, jakého zvolit nástupce? Citovat

F5 asi zas tak o moc lepší nebude - ale fakt nevím
F70 - tam se na 12tis asi nedostaneš, ale byl by dobrý

Garrety neznám.

M6 - jen z doslechu - taky jsem ji kdysi chtěl, ale vymluvili mi ji.

Rutus je dobrý - chce se s ním sžít. To ale platí pro všechny detíky - možná ale tady víc...

Tak vlastně ani nevím jestli jsem poradil... Sad

Ještě si najdi Minelab X-Terra 70 - velmi dobrý stroj a z druhé ruky by jsi se v základu na těch 12 mohl dostat.


Michal
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červen, 2009 10:06    Předmět: Re: Začal sem s garrettem ACE 250, jakého zvolit nástupce? Citovat

ms.nomi napsal:
F5 asi zas tak o moc lepší nebude - ale fakt nevím
F70 - tam se na 12tis asi nedostaneš, ale byl by dobrý

Garrety neznám.

M6 - jen z doslechu - taky jsem ji kdysi chtěl, ale vymluvili mi ji.

Rutus je dobrý - chce se s ním sžít. To ale platí pro všechny detíky - možná ale tady víc...

Tak vlastně ani nevím jestli jsem poradil... Sad

Ještě si najdi Minelab X-Terra 70 - velmi dobrý stroj a z druhé ruky by jsi se v základu na těch 12 mohl dostat.

K tomuto se přikláním..Xterra 70 by určitě bylo dobré polepšení.M6 je dobrej v lese na poli mě moc nepřesvědčil,navíc mu nesedí čedič..F-70 se asi opravdu bude blbě schánět do 12 tisíc.Rutus jsem viděl jednou v životě.O víkendu jsem malinko testoval X-terru 305 a oproti předešlému modelu X-terra 30 je ohodně lepší a je za cenu 11750,-Kč Dále bych zauvažoval o nějakémm analogu např C.SCOPE CS3MX(výborná diskriminace železa,menší dosah a nemá problém s čedičem)CS5MXP(slušný dosah,dvě diskriminace a čedič bez problémů)Oba jsou v ceně do 12 tisíc. Wink


Michal

_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červen, 2009 14:29    Předmět: Citovat

Dokážu odpovědět pouze subjektivně a to nechci. Objektivní je si to osahat v praxi. Každý může upřednostňovat jiné vlastnosti. Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červen, 2009 18:54    Předmět: Citovat

fifa napsal:
Dokážu odpovědět pouze subjektivně a to nechci. Objektivní je si to osahat v praxi. Každý může upřednostňovat jiné vlastnosti. Wink

Přesně tak, a pokud Ti detík "nesedne", budeš se s ním trápit. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: sobota 27. červen, 2009 13:58    Předmět: Citovat

Řekl bych, že šlo tazateli o to jakého zvolit nástupce po Garrett ACE 250???Těch lidí co vlastní žluťáska a chtějí po nějaké době co se rozhodli, že je hledání baví, přejít na lepší detektor je více. Řadím se mezi ně...Určitě se mezi Vámi najde dost kolegů, kteří tuto proměnu provedli a jistě tuto otázku také řešili...Tak se prosím s Námi podělte o Vaší zkušenost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 27. červen, 2009 14:05    Předmět: Citovat

Ono taky záleží co chceš hledat.Některý detektor je lepší na to a jiný na ono Wink Některý umí oboje,ale potřebuješ např. ještě jednu cívku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: sobota 27. červen, 2009 14:21    Předmět: Citovat

Jetá xterra 70 se za 12 občas dá sehnat, dle mýho dobrá volba Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: sobota 27. červen, 2009 17:35    Předmět: Citovat

Zostaň pri garrettovi,mal som v rukách gta 550 a je hlbkovo podstatne lepší ako 250 a nemá zbytočnosti ktoré detektor len predražujú.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 28. červen, 2009 19:02    Předmět: Citovat

Ještě bych do seznamu přidal Tesoro Tejon.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 28. červen, 2009 20:39    Předmět: Citovat

A já bych vlastně zůstal u 250.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jestrab



Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 91
Bydliště: nahe von Miestek

PříspěvekZaslal: neděle 28. červen, 2009 21:27    Předmět: Citovat

já si myslím, že do 12000 Kč, by nebyla vůbec špatná řada x Terr Smile,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 28. červen, 2009 21:34    Předmět: Citovat

cortes napsal:
A já bych vlastně zůstal u 250.. Wink


To mi připadá, jako by jsi se lekl, že když poradíš nějaký detektor tak majitelé žluťásků přejdou na něco lepšího a rychle vyberou co v zemi ještě zůstalo Very Happy Very Happy a ty budeš v očích jiných ten, který to způsobil...taky tvoje první odpověď, že záleží na tom, co chce člověk hledat mě osobně až tak neuspokojila... Very Happy Very Happy podívej na bábu...ten hned uvedl zajímavej detektor...a o to asi zakladateli vlákla šlo...takže já na Tvojí radu zůstávám u žluťáska...spokojenost Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 28. červen, 2009 22:00    Předmět: Citovat

kopejda- Ano..Bylo to myšleno jako recese. Wink

Já nevím jak ty ,ale já si opravdu vybírám detektor podle toho na co ho chci.
Válkař si např. nekoupí detektor co nejde do hloubky,polař nebo někdo kdo hledá v bordelu si nekoupí detektor co neumí v bordelu hledat.
Naopak kolečkář co hledá na pastvinách si může dovolit detektor co není v bordelu tak dobrý ,ale jde do hloubky..Někdo raději analog,druhý ne.
Já hledám válku i ty nejmenší kolečka co jsou..
Na detektor mám určité požadavky.
Musí umět v bordelu,musí umět to co hledám,musím poznat nějaký barevný kov od jiných barevných kovů(to jako válkař),hloubka je taky důležitá,měl by mět i ruční odladění země..např skrz čedič..Protože některé detektory
a né špatné můžou na čediči doslova dojet.Neměl by být těžký.Na frekvenci taky záleží.
A ještě pár jiných věcí.
Takže ..Moje odpověď tě nemusela uspokojit.Stačí jen napsat..na co se zaměřuješ...Koupíš si např. M. Advantage..budeš mět hloubku ,ale budeš přecházet stříbrné kolečka o váze např. 0,30g.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopejda



Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 28. červen, 2009 22:38    Předmět: Citovat

podle tvého smajlíka, které jsi použil i předchozí odpovědi jsem poznal, že to myslíš ze srandy Very Happy Very Happy jen jsem si trochu rejpnul...promiň...nemyslel jsem to špatně...tvoje poslední odpověď je plně dostačující...děkuji za ní...je mi jasné, že člověk vybírá detektor podle toho co hledá zda válku či mince ...já hledám jen pro zábavu a bohužel ani peněz není moc a tak zůstanu u žluťáska...mě na to moje blbnutí plně stačí...jen mě zajímalo jak budete někteří reagovat na tento dotaz a jsem spokojený...poradili jste a tak to má být...přeji Všem pěkné signály pod cívkou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 28. červen, 2009 22:41    Předmět: Citovat

Laughing JJ..Ať se ti daří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 29. červen, 2009 1:40    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
fifa napsal:
Dokážu odpovědět pouze subjektivně a to nechci. Objektivní je si to osahat v praxi. Každý může upřednostňovat jiné vlastnosti. Wink

Přesně tak, a pokud Ti detík "nesedne", budeš se s ním trápit. Wink



Pokud ti detík nesedne, tak musíš chodit tak dlouho, dokud ti nebude sedět Wink U každého detektoru je to o počtu nachozených hodin - tím svůj detektor poznáváš a časem mu budeš rozumnět - když něco zkoušíš v obchodě a nebo se ptáš druhých, tak je to stejně k ničemu a pokud budeš detektory neustále měnit,tak budeš i neustále znovu začínat - někomu to jde lépe,někomu hůře ,ale to je jen o tvých schopnostech - žádný detektor není dokonalý- a vesměs to záleží jen a jen na tobě -je to o citu - hledat se dá se vším ! Wink Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: pondělí 29. červen, 2009 6:40    Předmět: Citovat

rival napsal:
kaprál napsal:
fifa napsal:
Dokážu odpovědět pouze subjektivně a to nechci. Objektivní je si to osahat v praxi. Každý může upřednostňovat jiné vlastnosti. Wink

Přesně tak, a pokud Ti detík "nesedne", budeš se s ním trápit. Wink



Pokud ti detík nesedne, tak musíš chodit tak dlouho, dokud ti nebude sedět Wink U každého detektoru je to o počtu nachozených hodin - tím svůj detektor poznáváš a časem mu budeš rozumnět - když něco zkoušíš v obchodě a nebo se ptáš druhých, tak je to stejně k ničemu a pokud budeš detektory neustále měnit,tak budeš i neustále znovu začínat - někomu to jde lépe,někomu hůře ,ale to je jen o tvých schopnostech - žádný detektor není dokonalý- a vesměs to záleží jen a jen na tobě -je to o citu - hledat se dá se vším ! Wink Laughing

I tak se to dá říci. Wink Very Happy
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
phatesons



Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: středa 29. červenec, 2009 15:03    Předmět: 250 Citovat

a nechces mi tu 250 prodat Smile, ja zacinam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: středa 29. červenec, 2009 21:31    Předmět: Citovat

Pánové,abych byl upřímnej.Měl jsem garretta 250 s velkou cívkou a nedám na něj dopustit,proto jsem ho ani neprodával a dal ho otci,takže si ho můžu kdykoliv půjčit.Ted mám f 70 a nevidím v tom podstatný rozdíl,falešný signáli má a nějaký zpoždění signálu tam taky je.Upřímně řečeno,kdybych věděl že to není takovej rozdíl mezi 250kou a f 70kou tak zůstanu u garretta.Spíš to vidím v lokalitách a technice hledání.jinak přeju štastnej víběr detiku HonzaH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO