Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 907 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Názory a zkušenosti Rutus Solaris.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 22:36    Předmět: Citovat

To označování v návodu popisuje jak jdou ty kovy po sobě a pak píše že to může být taky jinak.Tak jak se z toho mám vyznat?Druh kovu by měl lítat jen v jednom nebo v dvěma políčky? Shocked Question :idea:Jestli se chcete kuknout co jsem vyzmatkoval tak je to na detektorwebu pod dneškem-Bandidos.Všechno co jsem našel bylo hrozně mělko!Je možný že jsem blbě odladil zem?A co říkáte na tu 1kč? Evil or Very Mad Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 22:54    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
To označování v návodu popisuje jak jdou ty kovy po sobě a pak píše že to může být taky jinak.Tak jak se z toho mám vyznat?Druh kovu by měl lítat jen v jednom nebo v dvěma políčky? Shocked Question :idea:Jestli se chcete kuknout co jsem vyzmatkoval tak je to na detektorwebu pod dneškem-Bandidos.Všechno co jsem našel bylo hrozně mělko!Je možný že jsem blbě odladil zem?A co říkáte na tu 1kč? Evil or Very Mad Question


No to píšou dobře že to může bejt i jinak! Záleží taky dost na tvaru toho předmětu na váze atd. tam je hodně záludností ale to je u každýho detíku ale časem na to příjdeš a vysleduješ to a pak už budeš vědět Wink No jo do začátku sis koupil docela "svým spůsobem" složitej detík Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 23:06    Předmět: Citovat

Ten navod... nikdy sa neda presne povedat, ze toto policko je tento kov/predmet. To nedokaze ziaden dedik. Asi by to odporovalo principu fungovania detektora/cievky. Aj taka nabojnica rozsvieti rozne policka podla toho aky druh to je. Tiez natocenie/poloha predmetu ma vplyv. Zhrnul by som to tak, ze zabudni na to co ti o identifikacii hovori manual, ze toto policko je tento kov. Musis pozerat a pocuvat a nakoniec sa presvedcit kopanim. Casom to zistis sam co je co. Podla mna je spravna identifikacia dana nie len prislusnym polickom, ale aj zvukom. Jeho charakteristikou cistotou. Zo zaciatku toho kop co najviac a naucis sa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 23:36    Předmět: Citovat

No s tím začátkem...Nebudu si kupovat nějakou hračku co nic moc neumí,protože to stojí všechno prachy,čas apod.Když to pak prodáš tak na tom hodně stratíš a já teď zrovna v balíku nejsem.A držím se hesla: když do pekla tak na pořadnym koňovi a když trtkat tak princeznu!Když jsem začínal s motorkama někdy v 1994 tak jsem taky z pionyra přesedlal rovnou Arrow na Kwasaki GPZ 750. Laughing Laughing Jinak hledání mě dost chytlo.Hlavně to napětí očekávání co to tam je!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2008 21:49    Předmět: Citovat

Malý dotaz k nastavení citlivosti,zkoušel jsem jak mi Šnědro poradil citlivost na nepřejití stříbrných věciček(za což díky) :
Motion mod,Odladění-2,sensitiv doraz,Discrim 12hod a 2min nebo 12hod a bralo mě to i malinkaté kousíčky alobalu,což mě zas tak nevadí protože to taky příště může být stříbr.řetízek ,ale bere to i malinkaté kousíčky železných zrez.plíšků.
Jde s tím něco dělat? Shocked Question Idea Dík za odpovědi. Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. leden, 2008 1:23    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
Malý dotaz k nastavení citlivosti,zkoušel jsem jak mi Šnědro poradil citlivost na nepřejití stříbrných věciček(za což díky) :
Motion mod,Odladění-2,sensitiv doraz,Discrim 12hod a 2min nebo 12hod a bralo mě to i malinkaté kousíčky alobalu,což mě zas tak nevadí protože to taky příště může být stříbr.řetízek ,ale bere to i malinkaté kousíčky železných zrez.plíšků.
Jde s tím něco dělat? Shocked Question Idea Dík za odpovědi. Laughing Cool


Jestli víš na 100% že to byly zbytky železného plíšku tak skus zvýšit disc a teď nevim jestli v Motion modu je přednastavení Šrot 1 a Šrot 2 ten by to měl pobrat Wink Já mám spíš zkušenost s malými kousky rozpadlého měděného plechu je to děravý jak řešeto a na první pohled to vypadá jako železo.Jsou to takový ty zbytky plechů ze střech apod.
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. leden, 2008 22:55    Předmět: Citovat

Tak to na 100% nevím jestli to bylo železo.Ale asi to chce zkoušet a zkoušet.
Jo,pídil jsem se po nabíjecích baterkách 1.5V a zjistil jsem že to u nás jedna firma dodává na objednávku i s nabíječkama. Shocked Shocked .Já osobně si myslím že v 1,2V a1,5V tam rozdíl ve výkonu bude.Aspoň malý,ale říkám si že každý stroj má dostat takové provozní napětí, co mu předepisuje výrobce.Potom to dělá takovou práci kterou po něm chceme. Idea
Tak jestli to bude někoho zajímat ta jak mi přijde nabídka tak to sem hodím. Laughing Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: sobota 02. únor, 2008 11:34    Předmět: Citovat

Zdar chlapi.Možná už jste tu probírali, ale moc by mě zajímalo něco z toho návodu.Je tu napsané, že identifikace je možná jen u nepotlačených předmětů.Potlačovány jsou disc. systémem.Takže když ho mám nastavený za 12hod.Nebere to malá železa, ta velká jsou na vyšších pozicích.Tak co je teda na těch nižších?2 Groš německý 1926 jsem zkoušel a ukazoval třetí políčko.No jsem z toho trochu vedle. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 03. únor, 2008 15:02    Předmět: Citovat

jura napsal:
Zdar chlapi.Možná už jste tu probírali, ale moc by mě zajímalo něco z toho návodu.Je tu napsané, že identifikace je možná jen u nepotlačených předmětů.Potlačovány jsou disc. systémem.Takže když ho mám nastavený za 12hod.Nebere to malá železa, ta velká jsou na vyšších pozicích.Tak co je teda na těch nižších?2 Groš německý 1926 jsem zkoušel a ukazoval třetí políčko.No jsem z toho trochu vedle. Embarassed


Já si myslím že identifikace je možná i u potlačených předmětů ale na displeji, zvukově se neprojevý Wink
Dale ,nevím jistě ale mám takovej pocit že německý groš 1926 je něco jako naše desitikoruna tedy kovová potáhlá slabou vrstvou mědi nebo niklu Sad Pak je identifikace na třetím políčku oprávněná Wink
Jinak ten návod je tak blbě napsanej nebo spíš asi přeloženej až hrůza v tom aby se prase vyznalo Laughing vztek
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. únor, 2008 21:22    Předmět: Citovat

snedro napsal:
Tak vidíš hlavně nezoufej Wink ještě nemáš nachodíno teď už se budeš jenom zlepšovat Cool Ty kulky záleží jestli mají ocelovej obal (plášť) pak je to normální že se to olovo maskuje pod zrezlím pláštěm.
Alobaly no to je takovej problém ale já je raději kopu jak jsem už psal signál alobalu je hodně podobnej stříbrňáku tak bacha na to!
Jestli se ti líp hledá v Motion módu tak v něm choď většina kluků v něm chodí Já chodím v Mixu v All metalu už jsem si na to zvyk Wink
A jak jsem říkal co se týká hloubky tak mě to jde v Mixu hloubějc Wink
S tou žlutou hlínou ,to bude nějaký jílovitý né? Nebo je to drolivý?

Čau Šnědro!
Já jsem provedl test mezi MixA,MixD a Motion,jak jsem před časem sliboval a takhle to dopadlo Exclamation Twisted Evil Evil or Very Mad
Testoval jsem 1kčs z roku 1981,Sens na doraz,Disc 12hod a 2min,
V Motion - v 30cm slabý signál-nic moc-zvuk rozkřaplý ale označuje barvu
V MixD a MixA -v 30cm nic,až v 24cm to samo jak v Motion v 30cm
Tohle je můj výsledek,měřil jsem to přímo u pravítka máváním koruny,aby nedošlo ke zreslení při pohybu 1kčs.Dost mě to zklamalo,protože jsem chtěl zůstat při hledání u Mix. Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Mad
Chlapi co Vy na to?Zkuste to taky a uvidíme... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. únor, 2008 22:03    Předmět: Citovat

Nazdar chlapi.Tenhle test jsem delal v zemi jak píše Bandidos.V motion tak těch 30 a kousek.Mixa 20 až 25.Mixa je ale při hledání mnohem klidnější tak ho mám radši.Možná je vše i cvikem, ale zatím mixa. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 20:09    Předmět: Citovat

Chlapi Já si nemůžu pomoct ale mám to přesně obráceně ale myslím si že je to logický vždyť Mixall je vlastně nepohybovej mód ve kterým by ten dosah měl bejt největší ! Ale jak tady kolega píše stabilita má něco do sebe a kdyby mi to ve 30 cm zachrčelo tak bych to stejně asi nekopal Sad
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 22:06    Předmět: Citovat

snedro napsal:
Chlapi Já si nemůžu pomoct ale mám to přesně obráceně ale myslím si že je to logický vždyť Mixall je vlastně nepohybovej mód ve kterým by ten dosah měl bejt největší ! Ale jak tady kolega píše stabilita má něco do sebe a kdyby mi to ve 30 cm zachrčelo tak bych to stejně asi nekopal Sad

Já jsem to testoval na vzduchu.Jak to můžeš mít obráceně? Question Idea Jaky máš nastavení?Chceš teda říct že tobě MIXALL v zemi mávnutím označuje barvu třeba u té 1kčs např. v 28cm?Jsem z toho pako.. Shocked
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 22:18    Předmět: Citovat

Já když jsem to testoval na vzduchu tak čistej signál 27cm což mi stačí zkoušel jsem to na soc.korunu stejně tak 25hal. 1953 v zemi 25cm skoro čistej signál na soc.korunu skoro, tím myslím že bych ten signál kopal Wink Nastavení MIX all sens na třičtvrtě otáčky.
Prostě mě ten Mix jde hlouběji nemůžu si pomoct když mám pěknej signál v zemi, zkusím přepnout do motion a signál nic moc někdy se mi stane že vůbec nepípne divný co? Shocked
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: neděle 17. únor, 2008 23:09    Předmět: Citovat

snedro napsal:
Já když jsem to testoval na vzduchu tak čistej signál 27cm což mi stačí zkoušel jsem to na soc.korunu stejně tak 25hal. 1953 v zemi 25cm skoro čistej signál na soc.korunu skoro, tím myslím že bych ten signál kopal Wink Nastavení MIX all sens na třičtvrtě otáčky.
Prostě mě ten Mix jde hlouběji nemůžu si pomoct když mám pěknej signál v zemi, zkusím přepnout do motion a signál nic moc někdy se mi stane že vůbec nepípne divný co? Shocked

Divny to je.Tohle bych rád viděl na vlastní oči.Já mám sens na doraz.Nám dvoum to jde jinak než tobě. Crying or Very sad Já jsem chtěl chodit v MixD,ale teď nevim.Nechci se ochuzovat o dosahy. Crying or Very sad Twisted Evil
A zkušel jsi to na vzduchu s 1kčs v Motion?
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 10:24    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
snedro napsal:
Já když jsem to testoval na vzduchu tak čistej signál 27cm což mi stačí zkoušel jsem to na soc.korunu stejně tak 25hal. 1953 v zemi 25cm skoro čistej signál na soc.korunu skoro, tím myslím že bych ten signál kopal Wink Nastavení MIX all sens na třičtvrtě otáčky.
Prostě mě ten Mix jde hlouběji nemůžu si pomoct když mám pěknej signál v zemi, zkusím přepnout do motion a signál nic moc někdy se mi stane že vůbec nepípne divný co? Shocked

Divny to je.Tohle bych rád viděl na vlastní oči.Já mám sens na doraz.Nám dvoum to jde jinak než tobě. Crying or Very sad Já jsem chtěl chodit v MixD,ale teď nevim.Nechci se ochuzovat o dosahy. Crying or Very sad Twisted Evil
A zkušel jsi to na vzduchu s 1kčs v Motion?


Tak jsem to teď zkoušel znovu na vzduchu: 1kčs V MixAll 25cm
1kčs V Mot.29cm Shocked
Trochu to nechápu Rolling Eyes přitom v zemi mi to chodí líp alespoň
co jsem zkoušel. Disc, jsem měl na 12h. 2 min.
Baterie jsem použil GP 2700 dobíjecí 69% kapacita
Škoda jen že mi došli Zlatý GPčka alkaliky mohl jsem tak zjistit jestli je tam rozdíl Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pondělí 18. únor, 2008 18:37    Předmět: Citovat

snedro napsal:
bandidos napsal:
snedro napsal:
Já když jsem to testoval na vzduchu tak čistej signál 27cm což mi stačí zkoušel jsem to na soc.korunu stejně tak 25hal. 1953 v zemi 25cm skoro čistej signál na soc.korunu skoro, tím myslím že bych ten signál kopal Wink Nastavení MIX all sens na třičtvrtě otáčky.
Prostě mě ten Mix jde hlouběji nemůžu si pomoct když mám pěknej signál v zemi, zkusím přepnout do motion a signál nic moc někdy se mi stane že vůbec nepípne divný co? Shocked

Divny to je.Tohle bych rád viděl na vlastní oči.Já mám sens na doraz.Nám dvoum to jde jinak než tobě. Crying or Very sad Já jsem chtěl chodit v MixD,ale teď nevim.Nechci se ochuzovat o dosahy. Crying or Very sad Twisted Evil
A zkušel jsi to na vzduchu s 1kčs v Motion?


Tak jsem to teď zkoušel znovu na vzduchu: 1kčs V MixAll 25cm
1kčs V Mot.29cm Shocked
Trochu to nechápu Rolling Eyes přitom v zemi mi to chodí líp alespoň
co jsem zkoušel. Disc, jsem měl na 12h. 2 min.
Baterie jsem použil GP 2700 dobíjecí 69% kapacita
Škoda jen že mi došli Zlatý GPčka alkaliky mohl jsem tak zjistit jestli je tam rozdíl Wink

Nezdá se mi že v zemi má detík větší dosah než na vzduchu.Když je slabý signál tak trochu odkopu a signál je daleko lepší Exclamation A přitom mám detík pořád ve stejné výšce nad předmětem. Confused Začínal jsem si myslet že každý Rutus je jiný.Teď asi Question Idea to vypadá že ne.Já tam mám zlaty GP alkalicky 1,5v .Připadlo mě že když tam bylo tak okolo 90% tak dosah na vzduchu v Motion,disc 12h a 2min,sens nadoraz těch 30cm a totak ,že trochu nejisté praskání,ale označoval barvu +-2 nebo 3 políčka na 1kčs. Arrow
Teď je tam tak 75% a řekl bych že to kleslo na 29cm Shocked Confused Question /Taky si myslím že určitý vliv baterie- 1,2V nebo 1,5V taky asi má. Rolling Eyes Question /
Chce to asi vyzkoušet v zemi.Ale každá zem je jiná,tak nevím jak to navzájem porovnáme.
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 20:06    Předmět: Citovat

Já se s tím navztekal, už to neřeším, 1,2V nebo 1,5V nemá vůbec vliv na dosah, detektor má stabilizátor napětí, vyšší napětí ti nijak nepomůže, stabilizátor to stejně ořeže a nepustí dál. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 20:29    Předmět: Citovat

Mates napsal:
Já se s tím navztekal, už to neřeším, 1,2V nebo 1,5V nemá vůbec vliv na dosah, detektor má stabilizátor napětí, vyšší napětí ti nijak nepomůže, stabilizátor to stejně ořeže a nepustí dál. Rolling Eyes

S čím ses konkrétně navztekal?No a na kolik ten stabilizátor je nastavený?V návodu je napětí 1,5 V.Tak by to mělo být na 1,5V.
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 22:30    Předmět: Citovat

S baterkami, malé kapacity tam nevydrží nijak dlouho, pokud necháš detektor bručet stálím tonem moc nahlas.S dosahem co píše Moltaš neodpovídá skutečnosti, taky jsem si myslel že to asi bude napětím, koupil jsem tedy 1,5V baterie a testoval všechno znovu (dosahy) žádná změna ale nenastala, je tam ten stabilizátor, schéma sice nemám ale můžu s určitostí říct že tam je, každá procesorová jednotka má na vstupu stabilizátor, je to pracovní bod procesoru (procesory cc5V), nižší napětí způsobí chyby třeba blikání displeje, vyšší napětí shoří procesor (procesor vlastně slouží jako řízení a vyhodnocování dat).Otázkou ovšem zůstává napájení cívky, tam by mohlo být použito vyšší nebo taky nižší napájení, chtělo by to schéma ale to nemám(jsem elektronik samouk) hrabat se v tom nehodlám, má to zatím záruku.Ale změny v dosahu se tím vyšším napětím nezměnili.Tak usuzuji že to je jedno 1,2V nebo 1,5V.Pokud bude schéma no… dalo by se zvýšit napětí do cívky, procesor bude vyhodnocovat lépe předtím slabé signály, tím pádem lepší dosah, ale to je otázkou exspermentu.Každý výrobce postaví takové zařízení( tedy pokud je dobrý a myslí na životnost)které bude sloužit přiměřeně dlouho a dobře(bez chyb).To znamená přibližně cc70% z 95% .Pod 70% to neprodá protože to nikdo nekoupí bude to šmejd a nad 90% to taky nikdo nekoupí bude to šmejd, protože to bude poruchové.Nic není dokonalé. Přeji všem úspěšný lov. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO