Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 1306 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začal sem s garrettem ACE 250, jakého zvolit nástupce?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tezcatlipoca



Registrace: 16.2. 2009
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. červenec, 2009 9:55    Předmět: Citovat

Já měl taky 250 (cívka základní) a přešel sem na F70, ale moje zkušenost je trochu jiná. Neříkám že je ACE špatnej, taky jsem si ho nechal, jako záložní stroj, ale rozdíl tam vidím dost velikej. Falešný signály při ťuknutí o hlínu nebo trávu nemá můj F prakticky žádný, ve srovnání s ACE, u kterýho mě to hodně silně vadilo (to je vlastně jeden z hlavních důvodů proč jsem přešel na něco jinýho). Diskriminace je taky podle mě výrazně lepší, s ACE jsem vždycky donesl domů nějaké železo, řekl bych že to mohlo být tak zhruba 1:1, barevný nálezy:železo. S Fisherem samozřejmě železo taky někdy kopu, ale je to tak jeden, dva kousky za celý hledání, dost často ale vůbec žádný. Určit co mám pod cívkou se mi s F taky daří o hodně lépe, třeba sockorunu poznám téměř jistě, u ACE mi to vyšlo vždycky tak na 50%. Jediný v čem nevidím markantní rozdíl je hloubka, přijde mi že s F i s ACE bývají nálezy většinou zhruba stejně hluboko. Ale to bude taky možná tím, že to nijak nepřeměřuju a s airtestama jsem si taky nikdy moc nehrálSmile Ale když jsem to jen tak orientačně od oka zkoušel, určitě má Fisher na vzduchu větší dosah (a to rozhodně nebyl nastavenej na maximum).
Takže asi tak. Nikdy mě nemrzelo že jsem si F70 pořídil, a od doby co ho mám sem ještě s ACE nehledal ani jednou.
_________________
F70/ACE250/lopatka Švýcarsko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. červenec, 2009 10:13    Předmět: Citovat

HonzaH napsal:
Pánové,abych byl upřímnej.Měl jsem garretta 250 s velkou cívkou a nedám na něj dopustit,proto jsem ho ani neprodával a dal ho otci,takže si ho můžu kdykoliv půjčit.Ted mám f 70 a nevidím v tom podstatný rozdíl,falešný signáli má a nějaký zpoždění signálu tam taky je.Upřímně řečeno,kdybych věděl že to není takovej rozdíl mezi 250kou a f 70kou tak zůstanu u garretta.Spíš to vidím v lokalitách a technice hledání.jinak přeju štastnej víběr detiku HonzaH.


Hmm, tak Ti nevím. Neřekl bych že se u F70 jedná o nějaké falešné signály. Fakt je ten, že detík je takový trochu "neklidný", ale to jeho "pohvizdování" jde velmi dobře od "pravého signálu" poznat.

Za příklad dám Lenku teď na srazu. F70 měla poprvé v ruce a to co kopla vždy byla barva. A Myšák s Veverkou určitě potvrdí že z nás 5-ti co jsme byli spolu v sobotu v terénu měla ona ten nejlepší nález.


P.S. Teď vlastně ani nevím jestli jsi ho viděl...

Zpoždění možná v ID signalizaci. U zvuku zpoždění nepozoruji.
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II


Naposledy upravil nomi dne čtvrtek 30. červenec, 2009 10:16, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. červenec, 2009 12:45    Předmět: Citovat

Zdravím,třeba k těm falešným signálům,hledám v citlivosti 60 a třeba když je vyžší tráva,nebo při menším nárazu o větev nebp zem tak se detík ozývá stejně jako u ace.Při najetí nad nález se kolikrát musím vrátit a přejet ještě jednou aby to určilo přesněji.Neříkám že f 70 je špatná,jsem s ní max.spokojenej a nechci jí měnit ale s ace jsem byl taky moc spokojen a nálezy byly dost dobrý a našel jsem dost nálezů.HonzaH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. červenec, 2009 12:50    Předmět: Citovat

Tak o trávu mi to nedělá. A náraz? To už musí být docela rána aby to něco udělalo...

Očisti si pořádně kontakty konektoru řádně dotáhni matici a upevni kabel cívky.

A zároveň víc pracuj s Tresholdem nez s citlivostí. Respektive kombinuj to.
Treshold toto chování ovlivňuje daleko víc než citlivost.
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. červenec, 2009 12:56    Předmět: Citovat

nomi napsal:
Tak o trávu mi to nedělá. A náraz? To už musí být docela rána aby to něco udělalo...

Očisti si pořádně kontakty konektoru řádně dotáhni matici a upevni kabel cívky.

A zároveň víc pracuj s Tresholdem nez s citlivostí. Respektive kombinuj to.
Treshold toto chování ovlivňuje daleko víc než citlivost.
Moc děkuji za rady,určitě to vyzkoušim.Měj se mos hezky a přeju hezký nálezy.HonzaH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 02. srpen, 2009 13:11    Předmět: Citovat

Taky musíte vzít v úvahu, že stejný typ detektoru od jednoho výrobce neznamená i při sériové výrobě záruku totožných vlastností. Jednoduše řečeno co kus to originál. A toto není jen moje zkušenost. Navíc jsem se setkal při hovorech o jednom stejném detektoru, že se občas zapomene na fakt, že každý má nasazenou jinou cívku. To jsou pak divy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 02. srpen, 2009 14:42    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Taky musíte vzít v úvahu, že stejný typ detektoru od jednoho výrobce neznamená i při sériové výrobě záruku totožných vlastností. Jednoduše řečeno co kus to originál. A toto není jen moje zkušenost. Navíc jsem se setkal při hovorech o jednom stejném detektoru, že se občas zapomene na fakt, že každý má nasazenou jinou cívku. To jsou pak divy. Wink


U takové originality kusů stejného druhu jsem se setkal u X-Terry 70. A jelikož to je a byl jeden z nejdiskutovatelnějších detektorů, tak to bylo zjevné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pondělí 24. srpen, 2009 15:42    Předmět: Citovat

Ahoj
Mě se falešný signály u ACE snížily tak o polovinu, když sem nasadil na cívku kryt. Pak už byly zcela vyjímečný.
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pondělí 24. srpen, 2009 16:00    Předmět: Citovat

Ja by som po F 1236X2 rád F 1270.
Môj názor.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 24. srpen, 2009 16:16    Předmět: Citovat

To je těžká otázka. Určitě zde navrhovaná F1270 je super detektor, ale nevím, zda li po chození s digitálním ACE by to nebyl trochu šok. Osobně bych na tvém místě vzal Fishera Coinstrike. Dá se koupit kolem 10 tisíc v inzerci a je to takřka neporuchový detektor. Chodil jsem i s F75, mám i F70, ale stejně můj favorit je Coinstrike a za ty peníze odvede více než dobrou práci. Pokud analog tak F1270 nebo CZ3D a pokud digitál, tak Coinstrike.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 24. srpen, 2009 16:21    Předmět: Citovat

tezcatlipoca napsal:
Já měl taky 250 (cívka základní) a přešel sem na F70, ale moje zkušenost je trochu jiná. Neříkám že je ACE špatnej, taky jsem si ho nechal, jako záložní stroj, ale rozdíl tam vidím dost velikej. Falešný signály při ťuknutí o hlínu nebo trávu nemá můj F prakticky žádný, ve srovnání s ACE, u kterýho mě to hodně silně vadilo (to je vlastně jeden z hlavních důvodů proč jsem přešel na něco jinýho). Diskriminace je taky podle mě výrazně lepší, s ACE jsem vždycky donesl domů nějaké železo, řekl bych že to mohlo být tak zhruba 1:1, barevný nálezy:železo. S Fisherem samozřejmě železo taky někdy kopu, ale je to tak jeden, dva kousky za celý hledání, dost často ale vůbec žádný. Určit co mám pod cívkou se mi s F taky daří o hodně lépe, třeba sockorunu poznám téměř jistě, u ACE mi to vyšlo vždycky tak na 50%. Jediný v čem nevidím markantní rozdíl je hloubka, přijde mi že s F i s ACE bývají nálezy většinou zhruba stejně hluboko. Ale to bude taky možná tím, že to nijak nepřeměřuju a s airtestama jsem si taky nikdy moc nehrálSmile Ale když jsem to jen tak orientačně od oka zkoušel, určitě má Fisher na vzduchu větší dosah (a to rozhodně nebyl nastavenej na maximum).
Takže asi tak. Nikdy mě nemrzelo že jsem si F70 pořídil, a od doby co ho mám sem ještě s ACE nehledal ani jednou.


Není to detektorem, ale hloubkou uložení nálezů. Jinak F70 je na tom hloubkově za ty peníze dost dobře, jistě výrazně překoná ACE a nejen to, ale i dražší detektory než je sama. Ač upřednostňuji starší modely Fishera, tak F70 i F75 jsou na tom s dosahem více jak dobře!
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pondělí 24. srpen, 2009 17:30    Předmět: Citovat

Mne osobne teda stačí analóg.
Šok z prechodu na lepšie môže byť, ale pozitívny.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 24. srpen, 2009 18:14    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Mne osobne teda stačí analóg.
Šok z prechodu na lepšie môže byť, ale pozitívny.


Ten šok z přechodu, protože hledání digitálem a analogem je dost jiné. A další důležitá věc. Pro chození s analogem je nutné si pamatovat sílu a barvu tónu, a to pokud nemáš hudební sluch je šílená dřina. Vím o čem mluvím, protože hudební hluch mám a s analogy jsem chodil spoustu let Smile).
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 10:49    Předmět: Citovat

No neviem či mám hudobný sluch. Tento detektor milujem. Inak co Čech to muzikant.
Napríklad sa mi podarilo s pomocou silenceru vybrať nejaké medené predmety zo starého smeťáku plného rozpadajúcich železných odpadkov. S digitálom mision imposible.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 12:29    Předmět: Citovat

cornus napsal:
No neviem či mám hudobný sluch. Tento detektor milujem. Inak co Čech to muzikant.
Napríklad sa mi podarilo s pomocou silenceru vybrať nejaké medené predmety zo starého smeťáku plného rozpadajúcich železných odpadkov. S digitálom mision imposible.


S Coinstrikem ne. Jinak je vidět, že detík ovládáš dokonale, protože to vyžaduje ho mít dokonale naposlouchaný. Jinak tohle dokážou tak tři detektory. 1270, Coinstrike a Jokr.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 13:06    Předmět: Citovat

Počúvam ho teraz už 14 mesiacov a som naozaj rád, že ho mám. Chcelo by to ešte o kúsok väčší dosah.
Doporučoval by som kúpiť 1270 kým sa ešte dá. Terajšie čínske Fishery sú už niečo iné.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 13:18    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Počúvam ho teraz už 14 mesiacov a som naozaj rád, že ho mám. Chcelo by to ešte o kúsok väčší dosah.
Doporučoval by som kúpiť 1270 kým sa ešte dá. Terajšie čínske Fishery sú už niečo iné.


Žel máš pravdu. Mají sice větší dosah F75 a F70, ale ta konstrukce a provedení je podstatně horší. Navíc u Coinstrika celkem přesně vím co bude pod cívkou. To se ani u F75 a teď ani u F70 říci nedá.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 13:43    Předmět: Citovat

Presne som mal na mysli prevedenie a materialy. Také kvalitné plasty už použité nebudú. Zlacňuje sa výroba.
Coinstrike už skončil? Nedá sa kúpiť nový?
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 13:47    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Presne som mal na mysli prevedenie a materialy. Také kvalitné plasty už použité nebudú. Zlacňuje sa výroba.
Coinstrike už skončil? Nedá sa kúpiť nový?


Jeho nahradila F75. Nový ho už asi nenabízejí, ale u něj se člověk nemusí bát ani staršího kousku. Ale třeba ho ještě nějaký prodejce má.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: středa 26. srpen, 2009 14:15    Předmět: Citovat

Mě Garretta nahradila f 70 a naprostá spokojenost.Můžu do poručit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO